Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto skarży nie błądzi - świat 5
Autor Wiadomość
kostro 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Awds
Level: 180
Świat: 3
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lut 2010
Wysłany: 07-06-2013, 19:17   

Wszystko poza lodem3 to przelewy
_________________
Nie rozumiem słownika ortograficznego
 
 
TrzyStu 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 300-stuSpartan
Level: 140
Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 07-06-2013, 19:34   

Devorels napisał/a:
Nie ma to jak frajerstwo gimbazy ...

TRZEBA SOBIE W ŻYCIU RADZIĆ ! ŻE ONI MAJĄ LEPSZE WTYKI I BARDZIEJ OGARNIAJĄ GRE TO MACIE PECHA !


teraz to macie pecha a jak se przerzuciłem 80kk to co było? pierwszy stałeś w kolejce żeby zgłosić zara za pogromcą ...


A po za tym nie powinieneś zarzucać nam że nie znamy gry i nie umiemy se poradzić jak nawet roslinek nie umiesz znaleźć na wyspie
 
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 07-06-2013, 19:44   

Devorels napisał/a:
Nie ma to jak frajerstwo gimbazy ...

TRZEBA SOBIE W ŻYCIU RADZIĆ ! ŻE ONI MAJĄ LEPSZE WTYKI I BARDZIEJ OGARNIAJĄ GRE TO MACIE PECHA !


chłopcze, żebyś wiedział z kim piszesz ;) i nie krzycz to nie pomoże. Skoro bardziej ogarniają grę to po co im przelewy? ja jakoś przeżyłem bez przelewów. Można? Można :)
 
 
TrzyStu 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 300-stuSpartan
Level: 140
Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 07-06-2013, 19:50   

Hehe no masz racje on chyba nie kojarzy graczy twojego pokroju :D hehe a takiego mądrale struga :D
 
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 07-06-2013, 21:09   

TrzyStu, przelałeś grubo ponad 150kk i teraz po prostu nie wiem co chcesz udowodnić pisząc tu te wszystkie komentarze, ale przecież nikt Cie nie zabroni ;) ciesz się, że dostałeś tylko takiego bana, bo powinieneś dostać dużo bardziej surowszego, w sumie podziękuj '[GM]' Bicek.
 
 
TrzyStu 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 300-stuSpartan
Level: 140
Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 07-06-2013, 21:45   

Nie wiem jak tys to policzył :cry: :roll:
 
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 07-06-2013, 22:33   

Wstawić screena na życzenie ? :)
 
 
TrzyStu 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 300-stuSpartan
Level: 140
Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 07-06-2013, 22:43   

Nie trzeba :D po co się męczyć z robieniem screena wiesz ty ile przy tym roboty :D
 
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 07-06-2013, 23:14   

Masz rację, zwłaszcza, że mam tylko Paint'a :)
Nawet jakbym wszystko wstawił i opisał, to i tak byś nie dostał słusznego bana tylko jakieś śmieszne 30 dni, co mnie najbardziej w tym wkurza. I Bicek, który miał się 'tym zając'. No ale cóż, może mam jakieś wtyki u administracji, bo wcześniej były takie przypadki, że pisali żeby więcej AŻ takich przelewów ... ech. Następnym razem wybierz jakieś zaciszne miasto, typu Azarad albo Kurthus i licytuj 3 min. przed końcem aukcji, wtedy nikt nie mam możliwości praktycznie żeby Cie zgłosić. A w logi mało kto patrzy ;)
 
 
TrzyStu 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 300-stuSpartan
Level: 140
Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-06-2013, 07:04   

kiwipogromca napisał/a:
Masz rację, zwłaszcza, że mam tylko Paint'a :)
Nawet jakbym wszystko wstawił i opisał, to i tak byś nie dostał słusznego bana tylko jakieś śmieszne 30 dni, co mnie najbardziej w tym wkurza. I Bicek, który miał się 'tym zając'. No ale cóż, może mam jakieś wtyki u administracji, bo wcześniej były takie przypadki, że pisali żeby więcej AŻ takich przelewów ... ech. Następnym razem wybierz jakieś zaciszne miasto, typu Azarad albo Kurthus i licytuj 3 min. przed końcem aukcji, wtedy nikt nie mam możliwości praktycznie żeby Cie zgłosić. A w logi mało kto patrzy ;)


Weź się już odczep ode mnie i nie spamuj tu się mówi o s4 a nie s1+2 ....
 
 
 
OttoIII 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 180
Wiek: 31
Dołączył: 22 Gru 2007
Skąd: krk
Wysłany: 08-06-2013, 11:35   

aukcjs Beebaxe'a została zgłoszona, tak więc była w panelu i dzisiaj zbanowałem i poodejmowałem złoto.

co do kary 300stu - to nie jest temat na dyskusję o tym. tak przy okazji tylko dodam.. dziękuj Bickowi, że tak bardzo ulgowo Cię potraktował. perfidne przelewy.. Ja bym nie był aż tak miły :]
 
 
TrzyStu 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 300-stuSpartan
Level: 140
Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-06-2013, 13:39   

OttoIII napisał/a:
aukcjs Beebaxe'a została zgłoszona, tak więc była w panelu i dzisiaj zbanowałem i poodejmowałem złoto.

co do kary 300stu - to nie jest temat na dyskusję o tym. tak przy okazji tylko dodam.. dziękuj Bickowi, że tak bardzo ulgowo Cię potraktował. perfidne przelewy.. Ja bym nie był aż tak miły :]


na szczescie bicek to nie ty a po zatym bicek zajmuje sie tym tak dlugo ze wie co robi :D a ty zes ledwo gma dostal i juz wyzej srasz niz du** masz :D
 
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 08-06-2013, 14:01   

TrzyStu napisał/a:
OttoIII napisał/a:
aukcjs Beebaxe'a została zgłoszona, tak więc była w panelu i dzisiaj zbanowałem i poodejmowałem złoto.

co do kary 300stu - to nie jest temat na dyskusję o tym. tak przy okazji tylko dodam.. dziękuj Bickowi, że tak bardzo ulgowo Cię potraktował. perfidne przelewy.. Ja bym nie był aż tak miły :]


na szczescie bicek to nie ty a po zatym bicek zajmuje sie tym tak dlugo ze wie co robi :D a ty zes ledwo gma dostal i juz wyzej srasz niz du** masz :D

Haha to się teraz popisałeś tym komentarzem, i tym co mi na pw pisałeś też ;) . Jak się nie myle, to Otto ma dłużej GM niż Bicek, i chyba on właśnie lepiej wykonuje robotę :roll:
 
 
TrzyStu 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 300-stuSpartan
Level: 140
Wiek: 28
Dołączył: 17 Maj 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-06-2013, 14:11   

...
 
 
 
Beebaxer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lis 2011
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 08-06-2013, 16:09   

Oj oj, tak jak i poprzednim razem tak i teraz z nudów celowo pospamowałem przelewami bo na s4 nie gram, a tu taka dyskusja się wywiązała ;b
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom