Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Conny
02-12-2019, 18:19
Najlepsza propozycja.
Autor Wiadomość
Psychodelic 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Psychodelic
Level: 15
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2015
Wysłany: 13-06-2015, 22:33   Najlepsza propozycja.

Proponuję zamknąć MFO2.
 
 
turtles 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: turtles
Level: 223
Wiek: 30
Dołączył: 14 Lip 2008
Wysłany: 14-06-2015, 01:24   

nie ?!
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 14-06-2015, 14:48   

POPIERAM W 110%!
Pierwszy raz nazwa tematu jest zgodna z jego zawartością.
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 14-06-2015, 15:03   

Nie rozumiem takiego zachowania. Nie chcecie - nie grajcie, bo co Was interesuje czy gra stoi na serwerze czy nie. Jest grono ludzi, którzy chcą pograć w tą wersję i jest administracja, która ją wciąż udostępnia, więc mają ku temu jakiś powód.
 
 
RaZoR 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: RaZoR
Level: 120
Wiek: 28
Dołączył: 03 Cze 2012
Skąd: Irlandia
Wysłany: 14-06-2015, 17:04   Re: Najlepsza propozycja.

Psychodelic napisał/a:
Proponuję zamknąć MFO2.

Skoro tak proponujesz to prosze wyjdz z tego forum bo to nalezy do tej gry.
_________________
Everything I'm not, makes me everything I am...
Only the strong survive.
 
 
 
Bendzi123 
Użytkownik



Nick: Bendzi
Level: 230
Wiek: 26
Dołączył: 15 Mar 2015
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 15-06-2015, 16:48   

Jeżeli gra Ci sie nie podoba to po co w nią grasz? Pozdrawiam Trix
 
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 15-06-2015, 19:32   

Tak zwany pies ogrodnika - sam nie zje i drugiemu nie da. Nikt wam nie każe tu siedzieć możecie sobie pograć w milion innych gier. A najlepiej usuńcie sobie konta i udawajcie, że ta gra dla was nie istnieje wyjdzie na to samo i będziecie zadowoleni.
 
 
Bendzi123 
Użytkownik



Nick: Bendzi
Level: 230
Wiek: 26
Dołączył: 15 Mar 2015
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 16-06-2015, 12:39   

Chaox napisał/a:
Tak zwany pies ogrodnika - sam nie zje i drugiemu nie da. Nikt wam nie każe tu siedzieć możecie sobie pograć w milion innych gier. A najlepiej usuńcie sobie konta i udawajcie, że ta gra dla was nie istnieje wyjdzie na to samo i będziecie zadowoleni.



Dobrze powiedziane :)
 
 
 
Psychodelic 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Psychodelic
Level: 15
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2015
Wysłany: 16-06-2015, 23:15   

Polaki mają bule dupska.
Jebane śmiecie polaki cebulaki, wasze bule dupy są najlepsze.
Ten bul dupska jest świetny XDDD KURWY JEBANE XD DALEJ MIEJCIE BUL DUPY HAHA


Odświeżam propozycje, nalegam na zamknięcie mfo2.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16-06-2015, 23:56   

Ja proponuję zbanować wszystkich egoistów, których nie obchodzi, że inni nadal lubią w to grać. No i zresztą poziom powyższej wypowiedzi tłumaczy wszystko...
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 17-06-2015, 11:08   

Dajcie już spokój. Rozemocjonowany typek przegrał walkę, ale poszedł krok na przód - gracz jego pokroju skasowałby postać, ale on postanowił, że najlepiej będzie zamknąć cały projekt, bo skoro on nie potrafi, to dlaczego inni mają móc mieć taką możliwość? :lol:

Gdyby zamknęli to za chwilę byłby jednym z pierwszych proszących o przywrócenie tej gry, bo by już mu przeszła złość na cały świat po porażce.

EDIT: Psychodelic (bo nawet nie zauważyłem, że się ponownie udzieliłeś) jedyną osobą, która ma ból, o którym piszesz jesteś Ty sam. Przegrałeś walkę czy tam dwie (bo na loderków na 15-17lv wleciał anty i powybijał) i masz ból, żeby grę zamykać, bo padłeś w grze online. Kompromitujesz się. Pomijając już Twoją pisownię, która tylko świadczy o tym na jak niskim poziomie są Twoje wypowiedzi (skoro ustawiłeś w profilu taki wiek, to chociaż byś się postarał, żeby to kłamstwo miało ręce i nogi, a nie piszesz jakbyś miał 10 lat - a jeśli faktycznie masz na karku tyle ile ustawiłeś w profilu, to zamiast mfa zamykać wróć do podstawówki).

Chcesz zamknąć grę, czyli chcesz zabrać rozrywkę tym, którzy w to jeszcze grają, czyli chcesz obciąć zarobki administracji (czyli oczywistym jest, że to nie przejdzie) w imię czego? Bo przegrałeś walkę w grze online. Nawet nie mam słów, żeby opisać jak to jest żałosne. Odpuść sobie tą grę, nie służy Ci.
 
 
aLLY
Użytkownik


Level: 11
Dołączył: 04 Maj 2015
Wysłany: 17-06-2015, 11:55   Re: Najlepsza propozycja.

Psychodelic napisał/a:
Proponuję zamknąć MFO2.


Szkoda, że nie dostałeś bana za przelewy G prawie dwa miesiące temu z graczem Swifft i 100lv+, bo to co robiłeś to przechodziło ludzkie pojęcie (kilkanaście nowo stworzonych kont na 10lv, sprzedaż dwóch gemów i licytowanie Tobie ekwipunku). Najlepsze jest to, że pisałem kilka razy do [GM] Bicek i [GM] BaGGy, żeby zwrócili na to uwagę. Żaden z nich nie raczył mi odpisać na kilka wiadomości, nawet żeby napisać, dlaczego wciąż nie masz bana :P . Ale cóż, już era MFO już dawno się skończyła i teraz to norma. Znajomości i te sprawy, i elita wciąż się trzyma ;) . Pozdrawiam.
 
 
Psychodelic 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Psychodelic
Level: 15
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2015
Wysłany: 18-06-2015, 00:00   

Cytat:
Szkoda, że nie dostałeś bana za przelewy G prawie dwa miesiące temu z graczem Swifft i 100lv+, bo to co robiłeś to przechodziło ludzkie pojęcie (kilkanaście nowo stworzonych kont na 10lv, sprzedaż dwóch gemów i licytowanie Tobie ekwipunku). Najlepsze jest to, że pisałem kilka razy do [GM] Bicek i [GM] BaGGy, żeby zwrócili na to uwagę. Żaden z nich nie raczył mi odpisać na kilka wiadomości, nawet żeby napisać, dlaczego wciąż nie masz bana :P . Ale cóż, już era MFO już dawno się skończyła i teraz to norma. Znajomości i te sprawy, i elita wciąż się trzyma ;) . Pozdrawiam.


Zlewałem uczciwe złoto. :-P
A co do jakiś tam spekulacji, że padłem xD D to guwno prawda xD D beka
Nie ma z kim walczyc nawet same lapsy po10 rank

polaki jebane xD

aLLY sprytny jestes jak papierz toaletowy xDDDD wpadles na to po 2 miesiacach xD D
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 18-06-2015, 00:09   

Psychodelic napisał/a:

A co do jakiś tam spekulacji, że padłem xD D to guwno prawda xD D beka
Nie ma z kim walczyc nawet same lapsy po10 rank

polaki jebane xD


Jakie spekulacje? Przecież padłeś :lol:

Ciągle powtarzasz "polaczki cebulaczki" itp. Kompleks? Rozumiem, że jesteś jednym z tych, którym ciągle nie wychodzi.
 
 
aLLY
Użytkownik


Level: 11
Dołączył: 04 Maj 2015
Wysłany: 18-06-2015, 11:41   

Psychodelic napisał/a:
Cytat:
Szkoda, że nie dostałeś bana za przelewy G prawie dwa miesiące temu z graczem Swifft i 100lv+, bo to co robiłeś to przechodziło ludzkie pojęcie (kilkanaście nowo stworzonych kont na 10lv, sprzedaż dwóch gemów i licytowanie Tobie ekwipunku). Najlepsze jest to, że pisałem kilka razy do [GM] Bicek i [GM] BaGGy, żeby zwrócili na to uwagę. Żaden z nich nie raczył mi odpisać na kilka wiadomości, nawet żeby napisać, dlaczego wciąż nie masz bana :P . Ale cóż, już era MFO już dawno się skończyła i teraz to norma. Znajomości i te sprawy, i elita wciąż się trzyma ;) . Pozdrawiam.


Zlewałem uczciwe złoto. :-P
A co do jakiś tam spekulacji, że padłem xD D to guwno prawda xD D beka
Nie ma z kim walczyc nawet same lapsy po10 rank

polaki jebane xD

aLLY sprytny jestes jak papierz toaletowy xDDDD wpadles na to po 2 miesiacach xD D


Wpadłem na to od razu, spytaj się swojego kolegi Swifft kiedy do niego pisałem wiadomość na pw i jak udawał zaskoczonego, że nie wie o co chodzi ;) . Gdybyś trochę pomyślał, to byś wiedział, że teraz nikt o tym się nie może dowiedzieć, bo masz wyczyszczone logi. Masz rację - w granicach limitu, ale z dodatkowych kont :P .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom