Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Jaskinia płaczących zjaw
Autor Wiadomość
przemx 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 122
Dołączył: 08 Lut 2009
Wysłany: 26-08-2012, 08:31   Jaskinia płaczących zjaw

Witam. Od dwóch dni kombinuję i nic nie mogę wymyślić, jak mam przejść fabułę dalej.
Wczoraj pokonałem te 2x Zjawy, dziś nie wiem nawet co mam dalej robić. Mam 8 kryształów - 7 z mapy i jeden z groty zjaw.



Jeśli to w czymś pomoże, nie pokonałem jeszcze Helamona.
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 26-08-2012, 10:14   

Jaskinie nie są związane z głównym wątkiem fabularnym.
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=33458
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
przemx 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 122
Dołączył: 08 Lut 2009
Wysłany: 26-08-2012, 12:10   

Zły temat podałeś :P "Solucja: Od Ozaroth do powrotu do wioski Dill"

Bo jestem w Ballis. Tutaj mam solucję: https://docs.google.com/document/pub?id=1hYiHRclGeQSHw0QRLv0f3_q8U9gTXuXNMOxzCzEqCP8

ale tu jest napisane
Cytat:
W nowym pomieszczeniu widzimy skrzynkę, lecz gdy robimy kilka kroków atakują nas 2 x PŁACZĄCA ZJAWA. Po walce zabieramy przedostatni KRYSZTAŁ (9 z 10). Teraz wracamy w prawo, po wielkich schodach, na poprzedni poziom, po drabince na górę, potem w prawo i w
dół do przejścia. Na 1 poziomie idziemy w górę i po niebieskiej drabince wracamy do Tunelu Złowrogich Szkieletów. Tym razem idziemy w prawy górny róg i wychodzimy do nowej lokacji.



I chodzi o to "Teraz wracamy w prawo, po wielkich schodach na poprzedni poziom" - ogarniam. "Po drabince na górę, potem w prawo" - jeśli doszedłem do dobrej drabinki, ogarniam. Ale nie wiem jaki tam jest potem "w dół do przejścia".


Czyli co, powinienem zabić Helamona i dalej tam odkrywać? Bo w tych jaskiniach potem się CHYBA przechodzi do "Przed wieżą Przeznaczenia", o ile dobrze rozumiem. A no i jeszcze nie rozumiem gdzie jest ten Tunel Złowrogich Szkieletów. Pozdrawiam.
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 26-08-2012, 17:32   

No właśnie solucja jest tak napisana, że zaczyna się od pokonania helamona.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Viewer 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Viewer
Level: 110
Dołączył: 06 Mar 2011
Wysłany: 26-08-2012, 18:06   

A czy tego Helamona koniecznie trzeba pokonywac czy mozna przejsc Jaskinie bez tego? Bo tez jestem na tym punkcie, co kolega (Helamon) i mysle, czyby nie zrobic czegos pobocznego nim wbije troche lvli na Helamona.
 
 
Kubachan 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Jacob
Level: 231
Dołączył: 13 Lut 2010
Wysłany: 26-08-2012, 23:04   

Nie, możesz najpierw pokonać płaczące zjawy.
 
 
przemx 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 122
Dołączył: 08 Lut 2009
Wysłany: 29-08-2012, 15:07   

Już trochę rozumiem - pokonałem Helamona, teraz muszę tylko 2x szkielety, dżina i kraba. Wtedy ukaże się w tej jaskini jakieś przejście? I skąd tam znajdę kawałek drabiny żeby wejść po kryształ ?
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 29-08-2012, 15:40   

przemx napisał/a:
Już trochę rozumiem - pokonałem Helamona, teraz muszę tylko 2x szkielety, dżina i kraba. Wtedy ukaże się w tej jaskini jakieś przejście? I skąd tam znajdę kawałek drabiny żeby wejść po kryształ ?

Jak pokonasz szkielety, przełączysz dźwignię wtedy opuści się drabina, a gdy położysz kryształową kulę na podeście w tunelu szkieletów będziesz miał przejście do jaskini z tego tunelu.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Viewer 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Viewer
Level: 110
Dołączył: 06 Mar 2011
Wysłany: 29-08-2012, 17:57   

przemx napisał/a:
Już trochę rozumiem - pokonałem Helamona, teraz muszę tylko 2x szkielety, dżina i kraba. Wtedy ukaże się w tej jaskini jakieś przejście? I skąd tam znajdę kawałek drabiny żeby wejść po kryształ ?


Moge spytac, na ktorym poziomie pokonales Helamona? :)
 
 
przemx 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 122
Dołączył: 08 Lut 2009
Wysłany: 29-08-2012, 19:30   

Antybristler, wielkie dzięki za odpowiedzi, pewnie jeszcze nie raz o coś zapytam :P

Viewer, pokonałem go na 126 lvl'u (wojownik) :)
 
 
Viewer 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Viewer
Level: 110
Dołączył: 06 Mar 2011
Wysłany: 29-08-2012, 23:48   

Huhu, ja dopiero 107 lv magiem o.O Zobaczymy, jak mi pojdzie ;P Widze, ze troche pracy przede mna zeby go ubic :D
 
 
streetballBTF 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 46
Dołączył: 10 Mar 2013
Wysłany: 01-06-2016, 19:11   

Mam taki problem mianowicie pokonałem najpierw zjawy a później szkielety i nie wiem jak mam drabinę na dół dać :( (
 
 
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 01-06-2016, 20:35   

streetballBTF napisał/a:
Mam taki problem mianowicie pokonałem najpierw zjawy a później szkielety i nie wiem jak mam drabinę na dół dać :( (

Przecież to jest normalne, że pierw pokonałeś zjawy. Poczytaj dokładnie solucję, która jest na forum. Może nie jest idealna, ale da się z nią przejść do Ozaroth.
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 02-06-2016, 12:43   

Zeby drabine opuścić na dól trzeba sie dostac do Tunelu Złowrogich Szkieletów droga do niego prowadzi przez:
Balis Rynek
Balis Magazyn Rybaków
Lochy
Komnata Helamona
Podziemny Labirynt 1 i 2

Z tunelu mozna przedostac sie do Zatopionej Komnaty, kiedy bedziemy miec w rekach szklana kule w zatopionej komnacie bedzie mozna ja wymieniac na krysztalowa ( wczesniej zaatakuje nas krab) po walce zamieniemy obydwie i w tunelu powinien byc po prawej stronie podest taki sam jak w komnacie. Kiedy sie polozy na nim Krysztalowa kule otwiera sie ukryte przejscie do jaskini zjaw. I wtedy mozna opuścić drabinke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom