Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Madzia
02-10-2009, 19:01
Nelpan
Autor Wiadomość
KiraOkazaki 
Użytkownik



Nick: SławomirSkibiński
Level: 1
Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2009
Skąd: Milano/B-stok
Wysłany: 02-10-2009, 10:54   Nelpan

Imię: Nelpan
Rasa: Łasica (rasa bazowa Człowiek)
Klasa: Wojownik
Wiek: 24
Wyznanie: Tarosk

Charakter:
Buntownik z wyboru, charakterny i nie ułożony, zawsze ma własne zdanie i nigdy nie trzyma go za zębami. Trzeba nie lada sztuki żeby go poskromić. Nie kieruje się w życiu ani dobrem ani złem, raczej ciekawością, żądzą poznania, zdobycia. Odważny, a czasem można by nawet rzec że szalony, pod okiem swego boga często rzuca się w wir walki nie zastanawiając się czy życiem tego nie przypłaci. Stąd też liczne blizny na jego ciele, bo mimo że liczne boje zwycięsko stoczył, to z wielu z nich nie wyszedł bez ran. Zna życie na powierzchni, lecz jego ciekawość często pcha bo w miejsca w których nie powinien się znaleźć.

Wygląd:
Młody mężczyzna, ludzkiego pochodzenia, a przynajmniej tak mu się zdaje. Mierzy około 190cm i jest dobrze zbudowany. Ciało dość typowe dla wojownika, umięśnione i pokryte licznymi bliznami nabytymi w boju. Twarz mimo młodego wieku zdobi pewnego rodzaju doświadczenie życiowe. Jego czarne włosy zazwyczaj pozostawione samym sobie delikatnie opadają na ramiona i czasem przesłaniają nieznacznie twarz mężczyzny. Ubiór najczęściej skąpy, krótkie spodnie do kolan, przylegające do ciała, bądź skórzana płachta okrywająca górną część ud. Skórzane długie buty zapewniające stabilność każdej pozycji którą przyjmuje. Klatkę zazwyczaj zdobi jedynie pas ze stalową klamrą mający na celu utrzymywać miecz na jego plecach, który jest bronią z którą praktycznie się nie rozstaje.

Pochodzenie:
Prawdopodobnie ludzkie, nigdy nie stwierdził u siebie cech które mogłyby świadczyć o krwi innych ras płynącej w jego żyłach. Jednak rodziców swych nie znał, o ojcu nic nie wie, a o matce słyszał jedynie od najemnego wojownika, który go wychowywał. Może to on był jego ojcem, nie wiem, nigdy nie spytał, i nigdy tez nie usłyszał z jego ust słów mogących rzucić jakieś światło na tę sprawę. Asif bo tak było temu człowiekowi, starał sie nauczyć młodzieńca wszystkiego co potrafił, więc wszelkiego rodzaju sztuki wojennej. Nelpan pod jego opieką nauczył się władać mieczem i walczyć z różnymi przeciwnikami, poznając ich słabości i atuty, jednak w młodym człowieku rodził się bunt. Może z braku rodziny, może z innego powodu, nikt tego nie wie. W wieku 16 lat uciekł od swego opiekuna i począł błąkać się po powierzchni świata szukając przygód, bogactw i chwały.

Aktualna historia:
Poprzez pewne zajście na świątecznym jarmarku bogini Luinelle przemieniła go za karę w Łasicę i od tego momentu szuka swego miejsca w świecie w ciele zwierzęcym będąc uwięzionym i posiadając jedynie możliwość myśli przekazywania. Więc jeśli kiedykolwiek łasicę spotkacie to dwa razy zastanówcie się nim szalik z niej zrobicie, bo biednego człeka życia pozbawić możecie.
 
 
 
Madzia 
Użytkownik



Nick: Nie gram niestety
Wiek: 30
Dołączyła: 18 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 02-10-2009, 17:17   

Charakterystyka skopiowana ze strony:
http://keralin.mojeforum....mat-vt1215.html

Masz 24h na poprawki, jezeli nie to zamykam
_________________
~ Arena ~ Moja Galeria ~ Gospoda 0g Madzia~


マグダ - Maguda
 
 
KiraOkazaki 
Użytkownik



Nick: SławomirSkibiński
Level: 1
Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2009
Skąd: Milano/B-stok
Wysłany: 02-10-2009, 18:32   

Droga Pani Moderator
Nie osądzaj ludzi o kopiowanie cudzej własności,dopuki doputy nie sprawdzisz ip obu postów.
Nie ma punktu w regulaminie typu" Nie można kontunuowac własnych przygód z keralinu badz innego fantasy w nowej krainie" Pozdrawiam i liczę na PRZEPROSINY!
 
 
 
Madzia 
Użytkownik



Nick: Nie gram niestety
Wiek: 30
Dołączyła: 18 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 02-10-2009, 19:01   

W takim razie przepraszam, ale również wytłumaczę się: Nie mam możliwości sprawdzenia ip na tamtym forum gdyż nie jestem tam konta, ani nie jestem moderatorem.
Jeszcze raz przepraszam (tak podejrzewałam, że to ta sama osoba). Życzę miłego pisania :)
_________________
~ Arena ~ Moja Galeria ~ Gospoda 0g Madzia~


マグダ - Maguda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom