Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
problem z fabula
Autor Wiadomość
geroldio 
Użytkownik


Level: 17
Dołączył: 09 Lut 2009
Wysłany: 01-03-2012, 01:32   problem z fabula

jak wyzej wymienione mam problem z fabulá w ballis... nie gralem w gre juz jakis czas teraz wracam... i okazuje sie ze nie moge kontynulowac fabuly gdyz jak wchodze do miasta to wychodzac z niego powinna mnie zatrzymac straz, ale tego nie robi przez co obijam spory kawal fabuly a mam pewnosc ze tego nie robilem wczesniej ta postacia. tak samo co do zadania z kominkiem i klubem vip ;( mowa o postaci o nicku geroldio3... licze na odpowiedz pozdrawiam
 
 
KisS 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: KisS
Level: 180
Dołączył: 30 Paź 2010
Wysłany: 01-03-2012, 13:27   

Jeżeli cie niełapie to musiała cie łapac straż bo to tylko raz można tak samo klub vip raz sie ta przepustke kupuje. chyba zresztą rób dalej fabule :P 2 raz sobie powalczysz z więźniem :D
_________________
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 01-03-2012, 14:16   

Bez tego nie da się dalej brnąć w fabułę (chyba, że kiedyś tam byłeś, bossów nie pokonałeś i o tym zapomniałeś). Pogadaj z każdym ludziem w ballis.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 02-03-2012, 00:10   

gadaj z recepcjonistką
 
 
geroldio 
Użytkownik


Level: 17
Dołączył: 09 Lut 2009
Wysłany: 02-03-2012, 01:29   

no właśnie w tym sęk... recepcjonistka mówi mi o tymże thang był... czyli nie moge iść do sypialni... straż mnie nie łapie, jak chce iść do górnej części miasta to mnie straż nie wpuszcza... w więzieniu naprawde nie sądze ze byłem... bo zawsze zabijam wszystko co sie da ;) i dlatego nie wiem czy dalej mam expić te postac czy odpuścić bo fabuła nie rusza ;/ lipa z tym nie wiem jak to rozegrać

[ Dodano: 02-03-2012, 01:31 ]
kolejna sprawa... nie moge brnąć dalej w fabułe bo żeby to robić musze mieć przepustke klubu vip, żeby ją mieć musze iść do sypialni... a że tam nie moge iść to i nie moge kontynułować fabuły ;/
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 02-03-2012, 13:41   

Przepustka jest nieobowiązkowa, sprawdź czy możesz iść do podziemi.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 02-03-2012, 14:59   

Jeszcze pogadaj z rybakiem i kup przy okazji nocleg, nie mam póki co pomysłow.


Na wszelki wypadek masz cytat:
Cytat:
Zaczynamy w Ballis. Idziemy na Rynek. Kupujemy kilka ryb od Fishera. Idziemy do pubu pod Brązowym Smokiem.
Rozmawiamy z karczmarzem o Thanarqu. Podchodzimy do ognia. Idziemy do hotelu. Rozmawiamy z Romulusem i Remusem,
wyciągamy mixturki lv 5 many z dzbanków na lewo. Rozmawiamy z Kristine i oferujemy pomoc w odnalezieniu kolczyków.
Rozmawiamy z recepcjonistką. Podchodzimy do Orfeusza na rynku Ballis i oferujemy pomoc w odnalezieniu kotka. Idziemy w
stronę krzaków na południowym zachodzie i wchodzimy w wyrwę na samym dole. Gonimy uciekającego kotka, skręcając w lewo do portu.
Rozmawiamy po drodze z Kariną i z Dorią która opowiada nam o potworze w podziemiach. Wchodzimy po schodach na lewo od bramy
i kierujemy się na prawo wzdłuż murów, wracając na rynek. Na murach w rynku idziemy na północ i znów widzimy uciekającego kotka.
Zabieramy BUTY CZAROWNIKA ze skrzynki i wracamy do portu tą samą drogą co przyszliśmy. Możemy po drodze przyglądnąć się
bliżej wielkim wrotom prowadzącym do Magazynu Rybaków oraz porozmawiać z Rokkim. Wracamy na rynek i przechodzimy na jego
prawą stronę mijając Alabastrowy Hotel. Gdy miniemy także Fishera, musimy upewnić się, że mamy przy sobie chociaż jedną
rybę. Jeśli tak, kierujemy się na południe i kusimy kotka za pomocą ryby. W ten sposób zakańczamy tego questa, a w nagrodę
od Orfeusza otrzymujemy KOBALTOWY PIERŚCIEŃ.
 
 
geroldio 
Użytkownik


Level: 17
Dołączył: 09 Lut 2009
Wysłany: 03-03-2012, 12:50   

wiem mam solucje ale... wiem że coś jest nie tak ;/ kilka razy to przechodziłem ;/ i jak powiedziałem recepcjonistka mówi mi o thangu ale nie mówi nic o noclegu u niejj ;/ rybak też nic nie gada mimo iż nawet kupiłem te ryby... do podziemi wejść nie moge gdyż nie mam klucza ;/ i tak w kółko ;/
 
 
musaraj 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: benerit
Level: 164
Dołączył: 02 Lis 2009
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 03-03-2012, 14:19   

Ale przespać to się możesz po quescie z wiezniami


Pogadaj z Karczmarzem jeszcze
 
 
geroldio 
Użytkownik


Level: 17
Dołączył: 09 Lut 2009
Wysłany: 04-03-2012, 11:34   

a to iekawe teraz wyszedłem z miasta i mnie straż złapała tak o... mimo iż 3 dni nic nie robiłem lol chyba admin widział tego posta ;) szkoda że tak z zaskoczenia i nie jestem, przygotowany na tamtejsze zakupy ;) pozdro dzięki wam wielkie za odpisywanie i doradzanie doceniam to :drink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom