Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
20-02-2015, 23:57
[WAŻNE!!!] KONKURS NA FB - REAKCJA ADMINISTRACJI
Autor Wiadomość
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 12-11-2014, 16:48   [WAŻNE!!!] KONKURS NA FB - REAKCJA ADMINISTRACJI

Już wiele graczy MFO się śmieje z konkursu, w którym poprawną odpowiedzią stała się odp. która nie poprawna. Zgłaszałem to graczowi BICEK, zero reakcji, nie odpisał, ani be ani me ani nic. Totalna olewka i udawanie Króla i Pana. Albo konkursy są przeprowadzane profesjonalnie, ale lepiej wcale nie robić.

Pytania do admina:
1) Kiedy ten konkurs zostanie anulowany, przeprowadzony ponownie i zgodnie z podstawowymi standardami, gracze przeproszeni za tą niekompetencję Bicka?
2) Jak długo Bicek będzie nadal prowadzić te konkursy, kiedy zostanie usunięty z listy osób mających takie uprawnienia.

Dla przypomnienia, każdy może sprawdzić na FB w czym jest problem.
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 12-11-2014, 18:30   

Czy tylko ja nie wiem o co chodzi ?
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 13-11-2014, 10:58   

Kto nie wie o co dokładnie chodzi, może sprawdzić tutaj: http://forum.mfo3.pl/show...3531#post183531

CZEKAM NA REAKCJĘ ADMINISTRACJI, BO SAM ZAINTERESOWANY NIE REAGUJE!!!
 
 
Veyron 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 31 Gru 2008
Skąd: Wawa
Wysłany: 13-11-2014, 15:02   

Jeśli Administracja olewa Mapy, to wiedz że coś się dzieje....
 
 
Bicek 
Game Master



Nick: [GM] Bicek
Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 28 Lut 2009
Wysłany: 13-11-2014, 22:31   

Dziękuję Mapy za cenne uwagi dotyczące mojego konkursu, owszem pomyliły mi się literki w pytaniu, lecz środowisko Facebooka które ma Zalajkowane MFo, nie zwróciło uwagi na błąd i z tego co widzę 80% ludzi znało poprawną odpowiedź na anulowanie jest za późno, bo nagrody zostały rozdane. Oczywiście postaram się dokładnie sprawdzać pytania konkursowe przed ich wysłaniem.
Tyle miałem do powiedzenia i udzielać się w tym wątku już nie będę.
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 13-11-2014, 23:32   

Bicek napisał/a:
Dziękuję Mapy za cenne uwagi dotyczące mojego konkursu, owszem pomyliły mi się literki w pytaniu, lecz środowisko Facebooka które ma Zalajkowane MFo, nie zwróciło uwagi na błąd i z tego co widzę 80% ludzi znało poprawną odpowiedź na anulowanie jest za późno, bo nagrody zostały rozdane. Oczywiście postaram się dokładnie sprawdzać pytania konkursowe przed ich wysłaniem.
Tyle miałem do powiedzenia i udzielać się w tym wątku już nie będę.

Dziwna jest twoja metodologia, ale przyzwyczaiłem się już do zamiatania afer i "aferek".
Nawet zwykłych przeprosin nie potrafisz napisać.
Jeśli chodzi o zwrócenie uwagi to o godz. 19:08 był pierwszy wpis, że jest coś nie tak jak być, zignorowałeś to? Jak mogłeś to przeoczyć?
Skompromitowałeś się.
Nie, nic nie musisz (pisać w tym temacie więcej).
Admin też ma to daleko gdzieś.
"NIC się nie stało", to hymn MFO, wyśpiewana przez Ciebie teraz 158 zwrotka.
Gdzie honor? Nie, nie musisz odpisywać. To gracze są winni tego, że zaakceptowali twój błąd. Skoro 100% osób umiera, to czemu jeszcze nie popełniłeś samobójstwa? To jest ten poziom.
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 14-11-2014, 00:00   

Z tego co widzę, to wszyscy, którzy mieli wątpliwości dali o tym znać, jednak udzielili i tak dobrej odpowiedzi.
Więc nie widzę żadnego problemu. Gdyby była odpowiedź "żadna z odpowiedzi nie jest prawidłowa", to wtedy byłby problem.
Literówka rzecz ludzka, może i to mało profesjonalne, ale nie wpłynęło w żaden sposób na wyniki.

Mapy, na prawdę trochę zbyt poważnie to wszystko traktujesz. Jak widać, niewielu osobom sprawiało to problem, nikt reklamacji nie zgłaszał, zatem temat zamykam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom