Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: BaGGy
26-03-2016, 11:19
mfo2? Skandal!
Autor Wiadomość
7up/tbg 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rudolf
Level: 70
Dołączył: 29 Lis 2011
Wysłany: 26-02-2013, 20:51   

Jest osoba , która zafunduje . Tomi mam pytanie co chcesz konkretnie abym wykonał ? Narazie bawię się tam i odtwarzam mapy itp .
 
 
 
Ziomekff
Użytkownik


Level: 318
Dołączył: 25 Wrz 2012
Wysłany: 26-02-2013, 21:28   

7up/tbg, a odpowiednie zasoby masz ? Bo mapki to połączenie też kafelków z zupełnie innych zasobów....
 
 
OttoIII 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 180
Wiek: 31
Dołączył: 22 Gru 2007
Skąd: krk
Wysłany: 26-02-2013, 22:02   

jak użyje innych tilesetów to chyba nic sie nie stanie
 
 
Sorandor 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Sorandor
Level: 373
Świat: 6
Dołączył: 01 Kwi 2008
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-02-2013, 23:45   

ADIHC1 napisał/a:
Za darmo nikt pracować nie będzie. Przez lata admin nikogo do pomocy nie zatrudnił, tym bardziej teraz tego nie zrobi.

Zresztą, nawet jeśli ktoś chciałby pracować za darmo... to jest szalony i lepiej takiej osoby nie dopuszczać do swojego produktu ;)


No właśnie nie zatrudnił nikogo... Z nowa wersja (mfo3) będzie to samo co ze starą, za moich czasów jak jeszcze regularnie grałem, to min po 800 osób na każdym ze sw. grało. I nie oszukujmy się, ta nowa wersja mf ma taką samą przyszłość jak stara(czyli żadną-na pewno nie, gdy pracuję przy tym dwoje ludzi i to jeszcze w wolnych chwilach), max rok czy dwa i siądzie. Mieli dobry biznes to zaczęli się bawić w coś co tylko ma lepsza grafikę, a stracili w cholerę graczy. Przypuszczam jakby admin zatrudnił kogoś kto ogarnął by fabułę, mapy i skrypty to na pewno ruszyło by się z grywalnością w MF2... ;) Ale za free nikt się tego nie podejmie, za dużo babrania. Ale pomarzyć zawsze można. :roll:
_________________
* Nie moc silnika, a technika robi z Ciebie zawodnika...
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 27-02-2013, 00:26   

Ciekawe czy starczy wam zapału ;)
 
 
Jabadu 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Shenron powraca
Level: 70
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lut 2013
Wysłany: 27-02-2013, 06:01   

Tomi napisał/a:
Osoba, która była by w stanie poradzić sobie z tworzeniem nowych elementów gry, czyli taka, która posiada odpowiednie kwalifikacje, nie będzie tym zainteresowana za "free" czy też niewielkie wynagrodzenie. Jeśli się mylę, to przekonajcie mnie, że tak nie jest

Podejmie ktoś wyzwanie?


Mowa o niewielkim wynagrodzeniu xd no przykuwa uwage.. Pytanie tylko ile jestes w stanie odpuscic %? Oczywiscie chodzi tylko o zysk z zakupionych przez graczy MF. Wasz host wasze reklamy.. Ale jezeli znajda sie osoby ktore bd potrafily to zrobic, przybedzie graczy a w raz z nimi "zysk to troche przykro by bylo patrzec jak zgarniacie caly hajs dla siebie :P tez nievhce za bardzo czegos od was wymagac z tego wzgledu ze nie bd bral w tym udzialu no chyba ze fabularnym albo pare jakichs fajnych pomyslow... W dodatku dajesz nam juz jakas mozliwosc ruszenia tej gry do przodu ale mysle ze jak to wszystko wypali i znajda sie osoby ktore bd umialy obchodzic sie z tymi programami, skryptami etc to wtedy bd mozna liczyc na wasza uczciwosc :)
_________________
Pamietaj aby dzien swiety swiecic... :)
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 27-02-2013, 11:22   

Narzekanie na brak questów to słaby argument, nawet sami najprostszych misji nie potraficie ogarnąć bez solucji. Większość graczy nie ukończyła nawet fabuły.
Czym ma zachwycić rozpikselowane mfo2, kiedy na rynku jest ogrom lepszych produkcji?
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Jabadu 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Shenron powraca
Level: 70
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lut 2013
Wysłany: 27-02-2013, 13:36   

Nie koniecznie.. Questy moim zdaniem to akurat pikus xd mi bardziej chodzilo zeby zrobic np 2 odrebna fabule ktora nie zaczyna sie koniecznie po skonczeniu 1 tylko np po jakims tam wydarzeniu :X pozatym mozna zmienic interfejs. Dodac nowych npc zmienic ekwipunek. Strasznie duzo osob gra na rank u nich tez mozna duzo wprowadzic.. Np sklep mfo... Moim zdaniem trafiony bo swiecie przekonany jestem ze bym z niego korzystal xd pozatym mam wiele innych pomyslow ale nie podziele sie nimi dopoki sie nie ogarnie tej wersji gry :P

spojrz na taka tibie.. Pikseloza a gra w to dziesiatki tysiecy osob jak nie setki :) jezeli grales albo grasz i masz kontakt z ludzmi popytaj na jakich komputerach graja w ta tibie.. Osobiscie mam ziomka ktory ma "kombajn" a nie komputer i moglby zagrac we wszystko a ten jednak gra w tibie.

Kolejny przyklad to taern. Tez naprawde fajny mmorpg noe taki stary niewiem czy 2 lata ma a gra w to wiecej ludzi niz ty kiedykolwiek na oczy razem widziales :) w skrocie jest to gra przegladarkowa.

Dobra koncze wymieniac bo zaraz sie ktos czepnie ze reklamuje czy cos i bd lipa xd c
hodzi poprostu o to zeby gra sie podobala a nie zeby chodzila przy 4gb ramu. Mfo jest zajebista gra. Mimo iz zostala porzucona ta wersja gry 3 lata temu topatrz ile ludzi zostalo... Co prawda ktorych ciagle ubywa.. Ale moze byc ich jeszcze wiecej. Wystarcza poprostu checi :)
_________________
Pamietaj aby dzien swiety swiecic... :)
 
 
OttoIII 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 180
Wiek: 31
Dołączył: 22 Gru 2007
Skąd: krk
Wysłany: 27-02-2013, 14:06   

Jabadu napisał/a:
mi bardziej chodzilo zeby zrobic np 2 odrebna fabule ktora nie zaczyna sie koniecznie po skonczeniu 1 tylko np po jakims tam wydarzeniu :X

mfo1/2/3 opiera się na ratowaniu brata - głupio tak nagle robić 2 odrębną fabułe :P zresztą.. Tomi dał wam możliwość wykazania się, wtedy będziecie mogli zrobić "2 odrębną fabułe" więc do roboty ;)
 
 
Jabadu 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Shenron powraca
Level: 70
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lut 2013
Wysłany: 27-02-2013, 14:32   

Mozna to nazwac odrebnym epizodym ktory sie dluuugo przechodzi! Xd
_________________
Pamietaj aby dzien swiety swiecic... :)
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 27-02-2013, 18:18   

Kto się podjął realizacji zadania przedstawionego przez Tomiego?
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
SIJ MI 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 04 Lip 2012
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-02-2013, 19:49   

slyszalem, ze chetni sa
_________________
Gram Konsekwentnie O Coś Więcej Niż Fejm I Flote...

 
 
 
prolamusek 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Pro Lamusek
Level: 30
Wiek: 33
Dołączył: 02 Wrz 2011
Wysłany: 27-02-2013, 20:53   

Cytat:
Czym ma zachwycić rozpikselowane mfo2, kiedy na rynku jest ogrom lepszych produkcji?

W tibie jakoś dzieci grają, to i tu też będą.
Jednego zjebańca mniej, won na mf3 ;)
 
 
 
7up/tbg 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rudolf
Level: 70
Dołączył: 29 Lis 2011
Wysłany: 27-02-2013, 22:05   

Nie ma jestem tylko ja , a raczej tego nie zrobię sam . Potrzebujemy więcej osób planu działania itp . Ktoś chętny ?
 
 
 
Jabadu 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Shenron powraca
Level: 70
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lut 2013
Wysłany: 27-02-2013, 22:29   

Dajcie najlepiej w prezentacji ogloszenie ze sa poszukiwani programisci czy cos takiego bo na forum cos malo osob zaglada :/
_________________
Pamietaj aby dzien swiety swiecic... :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom