Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MichuL
18-02-2010, 16:26
Plebiscyt na Game Mastera Roku 2009

Kto Twoim zdaniem zasłużył na tytuł GMR 2k9?
[GM] Mapy
23%
 23%  [ 82 ]
[GM] VaanDee
7%
 7%  [ 27 ]
[GM] Val Gaav
0%
 0%  [ 2 ]
[GM] Zahir
1%
 1%  [ 5 ]
[GM] Unstoppable
1%
 1%  [ 4 ]
[GM] Metropolis
0%
 0%  [ 1 ]
[GM] ADIHC1
10%
 10%  [ 35 ]
[GM] mnietuniema
10%
 10%  [ 36 ]
[GM] Rykus
2%
 2%  [ 7 ]
[GM] Walkmen
32%
 32%  [ 112 ]
[GM] Areen
8%
 8%  [ 28 ]
[GM] MichuL
2%
 2%  [ 9 ]
Głosowań: 348
Wszystkich Głosów: 348

Autor Wiadomość
azkero
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: azkero
Level: 53
Wiek: 35
Dołączył: 16 Cze 2007
Wysłany: 05-02-2010, 16:22   

moim zdaniem nikt nie zasluguje na GM roku po za Adhic :) nie zdziwie sie jesli wygra Mapy, bo najdluzej jest chyba GM i najbardziej szanowanym :D ale jako, ze wiekszosc tutaj to dzieci ktorzy nie rozumia pytania ankiety to pewnie wygra Walkman :P pomimo ze dobrze banuje, to robi to za czesto i za kazda duperele ;P
_________________
świat 1 azkero



AC MILAN :****
 
 
krzysiekk8 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Krzysiekk8
Level: 72
Dołączył: 30 Sty 2010
Wysłany: 05-02-2010, 19:41   

Ja zagłosowałem na Mapy , ponieważ zanim coś zrobi to to przemyśli i zawsze odpowie na zażalenie :mrgreen:

EDIT:
zapomniałem dodać że jest strasznie aktywny i w grze i na forum
_________________
_________________________________________________
Krzysiekk8 Św.1 Lv.72
Ostatnio zmieniony przez krzysiekk8 06-02-2010, 12:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jedrekosa 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: jedrekosa
Level: 33
Świat: 3
Wiek: 25
Dołączył: 05 Lut 2010
Skąd: Z Poznania
Wysłany: 05-02-2010, 21:32   

A ja głosuję tak jak mam w podpisie :-P

Mapy jest zawsze sprawiedliwy. a do wszystkich GM: Zamieszczajcie, proszę teksty (załączniki) wykroczeń bo człowiek czasami chce sobie popatrzeć gdy nie ma pkt. ruchu :mrgreen:
 
 
 
DeL_Piero 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Br0k3N
Level: 30
Wiek: 35
Dołączył: 04 Lut 2009
Wysłany: 06-02-2010, 17:12   

azkero napisał/a:
moim zdaniem nikt nie zasluguje na GM roku po za Adhic :) nie zdziwie sie jesli wygra Mapy, bo najdluzej jest chyba GM i najbardziej szanowanym :D ale jako, ze wiekszosc tutaj to dzieci ktorzy nie rozumia pytania ankiety to pewnie wygra Walkman :P pomimo ze dobrze banuje, to robi to za czesto i za kazda duperele ;P


Lol człowieku GM Walkmen dobrze właśnie, że banuje za każdą "duperele" bo jak by każdy robił takie duperelki to MFO by zeszło na psy :mrgreen:
A tak to przynajmniej on pilnuje porządku i jest aktywny w przeciwieństwie do innych GM :smile:
_________________
Br0k3N
 
 
 
Night Crawler 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 99
Dołączył: 05 Lis 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-02-2010, 17:31   

DeL_Piero napisał/a:
Lol człowieku GM Walkmen dobrze właśnie, że banuje za każdą "duperele" bo jak by każdy robił takie duperelki to MFO by zeszło na psy
A tak to przynajmniej on pilnuje porządku i jest aktywny w przeciwieństwie do innych GM

odszczekasz to gdy dostaniesz właśnie za taką 'duperele' bana.
_________________
I Pan powiedział:
Najpierw wyjmiesz świętą zawleczkę,
potem policzysz do trzech; ani mniej, ani więcej.
Trzy jest liczbą, do której policzysz,
a liczbą twojego liczenia będzie trzy.
Nie policzysz do czterech, ani do dwóch,
chyba że w czasie liczenia do trzech.

ADIHC1: endry to jeszcze nic, w planach miałem zazielenienie NC - pech chciał, że akurat wtedy miał knebel ;>
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 06-02-2010, 18:24   

za duperele nie ma bana, więc nie dostanie ;>
_________________


 
 
 
numerpk 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: numerpk
Level: 63
Świat: 3
Wiek: 113
Dołączył: 03 Lut 2010
Skąd: Azarad
Wysłany: 07-02-2010, 11:19   

Mapy najlpszy :569: :561: :564: ???
_________________
:) siema
 
 
 
maciekZklanu 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: maciekZklanu
Level: 247
Dołączył: 28 Sty 2010
Wysłany: 08-02-2010, 11:00   

Walkmen :roll:
nalepszy GeM w Mfo
Walkmen jest the best
100 lat Walkmen
powinien zostać majstem i zarządzać wszytskimi Geemami
a potem wlascicielem te gry
a na koniec skasowac wszystko...
pozdro
_________________
żal!
 
 
 
Reksio i Kretes 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: RiK
Level: 2
Wiek: 26
Dołączył: 01 Cze 2009
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 08-02-2010, 16:54   

Walkman na 100% :) Jest super
_________________
Piszę poprawnie, po polsku
Każdy wie kiedy zrobił pierwszy krok, lecz nikt kiedy zrobi ostatni...



 
 
 
Sasori 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Pawu
Level: 221
Dołączył: 27 Lut 2009
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-02-2010, 16:54   

koniec za 3 min a ja swój głos oddaje na ......

Rykusa !!!

[ Dodano: 08-02-2010, 17:05 ]
wygrana walkmena ...raczej zasłużona chodziaż kazdy moze mieć wonty :)
_________________
این پرانا بیوکوف ہے ، اور جو کچھ قانون سازی کے حامی.
 
 
Levusek 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 182
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2006
Skąd: Kielce
Wysłany: 08-02-2010, 17:19   

Gratulacje Walkmen, zasłużyłeś sobie "murzynieniem" na s2 ;> Zresztą, miałeś głos ode mnie ;p
_________________

Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
3siu 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: 3siu
Level: 118
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lip 2008
Wysłany: 08-02-2010, 19:14   

na Walkmena głosował pewnie każdy z s2 ;) dziwi mnie tylko tak mała liczba głosów na mnietuniema... on na s1 jest dokładnie tym kim Walkmen na s2 :)
_________________

[Gospoda 120 G - Krzysztop][3siu - Landern]

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
 
 
 
Walkmen 
Game Master Roku 2009!



Profesja: Wojownik
Nick: Walkmen
Level: 164
Wiek: 49
Dołączył: 08 Paź 2008
Skąd: 3Miasto
Wysłany: 08-02-2010, 20:44   

Jak już wcześniej napisałem w innym wątku to te wybory kojarzą mi się troszkę z wyborami miss próżności, upss chciałem napisać z wyborami miss piękności. Po co te tytuły i wypowiedzi uczestniczek pod publikę typu:
„kocham wszystkie zwierzęta świata i mam zamiar zbierać butelki w lasach by je ochronić przed pożarami”.
Czytając wątek „Plebiscyt na Użytkownika Roku 2009 - przegląd kandydatów” podobne odnoszę wrażenie:
Merit napisał/a:
hmm trudno oceniać , forumowiczów jest wiele Więc głosuję na: ( chwila cichy ) ( uderzenia bębna ) Merit ! bez konkurencyjnie

Edzio napisał/a:
A co sądzicie o mnie Ja nawet na PW co na mnie klną odpisuje


Oczywiście czytając Wasze wypowiedzi sporo się ubawiłem:
Ziomusiq napisał/a:
na s2 obecnie się nawet nie opłaca myśleć o przelewach - człowiek-rentgen wybija nupstwo z prędkością wujka google... nicku chyba nie muszę podawać?


Większość wypowiedzi odebrałem podobnie jak:
[Ex-GM] Shell napisał/a:
Wazelina się przetacza. Nie ma co trzeba też dołączyć

I wcale się nie dziwię. Ten konkurs jest troszeczkę "nietypowy" i dało się odczuć lekką wazelinę. Oczywiście to może tylko moje takie odczucie gdyż nie lubię być wychwalany za coś co robię tak jak powinienem. Uważam, że kobiety powinno cały czas obsypywać się komplementami ale facetowi? Jakoś nie bardzo mi to pasuje. Może jestem już taki „stereotypowy”?
Niektóre uzasadnienia były bardzo dobrze umotywowane ale uważam, że ten tytuł to nie jest tylko moja zasługa ale wszystkich GM’ów i całej Administracji.
CroppTown napisał/a:
Walkmen ----> Dlaczego? Przemyśli 10 razy za nim coś zrobi...

Wielokrotnie z nimi konsultowałem „ciężkie przypadki” jak również podejmowałem się rozpatrzenia tych „najtrudniejszych”. Mam cierpliwość do co niektórych narzekających graczy a to jest chyba najważniejsze.
ADIHC1 napisał/a:
Dlatego dobrze jest, jeśli każdy ze światów ma "swojego GM", który skupia się tylko na nim.

Dokładnie tak jest. Kiedyś mi zaproponowali bym włączył w swoją aktywność inne światy ale odmówiłem. Uważam, że aby wykonywać swoje obowiązki dobrze trzeba znać swoje możliwości i nie warto ich przeceniać. Gdybym miał pod kontrolą inne światy moja efektywność bardzo by zmalała. W tym miejscu bardzo chciałbym podziękować Temucogotuniema za współpracę i cenne uwagi. Szkoda ... nie ważne co chciałbym napisać.
Mieczikwiat napisał/a:
Walkman za bardzo żyje tą pracą. Tu a nie w zyciu czuje się najlepiej. To są oczywiście moje odczucie.

Takasu napisał/a:
A tak naprawdę to dlatego, że mu się chcę wyłapywać te wszystkie przekręty, przeważnie ludzie nie lubią takich gmów gdyż są zbyt aktywni

Ciekawe spostrzeżenie. Wychodzę z założenia „albo robię coś bardzo dobrze albo się tego nie podejmuję”. Takie jest moje motto życiowe. Wy znacie mnie tylko z gry i dla Was wydaje się to anormalne by „ktoś tam” tak „przejął się swoją rolą”. Gra dla mnie to nie ten pierwszy świat ale dopiero drugi. Pierwszym światem dla mnie jest rodzina, znajomi, praca … Nieważne.
W mojej pracy zawodowej (a nawet dwóch) nieprzeciętnie dokładnie przykładam się do swoich obowiązków ale nie z tego powodu by może komuś się podlizać czy wazelinę strzelać ale moje motto życiowe mówi za siebie. Ze względu, że mam umysł analityczny i potrafię umiejętnie wykorzystywać narzędzia teleinformatyczne wykrywanie Waszych przewinień wcale nie jest takie trudne. Ponadto w tym miejscu chciałbym bardzo podziękować wszystkim „cichym współpracownikom” bo bez nich również tego tytułu bym nie otrzymał. Dziennie jestem zasypywany dziesiątkami zgłoszeń i nie musicie się martwić, że ja ich nie rozpatrzę. One po prostu czekają na swój czas rozpatrzenia. Zakończenie niektórych zgłoszeń trwa z jakąś minutę ale na niektóre trzeba poświęcić nawet kilka godzin (analiza dowodów, ukaranie, konsultacje, zażalenia w grze, zażalenia na pw, zażalenia na forum, zażalenia na pw na forum a nawet zażalenia na konta moje konto gracza).
Czy nadal uważacie, że bezpodstawnie nie dopisuje na wasze pw typu „jak dojść gdzieś tam”? Nie mam po prostu czasu na dyrdymały.

Ale się rozpisałem :roll: A . Na sam koniec jeszcze raz thanks i to dla Was:

_________________
1. Dajcie mi nick a znajdę na niego paragraf ;)
2. Jeżeli masz mi coś do zarzucenia wiedz, że Twoje poczynanie będzie skutkowało zablokowaniem kilku kont z najbliższego grona (oczywiście uzasadnione).
 
 
[Ex-GM] Shell 
Tester



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 30 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-02-2010, 15:48   

Cytat:
[GM] ADIHC1
10%
10% [ 35 ]



Wiecie co to oznacza? :D
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 09-02-2010, 17:38   

To znaczy, że jest to krzywdzące dla mnietuniema, który dostał praktycznie tyle samo głosów co ja, a w zeszłym roku jako GM na pewno był ode mnie aktywniejszy ; >
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom