Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:51
Drużyna
Autor Wiadomość
Japol 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: japol
Level: 68
Wiek: 26
Dołączył: 25 Kwi 2011
Wysłany: 25-04-2011, 14:33   Drużyna

Cześć, dość spory czas nie grałem. Musiałem nowe konto nawet zakładać na forum. Widziałem już taki temat, więc postanowiłem zrobić to samo - poprosić o jakieś zaproszenie do drużyny. Od razu mówię, że to ma być jakaś drużyna pod mój poziom (około) lub wyższa (70lvl). Tak, aby to było jakoś na równi. Wchodząc do niej mógłbym od razu zaproponować coś, by polepszyć jej poziom. (Chodzi o poziom graczy). Dodatkowo mam również wymagania dotyczące drużyny. Stawiam małe warunki, po prostu. Chcę grać z osobami trzeźwymi, znającymi się na grze, uczciwymi i spokojnymi. Nie chcę, by ktoś za byle błąd się do kogoś sapał i wprowadzał nie przyjemną atmosferę. Dodatkowym warunkiem jest również znajomość języka ojczystego. Nie mam zamiaru czytać wiadomości typu: "ej wes jaka opcja wczoraj mi samochud ukradli znaczy moiemu tacie". Chyba wiadomo o co chodzi: Ortografia, oraz interpunkcja.
Wiem, to wszystko jest głupie, bo to Wy powinniście mi stawiać warunki, ale ja tu po prostu szukam drużyny odpowiedniej dla mnie, co raczej jest ciężko znaleźć na my-fantasy.
Pozdrawiam, Kacper.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom