Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:16
Exp z bossów
Autor Wiadomość
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 16-02-2014, 12:18   Exp z bossów

Chodzi o zwiększenie pt. doświadczenia z bossów... za walkę pvp wygrywam ponad 1kk expa, a za najsilniejszego bossa w grze prawie o połowę mniej ;( nawet gdy w tym momencie przechodzę grę po raz drugi, exp z wojownika ciemności jest mniejszy od tego z walki z graczem..To są w końcu najsilniejsze bossy w grze, exp powinien być równy tej randze, nawet 15-10kk a nie 700k ;/
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 16-02-2014, 12:38   

Był już kiedyś taki temat, ale znaleźć nie mogę.
W każdym razie Tomi napisał, że nie będzie to zmieniane.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 16-02-2014, 14:27   

Oj tam oj tam, zawsze się odzywają jak problem ich dotyczy. Dacie sobie radę z expieniem, inni dawali to wy też. Osiągnięcie wymarzonego celu nigdy nie może być łatwe. A poza tym w prezie na s1 sam napisałeś że grę można przejść za mfy. Wydałeś ich pewnie więcej niż tysiąc na pokonanie graczy w chamski sposób, to sobie dasz radę z expieniem..
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Grajcz 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 340
Świat: 1+2+4
Wiek: 32
Dołączył: 23 Lis 2008
Wysłany: 16-02-2014, 15:45   

Tu nie chodzi o expienie, nawet jakby boss dawał 10 mln expa to nawet nie jest 1/3 poziomu.
Chodzi o to że nagrody za bossy są nieadekwatne, równie dobrze można je całkiem usunąć skoro są tak śmieszne.
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 16-02-2014, 15:51   

Grajcz napisał/a:
Tu nie chodzi o expienie, nawet jakby boss dawał 10 mln expa to nawet nie jest 1/3 poziomu.
Chodzi o to że nagrody za bossy są nieadekwatne, równie dobrze można je całkiem usunąć skoro są tak śmieszne.

To nie chodź na nie skoro twierdzisz, że można je usunąć i będziesz miał problem z głowy :) .
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 16-02-2014, 16:12   

Bossowie mają dawać znacznie więcej niż potwory, tak to działa i jest ok. PvP to zupełnie inna bajka.
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 16-02-2014, 17:05   

boss to boss, a pvp to pvp... no coś takiego... Po prostu jak dostałem za najsilniejszego bossa w grze 600k expa to pomyślałem sb, że to tyle za ile mam za 1 expienie na polanie kaktusów na moim 70 lv.... zupełnie nieadekwatne do tej rangi.

Cytat:
Oj tam oj tam, zawsze się odzywają jak problem ich dotyczy. Dacie sobie radę z expieniem, inni dawali to wy też. Osiągnięcie wymarzonego celu nigdy nie może być łatwe. A poza tym w prezie na s1 sam napisałeś że grę można przejść za mfy. Wydałeś ich pewnie więcej niż tysiąc na pokonanie graczy w chamski sposób, to sobie dasz radę z expieniem..


Jak zwykle nic wspólnego z tematem i jak już Ci wcześniej pisałem, jeśli masz do mnie jakiś problem, podaj mi swojego fb, a nie przy każdym temacie wywlekasz swoje sapy.
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 16-02-2014, 18:34   

Spicer napisał/a:
boss to boss, a pvp to pvp... no coś takiego... Po prostu jak dostałem za najsilniejszego bossa w grze 600k expa to pomyślałem sb, że to tyle za ile mam za 1 expienie na polanie kaktusów na moim 70 lv.... zupełnie nieadekwatne do tej rangi.



Od kiedy ty masz jakies konto 70 lvl ? :D
_________________
______________________________________________________
 
 
v_v 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: v_v
Level: 4
Świat: 3
Wiek: 25
Dołączył: 08 Sie 2012
Skąd: hajnówka
Wysłany: 16-02-2014, 18:45   

gdyby dać wiecej expa za bossy to osoby ktore przeszly gre 2+ razy bedą narzekać ze nie maja za to expa ;) nigdy nikomu nie dogodzisz
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 16-02-2014, 19:21   

Spicer napisał/a:
boss to boss, a pvp to pvp... no coś takiego... Po prostu jak dostałem za najsilniejszego bossa w grze 600k expa to pomyślałem sb, że to tyle za ile mam za 1 expienie na polanie kaktusów na moim 70 lv.... zupełnie nieadekwatne do tej rangi.

Cytat:
Oj tam oj tam, zawsze się odzywają jak problem ich dotyczy. Dacie sobie radę z expieniem, inni dawali to wy też. Osiągnięcie wymarzonego celu nigdy nie może być łatwe. A poza tym w prezie na s1 sam napisałeś że grę można przejść za mfy. Wydałeś ich pewnie więcej niż tysiąc na pokonanie graczy w chamski sposób, to sobie dasz radę z expieniem..


Jak zwykle nic wspólnego z tematem i jak już Ci wcześniej pisałem, jeśli masz do mnie jakiś problem, podaj mi swojego fb, a nie przy każdym temacie wywlekasz swoje sapy.



Jak nie łączysz faktów to może czas poprawić pracę mózgu ? A z tego co pamiętam to straszna cisza była z twojej strony jak się Ciebie spytałem czy masz problem jakiś, więc sobie daruj kozaczenie w necie, bo takie zagrywki są typowo dziecinne.



Mfo 2 nie będzie już raczej rozwijane pod kątem bossów i innych rzeczy z tego co widzę po kilku latach. Jak Ci coś przeszkadza to idź na mfo 3 - fajna gierka, polecam ją każdemu.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 16-02-2014, 19:46   

Cytat:
Od kiedy ty masz jakies konto 70 lvl ? :D


na s3 mam ^^

a skoro nic nie ma być zmieniane to zamknijcie również pozostałe tematy o pomysłach na dalszy rozwój gry...przynajmniej MiT nie będzie miał gdzie spamować ;] a najlepiej zabijcie to nim złoży jaja
 
 
Devorels 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Synd
Level: 140
Świat: 3
Wiek: 28
Dołączył: 01 Maj 2013
Wysłany: 16-02-2014, 19:46   

Tak czy siak powinni zwiększyć expa ;) Bo gówno się dostaje od nich :)
 
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 16-02-2014, 19:51   

No taka prawda...Boss to ma być BOSS ! 10 razy trudniejszy do uwalenia ale za to drop sowitszy xD
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 16-02-2014, 20:57   

Cytat:
No taka prawda...Boss to ma być BOSS ! 10 razy trudniejszy do uwalenia ale za to drop sowitszy

Aha czyli:
Potwór - 10k
Boss - 700k
to według Ciebie nie jest sowitszy drop?
Jedyne 70x więcej...
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 17-02-2014, 13:23   

poza tym nie zgadzam się, ze stwierdzeniem, że boss jest trudniejszy od potworków, krateru nie szło przejść a bossa bez problemu się biło ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom