Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zajmijcie się tą grą
Autor Wiadomość
Ashlej 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 1
Świat: 5
Dołączyła: 26 Sty 2016
Wysłany: 29-01-2016, 03:56   

Żeby Admin ruszył, muszą gracze pierw wyrazić chęci, ale oczywiście każdy ma własne zdanie.
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 29-01-2016, 12:15   

to zróbmy tę ankietę
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
Pan z Wizją
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Y_Y
Level: 24
Dołączył: 06 Lut 2016
Wysłany: 06-02-2016, 19:52   

Siema, chociaż gram w to krótko, od 2012 z przerwami, to jednak nowy świat i zareklamowanie tego byłyby wg. mnie dobrym pomysłem. Nawet jeśli się nie przyjmie, to i tak gorzej już raczej nie będzie, nie ma czego stracić, jak już ktoś wcześniej wspomniał.

A główną zaletą nowego świata będzie to, że znajdą się ambitni, którzy będą chcieli być top1 exp, pvp.
a tak to co? topka 40k ranq i większość z nich nie walczy, praktycznie nie ma jak się do nich zbliżyć. O doświadczeniu nie wspomnę, moim zdaniem expienie jest mniej przyjemne niż walka pvp bądź tvt, ale o gustach się nie dyskutuje.
O i takie olśnienie:
wprowadzenie turniejów drużynowych :D
jednak aby to wypaliło, musi być większa ilość graczy.
a co do bonusów, jeśli ktoś potrafi, można by zrobić jakieś tajne pomieszczenia z eq, kasa czy gemami.
Jeśli będziecie chcieli, to zgłoszę się na ochotnika do robienia mapki.
Na zakończenie dodam, że jeśli nowy świat by powstał, to dla Władz MFO uzbierało by się pewnie na piwko, ewentualnie osiem :D
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 06-02-2016, 21:25   

Pan z Wizją napisał/a:
Siema, chociaż gram w to krótko, od 2012 z przerwami, to jednak nowy świat i zareklamowanie tego byłyby wg. mnie dobrym pomysłem. Nawet jeśli się nie przyjmie, to i tak gorzej już raczej nie będzie, nie ma czego stracić, jak już ktoś wcześniej wspomniał.

A główną zaletą nowego świata będzie to, że znajdą się ambitni, którzy będą chcieli być top1 exp, pvp.
a tak to co? topka 40k ranq i większość z nich nie walczy, praktycznie nie ma jak się do nich zbliżyć. O doświadczeniu nie wspomnę, moim zdaniem expienie jest mniej przyjemne niż walka pvp bądź tvt, ale o gustach się nie dyskutuje.
O i takie olśnienie:
wprowadzenie turniejów drużynowych :D
jednak aby to wypaliło, musi być większa ilość graczy.
a co do bonusów, jeśli ktoś potrafi, można by zrobić jakieś tajne pomieszczenia z eq, kasa czy gemami.
Jeśli będziecie chcieli, to zgłoszę się na ochotnika do robienia mapki.
Na zakończenie dodam, że jeśli nowy świat by powstał, to dla Władz MFO uzbierało by się pewnie na piwko, ewentualnie osiem :D



Robienie mapki to dość ciężki temat (Tomi nie raz mówił że kreator jest bardzo trudny), aby w ogóle nawiązać współpracę z administracją musiałbyś się czymś mega wykazać.
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 06-02-2016, 23:42   

nie rozumiem czemu oni nie chcą sobie w ogóle pomóc, w ile osób oni ogarniają te gr? W dwie? Nie mają czasu zbytnio na mfo3 a co dopiero na v2 ;/, gdyby miał kto rozwijać tą wersję to jestem pewny, że by nadal grało dużo osób, to samo zrobienie kilku wersji gry to strzał w kolano, jak chcieli odnowić mfo2 mogli przenieść to na nowy silnik z możliwością powrotu na stary(dla tych kto chce - tak jak w margonem) i cały czas dawać tu questy, fabułę itd. i skupić się na jednej grze
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom