Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: BaGGy
26-03-2016, 11:19
mfo2? Skandal!
Autor Wiadomość
Jabadu 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Shenron powraca
Level: 70
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lut 2013
Wysłany: 23-02-2013, 00:36   mfo2? Skandal!

Witam.. chcialbym zadac pare pytan wobec tej gry. Mam nadzieje ze dostane jakies konkretne odpowiedzi.
1) Czemu ostatnia aktualizacja miala miejsce w 2010r? czyzby powodem bylo mfo3? Czy tak trudno kontynuowac fabule badz ja rozszerzyc? Czy mam poprostu rozumiec ze admin ma juz gleboko gdzies stara wersje.. Zobacz ilu graczy gra do tej pory w ta stara wersje.. a ILE juz odeszlo... czemu temu nie zaradzic i zrobic cos z ta gra? Pomyslow jest od... groma wystarczy inicjatywy.
Co prawda nie przeszedlem gry do konca ale zawsze mozna kontynuowac fabule mimo iz gra jest skonczona albo poprostu zaczac nowa z jakims nowym bosem ktory uprzykrza nam zycie. Byl juz watek rodzinny moze teraz jakis watek milosny? xd nasza postac udaje sie do wioski i spotyka dziewczyne z ktora sie bawil w dzicinstwie... ona nie ukrywajac ze jej sie podoba zaprasza go do karczmy na kolacje. Gdy dochodzi do rozmowy w karczmie z nia (w dialogu moga byc jakies konskie zaloty ona mu wyznaje milosc taki tam) dostaje w glowe jakims tepym narzedziem i traci przytomnosc... o nie! Porwali ja! xP Porywacze jednak zostawiaja list. Zeby zachowac tajemniczosc nie ukaza sie od razu (tak jak to bylo z Tarangiem) tylko tam np po paru qustach.
I tak mozna w nieskoncczonosc wymyslac.. to akurat wymyslilem na poczkaniu.

[ Dodano: 23-02-2013, 00:50 ]
Tak samo mozna dodac nowych bosow tak jak to bylo z Sowami miedzy lange i z krolowa szerszeni...

Mozna dodac nowe klasy co prawda niewiem czy gra nie stracilaby uroku wtedy ale... zawsze mozna zrobic ankiete Xd

Jezeli niemacie pomyslu na kontynuacje mfo2 to zawsze mozna zrobicc konkurs moze wtedy ktos da jakis dobry pomysl.. lampka sie zapali i bach!

Mozna zrobic takze sklep w ktorym bedzie mozna kupywac rozne przedmioty za punkty MF co wiaze sie z nowym wyposazeniem na kazdy przedzial lvlowy (turniejowy) nawet glupie eliksiry mozna by bylo kupic. Wiecie jak ciezko kupic eliksiry na s1+2 gdy jst ograniczenie cenowe?

Jak na tym zarobic... wprowadzic linki polecajace! Niema chyba prostszego sposobu niewiem czemu w mfo to nie zostalo wprowadzone. Linki polcajce mialy by za zadanie zdobyc nowych graczy jak i na tym zarobic obydwu stronnom. Gracz zarabial by za kazde doladowanie zaproszonej osoby. Czyli np jezli osoba ktora zaprosilem doladuje sobie 100MF ja dostaje z tgo powiedzmy 30% czyli 33pkt

[ Dodano: 23-02-2013, 00:59 ]
A teraz zacytuje "Gosc mial leb zeby zrobic taka gre.. ale tez mial leb zeby ja tak **U^$**^"

No i jest w tym prawda... ale zawsze mozna to naprawic. Ja wiem ze zapewne nikt tego nie przeczyta a jak juz przeczyta to zleje to najzwyczajnie w swiecie "moczem"(chodzi mi o adminow) ale naprawd moim zdaniem ta gre mozna rozbudowac na tysiac sposobow trzeba tylko checi i zaangazowania. Ja podalem tylko pare sposobow ale juz mi se myslec niechce bo spiacy jestem. Dobranoc

Mozze istnieje jakis inny powod dla ktorego nikt sie juz nie interesuje mfo2? Moze najzwyczajnie brak czasu? Mozna zawsze zaangazowac w to osoby trzecie do pomocy..?


Pisze to gdyz poprostu szkoda patrzec jak ta gra upada. Pozdrawiam
_________________
Pamietaj aby dzien swiety swiecic... :)
 
 
Seb0l 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Seb0l
Level: 252
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2009
Wysłany: 23-02-2013, 01:46   

Cytat:
Czemu ostatnia aktualizacja miala miejsce w 2010r? czyzby powodem bylo mfo3? Czy tak trudno kontynuowac fabule badz ja rozszerzyc?

Żadnych konkretnych aktualizacji się nie spodziewaj bo fabuła gry jest już zamknięta. Można liczyć jedynie na jakieś drobne poprawki.
Jabadu napisał/a:
Co prawda nie przeszedlem gry do konca

Nie przeszedłeś jeszcze fabuły i narzekasz na brak wrażeń ? Tego wątku miłosnego nawet nie skomentuje bo po prostu szkoda słów.
Jabadu napisał/a:
Mozna dodac nowe klasy co prawda niewiem czy gra nie stracilaby uroku wtedy ale... zawsze mozna zrobic ankiete Xd

Nierealne.
Jabadu napisał/a:
Mozna zrobic takze sklep w ktorym bedzie mozna kupywac rozne przedmioty za punkty MF co wiaze sie z nowym wyposazeniem na kazdy przedzial lvlowy (turniejowy) nawet glupie eliksiry mozna by bylo kupic. Wiecie jak ciezko kupic eliksiry na s1+2 gdy jst ograniczenie cenowe?

To by zniechęciło graczy, którzy nie mają zamiaru wydawać pieniędzy na MF-y (czyli większość).
Jabadu napisał/a:
Jak na tym zarobic... wprowadzic linki polecajace! Niema chyba prostszego sposobu niewiem czemu w mfo to nie zostalo wprowadzone. Linki polcajce mialy by za zadanie zdobyc nowych graczy jak i na tym zarobic obydwu stronnom. Gracz zarabial by za kazde doladowanie zaproszonej osoby. Czyli np jezli osoba ktora zaprosilem doladuje sobie 100MF ja dostaje z tgo powiedzmy 30% czyli 33pkt

Program Partnerski - mówi Ci to coś ? Działa w podobny sposób:
Każda osoba, która zarejestruje się w grze po kliknięciu w Twój link zostaje oznaczona jako polecony gracz. W momencie, kiedy polecony gracz wykupi jakąś usługę* (np. uzupełnienie ruchów) to otrzymasz 20% ceny tej usługi.
A poza tym 30% ze 100 to 30 a nie 33 .
 
 
 
KisS 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: KisS
Level: 180
Dołączył: 30 Paź 2010
Wysłany: 23-02-2013, 02:39   

a Mi się tam podoba jego pomysł
_________________
 
 
Pay2Kill 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 Boing, Bless, P2K
Level: 200
Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Polska
Wysłany: 23-02-2013, 08:36   

Pomysł może podobać się wszystkim graczom, ale administracja i tak nic z tym nie zrobi. Dlatego temat do zamknięcia

cytuję: ,, Ta wersja gry już nie będzie rozwijana ''
_________________
 
 
Jabadu 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Shenron powraca
Level: 70
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lut 2013
Wysłany: 23-02-2013, 11:22   

Seb0l napisał/a:

Żadnych konkretnych aktualizacji się nie spodziewaj bo fabuła gry jest już zamknięta. Można liczyć jedynie na jakieś drobne poprawki.
czytamy ze zrozumieniem nastepnym razem :)

Seb0l napisał/a:
Nie przeszedłeś jeszcze fabuły i narzekasz na brak wrażeń ? Tego wątku miłosnego nawet nie skomentuje bo po prostu szkoda słów.
i znowu Twoj blad. To byl przyklad ktorych moze byc tysiace. Fabula jest skonczona to prawda ale zawsze mozna zaczac nowa? To zalezy od administracji nie od Ciebie o.O
Nie przeszedlem fabuly to fakt. Ale ludzie przestaja w to grac z roznych powodow... wiekszosc wlasnie z konczacej sie fabuly :) Jezeli juz sie robi upka to powinno sie myslec o wszystkich graczach. W tym wypadku fabula i graczy na cyferki. Niewiem czemu tak hejtujesz. Zrobilem Ci cos? Nie no dobra.. poprostu rozumiem ze pomysdl ci sie nie podoba wogole zaden! xd

Jabadu napisał/a:
Mozna dodac nowe klasy co prawda niewiem czy gra nie stracilaby uroku wtedy ale... zawsze mozna zrobic ankiete Xd

Nierealne. - Nie ma rezczy nie realnych ;d

Jabadu napisał/a:
Mozna zrobic takze sklep w ktorym bedzie mozna kupywac rozne przedmioty za punkty MF co wiaze sie z nowym wyposazeniem na kazdy przedzial lvlowy (turniejowy) nawet glupie eliksiry mozna by bylo kupic. Wiecie jak ciezko kupic eliksiry na s1+2 gdy jst ograniczenie cenowe?

To by zniechęciło graczy, którzy nie mają zamiaru wydawać pieniędzy na MF-y (czyli większość).
To jest twoje zdanie.. mozesz miec racje. Na dobra sprawe MFY nie sa drogie w tej grze. Mowie o jakichs realnych cenach. Pozatym istnieja turnieje na ktorych mozna owe punkty zdobywac. Co wiecej zeby urozmaicic mozna wprowadzac konkursy badz eventy co jakis czas. (krotszy niz zazwyczaj)
+ mozna wprowadzic mozliwy handel punktami MF za gold :) poprostu metoda prob i bledow. Jeden pomysl nie wypali to wprowadzic 2 w zycie.

A jeszcze program partnerski.. jak to napisales. na 10 gier 9 z nich korzysta z tego systemu (10 jest mfo) xd gram w rozne mmorpg nie jest to jedyna gra przy ktorej sie zawiesilem ;)



Dobra!!! Rozumiem.. Temat zamkniety. Payy ma racje i tak jak pisalem wczesniej admin ma wszystko w ^&$&*. Szkoda. Co prawda pisalem temat na fazie xD ale czemu by nie? Moze administracja przekazala by wladze komus innemu? :fuckyou2:
_________________
Pamietaj aby dzien swiety swiecic... :)
 
 
SIJ MI 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 04 Lip 2012
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-02-2013, 12:42   

sprzedajcie ta gre komus kto sie nia bedzie interesowac, brak czasu na rozwoj nic dobrego nie wrozy
_________________
Gram Konsekwentnie O Coś Więcej Niż Fejm I Flote...

 
 
 
Dark s2 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 600
Świat: 1+2+4
Dołączył: 13 Lis 2011
Wysłany: 23-02-2013, 12:57   

Wątek miłosny ciekawy, na naszą niekorzyść ma to nierealne szanse wejścia w życie. Dodatkowe miasto, questów, bossów by na pewno ożywiło troche gre.
 
 
KisS 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: KisS
Level: 180
Dołączył: 30 Paź 2010
Wysłany: 23-02-2013, 13:32   

:P ale nawet dodać małe miasto po każdym przejsciu fabuły 2 nowe potwory 1 nowy boss 30 kratek do poruszania się i poproblemie i odrazu zachęciło by to wszystkich do przechodzenia gry.
_________________
 
 
kostro 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Awds
Level: 180
Świat: 3
Wiek: 26
Dołączył: 06 Lut 2010
Wysłany: 23-02-2013, 13:55   

Dale fabuły raczej nie będzie. Ale nowy eq na 300 bardzo by się przydał i to jest możliwe. Ciekawe czy będzie można mieć 500 lv?
 
 
KisS 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: KisS
Level: 180
Dołączył: 30 Paź 2010
Wysłany: 23-02-2013, 14:17   

napewno :D dla Dark'usia odblokują heeh
_________________
 
 
Seb0l 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Seb0l
Level: 252
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2009
Wysłany: 23-02-2013, 14:19   

Nie hejtuję Cię Jabadu. Po prostu wyrażam swoją opinię. Wiadomo że fajnie gdyby zostały dodane jakieś questy, miasta czy eq ale skoro gra nie ma być rozwijana to ja sobie nie robię złudnych nadziei.
 
 
 
KisS 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: KisS
Level: 180
Dołączył: 30 Paź 2010
Wysłany: 23-02-2013, 14:20   

:D Nadzieja kluczem sukcesu
_________________
 
 
Masł0
[Usunięty]

Wysłany: 23-02-2013, 14:28   

Zły dział, ale czemu?
A tak, bo dział "Propozycje" jest zamknięty.
Myślę, że to wystarczająca odpowiedź.
Temat do zamknięcia, pozdrawiam.
 
 
Seb0l 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Seb0l
Level: 252
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2009
Wysłany: 23-02-2013, 14:31   

Nadzieja matką głupich.
 
 
 
Jabadu 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Shenron powraca
Level: 70
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lut 2013
Wysłany: 23-02-2013, 15:20   

Ktos mi kiedys powiedzial ze kazda matka kocha swoje dzieci... ;)

A jakby oprocz rozszerzenia fabuly dodsc jeszcze cos nowego? Powiedzmy po p odblokokonaniu jakiegos tam bosa np serafina mamy mozliwosc zaczecia jakiejs nowej misji w naszej rodzimej wiosce gdzie nas przenosi na zupelnie inny kontynent gdzie czeka nas wiele przygod ;) mozliwosci i pomyslow na 100 znalazlo by sie sporo brakuje tylko osoby ktora zrealizowalaby te pomysly.
_________________
Pamietaj aby dzien swiety swiecic... :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom