Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:04
[MFO 3] BLOG - NOWOŚCI w MFO3 - http://blog.mfo.iswift.eu
Autor Wiadomość
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 26-11-2010, 22:41   

Areen napisał/a:
[GM] MapY napisał/a:
Ocenianie MFO3 po wyglądzie (screeny) nie grając w nie jest bardzo nie na miejscu. Zresztą mi to wszystko jedno, mniej noobów - mniejszy burdel.


To po co blog? ;>

Po co zadajesz tak idiotyczne pytanie?
Czy Blog ma zapoznawać zainteresowanych tylko z szatą graficzną? Po za tym jest ona na prawdę całkiem przyzwoicie wykonana, miła dla oka i szybko można się przyzwyczaić. Gra nie ma być interesująca tylko pod względem wyglądu - jest on ważny, ale jeszcze ważniejsze jest to czy gra jest faktycznie interesująca. I to właśnie dzięki blogowi zainteresowani mogą dowiedzieć się o nowościach jakie będą w nowej wersji MF3.
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 27-11-2010, 01:02   

Vist0 - hmmm, moze po to, zeby wiecej tego nie robil? ehh... na glupie pytania nie powinno sie odpowiadac, a ja mimo to...
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 27-11-2010, 10:15   

Kod:
Przypomnę – rejestrujemy jedno konto na dowolny nick i po zalogowaniu do niego mamy możliwość tworzenia postaci


CZy między tymi postaciami będą możliwe jakieś walki lub aukcje?
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 27-11-2010, 12:07   

musaraj napisał/a:
Kod:
Przypomnę – rejestrujemy jedno konto na dowolny nick i po zalogowaniu do niego mamy możliwość tworzenia postaci


CZy między tymi postaciami będą możliwe jakieś walki lub aukcje?

Tak.
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 27-11-2010, 12:18   

[GM] MapY napisał/a:
musaraj napisał/a:
Kod:
Przypomnę – rejestrujemy jedno konto na dowolny nick i po zalogowaniu do niego mamy możliwość tworzenia postaci


CZy między tymi postaciami będą możliwe jakieś walki lub aukcje?

Tak.


A czy będą jakoś ograniczone regulaminem?W końcu teraz mamy brak multi, zabronione przelewy itd.
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 27-11-2010, 12:42   

musaraj napisał/a:
[GM] MapY napisał/a:
musaraj napisał/a:
Kod:
Przypomnę – rejestrujemy jedno konto na dowolny nick i po zalogowaniu do niego mamy możliwość tworzenia postaci


CZy między tymi postaciami będą możliwe jakieś walki lub aukcje?

Tak.


A czy będą jakoś ograniczone regulaminem?W końcu teraz mamy brak multi, zabronione przelewy itd.

Na jednym koncie można mieć 5 postaci. Nie ma ograniczeń regulaminowych co do walki między tymi postaciami. Handel bez żadnych ograniczeń z kim chcesz i za ile chcesz
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 27-11-2010, 18:56   

[GM] MapY napisał/a:
Nie ma ograniczeń regulaminowych co do walki między tymi postaciami.

Wydaje mi się, że to błąd, że można zalogować się z dwóch przeglądarek w tym samym czasie na jednym koncie (choćby ze względów bezpieczeństwa). Także zakładam, że takiej możliwości nie będzie, a wtedy walki między własnymi postaciami nie będą możliwe.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 27-11-2010, 19:23   

ADIHC1 napisał/a:
[GM] MapY napisał/a:
Nie ma ograniczeń regulaminowych co do walki między tymi postaciami.

Wydaje mi się, że to błąd, że można zalogować się z dwóch przeglądarek w tym samym czasie na jednym koncie (choćby ze względów bezpieczeństwa). Także zakładam, że takiej możliwości nie będzie, a wtedy walki między własnymi postaciami nie będą możliwe.


O ile sie nie mylę, można wyzwac na poja, przelogować, zaakceptować.O ile będzie coś w tym stylu.
 
 
Coni
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 17 Cze 2009
Wysłany: 27-11-2010, 19:44   

[GM] MapY napisał/a:
Na jednym koncie można mieć 5 postaci. Nie ma ograniczeń regulaminowych co do walki między tymi postaciami.

Jeżeli można walczyć między własnymi postaciami, to powinny te walki być nierankingowe, tylko ewentualnie do testowania statystyk itd.
Chyba, że ma to być coś w stylu W3?
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 28-11-2010, 17:34   

musaraj napisał/a:
O ile sie nie mylę, można wyzwac na poja, przelogować, zaakceptować.O ile będzie coś w tym stylu.

Pojedynki w v3 nie działają w ten sposób.
Vist0 napisał/a:
Jeżeli można walczyć między własnymi postaciami, to powinny te walki być nierankingowe, tylko ewentualnie do testowania statystyk itd.
Chyba, że ma to być coś w stylu W3?

Nie, na pewno nie będzie można walczyć pomiędzy swoimi postaciami.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Areen 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 10
Dołączył: 03 Kwi 2006
Wysłany: 28-11-2010, 17:56   

Phantom napisał/a:
Areen napisał/a:
[GM] MapY napisał/a:
Ocenianie MFO3 po wyglądzie (screeny) nie grając w nie jest bardzo nie na miejscu. Zresztą mi to wszystko jedno, mniej noobów - mniejszy burdel.


To po co blog? ;>

Po co zadajesz tak idiotyczne pytanie?
Czy Blog ma zapoznawać zainteresowanych tylko z szatą graficzną? Po za tym jest ona na prawdę całkiem przyzwoicie wykonana, miła dla oka i szybko można się przyzwyczaić. Gra nie ma być interesująca tylko pod względem wyglądu - jest on ważny, ale jeszcze ważniejsze jest to czy gra jest faktycznie interesująca. I to właśnie dzięki blogowi zainteresowani mogą dowiedzieć się o nowościach jakie będą w nowej wersji MF3.


Nie całkiem mi o to chodziło, ale musisz też zrozumieć, że część graczy tak większość gier postrzega, więc ich opinia polega na screenach. Ja rozumiem, że jest treść, ale moja aluzja do Mapy'ego polegała na tym, że po co taki blog, skoro powinien wiedzieć, że gracze tak będą oceniać grę?
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 28-11-2010, 19:34   

Areen napisał/a:
Phantom napisał/a:
Areen napisał/a:
[GM] MapY napisał/a:
Ocenianie MFO3 po wyglądzie (screeny) nie grając w nie jest bardzo nie na miejscu. Zresztą mi to wszystko jedno, mniej noobów - mniejszy burdel.


To po co blog? ;>

Po co zadajesz tak idiotyczne pytanie?
Czy Blog ma zapoznawać zainteresowanych tylko z szatą graficzną? Po za tym jest ona na prawdę całkiem przyzwoicie wykonana, miła dla oka i szybko można się przyzwyczaić. Gra nie ma być interesująca tylko pod względem wyglądu - jest on ważny, ale jeszcze ważniejsze jest to czy gra jest faktycznie interesująca. I to właśnie dzięki blogowi zainteresowani mogą dowiedzieć się o nowościach jakie będą w nowej wersji MF3.


Nie całkiem mi o to chodziło, ale musisz też zrozumieć, że część graczy tak większość gier postrzega, więc ich opinia polega na screenach. Ja rozumiem, że jest treść, ale moja aluzja do Mapy'ego polegała na tym, że po co taki blog, skoro powinien wiedzieć, że gracze tak będą oceniać grę?


Jest też część graczy, której nie przekonują nowości niezwiązane z wyglądem szaty graficznej.Mnie samego nie przekonuje kilka rzeczy,przy czym wygląd to tylko pikuś.Coś mi mówi, że w v3 gra wojem będzie opłacalniejsza, a poza tym naprawdę...trudno się przyzwyczaić do zmian niedotyczących szaty graficznej.Oczywiście da się przeżyć.
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 29-11-2010, 01:44   

ADIHC1 napisał/a:
[GM] MapY napisał/a:
Nie ma ograniczeń regulaminowych co do walki między tymi postaciami.

Wydaje mi się, że to błąd, że można zalogować się z dwóch przeglądarek w tym samym czasie na jednym koncie (choćby ze względów bezpieczeństwa). Także zakładam, że takiej możliwości nie będzie, a wtedy walki między własnymi postaciami nie będą możliwe.

Zapewne tak właśnie będzie.
Trzeba dodać, że problem dotyczy właściwie tylko rankingu, bo złotem można dowolnie dysponować, a expa za graczy nie ma - nie ma więc przelewów tego typu.
Problem przelewania rankingu to oczywiście nie tylko problem przekazywania go pomiędzy swoimi postaciami, bo można to zawsze ominąć używając osób trzecich.
Oczywiście takie działania będą nielegalne.
 
 
Chaos 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Chaos rank
Level: 20
Dołączył: 04 Gru 2008
Wysłany: 29-11-2010, 17:41   

@up
Jak to nie ma expa za graczy?
Przecież kiedyś pisałeś że owszem za normalne walki nie ma expa, ale za pojedynki między graczami miał być exp.
No nie psujcie Mfo!
Wiele osób na MFO2 większość swojego lv wbiła właśnie na ludziach.
To jest najlepszy i najprzyjemniejszy sposób na expienie.
_________________
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 29-11-2010, 18:11   

Chaos napisał/a:
Przecież kiedyś pisałeś że owszem za normalne walki nie ma expa, ale za pojedynki między graczami miał być exp.

Od początku było mówione, że za walki PvP nie będzie doświadczenia.
Chaos napisał/a:
Wiele osób na MFO2 większość swojego lv wbiła właśnie na ludziach.
To jest najlepszy i najprzyjemniejszy sposób na expienie.

Nawet gdyby za takie walki było doświadczenie to i tak musiałbyś expić, żeby nabić atrybuty (co prawda w walkach PvP też jest to możliwe, ale bezpiecznej jest to zrobić expiąc).
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom