Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:17
Which people still play My-Fantasy 2
Autor Wiadomość
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 11-09-2014, 23:29   

Alanov napisał/a:
a przy wypłacaniu tracisz jakiś mały procencik (dałbym te standardowe 5%) od wypłacanej kwoty.


Bardziej by pasowało, opodatkowanie wpłaty no i 5% to jednak troche chyba dużo ;)
_________________
Brak
 
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12-09-2014, 14:00   

Całkowicie popieram pomysł z depozytem, bo jakby nie patrzeć jak ktoś ma z 1kkk golda i chce przejść fabułę to musi trochę się pobawić z tym demonem/magiem/wojem ciemności i kilka razy zginąć a z taką ilością kasy jedna śmierć jest bardzo kosztowna.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 12-09-2014, 15:11   

Cytat:
Bardziej by pasowało, opodatkowanie wpłaty no i 5% to jednak troche chyba dużo ;)

To jest bardzo mało.

Oprócz tego jeszcze dałbym limit powiedzmy lvl * 1.000.000. Wtedy by to miało ręce i nogi.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12-09-2014, 19:46   

Alanov napisał/a:
Oprócz tego jeszcze dałbym limit powiedzmy lvl * 1.000.000. Wtedy by to miało ręce i nogi.


Rozumiem, że jakbym chciał przechować 1kkk (1 miliard) albo więcej to musiałbym wbić tysięczny lvl? No to trochę nie fajnie biorąc pod uwagę, że maksymalny jest 500 którego jeszcze nikt nie wbił. Komu by przeszkadzało jakby depozyt był nielimitowany tylko nie brany pod ranking (coś za coś) no i jakaś mała opłata za przechowanie. I jakby nie patrzeć 5% dla nie których to dosyć dużo. Z 1 miliarda 5% to 50milionów za samo przechowanie to lekka przesada.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 12-09-2014, 21:50   

Gold w stosunku co do poziomu gracza

10 lv - 250k
20 lv - 500k

Jak ktoś ma życzenie powiększyć depozyt ze złotem wykupuje usługę sobie na stałe za 10 MF, która powiększa o 10%

Oczywiście przykładowo daje..administracja mogła by ustalić sama tam kwoty i procenty jakby uznali za potrzebne to.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 12-09-2014, 21:51   

A ja mam 24 mld to miałbym sobie wykupic depozyt by schować 430 mln ? bo taki mam lv.
Gdzie tu sens? Gdzie logika ?;>
_________________
Brak
 
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 12-09-2014, 22:27   

Chaox napisał/a:
Alanov napisał/a:
Oprócz tego jeszcze dałbym limit powiedzmy lvl * 1.000.000. Wtedy by to miało ręce i nogi.


Rozumiem, że jakbym chciał przechować 1kkk (1 miliard) albo więcej to musiałbym wbić tysięczny lvl? No to trochę nie fajnie biorąc pod uwagę, że maksymalny jest 500 którego jeszcze nikt nie wbił.

Zawsze można dodać usługę na zwiększenie mnożnika, żebyście nie płakali. Na przykład:
10MF +250.000
35MF +1.000.000

Chaox napisał/a:
Komu by przeszkadzało jakby depozyt był nielimitowany tylko nie brany pod ranking (coś za coś) no i jakaś mała opłata za przechowanie.

Tak faktycznie, bo gra w której nic nie tracisz ma wielki sens (pozycja w rankingu to faktycznie wielka strata). Może jeszcze zróbmy depozyt na przechowywanie rankingu, żeby przypadkiem go nie tracić...

Chaox napisał/a:
I jakby nie patrzeć 5% dla nie których to dosyć dużo. Z 1 miliarda 5% to 50milionów za samo przechowanie to lekka przesada.

Przypomnę Ci, że po przegranej z Bossem, czy z czymkolwiek innym tracisz 2%. Przegrasz 3x i jesteś ok. 5% w plecy.

ManiakMFo napisał/a:
A ja mam 24 mld to miałbym sobie wykupic depozyt by schować 430 mln ? bo taki mam lv.
Gdzie tu sens? Gdzie logika ?;>

Szczerze mówiąc to nikogo nie obchodzi, że masz aż 24mld. Twoja kasa twój problem. Przelej sobie na inną postać, albo przepij w karczmie, co tam chcesz. Nikt z pewnością nie będzie robił gry pod parę osób.
 
 
ImaGe
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Just Imagine,ImaGe
Level: 130
Świat: 5
Dołączył: 27 Sie 2014
Wysłany: 12-09-2014, 22:45   

A Ja Prosze o zmiane nazwy 'Which people' na 'what people' gdyz nie daje mi spokoju zla gramatyka angielska :D
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 12-09-2014, 23:34   

ImaGe napisał/a:
A Ja Prosze o zmiane nazwy 'Which people' na 'what people' gdyz nie daje mi spokoju zla gramatyka angielska :D

Słaby grammar nazi z Ciebie ;) , "What people" byłoby poprawne gramatycznie? Raczej nie.
Jeśli już to "Who else still plays my-fantasy2" etc.
MFO2 umarło tak samo jak MFO1, taka kolej rzeczy, należy się z tym pogodzić. Żaden update nie wskrzesi dawnych czasów, ale może umilić czas graczom, którzy przylgnęli na tyle długo, że nadal z grą się nie rozstali.

Zgłaszam się, czasem sobie popykam z nudów.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13-09-2014, 00:04   

Alanov napisał/a:
Zawsze można dodać usługę na zwiększenie mnożnika, żebyście nie płakali. Na przykład:
10MF +250.000
35MF +1.000.000


Chyba chciałeś napisać 35MF +10kkk bo patrząc na twoje ceny musiałbym chyba wydać kilka tysięcy, żeby schować kasę a co dopiero ludzie wyżej w rankingu. Weź pod uwagę, że na twoim lvlu te 10kk to może być dla ciebie dużo ale pomyśl ile kasy mają pierwsi w rankingu złota. Nie patrz na to kategorią swojego lvla,bo jak ja miałbym zacząć na to patrzeć po swojemu to depozyt na kasę powinien być od 250lvl bo inni nie potrzebują chować kasy, bo jej praktycznie nie mają. Nie bądź takim egoistą... A punkty rankingowe i złoto to akurat różnica, nie obchodzą mnie jakieś punkty rankingowe z których nic nie mam a kasa jednak się przydaje.

Zawsze co wejdzie jakiś pomysł to tobie się ciągle coś nie podoba, chyba musimy do tego przywyknąć.

A skoro już piszemy o pomysłach to co myślicie jakby był jakiś np. co miesięczny 2x exp/drop? Tu praktycznie nic się nie dzieje ciągle monotonia i wbijanie co 1-2dni i wykorzystywanie ruchów. Jakiś evencik co 2tygodnie albo miesiąc byłoby jakąś małą zachętą, żeby już całkowicie ludzie się nie porozchodzili. Mogłoby być nawet co tydzień ale zaraz znów zaczniecie cisnąć, żebym sobie pkt ruchu wykupił.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 13-09-2014, 11:16   

Cytat:
Chyba chciałeś napisać 35MF +10kkk bo patrząc na twoje ceny musiałbym chyba wydać kilka tysięcy, żeby schować kasę a co dopiero ludzie wyżej w rankingu. Weź pod uwagę, że na twoim lvlu te 10kk to może być dla ciebie dużo ale pomyśl ile kasy mają pierwsi w rankingu złota. Nie patrz na to kategorią swojego lvla,bo jak ja miałbym zacząć na to patrzeć po swojemu to depozyt na kasę powinien być od 250lvl bo inni nie potrzebują chować kasy, bo jej praktycznie nie mają. Nie bądź takim egoistą... A punkty rankingowe i złoto to akurat różnica, nie obchodzą mnie jakieś punkty rankingowe z których nic nie mam a kasa jednak się przydaje.

Egoistą, to żeś do***. Kto tutaj jest egoistą. Na takim levelu jak mój, taki dodatek jest kompletnie niepotrzebny. To wy chcecie sobie pakować te swoje miliardy, nie ja... Po drugie, naucz się czytać ze zrozumieniem "ZWIĘKSZENIE MNOŻNIKA". Rozumiem, że nie wiesz co to znaczy mnożnik, polecam wrócić się do podstawówki. Kilka tysięcy? Naucz się jeszcze liczyć, bo za kilka tysięcy to byś miał depozyt na jakieś 150mld. Z resztą i tak pewnie kisisz MFy z turków, więc co Ci szkodzi je wydać?

Cytat:
Zawsze co wejdzie jakiś pomysł to tobie się ciągle coś nie podoba, chyba musimy do tego przywyknąć.

Szkoda, że każdy pomysł sprowadza się tylko do tego, żeby ułatwić grę. Więc jak już coś ułatwiać to niech to ma ręce i nogi, a nie wszystko za nic.
Ostatnio zmieniony przez BaGGy 13-09-2014, 12:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 13-09-2014, 13:50   

Chaox napisał/a:
Alanov napisał/a:
Zawsze można dodać usługę na zwiększenie mnożnika, żebyście nie płakali. Na przykład:
10MF +250.000
35MF +1.000.000


Chyba chciałeś napisać 35MF +10kkk bo patrząc na twoje ceny musiałbym chyba wydać kilka tysięcy, żeby schować kasę a co dopiero ludzie wyżej w rankingu. Weź pod uwagę, że na twoim lvlu te 10kk to może być dla ciebie dużo ale pomyśl ile kasy mają pierwsi w rankingu złota. Nie patrz na to kategorią swojego lvla,bo jak ja miałbym zacząć na to patrzeć po swojemu to depozyt na kasę powinien być od 250lvl bo inni nie potrzebują chować kasy, bo jej praktycznie nie mają. Nie bądź takim egoistą... A punkty rankingowe i złoto to akurat różnica, nie obchodzą mnie jakieś punkty rankingowe z których nic nie mam a kasa jednak się przydaje.

Zawsze co wejdzie jakiś pomysł to tobie się ciągle coś nie podoba, chyba musimy do tego przywyknąć.

A skoro już piszemy o pomysłach to co myślicie jakby był jakiś np. co miesięczny 2x exp/drop? Tu praktycznie nic się nie dzieje ciągle monotonia i wbijanie co 1-2dni i wykorzystywanie ruchów. Jakiś evencik co 2tygodnie albo miesiąc byłoby jakąś małą zachętą, żeby już całkowicie ludzie się nie porozchodzili. Mogłoby być nawet co tydzień ale zaraz znów zaczniecie cisnąć, żebym sobie pkt ruchu wykupił.



1 Powiększenie depozytu - 10 MF nikt nie narzeka jakoś .. a administracja musi zarobić. Ja jestem jak najbardziej za pomysłem, ale mimo wszystko musi być to tak przedstawione aby administracja miała z tego korzyści i przyciągnęło uwagę też .. myślenie logiczne aż tak bardzo nie boli..

Kłóćcie się dalej zamiast w ogarnięty spobób rozmawiać to admini będą dalej wspierać tą wersję gry .. bajo.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 13-09-2014, 13:53   

Szczerze powiedziawszy to depozyt na złoto można wprowadzić dla tych co przynajmniej raz przeszli fabułę. Na niskich lv złoto leci z expa ale również z walk, jeżeli wprowadzimy im depozyt to nijak tylko exp daje złoto. A powiedzmy na 30 lv w górę ciężko jest wyexpić na miksy. Po co komu depozyt na złoto na niskich lv (poniżej 200 lv). Przy okazji ludzie zaczną przechodzić fabułę, żeby mieć depozyt.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 13-09-2014, 14:02   

Mi by się przydał bo już na 100 lvlu musiałem siedzieć ze 80kk i nie raz padło się na potworach, dlatego nie patrzyłbym od którego lvl wprowadzić go, bo komu by przeszkadzało jak na moje oko + zarobek byłby zawsze dla administracji dodatkowy. Taki np. turkowiec od 40 lvla już jakimś tam goldem na pewno dysponuje i z pewnością chciałby przechować go, dlatego uważam że dla każdego lvla stosunkowo ileś tam powinno przysługiwać miejsca w depo, a jak ktoś już biznesmen to niech sobie wykupi większą ilość i tyle.
Co o tym sądzicie ? :wink:


Dla s3 oczywiście inny wachlarz musiałby być, bo tam nie trzyma się milionów tylko miliardy.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
ManiakMFo 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Axe
Level: 500
Świat: 3
Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2009
Skąd: Darłowo
Wysłany: 13-09-2014, 15:34   

Co to jest wgl ten Alanov ?:)
Bo widzę że dużo ma do powiedzenia i mało brakuje by wyleciał z tego forum...
Nie wspomne o napomnianym egoizmie takowego gracza.
_________________
Brak
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom