Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ADIHC1
08-03-2010, 19:08
Gry na Ps3
Autor Wiadomość
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 17-09-2009, 12:47   Gry na Ps3

Siema. Otóż niedawno sprzedałem swoje Playstation2 z 7 oryginalnymi grami, więc wpadło trochę kasy. Ps3 mam już ponad pół roku, jednak jedyne gry, w jakie dotychczas grałem to Gran Turismo 5 Prologue, NFS Undercover i Fifa09. Czyli ogólnie rzecz biorąc - jedna gra wyścigowa, która postawiła na jakość, druga gra wyścigowa, która postawiła na szmery-bajery i kultowa piłka nożna. Teraz, jako, że mam te 350 zł ze sprzedaży Ps2 zapragnąłem kupić sobie nowe gry - w końcu ile można grać w te same? Tylko za bardzo nie mogę się zdecydować jakie kupić. Fify 2010, która teraz wychodzi, na pewno nie kupię - widziałem screeny i czytałem opinię w gazetach. Nie różni się praktycznie niczym oprócz lekkich zmian w grafice. Więc jeśli chodzi o piłkarskie tytuły - na pewno w tym roku nic nie kupię. Jeśli chodzi o wyścigowe - niedługo ma wyjść GT5, jednak ostro waham się, czy zdecydować się na nie - kiedy grałem w Prologue mocno wiało nudą. Teraz następna szumna nazwa - NFS Shift. Widziałem trailery itp., jednak cena trochę mnie zniechęca - mniej więcej 200 zł. Jak dla mnie lekka przesada. Zamówiłem już na allegro Gta IV, więc z 350 zł zostało trochę ponad 200 zł. I teraz mam problem - na jaką grę/gry je przeznaczyć. Zastanawiałem się troszkę nad Killzone 2, jednak nie przekonuje mnie za bardzo. Ostatnio wpadło mi w ucho Prince of Persia - obejrzałem gameplay, co tu mówić - słabe. Nie szukam gier w stylu Stars Wars'ów, nie lubię jak na ekranie jest Sodoma i Gomora. W ogóle wszystkie te błyski itp. odrzucają mnie na starcie.

Więc jeśli możecie, to zapodajcie jakieś tytuły
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 17-09-2009, 13:49   

Już chciałem podać force unleashed ale doczytałem do końca chociaż to tak gites tytuł ;P
Mirror's Edge - ciekawy fpp/fps, niedługo wychodzi Dragons Age oraz Tekken 6, ale wiadomo jak to z nówkami - za te 200+ zł jedną grę tylko kupisz, kiedy na allegro można kupić ze 4 starsze, możesz też spróbować Fife Street3, ogólnie najlepiej pościągaj różne dema z PSStore (najlepiej zareejstrować drugie konto na US, tam są trochę inne tytuły)

ps. w fife zmieniła się nie tylko grafika, ale oczywiście demo nie daje jednego sezonu w trybie menedżera to mało co można sprawdzić...
_________________


 
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 17-09-2009, 14:54   

Cięzko mi podać jakieś konkretne tytuły bo nie bardzo znam twój gust, ale ja polecam takie gry jak:
-Metal Gear Solid 4
-Devil May Cry 4
-LittleBigPlanet (przy rozgrywce wieloosobowej, nawet, a może przedewszystkim z kumplami jest to jedna z najlepszych gier na ps3)
-CoD 4/5 (jeśli 4 to nastawiaj się na grę przez neta, jeśli 5 to bardziej na grę z kolegami)
MichuL napisał/a:
możesz też spróbować Fife Street3,

fify street nie polecam jeśli chcesz grać samemu, po 2 godzinach granie Single się nudzi, o wiele lepiej to wygląda w multiplayer)
-inFamous
Możesz też spróbować Burnouta Paradise.
To tyle, jak mi się coś jeszcze przypomni to napisze.
_________________
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 17-09-2009, 16:16   

MichuL napisał/a:
ogólnie najlepiej pościągaj różne dema z PSStore (najlepiej zareejstrować drugie konto na US, tam są trochę inne tytuły)


https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=30730&highlight=konfiguracja

To tyle ; D

Lag napisał/a:
-LittleBigPlanet (przy rozgrywce wieloosobowej, nawet, a może przedewszystkim z kumplami jest to jedna z najlepszych gier na ps3)


Jakoś mnie to nie pociąga, sam nie wiem czemu.

MichuL napisał/a:
Mirror's Edge

Obejrzałem gameplay na youtube, nie podoba mi się.

MichuL napisał/a:
Dragons Age

Shark napisał/a:
W ogóle wszystkie te błyski itp. odrzucają mnie na starcie.


MichuL napisał/a:
Tekken 6

Tekken w ogóle mi się nie podoba ;) No, chyba, że miałbym
codziennie urządzać wieczorki z kolegami ; D

Lag napisał/a:
Devil May Cry 4

Obejrzałem gameplay. Grafika całkiem, całkiem, grywalność chyba też.
Ale gdy zobaczyłem jak on biega, to mi się odechciało.

Lag napisał/a:
Metal Gear Solid 4

No, no - to mi się spodobało. Tzn. pod względem możliwości i grafiki.
Jednak chyba jest trochę nudna, bo więcej tam ukrywania się
niż strzelania. Chyba Killzone 2 jest jednak lepsze.

Lag napisał/a:
inFamous

Nie do końca mnie przekonuję. Gry w stylu Tomb Raidera już mi się nie podobają.

----------------------------------------------------------

Najbardziej z tych wszystkich gier co mi podaliście,
spodobał mi się Metal Gear Solid. I mam do was pytanie.
Czy Assasin Creed to dobry tytuł? To, że szumny to wiem na pewno,
a po filmiku na youtubie nie wiem czego mogę się spodziewać.
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 17-09-2009, 16:46   

Shark napisał/a:
Jednak chyba jest trochę nudna, bo więcej tam ukrywania się

jeśli dla ciebie mgs4 to nudna gra to nie wiem co ci sie może spodobać. gra trzyma w napięciu cały czas, i to nie tylko tępe chowanie zabyle jaka skrzynką, ale tu trzeba kombinować jak i gdzie się skryć. po za tym czasem też trzeba wygrać strzelanine, bron takze jest tu niezbedna ;d

AC to może i dobra gra, ale monotonna (znajdź, zabij, wróć), po paru godzinach się nudzi.
_________________
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 17-09-2009, 17:00   

Lag napisał/a:
jeśli dla ciebie mgs4 to nudna gra to nie wiem co ci sie może spodobać. gra trzyma w napięciu cały czas, i to nie tylko tępe chowanie zabyle jaka skrzynką, ale tu trzeba kombinować jak i gdzie się skryć.


No właśnie... nie takie gry mnie interesują. W napięciu może i trzyma,
ale jeśli chodzi o gry wojenne, lubię trochę strzelania. Czyli chodzi mi głównie
o walkę na froncie ;)

A co powiesz na temat Killzone 2?
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 17-09-2009, 17:17   

Killzone to gra nastawiona głównie na gre przez internet. Niby kampania też jest dobra i wciągą, ale przechodzenie jej zajmuje ok. 10/11 godzin. Sercem tej gry jest multiplayer, a po za niemal najlepszą grafiką w grze na ps3 nie różni się jakoś szczególnie od jakiejś innej strzelanki. Chociaż trzeba przyznać, że gra jest jedną z najlepszych gier jakie wydano na ps3. Największą wadą jest polski dubbing, który jest rodem z kiepskiej kreskówki, a nie dobrej gry.
_________________
 
 
Ashiro 
Tester



Profesja: Mag
Nick: Ashiro
Level: 168
Wiek: 32
Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: 17-09-2009, 17:33   

Po twoim guście ciężko stwierdzić co ci się podoba.... :P
MGS4 jest bardziej dla fanów tej serii, tzw. epicka część.
Mi się podoba, bo sam jestem fanem i nie prawda,
że więcej tam ukrywania, bo to się wszystko miesza. Możesz pokarać all na pałę, albo można po cichu tępić, albo też po trochu. Fakt lepiej pokarać na kucaka, ale taka jest seria.
Jeśli nie podobają ci się detale, jak w DMC4 czyli bieganie Nero (czy Dante?), to naprawdę
mało gier da ci satysfakcji.
Assassin's Creed? Gierka warta kupna, ale wątpię po twoich słowach, by cię spodobała :P
Połączenie Hitmana, Le parcoura i świetne eksploracje (chodź w uncharted chyba lepiej :P ).
Dobry tytuł, niedługo wychodzi 2 część, która jak mówią twórcy ma poprawki tego co nie podobało się w jedynce. Tytuł wart uwagi.
Co do burnouta paradise... Dla mnie db tytuł, z kilku względów:
- Showtime (wiem trochę nie realne, ale zabawa padem nie zła :D )
- Mapa (wiele fajnych ulic + git skocznie)
- Samochody (co prawda nie jest ich tyle jak w GT5, ale różnorodność jest)
- Rozpierducha!
- Wyszedł jakiś czas temu patch, który umożliwia jazdę motorami, fajna sprawa, ale trzeba trochę poskillować z padem za nim poczuję się tą jazdę :)
- Dzień i noc
- Multi bardzo dobrze wykonane
- Opening
- Głos typka, który mówi, gdy jest jakieś nowe auto do rozwalenia, albo w jailu
Tytuł wart uwagi :)
W K2 fajny jest tylko multi, single mi się nie podobał :P
Mówisz, że nie lubisz tombraiderówek, a szkoda bo Uncharted (platyna jak K2 i MGS4),
jest chyba najlepszą do tej pory grą która wyszła na PS3. Ciekawy system strzelania,
skakanie po skałach i wspinaczka na poziomie. Komentarze Dreak'a humorystyczne.
Nie długi wychodzi 2-jka której multi, będzie bardzo grywalne :) Polecam.
Za 350 zł kupisz nawet 3 gry, jeśli masz ochotę na Uncharteda, Paradise i Killzona to powinno ci starczyć. Oczywiście jest jeszcze wiele tytułów wartych uwagi, ale cenowo pewnie cię zgorszą :P
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 17-09-2009, 18:42   

Ashiro napisał/a:
Assassin's Creed? Gierka warta kupna, ale wątpię po twoich słowach, by cię spodobała :P
Połączenie Hitmana, Le parcoura i świetne eksploracje (chodź w uncharted chyba lepiej :P ).


Dla mnie (na gameplayach na yt) lepiej prezentuje się Assasin i chyba go kupię.
Może uda mi się w końcu skonfigurować neta pod Ps3, wtedy na pewno dokupię
jeszcze Killzone 2, skoro jej największą mocą jest multiplayer.


Ashiro napisał/a:
Za 350 zł kupisz nawet 3 gry, jeśli masz ochotę na Uncharteda, Paradise i Killzona to powinno ci starczyć. Oczywiście jest jeszcze wiele tytułów wartych uwagi, ale cenowo pewnie cię zgorszą :P


Już 130 zł wydałem na GTA IV, więc zostanie mi 200 z kawałkiem.
Chyba zdecyduję się na Assasina i Killzone 2, ale co do tego drugiego nie jestem pewien.
Prosiłbym, aby temat jeszcze nie został zamknięty, bo zawsze może mi się odwidzieć, a wtedy wasze rady będą w cenie ;) Dziękuję wam za pomoc :grin:
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 17-09-2009, 18:50   

Lepiej poczekaj już ten miesiąc na assassina 2
_________________
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 17-09-2009, 20:00   

wg mnie lepiej najpierw kupić 1 na allegro można kupić z dubbingowaną wersję nie tak drogo ; )
_________________


 
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 17-09-2009, 20:19   

apropo gier, ściągnałęś mich może demko pesa 2010 ? zanim kupie ktoras z tych gier chce wiedziec ktora lepsza:D
_________________
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 18-09-2009, 00:30   

dopiero instaluję, jutro edytuję posta i napiszę co i jak ; )
_________________


 
 
 
Ashiro 
Tester



Profesja: Mag
Nick: Ashiro
Level: 168
Wiek: 32
Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: 18-09-2009, 08:23   

Gdybym miał wybierać pomiędzy dwoma piłkami to wybrałbym chyba FIFE...
Animację w pes'ie są lepsze niż w fifce, ale w obydwóch grach bramkarze to porażka...
W PES'ie jak może ktoś zauważył piłkarz zanim dostanie piłkę rozgląda się za siebie :D
Grafika chyba nie jest znaczącą różna, ale może w w fifie lepiej wyglądają same mecze :)
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 18-09-2009, 12:20   

hm, zagrałem w nowego pesa i mam mieszane uczucia.
po pierwsze zryty interfers w pierwszej chwili niemal przeszkodził mi w graniu. musialem szukac pewnej opcji kilka chiwl i dopiero ją zauważyłem w podzakładce. kilka razy zdażyło mi się rozpocząc drugą polowe bez przeprowadzenia zmian, bo przez przypadek przewinałem okienko ktore pojawia się tuz po zakonczeniu 1 polowy
musze jednak powiedzieć, że pes zrobił na mnie równie duże wrażenie co fifa (pod względem samej gry). chociaż mam tu jeden minus. przy przyjeciu pilek zawodnik zamiast płynnie wyjśc z piłką przechodzi od razu z modela na model... nie ma płynności pomiędzy czynnościami.
jednak same strzały jak i akcję są na duży plus.
jeśli miałbym oceniać która gra jest lepsza chyba 55 do 45 na korzyść FIFY. mam takie wrażenie, że EA bardziej sie postaralo.

ps. może zostawmy ten temat na dłużej? moglibyśmy dyskutowac tu o nowych grac bez konieczności zakładania nowych
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom