Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Forum a portal
Autor Wiadomość
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 04-10-2008, 10:30   

BARTOSh napisał/a:
Co do "zbywania" itd... Nauczcie się zadawać mądre pytania, to nie będzie takich sytuacji. Wystarczy trochę myśleć i posiadać podstawową znajomość zasad ortografii i gramatyki... Bo jeśli widzę po raz 10 rzucone na SB "Czemu fabryki są zamknięte", to uwierz, że nie mam cierpliwości opisywać tego po raz enty.

Powiedz mi kto Ci karze odpisywać na pytania użytkowników? Nikt...
Jeżeli nie masz ochoty odpisywać tego samego któryś raz z kolei to po prostu siedź cicho,
bo twoje gadki nikogo nie śmieszą - rozumiesz co napisałem? Czy mam bardziej wytłumaczyć, bo wymagasz tak cholernej mądrości od innych a sam zachowujesz się
jak po prostu głupek (wybacz, ale chyba sam to przyznasz...).
Cytat:
Wystarczy trochę myśleć i posiadać podstawową znajomość zasad ortografii i gramatyki...

To teraz przeczytaj moje posty wyżej i pomyśl/zrozum,
czego jeszcze przydałoby się posiadać...
BARTOSh napisał/a:
@Shark... tak, twoje n-multikont też było uczciwe... ;)

Po co to? To twój sposób na obronę tyłka? Wypominanie innym?
Jak on to i ja?...
BARTOSh napisał/a:
Dla mnie cała ta sytuacja jest po prostu zabawna i żałosna zarazem ...

Wiesz czemu?
Bo wszystko to jest prawdą a ty gubisz się i nie wiesz co napisać.
Piszesz jakieś debilizmy w postaci buziaczków itd.
Zauważ, że inni też to widzą mój drogi :)
BARTOSh napisał/a:
I póki co widzę tylko jedno jej rozwiązanie, czyli likwidacja subdomeny "portal.my-fantasy.net"... bo to nie jest już portal, tylko samowolka.

Póki co to możesz popatrzyć się w niebo i policzyć chmurki.
Portal jest dla użytkowników a nie tylko dla Ciebie :)
Zresztą, jeżeli admin będzie uważał, że portal powinien zostać
przywrócony do poprzedniej formy to z pewnością tak będzie.
(admin napisał, że portal jest dla użytkowników ... i jeżeli chcą mieć go w postaci forum
to nie widzi nic w tym złego)

BARTOSh napisał/a:
Tyle odemnie ;*

Szkoda, że tak mało i tanio ... ale zawsze coś :wink:
Ostatnio zmieniony przez Phantom 04-10-2008, 10:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 04-10-2008, 10:32   

BARTOSh napisał/a:
@Shark... tak, twoje n-multikont też było uczciwe... ;) i nie wykręcaj kota ogonem, bo sam pamiętam jak banowałem conajmniej 2



1.To, że kiedyś miałem konto Lepik i prosiłem o wykasowanie go,
gdyż nie pamiętam hasła ?
2. Dwa multi założyłem, gdyż musiałem się wypowiedzieć co do mojej kary
nadanej w maju ( w grze ) . Przyznałem się tam, zresztą sam GM
dał mi link, żebym tam się wypowiedział ;)
3. Elendila założyłem tylko na 1 dzień,
musiałem z Zahirem wyjaśnić niesłuszną karę (w grze),
zostałem odbanowany, więc wiesz .
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 04-10-2008, 10:38   

oh, oh, jaki bulwers xD
Wiesz... niewiele mnie obchodzi to że widzą to inni... Ja nie muszę dbać o wizerunek, robić jakichś tajemnic itp itd...
Pamiętasz jak nazwałeś mnie sztucznym? ... to teraz pomyśl kto nim jest :) (btw, rozbawił mnie sposób w jaki skomentował to Mrx: "No,BSh jest z plastiku,ja z silikonu a reszta modów z poliestru")

I wybacz... ale kto tutaj broni się przez wypominanie innym ? :-D

Poza tym... chyba niezbyt jarzysz co mam teraz na myśli... cóż, nikt nie wymaga, ale przynajmniej się zachowuj i mi nie rozkazuj, hm? Bo to lekko niesmaczne :]
Phantom napisał/a:
Póki co to możesz popatrzyć się w niebo i policzyć chmurki.
Oj zdziwiłbyś się ;)
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-10-2008, 10:42   

Widzę, że dyskusja przechodzi powoli w jedną wielką parodię... Szkoda, chociaż po deklaracji Phantoma, że nie traktuje jej poważnie i nie zamierza brać naszych zdań pod uwagę mogłem się spodziewać, że nic z niej nie wyniknie...

Na początek - sprawa, która wydaje mi się oczywista, ale jak widać oczywista nie jest. Otóż według mnie jest oczywistym, że z DOF korzystają przede wszystkim osoby, które uważają DOF za dobre rozwiązanie. Gracze, którzy woleli Portal, na DOF się nie udzielają. Tak więc zadawanie pytań na DOF, czy graczom się DOF podoba, vide
Cytat:
http://portal.my-fantasy....p?p=21586#21586

Na chwilę obecną 12:1, że aktualna wersja portalu jest lepsza.

ma tyle samo sensu, co pytanie czytelników "Teraz Rocka" czy lepszy jest "Teraz Rock" czy "Bravo Girl" albo członków Partii Demokratycznej czy wolą Obamę czy McCaina. Niewykluczone oczywiście, że większość graczy rzeczywiście woli DOF (tak jak niewykluczone, że większość graczy chciałaby usunięcia ruchów z MFO i pozwolenia na przekręty na s1), ale po pierwsze ta ankieta niczego takiego nie dowodzi, a po drugie zawsze byłem zwolennikiem kierowania się rozsądkiem, a nie wolą większości.

~Fret~ napisał/a:
Ja proponowałem :P Oczywiście mnie nikt nie słucha ^^"

Ale ja pisałem o poważnej propozycji strajku.

Phantom napisał/a:
Chyba chciałaś tylko zaświecić, bo jestem pewien, że nie przeczytałaś mojego postu ze zrozumieniem :)
Tłumaczyć ani powtarzać drugi raz nie będę - uważam, że jesteś na tyle dorosła by cofnąć się do mojej wypowiedzi i jeszcze raz, powoli, spokojnie ją przeczytać :)

Może jednak zlitujesz się i wytłumaczysz nam, co rozumiesz przez słowa "w każdej chwili mogę zrezygnować ze stanowiska administratora portalu i przekazać je Tobie", bo ja odebrałem je jako deklarację możliwości przekazania "Portalu" w inne ręce. No chyba, że ta propozycja była skierowana wyłącznie do ADIego.

Phantom napisał/a:
Jakby na prawdę, któremuś z współtwórcy to aż tak przeszkadzało to z pewnością by do mnie napisał.

Możliwe, że przeoczyłeś, ale w tym temacie pisało, między innymi do Ciebie, trzech współtwórców Portalu - Shell, Kactuzz i ja - którzy, nie byli zadowoleni z przekształcenia Portalu na DOF. To Ci nie wystarcza? Jeśli czekasz na PW, to mogę napisać...

Phantom napisał/a:
Portal jest dla użytkowników/graczy (wq słów admina ale także moich) więc zrobimy taki portal jakiego chcą gracze ... a skoro chcą mieć portal w formie forum gdzie czują się lepiej to czemu by nie? Być może to forum im nie odpowiada?

Pytałeś graczy czy wolą DOF przed wprowadzeniem zmian? Jeśli nie, to czemu uparcie twierdzisz, że kierowałeś się dobrem graczy? (czemu pytanie ich po wprowadzeniu zmian jest bezsensowne tłumaczyłem już przy okazji postu Cryptona, poza tym pytanie ich po nie jest robieniem czegoś dla graczy, tylko usprawiedliwianiem swoich poprzednich decyzji).

Phantom napisał/a:
CritiCalz, dostać by Ci się nie dostało, ale mogliby jechać po tobie cały dzień - to w ich stylu...
w ich rozumowaniu to jest tak: (oni oczywiście nie zgodzą się z moją wypowiedzią - normalka)
Ja mam kolor - ja jestem kimś.
Ktoś zadaje pytanie ponieważ jest niepoinformowany - znak by robić z niego głupa a przy okazji rozerwać się trochę.
Oczywiście wasze gierki nie odbywają się w każdej sytuacji, ale nie jedna taka była.
Wracając do tych kolorków na portalu...
uważacie, że dlatego użytkownicy wybierają nowy portal w formie forum ...
Oświadczam Wam, że jesteście w wielkim błędzie - wystarczy wejść na portal pewnego słonecznego dnia :)
Wy moderatorzy nawet nie zdajecie sobie sprawy jak nabijanie się z zwykłego,
niebieskiego użytkownika jest denerwujące - wy myślicie, że czemu jest tyle banów?
Bo sami ich prowokujecie - swoją głupkowatą gadką...
Liczę się z tym, że zaraz, za chwileczkę, za sekundę ktoś poprosi o dowody,
które Wam są zbędne bo doskonale zdajecie sobie sprawę (a może nie?) z tego
co wyrabiacie :)
A więc, bawcie się dalej - dalej uważajcie, że robienie z kogoś debila jest fajne a do tego śmieszne.
Wypowiedź ta nie była skierowana do wszystkich moderatorów,
niektórych z czystym sumieniem można nazwać moderatorem, ale jak to w życiu bywa, nie wszystkich :)

Odpowiem w punktach, może będzie łatwiej zrozumieć:
1. Twój post to czysta demagogia. Mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę, bo nieświadome używanie demagogii jest groźne w skutkach.
2. Stwierdzenie "może nigdy" nie jest ani "pojazdem" po kimś ani "robieniem z kogoś debila", czy tego chcesz czy nie. Jest co najwyżej do pewnego stopnia nieuprzejme.
3. Wykazujesz się hipokryzją. Nie chodzi mi tu o Twoje dawne działania, choć i takich znajdzie się sporo. Chodzi mi dokładnie o zacytowany przez Ciebie fragment. Bo jeśli piszesz o braku szacunku do forumowiczów, a w cytowanym przez Ciebie fragmencie zwracasz się do BARTOSha słowami "BARTOShu, czyżby problemy z czytaniem? " i "mówić nie mówiłem, ale napisałem", to jak to mam odbierać, jak nie wywyższanie się i brak szacunku? Hipokryzja, panie Marcinie, hipokryzja... No chyba że uważasz, że mod to nie forumowicz.

Phantom napisał/a:
To tyle, teraz możecie pisać dłuuugie posty broniąc swe tyłeczki a przy tym zachować godność i twarz + możecie nawet zrobić ze mnie debila co jest w waszym stylu,
ale z czystego serca mogę powiedzieć, że jesteście tak puści jak wasze posty tyle, że
wypchane (żeby nie użyć mocnego słowa) watą...

A ja nie z czystego serca, a z czystym sercem mogę nie powiedzieć, a napisać... oj, przepraszam, zaczynam się zachowywać jak niektórzy moderatorzy na tym forum (ciekawe kto :wink: ).

Phantom napisał/a:
Przykład kiepski, następny też będzie kiepski bo ty tak powiesz?
Chyba kpisz ze mnie, przykład jest idealny mój drogi :)

Idealny bo Ty tak powiesz? "może nigdy" to idealny przykład jak moderatorzy robią z forumowiczów debili? Z całym szacunkiem, ale bredzisz. Nawet ja mógłbym znaleźć lepszy przykład złego zachowania moderatorów (oczywiście, uważam, że niektórzy moderatorzy nie zawsze zachowują się właściwie; natomiast twierdzenie, że to jest idealny przykład, to bzdura - to jest przykład co najwyżej dyskusyjny).

Phantom napisał/a:
Ile razy tak było, że wy specjalnie kontynuowaliście dyskusje by tylko udupić użytkownika... kogo ty chcesz oszukać? Mnie czy sam siebie?

Nawet nie proszę o przykład, bo wiem, że go nie dostanę. Jeśli ja kontynuuję dyskusję, zamiast dać ostra, to dlatego, żeby dać użytkownikowi szansę na poprawę i uniknięcie kary. Uważasz, że to coś złego? Nie mój problem...

Phantom napisał/a:
Podajesz mi przykład z twojej szkolnej klasy? Zapytam jeszcze raz - czym ty myślisz?

A ja poproszę - zacznij użytkowników traktować z szacunkiem i powagą. Nawet jeśli się mylą albo zwyczajnie mają inne zdanie od Ciebie, to nie jest powód, żeby oskarżać ich o nieużywanie mózgu...

Phantom napisał/a:
Który z Was gra w MFO? 1? Dla jednego gracza będę robił portal w innej wersji?

Ależ nie musiałeś nic robić - przecież portal był już zrobiony... A jak nie chcesz się zajmować portalem "dla jednej osoby", to przecież nikt Ci nie każe.

Dess napisał/a:
Aha, czyli to zależy od kolorku? -,- Zielony = upomnienie, Niebieski = ostrzeżenie? ;P
Tak to działa?

Na jedno ostrzeżenie nadane przeze mnie użytkownikowi przypada zapewne jakieś 15-20 upomnień lub zaniechań ukarania. Chcecie, żeby to się zmieniło? ;>

Shark napisał/a:
Z tym to się zgodzę .
Np. moja kłotnia z Zygą .
Mówił o mnie, że się do niego przylizuje i ogólnie mnie obrażał na SB .
Nie dostał nic . Kiedy ja chciałem, żeby podał jakieś konkrety,
ten dalej mnie od tych i innych wyzywał (nie są to akurat przekleństa,
ale jakby was nazwali lizusem, który od każdego coś chce,
to jakbyście się czuli ? ) . No sorry, kto dostał ostra ?
Ja i Zyga ;)
Brawo .
To może zaczniemy tak.
Kto zaczął ?
Kto wyzywał ?
Zyga ...

Ja chciałem tylko wiedzieć o co mu chodzi i dostałem
ostra za kontynuowanie kłótni :053:
No i brawo, czyli jak ktoś z modów będzie mnie wyzywał,
ja chcę wiedzieć o co mu chodzi to dostanę ostra ?
W dodatku Zyga tego ostra od razu nie dostał,
dostał go dopiero kiedy ja go dostałem .
Tylko, że on powinien dostać ostra z miejsca,
bo mnie obrażał . Taka jest właśnie ta wasza sprawiedliwość ...

Obaj się kłóciliście, obaj dostaliście upomnienie, ale obaj kontynuowaliście kłótnię mimo tego. Owszem, to Zyga prowokował (i bynajmniej nie zamierzam go bronić, bo to jak się zachował było według mnie karygodne), ale Ty również nie byłeś bez winy.

Shark napisał/a:
Ale nie, musieliście mu "sklepać jazdę",
koleś się pyta, czy kiedyś będzie otwarta,
to odp. "...może nigdy ?"
No brawo, skoro nie wiecie kiedy to odp.
"Niewiadomo" lub nic nie piszcie, a nie pokazujecie swoją wyższość .

Pytanie was w jaki sposób stwierdzenie "może nigdy" jest "sklepaniem jazdy" albo "pokazywaniem wyższości" straciło dla mnie sens - jakoś nie kwapicie się, żeby to wytłumaczyć.

Cytat:
Zresztą, jeżeli admin będzie uważał, że portal powinien zostać
przywrócony do poprzedniej formy to z pewnością tak będzie.

Jeden admin już tak uważa i już się tu wypowiedział. Chyba nie wymagasz, żeby Jacek pojawił się na forum i wziął udział w jakiejś dłuższej dyskusji...
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 04-10-2008, 10:51   

Pitazboras napisał/a:
ale Ty również nie byłeś bez winy.

No to powiedz co zrobiłem ;)
Wypytywałem się go tylko o konkrety,
w żadnej wypowiedzi go nie wyzwałem ;)

Pitazboras napisał/a:
Pytanie was w jaki sposób stwierdzenie "może nigdy" jest "sklepaniem jazdy" albo "pokazywaniem wyższości" straciło dla mnie sens - jakoś nie kwapicie się, żeby to wytłumaczyć.


No dobra, to Ci odpowiem .
To nie była miłą odpowiedź,
wychodząca z niewiedzy .
To była chamska odzywka,
więc można to nazwać po trochu "sklepaniem jazdy ",
a skoro zrobił to mod to "pokazaniem wyższości",
innym słowem "pokazaniem miejsca w szeregu " .
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-10-2008, 10:57   

Cytat:
No to powiedz co zrobiłem ;)
Wypytywałem się go tylko o konkrety,
w żadnej wypowiedzi go nie wyzwałem ;)

Nie zwyzywałeś. Ale odpowiadałeś na zaczepki własnymi zaczepkami. Bodajże MichuL zwracał Ci uwagę, ale nie byłeś łaskaw zaprzestać "dyskusji" z Zygą.

Cytat:
No dobra, to Ci odpowiem .
To nie była miłą odpowiedź,
wychodząca z niewiedzy .
To była chamska odzywka,
więc można to nazwać po trochu "sklepaniem jazdy ",
a skoro zrobił to mod to "pokazaniem wyższości",
innym słowem "pokazaniem miejsca w szeregu " .

Nie była miła. Nie była też chamska. Ot, szorstka. Przy okazji zauważyłem u was niepokojący tok myślenia - jak forumowicz coś powie źle, to jest niekulturalny, dziecinny, itp. Jak mod powie to samo, to od razu jest to odbierane jako pokazywanie wyższości czy też miejsca w szeregu. Dajcie na wstrzymanie. Nie wszystko, co robi moderator, robi ze względu na kolor czy pozycję.
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 04-10-2008, 11:51   

Pitazboras napisał/a:
Jak mod powie to samo, to od razu jest to odbierane jako pokazywanie wyższości czy też miejsca w szeregu.


Mod powinien świecić przykładem ;)
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-10-2008, 12:33   

Oczywiście, że powinien, tylko jak to się ma do zacytowanego przez Ciebie fragmentu? Co ma świecenie przykładem do wywyższania się?
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 04-10-2008, 12:44   

Ja świecę przykładem g:D Nigdy z nikim się nie kłóciłem, żeby mnie ktoś musiał uspokajać na forum (jak byłem smerfem, jak jestem zielony)

a świecić przykładem powinni rodzice, a nie obcy ludzie z neta...

"No proszę ;)
Czy tu jest podział na userów i "lepszych" userów ?
Spam to spam i tyle . "
za spam jest upomnienie, ale w zgłoszeniach regulamin mówi inaczej, dlatego nie było upomnienia g;)

"Z tego co widzę Phantom chce ośmieszyć naszych modów,
a oni jego ... I jaki w tym sens ? "
nie wiem co chce Phantom, ale ja na pewno nie mam zamiaru nikogo ośmieszać g;)

"No i do czego to ?"
taka tam aluzja g;)

Phantom napisał:
Ile razy tak było, że wy specjalnie kontynuowaliście dyskusje by tylko udupić użytkownika... kogo ty chcesz oszukać? Mnie czy sam siebie?

"Z tym to się zgodzę .
Np. moja kłotnia z Zygą."

hmm o ile pamiętam to ja Ciebie i Zygę ciągle prosiłem o zaprzestanie kłótni... tak, specjalnie tak was podjudzałem żeby wam ostra dać...
fajnie wiedzieć, że uspokajanie i podjudzanie to synonimy g:hmm

ale mam ciekawszy pomysł: przestańmy się kłócić o jakieś pierdoły, bo zaczynamy co raz bardziej odchodzić od tematu g;)

ps. dawaj opozycja, pojedźcie po mnie, że pod przykrywką offtopu chcę zakończyć battle'a, którego przegrywa ta strona...
_________________


 
 
 
Dess 
Użytkownik



Dołączył: 09 Maj 2008
Wysłany: 04-10-2008, 13:04   

MichuL napisał/a:
za spam jest upomnienie, ale w zgłoszeniach regulamin mówi inaczej, dlatego nie było upomnienia g;)

A przepraszam, dlaczego Madzia nigdy nie dostała za spam ostra? Skoro nie będąc
w kadrze fa komentowała zgłoszenia do fa? No i TQ też powinien wcześniej
dostać ostra za to, że w moim zgłoszeniu napisał, że "ADIHC1 miał innego avka".

Żałosne.. ja dostałem, a inni nie :smile:
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 04-10-2008, 13:11   

sorry, ale z FA to nie do mnie, ja do FA bardzo rzadko zaglądałem, akurat padło na Ciebie...
edit: a nie, to było w zgłoszeniu do FS, więc nie dziwota, że tam zajrzałem
_________________


 
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 04-10-2008, 13:26   

Dess napisał/a:
A przepraszam, dlaczego Madzia nigdy nie dostała za spam ostra? Skoro nie będąc
w kadrze fa komentowała zgłoszenia do fa? No i TQ też powinien wcześniej
dostać ostra za to, że w moim zgłoszeniu napisał, że "ADIHC1 miał innego avka".

Żałosne.. ja dostałem, a inni nie :smile:
po pierwsze dlatego, że o ile mi wiadomo pracownicy FS mogli komentować FA i na odwrót
po drugie... zgłoszeń pilnował każdy swoich (mod FS - fs, mod FA - fa)
;)
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Dess 
Użytkownik



Dołączył: 09 Maj 2008
Wysłany: 04-10-2008, 13:31   

Aha oni mieli farta bo szefem był scaw, który modem był ale na to forum
nie wchodził, a sam na gg mi napisał, że forum mu się znudziło tylko wy z tym
tak zwlekaliście.. i dlatego fa się nie wyrabia, gdyż narobił się przez to syf.
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 04-10-2008, 13:43   

Cytat:
Oczywiście, że powinien, tylko jak to się ma do zacytowanego przez Ciebie fragmentu? Co ma świecenie przykładem do wywyższania się?


Oczywiście, ma b. dużo .
Mod który świeci przykładem nie wywyższa się ;>
Prościej się nie dało xD
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 04-10-2008, 17:37   

Dess napisał/a:
Aha oni mieli farta bo szefem był scaw, który modem był ale na to forum
nie wchodził, a sam na gg mi napisał, że forum mu się znudziło tylko wy z tym
tak zwlekaliście.. i dlatego fa się nie wyrabia, gdyż narobił się przez to syf.



tak, to nasza wina, że Scaw nic nie robił, a zapewniał że niedługo wraca i że zajmie się fabryką...
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom