Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
28-07-2016, 11:57
Ban Ip.
Autor Wiadomość
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 25-07-2016, 17:58   Ban Ip.

Teraz to ja już się całkiem gubię, chciałbym wiedzieć dlaczego po wejściu na moje konto o nazwie "Lambadziara" dostaję komunikat "Ten adres IP został zablokowany przez administrację.". Za co? Kiedy? Jak?

edit: W logach brak jakiejkolwiek informacji o banie.
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 26-07-2016, 09:19   

Bo ban jest przypisywany do IP a nie do konta, a po drugie ktoś z tego IP musiał coś narozrabiać, może ktoś z sieci osiedlowej, pomyłka mało prawdopodobna, pisz do admina/gm w tej sprawie podając IP, może coś się wyjaśni.
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 26-07-2016, 14:40   

Nie możliwe żeby ktoś narozrabiał, najpierw chciałbym zobaczyć jak admin albo Gm się tutaj wypowie.
Szczególnie chciałbym poznać opinię GM MiT'a gdyż on zajmuję się tym światem...
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 26-07-2016, 18:29   

Owszem ban jest ode mnie jednak nie wiem czy jest sens rozmawiania z Tobą skoro respektujesz "hwdgm" czy "śmierć konfidentom". W zażaleniu zamiast skupić się na odwołaniu poświęciłeś swoją uwagę o karach innych graczy i wmówieniu mi że banuję Cię z przyczyn prywatnych tzw. "zemsta" jak to ująłeś.
Dodam też że to drugie takie zażalenie, bo poprzednie było próbą prowokacji.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 27-07-2016, 00:52   

Człowieku, ja już na prawdę nie wiem o co Ci chodzi. Próbujesz pozbyć się mnie z serwera za pomocą bana na IP? Nie potrafisz znieść tego, że praktycznie żaden gracz na tym serwerze nie szanuje tego co robisz, a ja sobie z tego robię jaja?
Owszem używam frazy HWDGM, ale ja jej nie wymyśliłem, to ty sam doprowadziłeś do tego, że coś takiego powstało. Banujesz ludzi za bzdety, uważasz się za Boga tylko dla tego, że nie za bardzo ma Cię kto zastąpić na tej funkcji.
Karasz ludzi za takie słowa jak lód , down albo noob. Dodatkowo jesteś nie kompetentny, bo jak mówi kodeks GM'a:

1. w punkcie V. Zasady, którymi kieruje się GM
Cytat:
2. GM nadaje kary na podstawie Regulaminu oraz Wykazu Kar znanego również jako Kodeks Gracza.

Jak ten ban na IP jest uczciwy lub jest na podstawie którychś z powyższych artykułów, to ja jestem święty.

2. w punkcie V. Zasady, którymi kieruje się GM
Cytat:
GM odnosi się do Graczy w sposób kulturalny (nawet w przypadku, gdy jest prowokowany). GM nie prowokuje kłótni oraz nie uczestniczy w przepychankach słownych z Graczami.

Ty tak samo jak ja pozwalałeś sobie na żarty na mój temat w obecności wielu osób na serwerowym czacie. Co prawda z konta prywatnego ale -

Cytat:
4. Funkcja GM'a jest stanowiskiem opiniowanym, opartym o zaufanie, dlatego też wszelkie zachowania GM, również na kontach prywatnych mają wpływ na ocenę jego działalności jako GM.


3. w punkcie V. Zasady, którymi kieruje się GM
Cytat:
6. GM nie ujawnia poufnych informacji zdobytych za pomocą panelu GM, uzyskanych od innych GM, bądź zawartych na specjalnym forum dla GM.


Ostatnio za pomocą konta GM uzyskałeś informacje na temat tego ile punktów MF zakupiłeś na swoje prywatne konto i przedstawiłeś to na czacie nawet nie zmieniając formuły zapisu.





Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, ponad to twierdzisz, że urodziłeś się w roku 1994 tak na prawdę pochodząc z rocznika 1997. Nie wiem co chcesz w ten sposób osiągnąć ale, na pewno nie budzisz większego respektu.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 27-07-2016, 12:18   

Ja mówię o Tobie a Ty dalej o innych, taka rozmowa nie ma sensu skoro Ty w głowie masz jakiś scenariusz bez względu na to co ja powiem a słowa które pogrubiłeś są całkowicie wycięte z kontekstu.
Zakupione pkt mf można sprawdzić w zakładce usługi :arrow: historia a ich ilość widnieje na górze (białe okienko).
A co do respektu hmm to już twoje zdanie, gracze na priv piszą mi co innego.
Kończę na tym :wink:
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 27-07-2016, 13:08   

Generalnie jeśli mogę to bym się wypowiedział, a wiem, że mi wolno bo to forum otwarte.
Okej, są gracze na s6 którzy swoje za uszami mają i nikt w to nie wątpi. Różne scenki, akcje i tego typu rzeczy są na porządku dziennym, ale nie do tego zmierzam.
Faktem jest, że Lambadziara też, POWIEDZMY, należy do tych graczy. Z tym, że on to robi bardziej na pokaz, niżeli by chciał Ciebie osobiście tutaj obrażać. Wszelkiego rodzaju sytuacje są raczej robione z żartem. Zaczynając od prezentacji, po memy, gify, grafiki i inne tego typu rzeczy. Nie mów mi, że niektóre z tych rzeczy nie bawią Ciebie samego bo jeśli nie, to nabierz troche chłopie dystansu do siebie samego.
Skupiając się na temacie głównym to z tym banem IP trochę przesadziłeś, nie uważasz? Nawet jeśli respektuje, jak mówisz, "hwdgm" to nie jest to dla Ciebie żadna podstawa do tego aby nakładać na niego tak surową karę.
Każdy widzi co robisz na serwerze i tak naprawdę nie wiem kto moze Ci napisać "fajnie, dobra robota!" bo takich graczy faktycznie nie ma. Co, laik powie, że wykonujesz dobrą robotę? No pozdro, zapytaj graczy z większym stażem kto wykonywał dobrą robotę na GM. Wzorem dla Ciebie powinien być MapY czy Crypton z którymi nigdy nie było problemu, a jak tak na to patrzę, to Ty chcesz zasłynąć w tej grze i jak na razie idzie Ci bardzo dobrze.
I nie wykręcisz się od tego, że na "prywatnej" postaci, kręciłeś z niego bekę tak samo jak z Rookza czy innych graczy, bo sa na to świadkowie, a i dowody w postaci screenów też się znajdą jeśli będę tylko chciał.
Wielokrotnie też spotykam się z tym, że nie dajesz banów mimo zgłoszeń (nie gram na s6 długo, ale już byłem przy takiej sytuacji, więc to o czymś świadczy).

W moim osądzie powinieneś cofnąć bana na IP i trochę przestać kozaczyć na powierzonej Ci funkcji bo nie wyjdzie Ci to na dobre.

Dziękuję, pozdrawiam.
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 27-07-2016, 14:54   

MiT napisał/a:
Ja mówię o Tobie a Ty dalej o innych, taka rozmowa nie ma sensu skoro Ty w głowie masz jakiś scenariusz

Nie mam kolego złoty, lecę na żywioł. Wszystkie moje bany oprócz pierwszego na pewien sposób były spokrewnione z tym, że karałeś bezpodstawnie ludzi dlatego mam prawo o tym wspominać.

MiT napisał/a:
a słowa które pogrubiłeś są całkowicie wycięte z kontekstu.


Słowo down
Cytat:


27.06.2016, 17:45:53 [12:6] bbcode: przeciezwiem pw
27.06.2016, 17:45:55 [37:37] Yawin Proxy: albus leczy downa

Uwięzienie na 7 dni 0 godz.
Zablokowanie czatu na 14 dni 0 godz


Słowo lód

Cytat:
29.06.2016, 00:00:46 [10:20] Hi im Mimik: starboy morda
29.06.2016, 00:00:53 [10:20] Hi im Mimik: bo byś mi loda zrobił żebym ci Tylko smsa wysłał

Uwięzienie na 7 dni 0 godz.
Zablokowanie czatu na 14 dni 0 godz.


Ostatniego nie chce mi się już szukać :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom