Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Forum a portal
Autor Wiadomość
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 04-10-2008, 17:00   

Nieczęsto zdarzają się pomyłki przy nakładaniu ostrzeżeń. Ale prawda jest też taka, że nie wszyscy te ostrzeżenia dostają. I nie jest to zależne od koloru czy znajomości - czasami moderator ma lepszy dzień i najzwyczajniej w świecie odpuszcza, inny nie zauważy, etc. A teraz widzę wielce poszkodowane osoby i moje ulubione tłumaczenie "bo ktoś-tam coś-tam". Jest tylko jedno rozwiązanie - większy rygor i ostrzenie każdego, kto na to zasłużył, bez taryfy ulgowej (i skończy się tłumaczenie "ja dostałem, a on nie"). Mi to bez różnicy, ja na tym nie ucierpię - zdecydujcie sami, czy tego chcecie. Tylko nie w tym temacie, bo nie tego on się tyczy - zapraszam choćby tutaj..

Poza tym nie przypominam sobie, żeby którykolwiek z "poszkodowanych" mnie o problemie informował i rzeczowo wyjaśniał w czym problem..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
dracon13pl 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Drac0n/elemelek
Level: 220
Świat: 3
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2007
Skąd: Gdansk
Wysłany: 05-10-2008, 10:41   

Po 1. Phan ( Marcin? milo mi ;) ) razem z bsh'em : bardzo ladnie sie sprzeczacie tylko nie wiem po co?

2. Praktycznie wszyscy modowie mowia ze moga odejsc ... ze nikt was nie trzyma ... to na co czekacie ? wiadomo ciezko znalezc nastepcow ale mozna wybrac kogos z vip-ow np.


3. forum-portal | portal-forum ...
Jak dla mnie w portalu powinny zostac wylacznie questy|miasta| itemy? | gemy| i takie sprawy ulatwiajace graczom gre ;) a nie wiadomo po co jest jakis czat itp. ktore tylko pogarsza sprawe forum

4. mowicie ze spol. na forum obumiera ... a moze pomyslicie dlaczego ? pomoge wam ;)
a no dlatego ze czesc spol. jest na portalu a czesc na forum ... jakby te polowki
polaczyloby sie w jedna calosc to na forum moze by sie cos dzialo... a tak to na
portalu se gadaja i na forum se gadaja...
5.Teraz wybierzcie albo forum albo portal --> a ta strone ktora odpadnie poprostu.. deleted
( CHYBA TAK BEDZIE NAJLEPIEJ )
_________________
Ukradli mi Łopadke... :( / wez sie ogarnij !! / wieczny 13-latek ^^
 
 
 
Dess 
Użytkownik



Dołączył: 09 Maj 2008
Wysłany: 05-10-2008, 10:59   

dracon13pl napisał/a:
portalu se gadaja i na forum se gadaja..

Na portalu więcej "se gadają".. tam nie ma nudów, dlatego tam siedzę ; >
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 05-10-2008, 14:53   

dracon13pl napisał/a:
2. Praktycznie wszyscy modowie mowia ze moga odejsc ... ze nikt was nie trzyma ... to na co czekacie ? wiadomo ciezko znalezc nastepcow ale mozna wybrac kogos z vip-ow np.

Jakoś nie zauważyłem, żeby wszyscy moderatorzy chcieli odejść - poza BAShem i mną nikt o tym nie wspomniał. Jak już pisałem rozbijanie graczy między dwa Oficjalne Fora jest głupotą. Nie podoba się coś na tym forum? Więc potrzebne są zmiany (pewnie już dobrze wiecie gdzie możecie o nich pisać), a nie przekształcanie Portalu w forum, bez jakiejkolwiek konsultacji i rozsądnych wyjaśnień. Których niestety wciąż nie widzę. Koronny argument zdaje się, że najlepiej podważył Pit
Pitazboras napisał/a:
Pytałeś graczy czy wolą DOF przed wprowadzeniem zmian? Jeśli nie, to czemu uparcie twierdzisz, że kierowałeś się dobrem graczy? (czemu pytanie ich po wprowadzeniu zmian jest bezsensowne tłumaczyłem już przy okazji postu Cryptona, poza tym pytanie ich po nie jest robieniem czegoś dla graczy, tylko usprawiedliwianiem swoich poprzednich decyzji).



dracon13pl napisał/a:
4. mowicie ze spol. na forum obumiera ... a moze pomyslicie dlaczego ? pomoge wam ;)
a no dlatego ze czesc spol. jest na portalu a czesc na forum ... jakby te polowki
polaczyloby sie w jedna calosc to na forum moze by sie cos dzialo... a tak to na
portalu se gadaja i na forum se gadaja...

Kiedy Portal był portalem problem rozbijania społeczności nie istniał..

Dess napisał/a:
Na portalu więcej "se gadają".. tam nie ma nudów, dlatego tam siedzę ; >

Ciekawe kto tutaj zabrania/zabraniał "se gadać".
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
[Ex-GM] Shell 
Tester



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 30 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: 05-10-2008, 16:38   

Phantom napisał/a:
Cytat:
Ile razy tak było, że wy specjalnie kontynuowaliście dyskusje by tylko udupić użytkownika... kogo ty chcesz oszukać? Mnie czy sam siebie?


Przecież to jakaś brednia. Nie obchodzi mnie to, że "nie chcesz dawać dowodów - bo to nie ma sensu blalablablabla sranie po ścianie ale to są kurna jakieś brednie

Shark napisał:
Cytat:
Oczywiście, ma b. dużo .
Mod który świeci przykładem nie wywyższa się ;>
Prościej się nie dało xD


Wg. twojej ideologii wynika, że chcesz nie udzielających się nigdzie moderatorów. Bo udzielający sie moderator to mod. wywyższający się?

dracocośtam napisał:
Cytat:
2. Praktycznie wszyscy modowie mowia ze moga odejsc ... ze nikt was nie trzyma ... to na co czekacie ? wiadomo ciezko znalezc nastepcow ale mozna wybrac kogos z vip-ow np.


[..]

( CHYBA TAK BEDZIE NAJLEPIEJ )



Nie czytasz ze zrozumieniem, jacy "wszyscy" Adi tylko dekorował, że jak coś sie komuś nie podoba odnośnie jego pracy jako JA i inni to poprą to może odejść. Nikt inny z tego co widziałem nic takiego nie deklarował... (Tak Marcin deklarował ale tu nie chodziło o forum? tylko o portal..)

ps. I nie krzycz : P

Ogólnie jestem zażenowany tym co się teraz dzieję.

Cytat:
Ci którzy woleli Portal, na DOF się nie udzielają


ja do tych osób należę.


edyt:
umksnął mi ost. post Adiego : P
 
 
dracon13pl 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Drac0n/elemelek
Level: 220
Świat: 3
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2007
Skąd: Gdansk
Wysłany: 05-10-2008, 16:50   

ADIHC1 napisał/a:
Jakoś nie zauważyłem, żeby wszyscy moderatorzy chcieli odejść - poza BAShem i mną nikt o tym nie wspomniał


[Ex-GM] Shell napisał/a:
Nie czytasz ze zrozumieniem,


ok poprawie sie... w tym temacie mowil tak adi i bsh fakt ale co jakis czas ktos inny o tym wspomina ( nie bede pisac kto dokladnie bo po poprostu nie pamietam ale byly juz tego typu deklaracje )
_________________
Ukradli mi Łopadke... :( / wez sie ogarnij !! / wieczny 13-latek ^^
 
 
 
[Ex-GM] Shell 
Tester



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 30 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: 05-10-2008, 16:58   

UP@
[Ex-GM] Shell napisał/a:
ADIHC1 napisał/a:
Jakoś nie zauważyłem, żeby wszyscy moderatorzy chcieli odejść - poza BAShem i mną nikt o tym nie wspomniał

Cytat:

edyt: umksnął mi ost. post Adiego : P
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 05-10-2008, 17:48   

Cytat:
Wg. twojej ideologii wynika, że chcesz nie udzielających się nigdzie moderatorów. Bo udzielający sie moderator to mod. wywyższający się?


Czy ja tak powiedziałem ?
Chodziło mi o odzywkę BSh do usera .
Jak już powiedziałem wcześniej w ogóle
nie była to miła odpowiedź . Jak się z tego wytłumaczył BSh ?
Że mu się nie chce tego 10 razy tłumaczyć ...
A kto go zmusza do udzielania odpowiedzi w sprawie FS ... ?
No właśnie, takie głupie tłumaczenie to on sobie może
wcisnąć głęboko w .... serduszko ;)
 
 
Aldarion 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 03 Cze 2006
Skąd: Númenor
Wysłany: 05-10-2008, 19:57   

Nie chce przeszkadzać w rozmowie, ale nawet nie wiesz Shark, jak bardzo się mylisz.
Gdy moderator rozmawia na SB i ktoś zada pytanie, a moderator na nie nie odpowie, a będzie nadal kontynuował rozmowę zostanie posądzony o totalne olewanie graczy - i teraz toczyłaby się taka sama dyskusja z tą różnicą, że zamiast 'moderatorzy chamsko odzywają się do userów' byłoby: 'jak to moderatorzy mają wszystkich głęboko w dupie...'
I mówię tutaj z autopsji.
 
 
Zahir 
Game Master



Profesja: Wojownik
Level: 206
Wiek: 47
Dołączył: 12 Kwi 2006
Wysłany: 06-10-2008, 12:36   

Cytat:
Czy ja tak powiedziałem ?
Chodziło mi o odzywkę BSh do usera .

Nie bierzecie tez pod uwage tego, ze Mod jest tez zwyklym czlowiekiem i ma calkowite prawo zbyc niemadre pytanie lub udzielic adekwatnej odpowiedzi do poziomu pytania. Kazdy moze miec gorszy dzien lub nie widziec powodu odpowiadania na jakies (np. powtarzalne) pytania.
I nie oceniam tutaj tego, czy BSh zrobil dobrze, czy zle odpowiadajac, tak, jak odpowiedzial. Prawda jest taka, ze czytajac ten temat powoli dochodzi sie do wniosku, ze Phantom utworzyl drugie forum tylko dlatego, ze BSh odpowiedzial w lekcewazacy (zdaniem paru osob) sposob na pytanie usera. Jesli wlasnie tak bylo, to mozna to okreslic tylko jednym slowem - zenada. Wystarczylo sprawe wyjasnic, BSh mogl udzielic odpowiedniej odpowiedzi, mogl tej odpowiedzi udzielic ktos inny, wreszcie BSh mogl przeprosic usera i takze wyjasnic sprawe. Jednym slowem klocicie sie o przyslowiowa marchewke, bo zamiast zrobic jednego ladnego balwanka, postanowiliscie zrobic dwa male, ktorych nikt nie zauwazy.
Mysle, ze to, iz jednak powstalo kolejne oficjalne forum nie zalezy od tego, co powiedzial jeden czy drugi mod na wlasciwym oficjalnym forum, a od jakichs dzikich ambicji i braku mozliwosci realizacji wlasnych planow tutaj. Pytanie kolejne zatem brzmi - dlaczego nie mogles tych planow zrealizowac tutaj? Co stalo na przeszkodzie?
_________________
Zdarza się, że chorąży wieje w przeciwną stronę niż sztandar S. Lec
 
 
mnietuniema
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 22 Paź 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-10-2008, 13:24   

Phantom napisał/a:
Żeby nie było...
Cytat:
[Dzisiaj 20:53] CritiCalz: czemu zgłoszenia są zamknięte ?
[Dzisiaj 20:53] Sheep: bo tak
[Dzisiaj 20:54] CritiCalz: czyli nie ma naboru do fs ?
[Dzisiaj 20:54] BARTOSh: ponieważ dotyczą tylko FS, a FS jest zamknięte


przykład jak przykład, ale nie bez znaczenia jest to że cytujesz samych grafików - nie chcę się znęcać nad tym gronem (kto chce - niech poszuka właściwego wątka na forum, hehehe...), ale "upadek" forum niestety ma z nimi bardzo dużo wspólnego.... więc pytanie powinno być inne - czy tych userów potraktowano tu zbyt ostro, czy raczej - i to przez dłuuugi czas - mieli na forum zbyt ulgową taryfę :cool:
być może osoby które tu usiłujesz przedstawić jako ofiary oficjalnoforumowych (fuj! - forumowych) represji, to nie ofiary, a oprawcy (forum) :D przez co kadra dof tak się za nimi ujęła ;)
teraz cytat:
Pitazboras napisał/a:
Na początek - sprawa, która wydaje mi się oczywista, ale jak widać oczywista nie jest. Otóż według mnie jest oczywistym, że z DOF korzystają przede wszystkim osoby, które uważają DOF za dobre rozwiązanie. Gracze, którzy woleli Portal, na DOF się nie udzielają. Tak więc zadawanie pytań na DOF, czy graczom się DOF podoba, vide
Cytat:
http://portal.my-fantasy....p?p=21586#21586

Na chwilę obecną 12:1, że aktualna wersja portalu jest lepsza.

ma tyle samo sensu, co pytanie czytelników "Teraz Rocka" czy lepszy jest "Teraz Rock" czy "Bravo Girl" albo członków Partii Demokratycznej czy wolą Obamę czy McCaina. Niewykluczone oczywiście, że większość graczy rzeczywiście woli DOF (tak jak niewykluczone, że większość graczy chciałaby usunięcia ruchów z MFO i pozwolenia na przekręty na s1), ale po pierwsze ta ankieta niczego takiego nie dowodzi, a po drugie zawsze byłem zwolennikiem kierowania się rozsądkiem, a nie wolą większości.


jeszcze można dodać że obecnie na portalu (forum? fortalu??) dopieszcza się wszystkich userów - jak to na początku.... weterani tego forum też początki z łezką w oku wspominają..... ;) więc jak fortal dorobi się swoich spamerów, banitów, "góra" poczuje się pewniej to wtedy będzie można porównywać "nowe" i "stare" :cool:

rewolucja pożera własne dzieci - znacie to? ;)
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 06-11-2008, 15:08   

Rzadko zaglądam na Portal, ale zauważyłem coś niepokojącego - dlaczego link ze strony głównej MFO prowadzi na fortal? Czyżby dorzucony index z przekierowaniem?

http://portal.my-fantasy.net/
http://portal.my-fantasy.net/news.php

Obecnie jedynie drugi link pozwala wejść na Portal..
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Cortez 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 39
Dołączył: 21 Mar 2008
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-11-2008, 16:24   

Warto zagłębiać sie w ten temat?
Pytam bo pierwszy raz go widzę :wink:
_________________
Tutaj powinienem napisać coś doniosłego ...
hmm ... ale nic mi nie przychodzi do głowy.
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 06-11-2008, 18:43   

ADIHC1 napisał/a:
Rzadko zaglądam na Portal, ale zauważyłem coś niepokojącego - dlaczego link ze strony głównej MFO prowadzi na fortal? Czyżby dorzucony index z przekierowaniem?

Jest taka opcja w panelu admina.
Zapomniałem usunać przekierowywanie (usunięte)
 
 
Mariko 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 169
Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2007
Skąd: Płock
Wysłany: 17-02-2009, 14:19   

Zauważyłam ten topic przez przypadek i przeczytałam sobie tylko pierwszą stronę, ale myślę, że mam coś do powiedzenia.

Crypton napisał/a:
Cytat:
[Dzisiaj 14:42] Sheep: mmmhm...wiec na tamto forum poszli ludzikowie bo dostali kolorki :< a to się zakurzy :<


Ale czy zawsze musi chodzić o kolorki? Nie każde ludzkie istnienie sprowadza się do materializmu i władzy. Tu chodzi o atmosferę, o uczucie takiej przydatności i o zabawę przede wszystkim, bo czym est forum? Forum jest miejscem, w którym ludzie starają się oderwać od codziennej monotonności...

Crypton napisał/a:
Cytat:
Dzisiaj 14:19] MichuL: żenua, przecież już dawno temu było wszystko uzgodnione przez obie strny, a jak kilku dzieciakom się nie podoba to niech wracają do przedszkola...


Nie spodobało się, bo to co było "nasze" zostało nam wyrwane. Dlaczego te dwa fora nie mogą żyć w spokoju i zgodzie? Może tutejsza ludność jest urażona tym iż u nas wszystko się pięknie kręci? Nie wiem sama...

Jak już było wspomniane między wierszami. To forum jest nudne? Tak, zaczyna się nudzić wszystkim. Żadnych zmian technicznych, wizualnych...monotonność. Ludzie odchodzą z tego forum na poradnik? Tak, ponieważ czują się tam lepiej. Atmosfera jest przyjazna. Zwyczajni "newbie" nie boją się, że dostaną ostra na "dzień dobry" za byle co. Może to zbyt duże pobłażanie, ale na każdego usera-spammera jest rozwiązanie. Razem się bawimy, razem się śmiejemy (niezapomniane: sekta Ashiro i mordercza fasolówka xDDD), a Phantomek urozmaica nam życie (jak nie Topek, to nowe zwałowe emotki, świetny styl i moje ulubione na całym poradniczku- pozdrowienia =x).

Na tym forum nie było mnie...huhuh...a może i więcej ;) i jak wrażenie po powrocie? Zero...nothing...płocho...nie ma tego, co kiedyś...Brakuje ciekawych topiców, fajnych sbowych rozmów, brakuje takiego luzu...zobaczcie na datę mojej rejestracji i ilość napisanych postów...to mówi samo za siebie ;)

Pozdrawiam :)
_________________

"Aa~ Kami-sama, onegai,
Futari dake no Dream Time kudasai☆
Oki ni iri no Usa-chan daite konya mo oyasumi♪"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom