Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ADIHC1
14-09-2008, 14:59
Trafne (?) uwagi dotyczące forum..
Autor Wiadomość
Bart 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Bart
Level: 300
Wiek: 30
Dołączył: 18 Lis 2007
Wysłany: 07-09-2008, 22:20   

1.

Jesteśmy w Tunelu Złowrogich Szkieletów. Nie ma tutaj światła dziennego ani innego rodzaju sztucznego oświetlenia mogącego rozjaśnić ciemny i mroczny tunel.


Tutaj jednak widzimy że po wyjściu od strony północnej z Tunelu Szkieletów wydobywa się dzienne światło :)

To tylko jedno z licznych braków precyzji w wykonywaniu map przez twórców.

2.
Gra bazuje na świecie fantasy pełnego czarów, fantazji, przeróżnych kreatur. Nie rozumiem jak ważka, owad, który jest nazywany tutaj "potworem" może być fizycznie lepszy od (jak wiemy ze świata innych gier, książek, filmów fantasy) dużo groźniejszych stworów (choćby czarny demon występujący w labiryncie albo różnego rodzaju golemy, które również tu występują).
To kolejna rzecz którą administracja zrobiła na odwal się. Avatary bossów i stworów zostawię bez komentarza.

3.
Władza na forum. Ciekawi mnie jak wygląda tutejsze wybieranie na moderacje.
No ale po moderatorach typu Mysia można powiedzieć tyle - Zastanówcie się kto reprezentuję was na forum.
Te całe areny i gospody nie wiem jak określić. Osoby w tym uczestniczące nie mają co pożytecznego do roboty?


Jestem pewien że na mój post odpowiedzą tylko osoby, które myślą że są tu cool i że będą fajni jak napiszą coś (shell przygotuj teraz coś bardziej przekonującego co do moich błędnych uwag ;) )
 
 
Areen 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 10
Dołączył: 03 Kwi 2006
Wysłany: 07-09-2008, 22:46   

Bart napisał/a:
3.
Władza na forum. Ciekawi mnie jak wygląda tutejsze wybieranie na moderacje.
No ale po moderatorach typu Mysia można powiedzieć tyle - Zastanówcie się kto reprezentuję was na forum.
Te całe areny i gospody nie wiem jak określić. Osoby w tym uczestniczące nie mają co pożytecznego do roboty?


Wtrącę się. Mod dla Mysii był tylko po to by mogła zamykać/usuwać/przyklejać/edytować tylko na Arenie. Pomocnik tego typu musi mieć moderatora. Kto inny? Mam kogoś na oku chętnego i pomocnego, ale będzie pewnie to samo co z Mysią. A po za tym? Kto nie spełnia swojej pracy należycie?
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 07-09-2008, 23:44   

Bart napisał/a:
1.

Jesteśmy w Tunelu Złowrogich Szkieletów. Nie ma tutaj światła dziennego ani innego rodzaju sztucznego oświetlenia mogącego rozjaśnić ciemny i mroczny tunel.


Tutaj jednak widzimy że po wyjściu od strony północnej z Tunelu Szkieletów wydobywa się dzienne światło :)

Od zgłaszania takich błędów jest odpowiedni temat..
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?p=320160
Bart napisał/a:
Władza na forum. Ciekawi mnie jak wygląda tutejsze wybieranie na moderacje.

A jak myślisz? Wybierane są zaufane osoby, które mają czas i chęci na moderowanie forum. Nie ma i najprawdopodobniej nie będzie żadnego otwartego naboru - zazwyczaj mam w kim wybierać, a w razie potrzeby mogę skorzystać z osób poleconych przez innych moderatorów.
Bart napisał/a:
No ale po moderatorach typu Mysia można powiedzieć tyle - Zastanówcie się kto reprezentuję was na forum.

Co złego zrobiła?
Bart napisał/a:
Te całe areny i gospody nie wiem jak określić. Osoby w tym uczestniczące nie mają co pożytecznego do roboty?

A w czym Ci to przeszkadza? Czy gdyby te osoby grały w WoW, to nie marnowałyby czasu? Skoro wolą trzaskać posty na forum, to ich sprawa. Wyłącznie ich, nie Twoja.. Te działy są tutaj na tyle długo (o wiele dłużej, niż ja tu jestem - nie wspominając o Tobie), że ciężko byłoby je stąd usunąć - a ja nie zamierzam potem użerać się z rozwścieczonymi userami.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Bart 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Bart
Level: 300
Wiek: 30
Dołączył: 18 Lis 2007
Wysłany: 08-09-2008, 07:05   

ADIHC1 napisał/a:
Co złego zrobiła?


Traktujecie poważnie to forum? Wskaż mi jakieś forum gdzie moderację pełni 11-latka. Może być od działów rozrywkowych.



Areen napisał/a:
Kto nie spełnia swojej pracy należycie?


Mi chodzi o sprawy reprezentacyjne. Czyli np. wiek.
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-09-2008, 08:25   

Bart napisał/a:
ADIHC1 napisał/a:
Co złego zrobiła?


Traktujecie poważnie to forum? Wskaż mi jakieś forum gdzie moderację pełni 11-latka. Może być od działów rozrywkowych.

To chyba nie jest odpowiedź na pytanie ADIego.


Bart napisał/a:
Areen napisał/a:
Kto nie spełnia swojej pracy należycie?


Mi chodzi o sprawy reprezentacyjne. Czyli np. wiek.

Nie spodziewałem się takiej opinii po 14-latku. Ale dobra, skoro uważasz, że wiek jest poważnym kryterium wartości/jakości/poziomu osoby, to z Tobą również w ogóle nie powinniśmy się zadawać. Takiego traktowania chcesz?
 
 
Skailer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skailer
Level: 150
Wiek: 28
Dołączył: 31 Maj 2007
Wysłany: 08-09-2008, 08:34   

Cytat:
Mi chodzi o sprawy reprezentacyjne. Czyli np. wiek.

Nie no koleś, rozwaliłeś mnie :rofl: , czyli Ty masz zaledwie 14 lat pfff nie odzywam się do Ciebie bo jesteś za młody.
Zastanów się nad słowami, bo pleciesz takie głupoty że czytać się nie da :roll:
No i co masz do Areny/Gospody? Są to fajne działy, rozrywkowe. Według Ciebie grając np. w Tibie nie będę marnował czasu? Ale na gospodę marnuje? ><
Śmieszny jesteś ...
_________________
Arena: Moderator [ Zasady ] [ Regulamin ] [ Ogłoszenia ]

| Gospoda: Skailer Shuntzz 85g | Wojownik/Kucharz/Złodziej |
 
 
Bart 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Bart
Level: 300
Wiek: 30
Dołączył: 18 Lis 2007
Wysłany: 08-09-2008, 13:15   

Skailer napisał/a:
Nie no koleś, rozwaliłeś mnie :rofl: , czyli Ty masz zaledwie 14 lat pfff nie odzywam się do Ciebie bo jesteś za młody.
Zastanów się nad słowami, bo pleciesz takie głupoty że czytać się nie da :roll:
No i co masz do Areny/Gospody? Są to fajne działy, rozrywkowe. Według Ciebie grając np. w Tibie nie będę marnował czasu? Ale na gospodę marnuje? ><
Śmieszny jesteś ...


A ty świniaku ile masz lat D: 13. ? (Dziękuję za ostra :) )
Myślę że jesteś ostatnią osobą która powinna odzywać się na mój post. Gówno wiesz i tyle.

Pitazboras napisał/a:
To chyba nie jest odpowiedź na pytanie ADIego.



To miała być odpowiedź na post Areena. Źle mi się skopiowało.

Pitazboras napisał/a:
Nie spodziewałem się takiej opinii po 14-latku.


Za miesiąc 15 ...

Pitazboras napisał/a:
Skoro uważasz, że wiek jest poważnym kryterium wartości/jakości/poziomu osoby, to z Tobą również w ogóle nie powinniśmy się zadawać. Takiego traktowania chcesz?


Inaczej przecież nie było nigdy z osobami które były nowe na forum :]
Żeby tutaj traktowano kogoś z szacunkiem trzeba albo mieć zielony lub fioletowy nick albo wpierdolić top10 w rankingu (Dzięki za warna :]).
Wtedy napiszcie na sb życzliwie "cześć". A otrzymacie odpowiedź! ;D
Bez tych osiągnięć nie liczcie na to :s

***

Jednak widzimy że gra jest SUPER EXTRA FANTASTYCZNA a czepianie się jej wad w tym temacie będzie zaraz kontrowane przez kilku wszystkowiedzących (pozdro pit adi i shall :])


EDIT
A tak w ogóle to na 2 punkt w 1 poście nie macie co powiedzieć?
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 08-09-2008, 14:41   

Wiesz, ja osobiście uważam że Mysia nadaje się do tego stanowiska lepiej inne osoby, a tymbardziej Ty. Jeżeli nic nie zrobiła to czemu się jej czepiasz...
Bart napisał/a:
Wtedy napiszcie na sb życzliwie "cześć". A otrzymacie odpowiedź! ;D

nie wiem, czy masz jakieś kompleksy, mi jakoś odpowiadają mimo, że mam kolorka.
Rozumując twój tok myślenia dochodzimy do wniosku że 50 letni człowek zasługuje na większy szacunek niż człowiek 40 letni, ponieważ jest starszy czyż nie ?

Cytat:
A ty świniaku ile masz lat D: 13. ?

jest rok młodszy od ciebie g:galy omg !!!!!111 powinien do ciebie na pan mówić, nie ma co
_________________
 
 
Bart 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Bart
Level: 300
Wiek: 30
Dołączył: 18 Lis 2007
Wysłany: 08-09-2008, 15:04   

Cytat:
nie wiem, czy masz jakieś kompleksy, mi jakoś odpowiadają mimo, że mam kolorka.
Rozumując twój tok myślenia dochodzimy do wniosku że 50 letni człowek zasługuje na większy szacunek niż człowiek 40 letni, ponieważ jest starszy czyż nie ?


Kolejna osoba która nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Eh. Przyjrzyj się kiedys dokladnie czatowania na sb a zobaczysz traktowanie nowych i tych bez odznaczen.

Cytat:
jest rok młodszy od ciebie g:galy omg !!!!!111 powinien do ciebie na pan mówić, nie ma co


Czemu nie ;) . Przy okazji; Tamte słowa były odpowiedzia na jego:

Skailer napisał/a:
czyli Ty masz zaledwie 14 lat pfff nie odzywam się do Ciebie bo jesteś za młody.



Lag napisał/a:
lepiej inne osoby, a tymbardziej Ty.


I tak nie chciałbym się pchać do takiego gówna jak ta wasza arena :)

Jak już piszesz posta na temat mojej krytyki gry to proszę na temat WSZYSTKIEGO.
Jeżeli chcesz się bawić w adwokata - źle trafiłes.
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 08-09-2008, 15:22   

Gościu, rozwalasz mnie na całej długości. Nie wiek świadczy o człowieku. Umiałbyś napisać opowiadanie fantasy z klimatem? Nie? Widzisz, a ja umiem, a jestem rok starszy od ciebie. To co mi z takimi tekstami wyjeżdżasz. To forum ma respekt, bo tu jest największy profesjonalizm wśród wszystkich for jakich widziałem (a widziałem sporo, aktualnie w ulubionych mam 9, a przedtem jeszcze było wiele). Zresztą co się czepiasz Mysi? Robi świetne Avki :D
_________________
 
 
Corso 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 1
Dołączył: 15 Cze 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-09-2008, 15:31   

Nie popieram tylko tego co napisałeś o wieku, ale reszta jak najbardziej.

Cytat:
Żeby tutaj traktowano kogoś z szacunkiem trzeba albo mieć zielony lub fioletowy nick albo wpierdolić top10 w rankingu (Dzięki za warna :]).
Wtedy napiszcie na sb życzliwie "cześć". A otrzymacie odpowiedź! ;D
Bez tych osiągnięć nie liczcie na to :s


True. Wtedy dostajesz też masę innych dodatków dla podlizania się.

IMO. Pozdrawiam.
 
 
Bart 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Bart
Level: 300
Wiek: 30
Dołączył: 18 Lis 2007
Wysłany: 08-09-2008, 16:03   

Singami napisał/a:
Widzisz, a ja umiem


Brawoooooo!


Singami napisał/a:
jestem rok starszy od ciebie


Jasnee :)


Singami napisał/a:
To forum ma respekt, bo tu jest największy profesjonalizm wśród wszystkich for jakich widziałem (a widziałem sporo, aktualnie w ulubionych mam 9, a przedtem jeszcze było wiele).


Hahsuahsuahsuahsuah. To widzę że mało tych for widziałes ;)
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 32
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 08-09-2008, 16:06   

Ej ej, nie dyskutować mi tu o dupie Maryny, tylko pisać na temat spraw dotyczących nazwy tematu: "Frustrat zone - Czyli trafne uwagi dt. wad i nieprawidłowośc".
Będziecie pisać nie na temat? to polecą ostrygi. Potraktujcie to jako ostrzeżenie.

by the way... Mnie też się nie podobają, że tak powiem, takie "organizacje" jak arena, gospoda. W ogóle nie widzę, celu by takie "cuś" było tutaj, na forum my-fantasy... Moderatorzy z "tych sfer" zdecydowanie za bardzo się rozpanoszyli, ale już nie poruszam tej kwestii, nie ja tu dyktuje co ma być być nie ma, więc rób ta co chce ta ;) A no i nie odbierajcie tego jako atak, tylko szczerą uwagę od serca.
_________________
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 08-09-2008, 22:14   

Bart napisał/a:
A ty świniaku ile masz lat D: 13. ? (Dziękuję za ostra :) )

Szok, AŻ rok mniej od Ciebie. Gdzie się wychylasz?
Bart napisał/a:
To miała być odpowiedź na post Areena. Źle mi się skopiowało.

Co nie zmienia faktu, że wciąż na to pytanie nie odpowiedziałeś (i już raczej nie będziesz miał okazji - nie masz za co dziękować)..
Bart napisał/a:
Żeby tutaj traktowano kogoś z szacunkiem trzeba albo mieć zielony lub fioletowy nick albo wpierdolić top10 w rankingu (Dzięki za warna :]).

No popatrz, a mnie jako smerfa szanowano - nie liczy się kolor, a to co masz do powiedzenia..
Bart napisał/a:
Jednak widzimy że gra jest SUPER EXTRA FANTASTYCZNA a czepianie się jej wad w tym temacie będzie zaraz kontrowane przez kilku wszystkowiedzących (pozdro pit adi i shall :])

A kto twierdzi, że gra jest przekozak? Poczytaj choćby moje posty tyczące się tempa rozwoju projektu czy ignorancji Admina. Także po raz kolejny pleciesz od rzeczy..
Bart napisał/a:
A tak w ogóle to na 2 punkt w 1 poście nie macie co powiedzieć?

Przecież to Świat Fantasy - niech sobie ta ważka będzie i najsilniejsza.. To nie Discovery..

Zyga napisał/a:
by the way... Mnie też się nie podobają, że tak powiem, takie "organizacje" jak arena, gospoda. W ogóle nie widzę, celu by takie "cuś" było tutaj, na forum my-fantasy... Moderatorzy z "tych sfer" zdecydowanie za bardzo się rozpanoszyli, ale już nie poruszam tej kwestii, nie ja tu dyktuje co ma być być nie ma, więc rób ta co chce ta ;) A no i nie odbierajcie tego jako atak, tylko szczerą uwagę od serca.

Nie tylko Ty tak twierdzisz.. Nie wiem czy kiedykolwiek te forum będzie stricte związane jedynie z grą (+ HP) - wywalenie tego to kilka kliknięć, tyle, że ja nie zamierzam się użerać z userami.. Może kiedyś znajdzie się jakiś kompromis..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Corso 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 1
Dołączył: 15 Cze 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-09-2008, 22:31   

Cytat:
Przecież to Świat Fantasy - niech sobie ta ważka będzie i najsilniejsza.. To nie Discovery..


No niezbyt...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom