Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Puk Puk? A gdzie sie podziali Ci ludzie?
Autor Wiadomość
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 09-05-2010, 17:24   

ADIHC1 napisał/a:
Obecnie przeważają tematy, w których gracze proszą o bezpośrednią pomoc(...)

Co w tym dziwnego, jak wiekszosc ludzi jest leniwych i chce miec gotowca?
Ulozenie samemu statystyk/inteligencji jest przeciez za trudne... I wymaga mozgu, potrafiacego troszke policzyc i pomyslec^^
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
Kactuzz 
Tester



Profesja: Wojownik
Wiek: 33
Dołączył: 23 Cze 2006
Wysłany: 09-05-2010, 20:53   

Nie zapominajcie, że dodawanie, odejmowania, mnożenie i dzielenie przewyższa możliwości przeciętnego gracza mf.
_________________
Najnowszy MF3 trailer!
 
 
Jelsyn 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: voodoo child
Level: 10
Wiek: 33
Dołączył: 16 Gru 2005
Skąd: Danzig
Wysłany: 09-05-2010, 20:58   

Do tego dodaj jeszcze poprawną polszczyznę ;D A co do tej matematyki, to funkcje dla nich zapewne to zmora, zresztą jak cała matematyka ! ><
 
 
Areen 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 10
Dołączył: 03 Kwi 2006
Wysłany: 09-05-2010, 21:18   

Może pomoże coś w stylu cukierkowa wersja? Zamiast tych strasznych liczb O_o będzie ilość cuksów ;o
 
 
Gumiok 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 30 Cze 2005
Wysłany: 11-05-2010, 21:42   

hoho, ja niestety wiekszosci z Was nie kojarze :D . jedynie kilku rodzynkow sie znajdzie :P . czuje sie staro kuzwa, choc do najstarszych nie naleze, nie to co 5 lat temu ; d. uzytkownik roku 2k6 mnie najbardziej rozbawil, haha witoj : D
_________________
Man, who walks alone.
 
 
Cedvin 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 119
Wiek: 32
Dołączył: 12 Kwi 2006
Wysłany: 11-05-2010, 23:54   

Najlepsze i tak byly walki jeszcze w starej wersji, przed Folhord (czy jakos tak) swoimi multikontami na 100lvl z Ashariel'em ktory wychodzil swoimi multikontami ;d Albo zabicie krola behemotow z mozliwie jak najnizszym levelem, zlapanie zlotego setu z ostatniego miasta, nabijanie ranku, oddawanie expa i stanie przed oazis ;p


A teraz ide ogarnac ostatnia strone prezentacji na jutro na ustna z polskiego ;p
 
 
 
Jelsyn 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: voodoo child
Level: 10
Wiek: 33
Dołączył: 16 Gru 2005
Skąd: Danzig
Wysłany: 12-05-2010, 00:29   

I tak nie zaliczysz ;P Po kliku głębszych jakoś długo to się pisało ! :P JUWENALIA, KTO NIE PIJE TEN KANALIA ! ;D
 
 
Zygaa 
Użytkownik


Nick: Verrine Andachiel
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2010
Skąd: Gliwice
Wysłany: 13-05-2010, 15:08   

Adi, pewnie na 8903945, dawno temu zmieniłem, teraz mam 10080080 jak będzie Cis ie chciało to możesz się odezwać, raczej wieczorami bywam ;P

Endry ty pało! Pisałem do Ciebie ostatnio na steam to się tylko twój brat odzywa :D

a ja przed godzinką odebrałem geforce 9800gt, del roxando<3


SaKe, przeciez samo ułożenie statystyk, dobór eq, gemów itp to nie wszystko. Praktycznie na każdym lv nie da się ułożyć idealnej hybrydy, zawsze będziesz mieć gdzieś braki i dobrze przygotowany na Ciebie 'anty-mag/kina' powinien z Tobą wygrać.
Może zabrzmi to samolubnie, ale lepszej hybrydy niż te które dawały mi rank na Verrine pewnie nie bylo i nigdy nie bedzie^^
Praktycznie w miesiąc, może kapkę dłużej, razem z Shellem (no i coś tam próbował nam pomagać Kac) na 2 postaciach z 20lv i 2 z 7~8 zebraliśmy ponad 200k ranku mimo, że "nie dało się zbijać expa bez utraty ranku" heheh i pewnie "nadal sie nie da". Ale kto to tam pamięta... :p




Ogólnie cały projekt idealnej postaci wyglądał mniej więcej tak. Trzeba było ułożyć tak staty na 21lv zeby móc pokonać duchy w devos. Jest to jak najbardziej realne tylko dość czasochłonne bo zajmuje dobrych pare godzin, ale warto. Chyba jak shell robil swoja postać to mu dałem staty/eq na 20lv i tez dalo rade, ale nie pamiętam dokładnie.
W każdym razie, jak wiecie po devos w jakimś tam mieście jest pierwszy żywioł lodu. Pakujemy 50 pkt w lód, w pierwszych miastach z reguły każdy pakuje w ogień. My nadrabiamy siłę ataku naszym 'lodem' przez co można mieć trochę wiecej punktów w szczęściu, szybkości. Naprawdę rzadko się zdarzało żeby taka postać z dobrze dobranym ekwipunkiem, statami z kimkolwiek przegrała, najgorsze były tylko kiny ktore pakowaly wszystko w szczęście i sile.
Wiadomo że po pokonaniu duchów trzeba zrobić reset statystyk, zanim ja doszedłem do statystyk najbardziej odpowiadającym ów postaci to zrobiłem nieco więcej ;p

(...)

(...)

Ten myk robiliśmy ponad 2 lata temu, jednakże znając postęp aktualizacji mfo myślę że nic się nie zmieniło i można z tego korzystać do woli.

Tu macie jakies pierwotne statystyki, nie pamietam co bylo na co, po co i do czego dokladnie w tej hybrydzie, ale moze sie komus przydac

Kod:

Statystyki bazowe
Żywotność     64     (+4%)
Siła     10     (+0%)
Witalność     48     (+4%)
Magia     10     (+4%)
Inteligencja     46     (+0%)
Szybkość     72     (+0%)
Szczęście     20     (+0%)
[zresetuj statystyki]
   
Statystyki z ekwipunkiem
Atak (efektywność: 100%)     16
Obrona (efektywność: 98%)     215
Celność     54
Uniki     88
Atak magiczny (efektywność: 71%)     171
Obrona magiczna (efektywność: 89%)     254
Celność magii     46
Unikanie magii     72
Szybkość     98
Szczęście     30




Żywotność 62 (+4%)
Siła 10 (+0%)
Witalność 33 (+4%)
Magia 60 (+4%)
Inteligencja 36 (+0%)
Szybkość 45 (+0%)
Szczęście 44 (+0%)
[zresetuj statystyki]




Ciesz ta się :D
Ostatnio zmieniony przez ADIHC1 13-05-2010, 17:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 13-05-2010, 17:37   

Zygaa napisał/a:
Adi, pewnie na 8903945, dawno temu zmieniłem, teraz mam 10080080 jak będzie Cis ie chciało to możesz się odezwać, raczej wieczorami bywam ;P

Ten drugi numer podawałeś mi na PW - pamięć Ci szwankuje, Zyguś, hehe..
Cytat:
Ogólnie cały projekt idealnej postaci wyglądał mniej więcej tak. Trzeba było ułożyć tak staty na 21lv zeby móc pokonać duchy w devos. Jest to jak najbardziej realne tylko dość czasochłonne bo zajmuje dobrych pare godzin, ale warto. Chyba jak shell robil swoja postać to mu dałem staty/eq na 20lv i tez dalo rade, ale nie pamiętam dokładnie.
W każdym razie, jak wiecie po devos w jakimś tam mieście jest pierwszy żywioł lodu. Pakujemy 50 pkt w lód, w pierwszych miastach z reguły każdy pakuje w ogień. My nadrabiamy siłę ataku naszym 'lodem' przez co można mieć trochę wiecej punktów w szczęściu, szybkości. Naprawdę rzadko się zdarzało żeby taka postać z dobrze dobranym ekwipunkiem, statami z kimkolwiek przegrała, najgorsze były tylko kiny ktore pakowaly wszystko w szczęście i sile.

Obecnie sporo osób korzysta z tego patentu, więc siłą rzeczy pojawiły się osoby, które to wykorzystują i wbijają ranking głownie na walce z tymi hybrydami.

A resztę pozwolę sobie ocenzurować - nie przeginaj ; >
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Zygaa 
Użytkownik


Nick: Verrine Andachiel
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2010
Skąd: Gliwice
Wysłany: 13-05-2010, 21:47   

hyh, w sumie trudno żeby przez 2 lata po tym jak na to wpadlem nikt tego nie rozkminił ;d
czekalem ok. tydzień na nowa karte gaficzną, wiec praktycznie mnie na kompie nie było

zbijanie lvla i omijanie multialarmu az takie tajne ? ; >
mysle ze Ci co stosuja ten moj patent to pewno znaja ten sposob. No tak, ale po co ułatwiać pracę debilom którzy by na to nigdy nie wpadli
 
 
 
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 13-05-2010, 22:30   

Zygaa napisał/a:
No tak, ale po co ułatwiać pracę debilom którzy by na to nigdy nie wpadli

Niektorzy po prostu nie siedza na kompie non stop/nie maja takiej potrzeby lub chca miec wszystko od razu i za darmo.

Zygaa napisał/a:
hyh, w sumie trudno żeby przez 2 lata po tym jak na to wpadlem nikt tego nie rozkminił ;d

Wtedy niewielu bylo graczy, ktorzy rozkminiali nad wzorami, statami itd.
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 14-05-2010, 00:11   

Zygaa napisał/a:
hyh, w sumie trudno żeby przez 2 lata po tym jak na to wpadlem nikt tego nie rozkminił ;d

Nie chodzi o to, że nikt o tych rzeczach nie wie, a o to, że wciąż mnóstwo osób o tym nie wie. I tak ma pozostać.
Zygaa napisał/a:
zbijanie lvla i omijanie multialarmu az takie tajne ? ; >

Już zapomniałeś jak sam murzyniłeś? Nie utrudniłbyś sobie wtedy "pracy", nie utrudniaj jej teraz innym.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Zygaa 
Użytkownik


Nick: Verrine Andachiel
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2010
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14-05-2010, 13:35   

ok, sie robi szefie :D
 
 
 
Jelsyn 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: voodoo child
Level: 10
Wiek: 33
Dołączył: 16 Gru 2005
Skąd: Danzig
Wysłany: 14-05-2010, 15:20   

Takie grube rozkminy to chyba każdy jednak zna, znaczy każdy ogarnięty gracz ;>
 
 
Zygaa 
Użytkownik


Nick: Verrine Andachiel
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2010
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14-05-2010, 21:58   

ehem, nie wiem co rozumiesz przez ogarniety gracz, 3 lata temu to ja pamiętam że w tej grze dominowały dzieciaki 10-13lat a ogarniętych ludzi można by było wymienić może z 20
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom