Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Tunel złowrogich szkieletów
Autor Wiadomość
BaluQa
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Bartii98
Level: 137
Dołączył: 07 Lis 2011
Wysłany: 07-11-2011, 19:27   Tunel złowrogich szkieletów

Może mi ktoś wytłumaczyć (najlepiej obrazków) jak tam się dostać?
Dodam jeszcze, że już tam raz byłem, ale dawno nie grałem i zapomniałem ;)
 
 
Quba 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Sir_Andree
Level: 666
Dołączył: 16 Cze 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 07-11-2011, 19:59   

Po pokonaniu aquatica wracasz do Komnaty Helamona, przechodzisz przez mostek koło pomnika, wychodzisz przez przejście na górze. dalej do tunelu prowadzi Cię solucja

Cytat:
PODZIEMNY LABIRYNT (Wywern, Czarny Demon, Mosiężny Golem, Mroczny Nietoperz, *Balrog, *Druid, *Mroczny Kat)


Zaraz po wejściu kierujemy się na północ do oporu. Gdy już nie będzie się dało iść dalej do góry, skręcamy w lewo, w dół i naokoło i otwieramy skrzynkę aby zdobyć

BITEWNĄ ZBROJĘ. Wracamy do pierwszego rozdroża, na które natrafiamy idąc na północ od wejścia do Labiryntu i kierujemy się na północny wschód. Znów idziemy do

oporu i otwieramy skrzynkę zawierającą GEM INTELIGENCJI. Od skrzynki kierujemy się na południe i gdy dojdziemy do rozwidlenia zwracamy się na wschód i wchodzimy

w tunel idący wpierw w prawo, a później w dół. Na dole natrafiamy na rozwidlenie. Idziemy w prawo i wzdłuż prostej trasy do skrzynki z BRUNATNĄ MACZUGĄ w środku.

Wracamy do rozwidlenia i kierujemy się tym razem w lewo. Z pękniętego dzbana zabieramy 5 sztuk MIKSTURY MANY LV 5 i wchodzimy drabiną na poziom drugi labiryntu.

Tutaj od razu zmierzamy w prawo i do góry tunelem aż dotrzemy do otwartej rozwidlenia. Na początek wybieramy lewą odnogę. Przy kolejnym rozwidleniu, zamiast iść

w lewo, kierujemy się do góry i idziemy prostym tunelem aż docieramy do dźwigni, którą przełączamy. Wracamy do drugiego rozwidlenia i kierujemy się w lewo.

Widzimy, że brama jest zamknięta, więc zawracamy i idziemy w prawo i na rozwidleniu trzymamy nadal ten kierunek. Idziemy naokoło zaułka i przy rozwidleniu

wybieramy dolną odnogę która prowadzi do skrzynki z 3 sztukami ELIKSIRÓW. Wracamy do góry i idziemy cały czas prostym tunelem, aż dotrzemy do schodów kierujących

nas z powrotem na poziom 1, tyle że w innym, niedostępnym wcześniej miejscu. Znów na poziomie 1, idziemy prostym tunelem aż docieramy do wielkich wrót, oraz

odnogi kierującej nas w lewo. Idziemy więc na zachód, aż w końcu docieramy do kolejnej dźwigni. Przełączamy ją, wracamy do wrót i przechodzimy przez nie.


_________________
Kiedyś miałem (teraz gram od nowa) konto na s2 o nicku Quba. Zostałem zbanowany na zawsze a moje konto było usunięte po roku. Za co? Za zalicytowanie 100 mikstur życia lv2 za 100kk G. Tak jakby nie można było wysłuchać mojej prośby i odjąć nadwyżki, tylko od razu ban. Mam nadzieję, że mfo v3 upadnie tak samo szybko jak powstało.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom