Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto skarży nie błądzi - świat 5
Autor Wiadomość
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 01-05-2012, 19:35   Kto skarży nie błądzi - świat 5

Jeśli zauważyłeś(aś), że ktoś na 5. świecie robi coś niezgodnego z regulaminem, możesz to zgłosić w tym temacie. Pamiętaj przy tym, że do zgłaszania wszelkich spraw związanych z czatem na mapie i trwającymi aukcjami na targu służą przyciski [GM] - tak więc nie ma potrzeby zgłaszania ich tutaj.

Staraj się dokładnie opisać problem, umieszczając przydatne informacje, takie jak nicki graczy czy linki do raportów. Pomoże to GMom w sprawnym i szybkim działaniu.

Pamiętaj też iż GMi nie mogą karać za screeny rozmów z gg - po samym numerze gg nie znajdziemy "łamacza" regulaminu, dlatego jeśli ktoś będzie próbował poprzez GG Cię naciągnąć, staraj się uzyskać jak najwięcej informacji o nim (nick, lvl, numer id) bądź zdobyć kod na jaki on chce abyś wysłał mu pieniądze/punkty mf.
Ostatnio zmieniony przez ADIHC1 03-12-2014, 00:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
koshiba 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: bater
Level: 114
Wiek: 29
Dołączył: 13 Lut 2007
Skąd: Lębork
Wysłany: 01-05-2012, 20:28   

A co z targiem w końcu? Też zgłaszać, czy hulaj dusza, piekła nie ma? ;p
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 01-05-2012, 20:40   

Zgłaszać, zgłaszać. BaGGy ma oko na targ i pewnie pierwsze kary zostały już rozdane.

Na razie jest problem ze średnimi cenami, przez co nie można ustawić limitów, stąd szał m.in. w aukcjach ze skórami ;)
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 02-05-2012, 13:56   

Cały czas nakładam kary za te nieszczęsne skóry dzika, ale niestety nie mogę mieć wszystkiego na oku także należy zgłaszać wszystkie aukcje tego typu jeśli tylko ktoś zobaczy je na targu.
 
 
Coni
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 17 Cze 2009
Wysłany: 02-05-2012, 15:59   

Uwolnić handel a nie ..
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 04-07-2012, 07:53   

To by był zły pomysł, by był bałagan w grze. Niech będzie tak jak jest, moim zdaniem powinien być jeszcze jeden albo dwóch game masterów. I podzielić ich wszystkich na miasta. By było mniej spraw dla każdego, a porządek by był.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 04-07-2012, 08:53   

MiT napisał/a:
To by był zły pomysł, by był bałagan w grze. Niech będzie tak jak jest, moim zdaniem powinien być jeszcze jeden albo dwóch game masterów. I podzielić ich wszystkich na miasta. By było mniej spraw dla każdego, a porządek by był.

To nie ma sensu, gdyż panel GM ma wspólną pulę zgłoszeń dla każdego Game Mastera.
 
 
 
SIJ MI 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 04 Lip 2012
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-07-2012, 22:59   

Walka Turniejowa 70 LvL... Magic vs Giker

[ Dodano: 25-07-2012, 01:17 ]
Po co komu ten temat? Dla zasady? Bo luz coś tu zgłosiłem a kary jak nie było tak nie ma...

[ Dodano: 30-08-2012, 09:00 ]
"
Informacje

- Nic nie sprzedam/kupię, bez żadnych wyjątków.
- Pomagam każdemu w statach za sms 2.44. "

Prezka Lights Out
_________________
Gram Konsekwentnie O Coś Więcej Niż Fejm I Flote...

 
 
 
Edzio PR0
Użytkownik


Level: 15
Dołączył: 14 Sie 2012
Wysłany: 03-09-2012, 21:08   

Gracz ZDR przelewa wszystko od ranku po złoto... Tacy gracze tylko psują rozgrywkę prawie tak samo jak admin.
 
 
wafel
Użytkownik


Level: 22
Dołączył: 13 Wrz 2012
Wysłany: 14-09-2012, 00:06   

Mam nieodparte wrażenie, że z całym pełnym szacunkiem [GM] BaGGy masz taki wzrok :570:

w 2 minuty przejże sobie pare topowatych.

Będę zgłaszał tutaj na tacy przelewy i te sprawy, może łaskawie chociaż nałożysz kare..

"Zastrzegam sobie prawo do nakładania zaostrzonych kar dla tzw. kolekcjonerów, którzy wspierają swoich "pupilków" skupując od nich tzw. unikatowe przedmioty po bardzo wysokich cenach."



no ciekawe po co 50+ lvlowi szpada, albo BURSZTYNOWA LASKA

a potem 6 lvl sobie takie gemy kupuje na które mnie nie stać na 30!


KPINA !!!!!!

Nawet top 1 sobie gardzi administracją i przelewa kase, rank pewnie też w końcu pupilek gma..




Następny pupileczek r0mus przez gracza CASSE ; )


One more time na na na na naaa



Multi:
ZDR wraz z ZAUFAJ DOBRYM RADOM

proszę popatrzeć logi tego gracza, ewidentnie przelewa rank, złoto z get low którego 11 raz kasuję i po miastach chodzi i sobie jaja robi z administracji ( zgłaszałem 5 razy go conajmniej )


GM WALKMEN TO BYŁ GM!.. :( Mam ieodparte wrarzenie, że ja to bym tu porządek zaprowadził w moment..
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 14-09-2012, 08:01   

Przypomnę, że aukcje mieszczące się w limicie NIE są karane. Więc proszę, zapoznaj się pierw z ostatnimi zmianami w WK. Podobne aukcje ma w logach gracz 7oo, ale niestety nie jestem nic w stanie zrobić, gdyż administracja nie pozwala nakładać kar za aukcje, które się mieszczą w limicie.

Cytat:
GM WALKMEN TO BYŁ GM!.. :( Mam ieodparte wrarzenie, że ja to bym tu porządek zaprowadził w moment.

Ciekawe. Problem w tym, że nie jesteś nawet na bieżąco z ostatnimi zmianami.
Cytat:

Multi:
ZDR wraz z ZAUFAJ DOBRYM RADOM

proszę popatrzeć logi tego gracza, ewidentnie przelewa rank, złoto z get low którego 11 raz kasuję i po miastach chodzi i sobie jaja robi z administracji ( zgłaszałem 5 razy go conajmniej )


Rzucę okiem.

@edit - ZDR dostał karę za przelewy.
 
 
wafel
Użytkownik


Level: 22
Dołączył: 13 Wrz 2012
Wysłany: 14-09-2012, 16:18   

BaGGy napisał/a:
Przypomnę, że aukcje mieszczące się w limicie NIE są karane. Więc proszę, zapoznaj się pierw z ostatnimi zmianami w WK. Podobne aukcje ma w logach gracz 7oo, ale niestety nie jestem nic w stanie zrobić, gdyż administracja nie pozwala nakładać kar za aukcje, które się mieszczą w limicie.

Cytat:
GM WALKMEN TO BYŁ GM!.. :( Mam ieodparte wrarzenie, że ja to bym tu porządek zaprowadził w moment.

Ciekawe. Problem w tym, że nie jesteś nawet na bieżąco z ostatnimi zmianami.
Cytat:

Multi:
ZDR wraz z ZAUFAJ DOBRYM RADOM

proszę popatrzeć logi tego gracza, ewidentnie przelewa rank, złoto z get low którego 11 raz kasuję i po miastach chodzi i sobie jaja robi z administracji ( zgłaszałem 5 razy go conajmniej )


Rzucę okiem.

@edit - ZDR dostał karę za przelewy.



To najserdeczniej przepraszam Cię za w tym wypadku oszczerstwa jestem graczem starej daty i kiedyś kupowanie ekwipunku na o wiele niższy lvl i tym samym sponsorowanie gracza kończyło się taką piękną celą. Dziwna zmiana.. Dodatkowo dziękuję za zainteresowanie się ZDR, bo to było trochę wkurzające jak latał po miastach i się chwalił swoimi przelewami.. ale co zrobić : (
 
 
Bicek 
Game Master



Nick: [GM] Bicek
Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 28 Lut 2009
Wysłany: 09-11-2012, 01:35   

Witam wystawiłem buty w lange.
ktoś zalicytował ponad Limit, proszę o anulowanie Licytacji.

Sprzedaje: Bicek
Limit ceny: 5.078 G
Najwyższa oferta:
10.000 G
przez Kendrick
Koniec: dziś o 23:31
Limit ceny został osiągnięty!
_________________
https://www.youtube.com/w...d&v=mckyFIuM6ls
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 09-11-2012, 14:50   

bicek15 ty masz dostęp do butów w Urkaden, ale ten co nie ma i doszedł jak na razie do Langeburg nie i może licytować ponad limit, który wyświetla się tym co doszli minimum do Urkaden. Aukcja jest jak najbardziej w porządku.
 
 
Beebaxer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lis 2011
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 09-11-2012, 15:27   

No żeby bicek nie wiedział o co chodzi z ponad limitem, szok ;d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom