Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:20
Czy jest możliwe, że MFO 2 powstanie zza grobu?
Autor Wiadomość
Nikt Ważny
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: aaaaaa
Level: 1
Dołączył: 03 Sty 2015
Wysłany: 03-01-2015, 17:41   Czy jest możliwe, że MFO 2 powstanie zza grobu?

Tak, jestem multi, to moje kolejne konto na forum, pewnie dlatego bo do żadnego nie pamiętam hasła.
Nie przyszedłem trollować, czy też prowokować.
Jako, że jeszcze kiedyś w te grę grałem to dalej uważam, że jest 'fajna' i zasługuje na więcej niż 40 osób online.
Nie umiem korzystać z wyszukiwarki więc bardzo możliwe, że taki temat już był, chodzi o przeniesienie calutkiej gry na androida, nie wiem czy Jacek i Tomi mają jakieś pojęcie na ten temat (czyt. programowanie w andku), ale uważam, że na 99,9 % gra by odżyła. Może i są to kwadraty, ale taka Terraria to też kwadraty i do tego płatna, a ludzie jakoś grają.
Niby można wejść przez przeglądarkę, ale ta gra na telefonie/tablecie jest kurewsko niewygodna (przepraszam za wyrażenie). Gry na androidzie cieszą się bardzo wielką popularnością, trochę reklam w innych aplikacjach i tylko patrzeć jak przybywa graczy.
Oczywiście kolesiostwo i krętactwo musiało by być potępiane, nikt nie lubi gier w których ktoś ma jakieś 'fory' tylko dlatego bo się dobrze dogaduje z twórcą/god'em/gm'em czy inszym podobnym.
Do tego można wcisnąć NIENACHALNE reklamy i jest dodatkowy zarobek.
Mam nadzieję, że pomysł się spodoba o ile w ogóle ktoś z 'wyższych' go dojrzy.

Pozdrawiam

//edit
Zapomniałem dodać, że grę trzeba by było przetłumaczyć na angielski, oczywiście język polski do wyboru, ale domyślnie angielski.

//edit2
btw. tak dla przykładu nawet taka gówniana gra jak POGROMCY w pełni PL na androida ma w tej chwili prawie 4k osób online, a gra jak dla mnie jest beznadziejna, bezsensowne klikanie i zero akcji, gra pisana chyba w 1 dzień ;)
 
 
Intense 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Intense
Level: 230
Dołączył: 28 Maj 2012
Wysłany: 03-01-2015, 19:13   

Prawda, inne o wiele prostsze i nudniejsze oczywiście na pierwszy rzut oka oraz z gorszą grafiką na androidzie cieszą się o wiele większą popularnością niż mfo, setki graczy online w każdej chwili. Sam gralem kiedys w gry na telefonie o tej tematyce w zakładce dochodowe.
Mfo jest zbyt rozbudowane jak do grania na telefonie, ale może nowi gracze po kilku dniach gry na telefonie zostali by wciągnięci i poinformowani że ta gra jest dostępna na pc, pzeżucili by się
 
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 04-01-2015, 02:37   

Jejku ktoś już założył identyczny temat o tym samym. Nikt nie ma zamiaru inwestować aż tyle w tą grę. Nawet przetłumaczenie na angielski nie wchodziło w opcje (nawet jeśli 2 do wyboru) to kto będzie wam programował na linuxa. Jestem ciekawy ile jeszcze razy ktoś wpadnie na ten sam pomysł. Mfo2 można zawsze pograć przez fona na przeglądarce i dużo ludzi tak robi. Update do mfo3 już od dawna się tworzy i naprawdę myślicie, że Admin cofnąłby się do tej wersji i włożył w nią znowu tyle pracy mając tak wielkie ryzyko? Wiem, że wielu ludzi lubi tą wersję i ja też ją lubię ale tak czy siak na rynku ta gra jest stara w porównaniu do dzisiejszych i nie wiadomo czy rozpaliła by w innych taką samą chęć gry jaką my mamy w sobie przez sentyment i pamieć jak było za początków tej gry. Fakt ta gra nie zasługuję na taki koniec ale gadając nic się nie zmieni.
 
 
Nikt Ważny
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: aaaaaa
Level: 1
Dołączył: 03 Sty 2015
Wysłany: 04-01-2015, 05:44   

Chaox napisał/a:
Jejku ktoś już założył identyczny temat o tym samym. Nikt nie ma zamiaru inwestować aż tyle w tą grę. Nawet przetłumaczenie na angielski nie wchodziło w opcje (nawet jeśli 2 do wyboru) to kto będzie wam programował na linuxa. Jestem ciekawy ile jeszcze razy ktoś wpadnie na ten sam pomysł. Mfo2 można zawsze pograć przez fona na przeglądarce i dużo ludzi tak robi. Update do mfo3 już od dawna się tworzy i naprawdę myślicie, że Admin cofnąłby się do tej wersji i włożył w nią znowu tyle pracy mając tak wielkie ryzyko? Wiem, że wielu ludzi lubi tą wersję i ja też ją lubię ale tak czy siak na rynku ta gra jest stara w porównaniu do dzisiejszych i nie wiadomo czy rozpaliła by w innych taką samą chęć gry jaką my mamy w sobie przez sentyment i pamieć jak było za początków tej gry. Fakt ta gra nie zasługuję na taki koniec ale gadając nic się nie zmieni.


Ryzyko? Masz pojęcie o czym piszesz?
Polecam sie rozejrzeć na rynku aplikacji android/ios.
Może owszem nie jest to nowa gra, ale ludzie wcale nie potrzebują super grafiki żeby w coś grać, przykład minecraft.
Jest masa gier które wyglądają podobnie, a nawet gorzej i nie świecą takimi pustkami jak mfo.
Serio, trochę chęci i pieniędzy, a jestem pewny że opłaciło by się.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 04-01-2015, 09:34   

Może jeszcze na ps4 i xboxa, żeby trafić do szerszej publiczności...
 
 
Nikt Ważny
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: aaaaaa
Level: 1
Dołączył: 03 Sty 2015
Wysłany: 04-01-2015, 10:56   

Alanov napisał/a:
Może jeszcze na ps4 i xboxa, żeby trafić do szerszej publiczności...


Jak masz zamiar trollować to znajdź do tego inny temat.

W tych czasach prawie wszycy mają smartphona, a gry na androida/ios są bardzo popularne, niektóre gry mają ponaf 100 MILIONÓW pobrań!!
Twórca Flappy Bird'a na pierwszy rzut oka bardzo gównianej gry bo nic się tam nie robi poza 'podbijaniem' ptaszka i wlatywanie między rury zarobił przez tydzień czasu 70 tyś DOLARÓW z samych REKLAM, więc o czym my jeszcze rozmawiamy.
Jeżeli Jacek czy też Tomi nie znają się na androidzie to żaden problem znaleźć kogoś kto się zna. Takie usługi oczywiście do tanich nie należą, brak kasy? No to trzeba będzie się podzielić zyskiem (jestem pewny, że byłby).
Tutaj tylko chodzi o to czy są chęci i pieniądze.
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 04-01-2015, 11:32   

Znajdzcie sponsorow ;) .
Nie sadze, aby to przeszlo. Mierzmy sily na zamiary...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom