Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:38
Niesłuszna kara.
Autor Wiadomość
seboos333
Użytkownik


Nick: Sir Vit s1
Level: 200
Dołączył: 25 Sty 2015
Wysłany: 25-01-2015, 18:20   Niesłuszna kara.

Witam, zostałem niesłusznie ukarany.

[GM]Baggy

Data: 24.01.2015, 23:55:29
Przewinienie: Celowe i/lub wielokrotne przekazywanie punktów rankingowych (w jakikolwiek sposób).
Załącznik: brak
Komentarz: http://w1.mfo2.pl/battle_...435438&vid=5340

treść zażalenia.

SiR ViT s1: 25.01.2015, 00:39:55
Nie rozumiem przewinienia. On miał źle ustawioną inteligencje a to nie moja wina. On pokonywał sobie bossy w piramidzie i okolicach, później poszedł do biblioteki oasis, a zobaczyłem w logach, ze nie miał pokonanego leviathana, więc ustawiłem się w podziemiach oasis i sobie czekałem. To nie był żaden przelew. Kto przelewa jedną walkę i 200 ranku? litości... Nie wiem jak on miał ustawioną tą inteligencje, postać raczej na fabułę, więc prawdopodobnie pod inne statystyki. Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku i anulowanie kary. W razie jakichś pytań proszę pisać. Pozdrawiam.


Kara jest zupełnie niesłuszna, pochopna decyzja GM'a. Wiem, że masz jakiś czas na rozpatrzenie wniosku, ale bardzo mi zależy na jak najszybszym anulowaniu kary.
 
 
Lothlorien 
Użytkownik


Level: -2
Dołączył: 05 Maj 2012
Wysłany: 25-01-2015, 22:03   

Ależ to jasne, że jeśli ktoś wychodzi na mapę, nie sprawdziwszy uprzednio, czy w jego przedziale znajduje się potencjalny łowca, który na domiar złego na skutek dziwnego zbiegu okoliczności znajduje się w pobliżu, bo przecież taki 200 lv często wybiera się na romantyczne przechadzki po piramidach, mamy do czynienia z przelewem, prowokacją i podłożeniem świni.

Z drugiej strony może być też tak, że walczyłeś z nim wcześniej parę razy i GM uznał to za "wielokrotne". Takie karanie za częste łapanie winno się raczej nazywać banem za dręczenie noobów etc.

Albo GM ma wgląd na skrzynkę wiadomości i wie, że to było ustawione?
 
 
seboos333
Użytkownik


Nick: Sir Vit s1
Level: 200
Dołączył: 25 Sty 2015
Wysłany: 25-01-2015, 23:05   

Nie. to była jedyna walka. Wiesz, na tym lvlu nie ma z kim walczyć, więc się szuka po ostatniej aktywności czy ktoś nie zostawił może konta na polu, bo skonczyły się ruchy.

Poza tym błąd jego skrypcie polegał na tym, że w pierwszym ruchu użył mikstury, później już miał normalnie ustawione. A i bez tego błędu bym wygrał i do tego nie ma wątpliwości.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 26-01-2015, 11:59   

Tak to już jest, GM zobaczy, że przeciwnik nie bije to od razu włącza się lampka przelew.
 
 
seboos333
Użytkownik


Nick: Sir Vit s1
Level: 200
Dołączył: 25 Sty 2015
Wysłany: 28-01-2015, 00:14   

Sprawa wyjaśniona, dzięki :)
 
 
KisS 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: KisS
Level: 180
Dołączył: 30 Paź 2010
Wysłany: 29-01-2015, 00:23   

jeden ukarany ciagle w wiezieniu a drugi stoi pod folhorD?
_________________
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 29-01-2015, 12:25   

Gracz, który oddawał walki przyznał się do winy (siedzi w więzieniu), a gracz, który wygrał był nieświadomy tego, że uczestniczy w oddawanej walce (dlatego anulowałem mu karę).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom