Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ADIHC1
20-06-2010, 20:00
Wybory Prezydenckie 2010

Na kogo będziesz głosować w wyborach? (1. tura)
Marek Jurek
0%
 0%  [ 0 ]
Jarosław Aleksander Kaczyński
3%
 3%  [ 1 ]
Bronisław Maria Komorowski
22%
 22%  [ 6 ]
Janusz Ryszard Korwin-Mikke
51%
 51%  [ 14 ]
Andrzej Zbigniew Lepper
3%
 3%  [ 1 ]
Kornel Andrzej Morawiecki
0%
 0%  [ 0 ]
Grzegorz Bernard Napieralski
18%
 18%  [ 5 ]
Andrzej Marian Olechowski
0%
 0%  [ 0 ]
Waldemar Pawlak
0%
 0%  [ 0 ]
Bogusław Zbigniew Ziętek
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
Zygaa 
Użytkownik


Nick: Verrine Andachiel
Level: 1
Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2010
Skąd: Gliwice
Wysłany: 12-06-2010, 19:58   

Dosyć sporo się interesowałem JKM od 2 lat i tudzież na niego oddam głos, nie ważne czy ma szanse na wygranie czy nie.

http://www.youtube.com/watch?v=lUkVrH_LhYI
http://www.youtube.com/watch?v=ykD_T0X3kwU

Proste ale mają swój przekaz. Szkoda że takich spotów nie ma Janusz w tv.
 
 
 
Darozee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: DjDarozee
Level: 103
Wiek: 49
Dołączył: 16 Lip 2008
Wysłany: 12-06-2010, 22:35   

Ja się jeszcze zastanawiam na kogo głosować, ale na pewno nie na PO.

Dam znać na kogo oddam głos.
_________________
 
 
 
Kactuzz 
Tester



Profesja: Wojownik
Wiek: 33
Dołączył: 23 Cze 2006
Wysłany: 12-06-2010, 23:12   

XVII07 napisał/a:
to że ktoś mieszka na wsi to nie znaczy że jest gorszy od kogoś co mieszka w mieście..

Mylisz pojęcia.
Wieśniak to stan umysłu, a mieszkaniec wsi to normalny człowiek.

Co do tematu, ja też od jakiegoś czasu śledziłem wypowiedzi JKM - facet gada prosto ale z sensem. I przynajmniej mówi szczerze a nie pod publike jak cała reszta.
Mam tylko nadzieje, że zdążę zagłosować przed wyjazdem.
_________________
Najnowszy MF3 trailer!
 
 
XVII07 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 210
Dołączył: 14 Sty 2010
Skąd: Śląśk
Wysłany: 12-06-2010, 23:22   

Teraz widać że JKM gada z logiką wali prosto z mostu mówi to co myśli nie przejmuje się czymś. G.Napierlaski bardzo mi się podoba jak prowadzi kampanię stara się i jak widać w głosowniach pnie się do góry taka postawia się podoba ale znając fakt. Do 2 tury wejdzie J.Kaczyński i B.Komorowski
_________________



Dyzgrafia... jest męcząca...
 
 
Night Crawler 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 99
Dołączył: 05 Lis 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-06-2010, 23:54   

Gdybym miał wybierać Komorowski Kaczyński wybralbym kaczora.
_________________
I Pan powiedział:
Najpierw wyjmiesz świętą zawleczkę,
potem policzysz do trzech; ani mniej, ani więcej.
Trzy jest liczbą, do której policzysz,
a liczbą twojego liczenia będzie trzy.
Nie policzysz do czterech, ani do dwóch,
chyba że w czasie liczenia do trzech.

ADIHC1: endry to jeszcze nic, w planach miałem zazielenienie NC - pech chciał, że akurat wtedy miał knebel ;>
 
 
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 13-06-2010, 15:53   

ciach
Ostatnio zmieniony przez MichuL 13-06-2010, 17:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 13-06-2010, 17:35   

porządek w temacie zrobiony, radzę normalnie rozmawiać, bez kłótni...
_________________


 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-06-2010, 00:01   

MichuL jak zwykle psuje całą zabawę :( Kto mi powie, co napisał TQ?
 
 
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 14-06-2010, 10:29   

Napisałem, że nie opłaca się głosować na Kaczyńskiego, parafrazą.
 
 
Night Crawler 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 99
Dołączył: 05 Lis 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-06-2010, 12:54   

Myślę że opłaca się głosować na Kaczyńskiego ze względu na to, o czym napisał Pit parę postów wyżej.. Ja osobiście zagłosowałbym na Kaczyńskiego także ze względu na to że nie odpowiada mi wizja Polski Komorowskiego i jego program wyborczy.

Choć generalnie nie jestem zwolennikiem mówienia że coś się opłaca lub nie w kwestiach wyborczych, ponieważ każdy ma swoje własne przekonania które nie są ani dobre ani złe i nie można ich porównywać TheQuestion : )
Nie ma co porównywać kandydata do kandydata. Nie ma gorszych i lepszych, są tylko bardziej odpowiadający dla mnie, bądź dla ciebie. Wybór jest rzeczą indywidualną, nie można narzucać nikomu swoich racji. Można przekonywać ale na pewno nie w sposób jaki ty to robisz TQ.
_________________
I Pan powiedział:
Najpierw wyjmiesz świętą zawleczkę,
potem policzysz do trzech; ani mniej, ani więcej.
Trzy jest liczbą, do której policzysz,
a liczbą twojego liczenia będzie trzy.
Nie policzysz do czterech, ani do dwóch,
chyba że w czasie liczenia do trzech.

ADIHC1: endry to jeszcze nic, w planach miałem zazielenienie NC - pech chciał, że akurat wtedy miał knebel ;>
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-06-2010, 13:14   

Night Crawler napisał/a:
nie odpowiada mi wizja Polski Komorowskiego i jego program wyborczy

Ej właśnie... Mógłby mi ktoś podać linka do programu wyborczego Komorowskiego? Bo - jak już wspomniałem - na jego oficjalnej stronie tego znaleźć nie mogłem, a wypadałoby przynajmniej przed drugą turą wiedzieć, co obiecuje każdy z kandydatów. Z góry dzięki.
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 14-06-2010, 18:02   

TheQuestion napisał/a:
Napisałem, że nie opłaca się głosować na Kaczyńskiego, parafrazą.

Co to znaczy "nie opłaca się"?
Pitazboras napisał/a:
Ej właśnie... Mógłby mi ktoś podać linka do programu wyborczego Komorowskiego? Bo - jak już wspomniałem - na jego oficjalnej stronie tego znaleźć nie mogłem, a wypadałoby przynajmniej przed drugą turą wiedzieć, co obiecuje każdy z kandydatów. Z góry dzięki.

http://j.mp/cCY8hO (link do tematu na FB)
Cytat:
Mateusz Halaba Witam, wszystko fajnie i miło ale może zdradzi Pan wszem i wobec dla czego Mamy na Pana głosować, poproszę o merytoryczny program wyborczy

Cytat:
Bronisław Komorowski Jeśli mi Państwo obiecacie, ze przeczytacie ten program dokładnie i namówicie przynajmniej kilkunastu znajomych do tego samego, obiecuję, że mimo natłoku obwiązków starannie go uporządkuję i wrzucę na tworzoną właśnie stronę internetową.
Mój program wyrażałem w wielu wystąpieniach, wywiadach i książkach, ale zrobię to dla Państwa jeszcze raz. Pragnę zwrócić uwagę, że choć wszyscy domagają się programu, nikt go potem nie czyta. Dlatego liczę na was szczególnie.

Pozostawię to bez komentarza.

Swoją drogą, ciekawe jak to będzie z głosowaniem w rejonach powodziowych... Tam poparcie dla PO drastycznie spadło, a pewnie nie mają warunków do głosowania (będą pływać do lokali wyborczych?!).
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-06-2010, 18:24   

ADIHC1 napisał/a:
Cytat:
Bronisław Komorowski Jeśli mi Państwo obiecacie, ze przeczytacie ten program dokładnie i namówicie przynajmniej kilkunastu znajomych do tego samego, obiecuję, że mimo natłoku obwiązków starannie go uporządkuję i wrzucę na tworzoną właśnie stronę internetową.
Mój program wyrażałem w wielu wystąpieniach, wywiadach i książkach, ale zrobię to dla Państwa jeszcze raz. Pragnę zwrócić uwagę, że choć wszyscy domagają się programu, nikt go potem nie czyta. Dlatego liczę na was szczególnie.

Pozostawię to bez komentarza.

>< On tak na poważnie? A TQ się zastanawiał, czemu nie traktujemy polityki serio...

Na początku Komorowski był na jednym z czołowych miejsc na mojej liście kandydatów - ale teraz coraz bardziej się przekonuję, że to kpina, a nie kandydatura. Takie rzeczy to mógłby odstawiać Ędward Ącki, a nie polityk, który liczy na szacunek i zaufanie. A może po prostu ktoś się pod niego podszywa i to nie jest jego prawdziwe konto FB? Bo aż mi się nie chce wierzyć, że tak wprost przyznaje, że nie liczy się program (bo i tak nikt go nie czyta), a tylko i wyłącznie poparcie partii i pijar (bo skoro nie program, to co innego?). Nie twierdzę, że to nieprawda (jestem pewien, że zdecydowana większość osób głosuje bez choćby pobieżnego zapoznania się z kandydatami - cóż, uroki demokracji), ale żeby to tak aż do bólu szczerze przyznawać? W dodatku publicznie? ;p
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 14-06-2010, 18:35   

To jest jego oficjalne konto na FB, ale czy sam je prowadzi to ciężko powiedzieć. W każdym bądź razie gdyby tak nie uważał to kazałby usunąć tą treść (choć z drugiej strony w sieci nic nie ginie i usuwanie nie ma większego sensu).
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
llludek 
Użytkownik



Level: 69
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2006
Skąd: WWA
Wysłany: 16-06-2010, 16:37   

Komor(owski) programu nie posiada. On jest z całej Polski i to cały program. Po tych jego wypowiedziach o NATO i Afganistanie to już na pewno na niego nie będę głosował. Talibowie sobie teraz robią naloty na polskie kontyngenty żebyśmy wycofali wojska. I mam nadzieję, że to obniżenie emerytur dla wojskowych to tylko plotka, bo to dla mnie dość ważna sprawa.

PS. Jestem oficjalnym członkiem komisji wyborczej :D ale słabo płacą :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom