Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
problem z avilą
Autor Wiadomość
Magth 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Detroit
Level: 61
Świat: 3
Dołączył: 09 Cze 2009
Wysłany: 06-02-2011, 14:41   

Sklep za darmo? Pewnie kilka aplikacji, na pewno nie wszystko :) Chyba że źle zrozumiałem Twój post... A co do tego darmowego internetu, jest tak jak Pitazboras napisał, darmowe tylko WiFi, a w sumie musisz zapłacić za Router Bezprzewodowy i internet płacisz tak samo jak do kompa, bo to w sumie dalej ten sam net, tylko na 2 urządzeniach. W ten sam sposób można mieć na Laptopach bezprzewodowo, działa tak samo, bo to jest to samo ^^

Internet mobilny oczywiście płatny w każdej sieci... Polecam GaduAIR do tego :) Ew. tylko do neta, Play Online albo z Orange.
_________________


Kupię : Zbroję Cienia, Hełm Cienia, Zbroję Wiatru.
 
 
 
malvina 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: malvina
Level: 172
Dołączył: 28 Gru 2010
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 06-02-2011, 14:41   

Cytat:
Tysiące możliwości do pobrania
Mając telefon Nokia N8, możesz robić wrażenie, świetnie się bawić i wykazywać kreatywnością. W Ovi Sklepie znajdziesz tysiące różnych aplikacji, dzięki którym możesz nieustannie doskonalić swój telefon. Pobierać możesz aplikacje, gry i wideo. Możliwości doskonalenia telefonu i przyjemnego spędzania z nim czasu są nieograniczone.


Cytat:
National Geographic w Twojej kieszeni
Nokia N8 z internetową telewizją na żądanie. Jadąc autobusem, możesz wygodnie oglądać ulubione kanały telewizyjne, takie jak CNN czy National Geographic, bezpośrednio na ekranie telefonu. W Ovi Sklepie znajdziesz jeszcze więcej kanałów telewizji internetowej.


Cytat:
Nawigacja. Bezpłatnie. Na zawsze.
Z głosowej nawigacji możesz korzystać w ponad 70 krajach na świecie. W dodatku całkowicie za darmo. Wystarczy wprowadzić cel podróży, a Ovi Mapy ze wskazówkami głosowymi podpowiedzą, jak tam dotrzeć, zakręt po zakręcie. Samochodem i pieszo.


Cytat:
Allegro
Aplikacja, dzięki której będziesz mógł szybko i wygodnie korzystać z serwisu Allegro.pl. Przeglądaj aukcje, obserwuj, licytuj i sprzedawaj gdziekolwiek jesteś. Teraz Allegro jest prawdziwie mobilne!



Cytat:
Ipla
Aplikacja ipla umożliwia bezpłatne korzystanie z bogatej bazy plików VOD największej telewizji internetowej w Polsce, w tym treści telewizji Polsat, Polsat News, Polsat Play i Polsat Cafe. Ponadto użytkownicy mają możliwość oglądania na żywo kanału Polsat News, który do końca roku dostępny będzie bez żadnych dodatkowych opłat. Transmisję na żywo oraz materiały VOD będzie można oglądać w sieci 3G UMTS, a minimalne pasmo transmisji powinno wynosić 300 Kbit/s.



Cytat:
Przeglądarka i internet
Pełne funkcje przeglądania prawdziwych stron internetowych
Przeglądanie stron internetowych ze sterowaniem dotykowym
Obsługiwane języki znaczników: HTML, XHTML MP, WML, CSS
Obsługiwane protokoły: HTTP 1.1, WAP
Obsługa TCP/IP
Historia wizualna, obsługa HTML i JavaScript
Flash Lite 4 obsługuje większość zawartości w formacie Flash Player 10.1
Nokia Mobile Search
Przeglądarka RSS
Transmisje strumieniowe wideo
_________________
Na studiach zawaliłem kilka przedmiotów na egzaminie, mój przyjaciel zdał wszystkie. Dziś on jest inżynierem w Microsofcie. Ja jestem właścicielem Microsoftu. - Bill Gates
 
 
Ashiro 
Tester



Profesja: Mag
Nick: Ashiro
Level: 168
Wiek: 32
Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: 06-02-2011, 14:42   

Każde wejście do neta jest płatne jeśli wchodzimy do niego poprzez "internet komórkowy".
Masz wi-fi śmigasz za darmo a OVI Sklep jest darmowy jako aplikacja a nie siedzenie na nim czy ściąganie aplikacji.

btw. N8 to kupa, lepiej jakiegoś htc'ka albo Galaxy S.
Ostatnio zmieniony przez Ashiro 06-02-2011, 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malvina 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: malvina
Level: 172
Dołączył: 28 Gru 2010
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 06-02-2011, 14:42   

Cytat:
Poczta e-mail i wiadomości
Łatwa w obsłudze aplikacja do poczty elektronicznej z obsługą załączników w postaci zdjęć, wideo, muzyki i dokumentów oraz plików .doc, .xls, .ppt, .pdf, .zip
Obsługa poczty e-mail w formacie HTML
Ujednolicony klient poczty działający z różnymi protokołami: Yahoo!Ÿ Mail, Gmail™, Windows Live™, Hotmail i innymi popularnymi usługami POP/IMAP, Poczta Mail for Exchange
Edycja najważniejszych typów dokumentów
Widżet internetowy e-mail na ekran główny
Komunikatory internetowe i wiadomości błyskawiczne: Czat Ovi, Yahoo, AIM, Windows Live, Gtalk, MySpace*
Ujednolicony edytor MMS i SMS
Widok konwersacji SMS
Poczta e-mail w trybie push i rozbudowany portal za pośrednictwem usługi Nokia Messaging and Instant Messaging


[ Dodano: 06-02-2011, 14:43 ]
Tyle znalazłem ;D

[ Dodano: 06-02-2011, 14:44 ]
Cytat:
Telefon z systemem Symbian^3
Symbian^3 udostępnia ponad 250 nowych, atrakcyjnych funkcji, takich jak odtwarzanie wideo HD na ekranie panoramicznego telewizora czy organizacja życia online na trzech ekranach głównych. Dzięki nowemu, wizualnemu menedżerowi zadań można łatwo korzystać z wielu aplikacji naraz i przełączać je jednym dotknięciem. A wszystko to bez dodatkowego obciążania baterii.
_________________
Na studiach zawaliłem kilka przedmiotów na egzaminie, mój przyjaciel zdał wszystkie. Dziś on jest inżynierem w Microsofcie. Ja jestem właścicielem Microsoftu. - Bill Gates
 
 
Magth 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Detroit
Level: 61
Świat: 3
Dołączył: 09 Cze 2009
Wysłany: 06-02-2011, 14:47   

Samsungi to kupa -.- Bierz N8, nie patrz na innych ;D Na pewno będziesz miał lepsze rzeczy nawet od HTC. Może nie wszystko, ale przynajmniej aparat i filmy :)
_________________


Kupię : Zbroję Cienia, Hełm Cienia, Zbroję Wiatru.
 
 
 
Ashiro 
Tester



Profesja: Mag
Nick: Ashiro
Level: 168
Wiek: 32
Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: 06-02-2011, 14:53   

Buhaha co ty wiesz :D Jeśli mówisz, że będzie miał lepsze rzeczy na starym symbianie niż na androidzie to pozdro ziomeczku. A jak samsung galaxy to kupa to wyjaśnij dlaczego.
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 06-02-2011, 18:43   

Nokia uparła się z Symbianem ale ostatnio nie wychodzi jej ten system. Także osobiście na chwile obecną nie wziąłbym żadnej Nokii (no może nie licząc wspomnianej N900), tylko coś opartego o Androida (HTC, Samsung).

Ale to chyba nie jest temat o Nokii N8, tylko o problemie z Avilą? ; >
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Magth 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Detroit
Level: 61
Świat: 3
Dołączył: 09 Cze 2009
Wysłany: 06-02-2011, 19:05   

Ashiro, taki jesteś pr0 w tym temacie, to zauważ że Nokia ma nowego Symbiana, nie s60v5, a Symbian^3. Więc mi tu nie wmawiaj że stary...

Jeszcze bym na Twoim miejscu pomyślał, czy warto wydawać tyle kasy... Sam wydałem dość sporo na mój (1200zł), no i miesiąc później okazało się że są już lepsze... Przykładowo ta Nokia N900, którą też byś mógł wziąść, lecz pamiętaj, to nie jest już zwykły telefon ;) Tam masz standardowy, pionowy widok jedynie podczas dzwonienia...

Samsungów nie brałbym, bo nie. Samsung ssie i tyle, takie moje zdanie. Nawalili mnóstwo tych Smartfonów i żaden z nich do niczego nie doszedł (może poza Wave oraz Galaxy S). Do tego odgapiają się od wszystkiego po kolei - wyglądem, systemem, wszystkim poprostu...

Co do HTC to ja nie wiem co byś mógł wziąść. Mnie się podoba Desire HD, który kosztuje 2500zł więc zapewne odpada ^^ Do tego warto wspomnieć, że te telefony są dość duże, no i podobno bateria nie trzyma zbyt długo na tak mocnym fonie...

Podsumowując, wybieraj między N8, N900 oraz jakimś w podobnej cenie od HTC, takie moje zdanie.
_________________


Kupię : Zbroję Cienia, Hełm Cienia, Zbroję Wiatru.
 
 
 
Levusek 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 182
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2006
Skąd: Kielce
Wysłany: 06-02-2011, 19:36   

Telefony z androidem > ajfon > stare telefony SE > windows mobile > oll > ... > symbian każda wersja
_________________

Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Darksteel 
Użytkownik



Dołączył: 05 Cze 2009
Wysłany: 06-02-2011, 19:39   

Magth napisał/a:
Samsung ssie i tyle

Ty sam ssiesz i lamisz.

Lewus, w pełni się zgadzam tylko ajfona zamieniłbym z widowsem mobile.
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-02-2011, 20:03   

Magth napisał/a:
Sam wydałem dość sporo na mój (1200zł), no i miesiąc później okazało się że są już lepsze...

Jeśli piszesz o Avili, to ona raczej już w chwili wydania nie była najlepsza. Zresztą według mnie nie ma sensu kupować zawsze najlepszego telefonu (chyba że lubisz szpanować przed kolegami), lepiej się skupić na tym, co najlepiej spełni nasze wymagania za jak najniższą cenę.

Magth napisał/a:
Przykładowo ta Nokia N900, którą też byś mógł wziąść, lecz pamiętaj, to nie jest już zwykły telefon ;)

"Zwykłe telefony" skończyły się 10 lat temu wraz z Nokią 3310. Teraz już takich normalne firmy nie produkują, a przynajmniej żaden z wymienionych modeli nie jest "zwykłym telefonem". N900 wywodzi się nie z smartphone'ów tylko "internet tabletów" (N810, N800 i starsze) i w ogóle jest pierwszym w tej serii, który posiada możliwość dzwonienia, więc to nic dziwnego że jest zoptymalizowany pod nieco innym kątem. Ale przecież nie kupujesz urządzenia za 1000+ złotych żeby używać go głównie do dzwonienia, więc nie widzę problemu w tym, że domyślnie jest horyzontalny. A ma jeden według mnie spory plus (poza tym, że nie idzie na Symbianie, tylko Maemo) - fizyczna klawiatura qwerty, której często brak w nowych telefonach.

Magth napisał/a:
Do tego odgapiają się od wszystkiego po kolei - wyglądem, systemem, wszystkim poprostu...

Lolz... Korzystanie z Androida jako systemu nie nazwałbym odgapianiem, tylko wpasowaniem się w ogólnorynkowy trend - do tej pory z liczących się graczy chyba tylko Nokia, Apple i RIM nie wydały żadnego smartphone'a z Androidem - .
A jeśli chodzi o wygląd, to dawno nie było już jakiejś wyróżniającej się oryginalności w tym względzie, więc to nie tylko kwestia Samsunga.
 
 
Night Crawler 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 99
Dołączył: 05 Lis 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-02-2011, 20:18   

Najlepszy Iphone 4g
_________________
I Pan powiedział:
Najpierw wyjmiesz świętą zawleczkę,
potem policzysz do trzech; ani mniej, ani więcej.
Trzy jest liczbą, do której policzysz,
a liczbą twojego liczenia będzie trzy.
Nie policzysz do czterech, ani do dwóch,
chyba że w czasie liczenia do trzech.

ADIHC1: endry to jeszcze nic, w planach miałem zazielenienie NC - pech chciał, że akurat wtedy miał knebel ;>
 
 
Magth 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Detroit
Level: 61
Świat: 3
Dołączył: 09 Cze 2009
Wysłany: 06-02-2011, 20:50   

Hah, NC, a kasy nie szkoda na cuś takiego? ^^ Pomyśl jakiego byś mógł mieć kompa za to, albo co kupić za to do kompa ;)

Pitazboras, nie mówię o Avili, mam sam SE Vivaz U5i (dla jasności, nie chwalę się)... A co do Darksteel, to ja Cie nie rozumiem, jesteś poprostu żałosny, będziesz mnie śledził i się kłócił ze mną w każdym temacie?

Edit: Sory, iPhone już staniał, myślałem że dalej 4k stoi jak kiedyś ;o
_________________


Kupię : Zbroję Cienia, Hełm Cienia, Zbroję Wiatru.
 
 
 
Ashiro 
Tester



Profesja: Mag
Nick: Ashiro
Level: 168
Wiek: 32
Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: 06-02-2011, 22:19   

Cytat:
Ashiro, taki jesteś pr0 w tym temacie, to zauważ że Nokia ma nowego Symbiana, nie s60v5, a Symbian^3. Więc mi tu nie wmawiaj że stary...

Symbian jest sam w sobie stary - nie zrozumiałeś.
A jeśli wg. Ciebie samsung zgapił od innych system to nie ma nawet o czym z Tobą rozmawiać.
 
 
Ziomusiq 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 120
Wiek: 29
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 07-02-2011, 00:45   

Z ciekawych i zarazem tanich osobiście mogę polecić jeszcze ZTE Blade / Orange San Francisco, pare dni temu Tom G z modaco naprawił bibliotekę RIL, obecnie wychodzą bety cyanogen mod 6 i 7(rom jest szybszy bez oc niż obecnie do tej pory z oc), gingerbreada można spodziewać się lada dzień. W Quandrancie wypada lepiej niż Nexus One (ok. 600 pkt), na CM7 lub andku 2.3 może to być nawet ponad tysiąc...
Chińczyk bardzo ładnie wstrzelił się pomiędzy samsunga spicę, htc wildfire czy se xperię x8 a htc desire hd, hd2 czy galaxy eskę.
Co do high endów to obecnie nie opłaca się ich brać - desire hd jest drogi, nexus s jest jeszcze droższy, nexus one ma słabe osiągi,a co do galaxy s i hd2 to już lepiej zaczekać na telefon dwurdzeniowy tj. galaxy s 2 (i9100 o ile mnie pamięć nie myli).
Co do Symbiana - zdecydowanie odradzam, to nie ma już żadnej przyszłości.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom