Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto skarży nie błądzi - świat 6
Autor Wiadomość
michol11
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 111
Dołączył: 18 Sie 2008
Wysłany: 17-06-2016, 16:09   

Też się nad tym zastanawiam, wieczny płacz i obelgi na chat'cie. Zbanować niech spada.
_________________
Pewnego dnia spotka cie coś przez co bedziesz cierpieć do końca życia.
 
 
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 18-06-2016, 18:56   

Konta Viceman i Funman nie mają żadnej informacji o połączonej postaci, a jest to ta sama osoba. Mit tą sprawą się nie zajmuje poza tym cofa kary, wszystko raczej jasne...
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 18-06-2016, 20:13   

Z tego co mi wiadomo, gm o tym wie bo fakt gracz miał błąd z wykupieniem ale opłacił usługę.
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 19-06-2016, 09:10   

Ale co to za kombinowanie z Gm'em, jest usługa którą wykupujesz i masz wpis w logach o dołączonej postaci, w przeciwnym razie powinno być to uznawane jako mutli, no nic trzeba czekać na Baggiego, który jako jedyny jest załatwiać takie sprawy w okna mgnieniu...
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 19-06-2016, 14:45   

Pisałem już o tym z [GM]'em i Funman i Viceman maja recznie przez Tomiego połączone konto
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 21-06-2016, 19:28   

Ogólnie gracze nie muszą znać szczegółów jakie miały miejsce, jeśli pojawia się informacja że "wszystko jest w porządku" to nie ma co tego podważać i tworzyć zbędnych spekulacji ;) Po drobnych komplikacjach zdrowotnych wracam kontrolować s6.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
aNisek 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 34
Dołączył: 19 Mar 2008
Wysłany: 21-06-2016, 22:58   

http://w6.mfo2.pl/logs.php?p=market&pid=147056

16.06.2016 Omikron 1 szt. 9000000 G Star Boy
16.06.2016 Bursztynowa Różdżka 1 szt. 570000 G Star Boy

fajne przelewy, obustronna kara by się przydała
_________________
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 21-06-2016, 23:14   

aNisek napisał/a:
http://w6.mfo2.pl/logs.php?p=market&pid=147056

16.06.2016 Omikron 1 szt. 9000000 G Star Boy
16.06.2016 Bursztynowa Różdżka 1 szt. 570000 G Star Boy

fajne przelewy, obustronna kara by się przydała


Zapraszam do lektury

Targ - świat 6 27.04.2016, 23:24:29
Jak zapewne wiecie, w ostatnim czasie przeprowadziliśmy ankietę dotyczącą moderacji bądź uwolnienia targu na świecie 6. Wynik był bardzo wyrównany, z minimalną przewagą opcji uwolnienia.

Po konsultacjach z gronem GMów postanowiliśmy "uwolnić" targ na świecie 6, ale nie całkowicie.

Co to oznacza?

1) GMowie nie będą już nakładać kar za żadne aukcje, jednakże pozostaną limity cen, którymi GMowie będą nadal zarządzać. Jeśli przedmiot nie będzie miał limitu, można go licytować za każdą kwotę, bez żadnych konsekwencji.

2) Dodatkowo wprowadzamy mechanizm automatycznego blokowania licytacji uzbrojenia o poziomie dużo niższym niż poziom gracza. Jeśli poziom uzbrojenia jest o więcej niż 30% niższy niż poziom gracza, licytacja nie będzie możliwa. (przykładowo gracz z poziomem 100 nie zalicytuje uzbrojenia o poziomie niższym niż 70). Jednakże zawsze dozwolone będzie licytowanie przedmiotów do 10 poziomów niżej, aby nie ograniczyć za mocno handlu na niskich poziomach, gdzie 30% może stanowić zaledwie kilka poziomów. Dodatkowo ograniczenia dla graczy o poziomach wyższych niż 240, będą identyczne jak dla poziomu 240, aby nawet gracz z 500 poziomem mógł nabywać np. ekwipunek na 200 poziom.

Zmiany wchodzą w życie w dniu 28.04.2016 i dotyczą jedynie świata 6.
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 24-06-2016, 13:56   

Na świecie 6 trochę poluźniłem chat, bo dużo osób narzekało na forum i w grze że GM tylko banuje za "jakieś pierdoły". Teraz GM ma BANOWAĆ bez dyskusji ?
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 26-06-2016, 13:34   

Ktoś usunął mojego posta, ale ja zastanawiam się jakim prawem.

Odniosę się zatem jeszcze raz do drogiego MiT i bardzo proszę o nie usuwanie tego...

Ja rozumiem, by nie blokować ludziom chata czy konta za byle co, bo inaczej nie byłoby graczy.
ALE

Czy to nie przesada nie zwracać uwagi na masę mięsa, które dzieciaki ślą w stronę innych, a także wulgarne wyzwiska na rodziny? Chyba łatwo odróżnić głupi żart od naprawdę przesadzonego wyzwiska... I właśnie o to chodzi - o pozbycie się ludzi, którzy nie potrafią się zachowywać na poziomie. Jeśli nie potrafią trzymać się zasad gry to niech idą na gry na ich poziomie.

Pozdrawiam.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 26-06-2016, 15:29   

Posty ja usuwam bo 70% to jest zbędny spam - upominałem na początku tematu :wink: Uprzedzę jeszcze raz w takim razie. Posty nie na temat będą usuwane, a notoryczne skutkować będą ostrzeżeniem.

Wulgarne wyzwiska są banowane, ale nie będę karał za napisanie tylko "twoja stara", bo to byłoby śmieszne i gracze zaczęli by wymagać w takim razie coraz więcej kar za coraz to większe "pierdoły". Często prowokacje osób trzecich mogą nas wkopać, znam parę przypadków kiedy gracz w końcu nie wytrzymał i napisał co myśli o prowodyrze a potem zdziwiony był "skąd ta kara, przecież to on zaczął". Taka rada - należy brać namiar na niektórych ludzi i na to co piszą. Ja wiem kto na chacie potrafi podkręcać sprężynę i tylko czekam na odpowiedni moment.

Dalsze pytania jeśli nie będą odnosić się bezpośrednio na temat, proszę kierować na PW.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 03-07-2016, 19:28   

Chciałbym się przyznać do oddawania walk oraz zgłosić iż GameMaster MiT to zwyczajnie ignoruje ;)

s6. nick Aquagen, przeciwnik: Physicx.
 
 
Phys1cx 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Shoker
Level: 349
Świat: 6
Wiek: 34
Dołączył: 04 Lip 2016
Wysłany: 04-07-2016, 11:00   

Aquagen napisał/a:
Chciałbym się przyznać do oddawania walk oraz zgłosić iż GameMaster MiT to zwyczajnie ignoruje ;)

s6. nick Aquagen, przeciwnik: Physicx.





xDDD Jeszcze do prezydenta chłopcze napisz, ze przegrales, to moze mnie do wiezienia wsadzi albo dostane jakies godziny do przepracowania społecznie :)

Oczywiscie nie pozdrawiam.

PS: Byłbys swietną twarza reklamy chusteczek higienicznych :)
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 04-07-2016, 11:10   

I rozumiem, że płakałeś na czacie drużyny i ogólnym żeby rozwiać podejrzenia przelewu? CWANE
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 04-07-2016, 13:49   

Aquagen napisał/a:
Chciałbym się przyznać do oddawania walk oraz zgłosić iż GameMaster MiT to zwyczajnie ignoruje ;)

s6. nick Aquagen, przeciwnik: Physicx.


Widziałem wiadomość, ale wczoraj niestety nie dałem już rady tego sprawdzić. Za to dziś przejrzałem walki i na remisy najczęściej miał wpływ chybiony jeden z ataków magicznych Physicx bądź gracz pierwszą kolejkę zużył na uleczenie się a drugą na atak, przykłady poniżej

Physicx atakował gracza Aquagen zaklęciem Pocisk magiczny 3 ale chybił.
Physicx atakował gracza Aquagen zaklęciem Pocisk magiczny 3 ale chybił.

oraz

Physicx rzucił czar Leczenie 3 i wyleczył sobie 4640 punktów HP.
Physicx atakował gracza Aquagen zaklęciem Pocisk magiczny 3 ale chybił.

Jak miewam inteligencję masz ustawioną na około 60%-65% przez co trafiony speed kończył waszą bójkę.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom