Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ADIHC1
04-04-2008, 13:42
Sala zebrań opozycji aka księga skarg i zażaleń
Autor Wiadomość
[Ex-GM] Shell 
Tester



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 30 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-05-2007, 06:26   Re: odpiszcie pliska

maniak napisał/a:
mam problem mojemu bratu ukradli konto i chciałby je odzyskac spowrotem nick Yu-Gi-Oh i ten gosciu co ukradł to zmienił email i nagrzebał na tej postac da sie to odkręcic a wiec co mógłby zrobic zeby tą postac odzyskac szybko odpiszcie:) bardzo wazne

[ Dodano: 08-05-2007, 23:06 ]
prosze o szybką odpowiedz i kontakt:) z góry dzx


blablabla. NIE. Żadnego GM kradzieże kont nie obchodzą bo:

1. 99,9% tych kradzieży leży z winy usera
2. Nie obchodzi nas wasza naiwnośc

I jak jeszcze raz zobacz post który mija się z celem tego tematu to taki delikwent dostaje ostrzeżenie wartości 2!!!
 
 
Frenetico 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Dołączyła: 08 Maj 2007
Wysłany: 09-05-2007, 08:26   

witam! GM Val Gaav obdarzył mnie w swej nieskończonej łaskawości karą pieniężną w wysokości 400k za anulowanie aukcji z którą wszystko było w porządku (przynajmniej ja nie dałem rady dopatrzeć się żadnych uchybień). nie dostałem żadnej odpowiedzi na moje zażalenie, więc proszę o odpowiedź na forum. to już drugi taki przypadek, że moja aukcja zostaje anulowana, łącznie jestem już 900 000zk do tyłu, a to całkiem duży pieniądz dla ubogiego poszukiwacza przygód.

poniżej zamieszczam ostatnią notkę GMa

5.2007, 14:11:36 [GM] Val Gaav Kara Zmiana ilości złota o -400000 G Przewinienie: Anulowanie aukcji na targu
Załącznik: [pokaż]
Komentarz: brak
 
 
Dr.Kafar 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Dr_Kafar
Level: 999
Wiek: 37
Dołączył: 24 Wrz 2006
Skąd: Police
Wysłany: 09-05-2007, 09:50   

No więc, to nie jest od tego temat - jeszcze jeden post nie na temat = ostr.

Ten temat dotyczy wyłącznie FORUM.
 
 
Boogie 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 26
Dołączył: 09 Maj 2007
Wysłany: 09-05-2007, 10:00   

A ja mam ten sam problem z tym samym GM Val Gaav. Przyszedł cofnął normalną aukcję i poszedł i się nie odzywa wziął mi -672000 gold za pierścień witalności a pierścień też znikł;/ Iżeby zacząć grać musiałem wszystko sprzedać bo byłem na minusie i w ogóle mi to postać zniszczyło. próbowałem sie w każdy sposób z nim skontaktować ale 0 reakcji;/ Bez obrazy ale dla niego ale jak widać jego decyzje są bardziej spontaniczne niż przemyślane;/
 
 
maniak 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 05 Maj 2007
Wysłany: 09-05-2007, 12:31   ..

ale wiesz ok juz nie bende pisał a skąd ja mogłem wiedziec ze on kłamie pytałem sie GM a oni nic wiec sie zgodziłem...:(
 
 
 
Val Gaav 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Amarant
Level: 200
Wiek: 40
Dołączył: 09 Sty 2006
Wysłany: 09-05-2007, 13:06   

Piotr napisał/a:
I mam takie pytanko jeżeli GM anuluje aukcje to przedmiot który wystawilo się na targu przepada czy powraca


przedmiot ma wracać do poprzednika
jeżeli to prosze zgłaszać na adminow bo jest to ewidentny błąd
z drugiej strony to że sam niezgłosiłesz że ktoś dał za duzo złota za twoj przedmiot stawia cie na rowni z tamtym graczem , 7kk za gem hp to duża przesada i tłumaczenia że to nie twoja wina że on za tyle zalicytował nie zwalnie Cie z odpowiedzialności za twoje aukcje

Boogie napisał/a:
Przyszedł cofnął normalną aukcję i poszedł i się nie odzywa wziął mi -672000 gold za pierścień witalności


sam sprawdzałem ile jest wart ten pierścien
i w devos płaca za niego max po 400k
a w eliar zdarza sie od 150k do 250k

Frenetico, pierwsza aukcja ciezka tarcza , dostałesz za nia ponad 4 razy tyle ile jest warta a jest to przedmiot dostępny w sklepie a przy 200-300 zgłoszeniach dziennie nie mam czasu sprawdzac z osobna czy dany gracz doszedl do tego miasta czy nie , bo ostyatnio zdarzyła mi sie sytuacja że gracz na 96 lv kupił gem leczenie 1 z 4* za 1kk i usilnie mi wmawiał ze dał dlatego tyle bo jest mu potrzebny i nie ma czasu ciagle pilnowac aukcji

a co do zielonych rękawic to nie sa warte 500k

(1026131) Zielone rękawice Sztuk: 1 [ Obserwuj aukcję ]
Poziom 30
Obrona +16
Celność +8
Obrona mag +57

Wiatr +10

Wartość: 56172 G | Posiadasz: 0
Sprzedaje: Liqvidator

Najwyższa oferta:
221000 G
przez azer3

Koniec: dziś o 16:46


(1026542) Zielone rękawice Sztuk: 1 [ Obserwuj aukcję ]
Poziom 30
Obrona +16
Celność +8
Obrona mag +57

Wiatr +10

Wartość: 56172 G | Posiadasz: 0
Sprzedaje: Ochej

Najwyższa oferta:
73500 G
przez Metalman

Koniec: dziś o 17:49
 
 
Dr.Kafar 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Dr_Kafar
Level: 999
Wiek: 37
Dołączył: 24 Wrz 2006
Skąd: Police
Wysłany: 09-05-2007, 14:00   

Tak jak obiecałem, ostrzeżenia zostały dane - następne posty nie na temat, ostry wartości = 2
 
 
Frenetico 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Dołączyła: 08 Maj 2007
Wysłany: 10-05-2007, 13:57   

dziękuję za wyjaśnienie Val Gaav,chociaż muszę przyznać, że tą zasadę uważam za idiotyczną - przecież każdy licytujący zna wartość przedmiotu, i o ile nie jest idiotą to wie ile może za niego zapłacić.

przepraszam za oftopa, a teraz coś w temacie FORUM. z żalem stwierdzam, że panuje w tematach straszny bałagan, posty zaczynające temat są dosyć niejasne (mimo, że napisane czasami w fajnym stylu), więc trudno się połapać o czym wolno, a o czym nie należy pisać. a niektóre tematy to już zupełna porażka: "sala zebrań opozycji..." i weź człowieku zgaduj...
 
 
Dr.Kafar 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Dr_Kafar
Level: 999
Wiek: 37
Dołączył: 24 Wrz 2006
Skąd: Police
Wysłany: 10-05-2007, 14:57   

Ja mogę tak w nieskończoność - kolejny OffTop = ostr poziom 3
 
 
Dracon 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Dracon
Level: 16
Wiek: 33
Dołączył: 27 Maj 2007
Wysłany: 29-05-2007, 07:13   

http://img183.imageshack....beznazwyrf9.png
http://img530.imageshack.us/img530/7470/banwi5.jpg

[Gm]Mapy :cry:
gadałem z [gm] mapy o tym banie za multi ale niechciał mi dac szansy z tym ze bym pokasował multi powiedział zebym sobie przypomniał i skasował ale nie moge dlatego ze na kazdej jest ban prosze was zeby cos z ta sprawa zrobił z gory dziekuje dobrze mi szlo dopuki nie te multi sie na robiły jedno to jest kumpla i 1 z siecowki czyli 3 konta tylko niki ich to Rothell mojego kumpla co umnie grał i z siecowki to tylko Durth a kron to multi i nie wiem jakie konto jest głowne prosze o rozpatrzenie mojej wiadomosci. :???:
 
 
 
Dr.Kafar 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Dr_Kafar
Level: 999
Wiek: 37
Dołączył: 24 Wrz 2006
Skąd: Police
Wysłany: 29-05-2007, 09:11   

Jako, że jesteś świerzak dostajesz ostr = 1


Pisz w odpowiednim temacie, choćby w tym:

https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=8098&view=newest



Kolejne OT = ostr poziomu 3
 
 
Calam 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Xmer
Level: 13
Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2007
Wysłany: 03-07-2007, 13:48   

Dzis dostalem bana za multikonto - przeciez to bezsensu, Postac glowna - nie wiem ktora to i na jakiej zasadzie GM Zahir to stwierdzil poszla do paki... , a moja ulubiona postac o nicku : Xmer zostala zbanowana ;(
Da sie cofnac tego bana? Obiecuje ,ze juz nigdy nie bede mial multi, postac ktora poszla do paki zostala przezemnie usunieta...
Proszeee odbanujcie mi Xmer'a ;((((
 
 
Sus
[Usunięty]

Wysłany: 03-07-2007, 14:37   

Calam napisał/a:
Dzis dostalem bana za multikonto - przeciez to bezsensu, Postac glowna - nie wiem ktora to i na jakiej zasadzie GM Zahir to stwierdzil poszla do paki... , a moja ulubiona postac o nicku : Xmer zostala zbanowana ;(
Da sie cofnac tego bana? Obiecuje ,ze juz nigdy nie bede mial multi, postac ktora poszla do paki zostala przezemnie usunieta...
Proszeee odbanujcie mi Xmer'a ;((((


Dobrze ze chociaz potrafisz sie przyznac do tego.
Moze masz jakis nikly % na to by dostac szanse.
Jednak w tym dziale zglasza sie wszystko to co
tyczy sie wylacznie forum. Powinienes pisac o tym
w grze badz ewentualnie poprzez PW na forum.
 
 
Calam 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Xmer
Level: 13
Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2007
Wysłany: 03-07-2007, 14:49   

napisalem mu na PW - mam nadzieje, ze dostane unbana :(: (
 
 
Zahir 
Game Master



Profesja: Wojownik
Level: 206
Wiek: 47
Dołączył: 12 Kwi 2006
Wysłany: 03-07-2007, 16:01   

Calam napisał/a:
Dzis dostalem bana za multikonto - przeciez to bezsensu, Postac glowna - nie wiem ktora to i na jakiej zasadzie GM Zahir to stwierdzil poszla do paki... , a moja ulubiona postac o nicku : Xmer zostala zbanowana ;(
Da sie cofnac tego bana? Obiecuje ,ze juz nigdy nie bede mial multi, postac ktora poszla do paki zostala przezemnie usunieta...
Proszeee odbanujcie mi Xmer'a ;((((

Miales 3 konta. Jesli nie wiesz ktora postac jest glowna postacia, to moze powinienem bardziej poszukac, bo moze jeszcze jakies dodatkowe konta posiadasz. ;]
Regula jest taka: Jesli masz wiecej niz jedno konto, to glownym kontem staje sie konto z najwyzszym poziomem, pozostale konta traktowane sa jako konta dodatkowe.
_________________
Zdarza się, że chorąży wieje w przeciwną stronę niż sztandar S. Lec
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom