Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:04
[MFO 3] BLOG - NOWOŚCI w MFO3 - http://blog.mfo.iswift.eu
Autor Wiadomość
Sage 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Lis 2009
Wysłany: 27-09-2010, 19:57   

Ostatni news z filmikiem bardzo ciekawy i chociaż mało pokazuje to już można snuć jakieś przypuszczenia.

System komunikacji z aktywnym dymkiem nad głową postaci - hmm, to może być kłopotliwe, szczególnie jak na danym obszarze zbierze się większa ilość osób.

To co zapewne głównie wyróżni Mfo v.3 od innych gier tego typu (wiadomo, o jaką chodzi przede wszystkim) to fabuła, z questami głównymi i licznymi pobocznymi. Przynajmniej nie będzie takiego bezcelowego chodzenia po mapce :>

Porównywanie v.3 do Margo może być krzywdzące, nie należy wrzucać wszystkiego do jednego worka, widząc jedynie podobne do siebie tilesety (tak jak nie ocenia się książki po okładce). Najważniejszy będzie silnik, na którym to będzie śmigało i jeśli gra znów zaoferuje wysoki poziom rywalizacji między graczami, rankingi itd. to pewnie odniesie duży sukces :)
 
 
 
HaSu
Użytkownik


Level: 20
Dołączył: 10 Sie 2010
Wysłany: 27-09-2010, 20:15   

Jedyne co jak na razie jest ciekawe to system walki ;)

Chociaz ze screenow mozna wywnioskowac iz bedzie to Margonem na ruchy.. :]
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 27-09-2010, 21:04   

Sage napisał/a:
System komunikacji z aktywnym dymkiem nad głową postaci - hmm, to może być kłopotliwe, szczególnie jak na danym obszarze zbierze się większa ilość osób.

Jest też normalny czat pod mapą, więc nikt nie powinien narzekać.
HaSu napisał/a:
Jedyne co jak na razie jest ciekawe to system walki ;)

Od zawsze mocno grywalne PvP było atutem MFO - teraz będzie jeszcze lepiej ; >
HaSu napisał/a:
Chociaz ze screenow mozna wywnioskowac iz bedzie to Margonem na ruchy.. :]

Grałeś w ogóle w Margonem? Naprawdę nie wiem w czym - poza tilesetami - widzicie podobieństwo.
 
 
HaSu
Użytkownik


Level: 20
Dołączył: 10 Sie 2010
Wysłany: 27-09-2010, 22:34   

Mam pytanko next xP

A wiec tak, chodzi o cos takiego, czy walki mozliwe beda tylko z graczami online? I po zaakceptowaniu jej przez oponenta?

Czy beda mozliwe ustawienia skryptu inteligencji, aby komputer automatycznie leczył/atakował?
W razie jakby ktos byl offine

Czy Statystyki standartowo po 10 beda do rozdania i czy beda jakies zmiany, chodzi mi o np. Zamiast Sily/Wity czy Inteligencji cos innego?

Ile planowane jest serwerow? Mam nadzieje ze 1, bo widac czym skutkowalo stworzenie s2 i s3 w mfo2, ale chce sie upewnic :P

no i jeszcze..

Turnieje, czy beda? Jesli tak, to czy walke indywidualnie mozna bedzie przeprowadzic? :)
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 28-09-2010, 00:33   

Tak się zastanawiam czy Ci odpowiedzieć, czy zostawić to Mapemu do opisania na blogu... ; >
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Smako 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Zoldus
Level: 210
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lis 2006
Skąd: Gdynia
Wysłany: 28-09-2010, 01:15   

Nie odpowiadajcie na wszystkie pytania bo potem gdy się już zbyt dużo wie o danej grze to jak wyjdzie na światło dziennie nie będzie sprawiała już takiego zachwytu.

Oczywiście nie które jak grafika, przebieg walk, jak też wygląd Czatu w grze można pokazać na Blogu :P

Zróbcie Blog Mapiego oficjalnym, w końcu dużo tam jest informacji, czy też dostęp do old-MFO :wink:
 
 
HaSu
Użytkownik


Level: 20
Dołączył: 10 Sie 2010
Wysłany: 28-09-2010, 08:16   

Smako napisał/a:
Nie odpowiadajcie na wszystkie pytania bo potem gdy się już zbyt dużo wie o danej grze to jak wyjdzie na światło dziennie nie będzie sprawiała już takiego zachwytu.



Wielu "mfowc'ów" ma negatywny poglad na temat mfo3, wiec mysle ze odpowiedz na tego typu pytania rozwieje watpliwosci ;]
 
 
WoBo 
Użytkownik


Nick: Nie Gram
Level: 1
Dołączył: 23 Lis 2008
Wysłany: 28-09-2010, 11:38   

Mnie tam nie interesuję pvp, chociaż mam nadzieję, że walczyć można będzie tylko za zgodzą gracza. Jedynie czego jestem ciekawy, to ile zajmie czasu przejście fabuły jeśli nie mielibyśmy ograniczeń w expieniu. :)
 
 
StorN6 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 99
Wiek: 31
Dołączył: 23 Wrz 2010
Wysłany: 28-09-2010, 11:41   

HaSu napisał/a:
Smako napisał/a:
Nie odpowiadajcie na wszystkie pytania bo potem gdy się już zbyt dużo wie o danej grze to jak wyjdzie na światło dziennie nie będzie sprawiała już takiego zachwytu.



Wielu "mfowc'ów" ma negatywny poglad na temat mfo3, wiec mysle ze odpowiedz na tego typu pytania rozwieje watpliwosci ;]


HAhahah, wątpiwy pogląd ? ja pier*dole (za przeproszeniem ^^) przecież projekt MFO3 to najzaje*bistsza rzecz w Polskim Internecie - jeżeli chodzi o gry internetowe. Nigdy nie będzie tak zaje*bistej gry jaką "było" - tak na prawde, MFO2. MFO3 może być już tylko lepsze, nie widziąłem nigdy takiego systemu walk, (Pvp. fabuła) klimaty - których nie powstydziła by się żadna inna produkcja.
_________________
"Tylko idioci mówią prawdę. Ja jestem inteligentny, więc nie mówię prawdy." — Salvador Dalí
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 28-09-2010, 18:20   

Smako napisał/a:
Nie odpowiadajcie na wszystkie pytania bo potem gdy się już zbyt dużo wie o danej grze to jak wyjdzie na światło dziennie nie będzie sprawiała już takiego zachwytu.

Wygląda na to, że administracja preferuje stopniowe podnoszenie zainteresowania v3 wśród obecnych graczy, poprzez kontrolowane "przecieki". Poza tym "wiedzieć" to nie to samo co "doświadczyć", także nie uważam, żeby to był problem.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
HaSu
Użytkownik


Level: 20
Dołączył: 10 Sie 2010
Wysłany: 28-09-2010, 20:11   

To czekamy z niecierpliwoscia na odp. :)
 
 
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 28-09-2010, 22:19   

StorN6 napisał/a:
klimaty - których nie powstydziła by się żadna inna produkcja.

Tu byl akurat dyskutowal. I klimat w pewnej grze, ktora znalazlem jest super i fakt, ze od czasow olda/poczatku mf2 klimat baaaardzo... Nie wiem nawet jak to okreslic, niestety;/
Zawialo sandalem.
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
StorN6 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 99
Wiek: 31
Dołączył: 23 Wrz 2010
Wysłany: 28-09-2010, 23:30   

Cytat:
Tu byl akurat dyskutowal. I klimat w pewnej grze, ktora znalazlem jest super i fakt, ze od czasow olda/poczatku mf2 klimat baaaardzo... Nie wiem nawet jak to okreslic, niestety;/
Zawialo sandalem.


Nie wiem z jakim towarem zmieszałeś dziś wódke i wypiłeś, ale następnym razem pisz posty na trzeźwo. :roll: :smile:
Używki odbierają umiejętność pisania logicznych wypowiedzi i zaburza zdolność rozumowania. :-|

[ Dodano: 29-09-2010, 12:13 ]
Ehh, dajcie jakąś wstępną date premiery. Nie ważne czy to za 6 miesięcy czy rok... zamiast wzbudzać "zajaranie" ... jakimiś screenami: http://www.voila.pl/431/3...x.php?get=1&f=1
_________________
"Tylko idioci mówią prawdę. Ja jestem inteligentny, więc nie mówię prawdy." — Salvador Dalí
 
 
llludek 
Użytkownik



Level: 69
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lis 2006
Skąd: WWA
Wysłany: 29-09-2010, 15:23   

hehe widzę, że coś się rusza. ostatnio nie było jeszcze tła

http://i54.tinypic.com/1rvqqt.jpg
 
 
StorN6 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 99
Wiek: 31
Dołączył: 23 Wrz 2010
Wysłany: 29-09-2010, 18:02   

llludek napisał/a:
hehe widzę, że coś się rusza. ostatnio nie było jeszcze tła

http://i54.tinypic.com/1rvqqt.jpg


chwalipiętas ? zażenowałeś mnie, lepiej napisz kiedy premiera mądralo
_________________
"Tylko idioci mówią prawdę. Ja jestem inteligentny, więc nie mówię prawdy." — Salvador Dalí
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom