Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka zmian i propozycji (część I)
Autor Wiadomość
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 19-10-2016, 15:01   

Raid napisał/a:
dokladnie dlatego o to mi chodzi na . sie produkowac jak nie warto . gdyby cos mialo wejsc albo chociaz bylo uwzglednione to by byly te kwestie poruszane a nic nie jest .
cos typu MA BYĆ ALE KIEDY TEGO NIKT NIE WIE



a rayoko mam pytanie 1 byles kiedyś w ZOO >? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Napisałem - nie chcesz, to nie proponuj, nie angażuj się, ale nie utrudniaj innym.


Jeszcze musiał ściagnąć tekst od Kiraka z Zoo, żeby się podlizać, no nie wierze ^^

Czekaj, odpowiem na Twoim poziomie - byłem, rzucałem Ci chipsy przez kratke, żebyś spróbował jak ludzkie smakuje.
 
 
random 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: floral shoppe
Level: 15
Świat: 6
Wiek: 54
Dołączył: 18 Paź 2016
Wysłany: 19-10-2016, 18:31   

Rayoko napisał/a:
random napisał/a:
Nawet jeżeli ci remiserzy atakowali samych siebie, to i tak nie jest to wystarczający powód by usunąć medale za remisy. Tutaj raczej wchodzi kwestia pilnowania graczy przez gma, i to tutaj należy się przypatrzeć.
A ty sie zdecyduj, czy ci nie pasuje medal za remisy, czy to że oszukują, bo to jest prosta sprawa:

Nie pasuje ci że oszukują = zgłaszać do GMa i pilnować
Nie pasują ci medale za remisy = no i niech nie pasują, mi tez wiele rzeczy nie pasuje, ale to nie powód żeby coś zmieniać bo tak mi się podoba


Podałem jeszcze drugi powód. I ze względu na oszustwa i ze względu na ten drugi powód. Zaczniecie czytać ze zrozumieniem, albo całość, to nie trzeba się będzie powtarzać.


Cytat:
4. Usunięcie kategorii rankingowych - Liczba remisów z graczami, liczba przegranych z graczami, liczba remisów z potworami, liczba przegranych z potworami, liczba niesprawiedliwych ataków, liczba niesprawiedliwych śmierci. Medale powinniśmy otrzymywać za osiagnięcia, zasługi, a nie za bycie najlepszym w byciu porażką, albo najlepszym w byciu przeciętnym. 2 ostatnich kategorii nie uważam, żebym musiał argumentować. Pomijając już, że owe rankingi nie są przeswietlane pod kątem oszustwa. No bo powiedzmy sobie uczciwie, 20kilka tysięcy remisów z graczami na s6? I chce mi ktoś wcisnąć, że to poszło bez atakowania samego siebie? Z jakiej racji płotka co sobie nabija remisy ma mieć medal?


i gdzie ten drugi powód? chyba ze powodem jest
>Medale powinniśmy otrzymywać za osiagnięcia, zasługi, a nie za bycie najlepszym w byciu porażką, albo najlepszym w byciu przeciętnym.
a jak dla mnie ilość remisów to nie jest 'mistrzostwo w byciu przeciętnym'
słowo przeciwko słowu
i co teraz? tomi ma to wywalić bo TY tak uważasz? no nie wydaje mi się
po prostu powiedz ze ci sie to nie podoba, a nie szukasz sztucznych pretekstów do podparcia swojego widzimisie

aquagen chociaż jakiś argument wytoczył, więc sie do niego odniose
z jednej strony to dość logiczne wyjście, a z drugiej, paradoksalnie nie rozwiązuje problemu
zgodnie z twoim tokiem rozumowania, to powinnismy sie pozbyć wszelkich medali, wtedy nie będzie żadnych przelewów
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 19-10-2016, 18:45   

random napisał/a:
Rayoko napisał/a:
random napisał/a:
Nawet jeżeli ci remiserzy atakowali samych siebie, to i tak nie jest to wystarczający powód by usunąć medale za remisy. Tutaj raczej wchodzi kwestia pilnowania graczy przez gma, i to tutaj należy się przypatrzeć.
A ty sie zdecyduj, czy ci nie pasuje medal za remisy, czy to że oszukują, bo to jest prosta sprawa:

Nie pasuje ci że oszukują = zgłaszać do GMa i pilnować
Nie pasują ci medale za remisy = no i niech nie pasują, mi tez wiele rzeczy nie pasuje, ale to nie powód żeby coś zmieniać bo tak mi się podoba


Podałem jeszcze drugi powód. I ze względu na oszustwa i ze względu na ten drugi powód. Zaczniecie czytać ze zrozumieniem, albo całość, to nie trzeba się będzie powtarzać.


Cytat:
4. Usunięcie kategorii rankingowych - Liczba remisów z graczami, liczba przegranych z graczami, liczba remisów z potworami, liczba przegranych z potworami, liczba niesprawiedliwych ataków, liczba niesprawiedliwych śmierci. Medale powinniśmy otrzymywać za osiagnięcia, zasługi, a nie za bycie najlepszym w byciu porażką, albo najlepszym w byciu przeciętnym. 2 ostatnich kategorii nie uważam, żebym musiał argumentować. Pomijając już, że owe rankingi nie są przeswietlane pod kątem oszustwa. No bo powiedzmy sobie uczciwie, 20kilka tysięcy remisów z graczami na s6? I chce mi ktoś wcisnąć, że to poszło bez atakowania samego siebie? Z jakiej racji płotka co sobie nabija remisy ma mieć medal?


i gdzie ten drugi powód? chyba ze powodem jest
>Medale powinniśmy otrzymywać za osiagnięcia, zasługi, a nie za bycie najlepszym w byciu porażką, albo najlepszym w byciu przeciętnym.
a jak dla mnie ilość remisów to nie jest 'mistrzostwo w byciu przeciętnym'
słowo przeciwko słowu
i co teraz? tomi ma to wywalić bo TY tak uważasz? no nie wydaje mi się
po prostu powiedz ze ci sie to nie podoba, a nie szukasz sztucznych pretekstów do podparcia swojego widzimisie

aquagen chociaż jakiś argument wytoczył, więc sie do niego odniose
z jednej strony to dość logiczne wyjście, a z drugiej, paradoksalnie nie rozwiązuje problemu
zgodnie z twoim tokiem rozumowania, to powinnismy sie pozbyć wszelkich medali, wtedy nie będzie żadnych przelewów


Ale ja nigdzie nie napisałem, że tak ma być i kropka. Nawet temat jest nazwany "kilka zmian i propozycji". To propozycja poparta dwoma (od początku dwoma) argumentami. Podoba się to jesteś na tak, nie to nie. Skończ się napinać.
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 19-10-2016, 19:18   

random napisał/a:
aquagen chociaż jakiś argument wytoczył, więc sie do niego odniose
z jednej strony to dość logiczne wyjście, a z drugiej, paradoksalnie nie rozwiązuje problemu
zgodnie z twoim tokiem rozumowania, to powinnismy sie pozbyć wszelkich medali, wtedy nie będzie żadnych przelewów



W innych kategoriach rankingowych to się tak nie rzuca w oczy, głównie dlatego że towarzyszy im ranking 24h. Więc wszystkie większe zmiany są od razu zauważane i zgłaszane przez graczy. Nie ma takiego rankingu względem remisów, więc nikt nie zwraca zbytnio na to uwagi.
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 19-10-2016, 21:01   

Jak chcecie zmian to trzeba ustalić konkretne propozycje i w punktach wysłać je do admina, gdybym na miejscu Tomiego wszedł na forum i zobaczył 4 strony o jakichś medalach (które jak dla mnie mogą sobie być, bo po to są oznaczenia tych medali, medal za przegrane nie jest żadnym wyróżnieniem tylko upokorzeniem, więc fajnie widzieć kto taki ma ;] ) TO BYM NAWET TEGO NIE CZYTAŁ.
Ta gra żeby się troche podnieść potrzebuje jakiegoś rozwoju w pvp, większej ilości turniejów, jakichś igrzysk tak jak wspominał Rayoko itd. Zresztą z tego co pamiętam BaGGy obiecał ruszyć coś w tym kierunku i zapełnić resztę mapki na salamandrii nowymi wątkami fabularnymi i jakąś areną, więc trzeba po prostu czekać.
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 20-10-2016, 18:42   

Spicer napisał/a:
Jak chcecie zmian to trzeba ustalić konkretne propozycje i w punktach wysłać je do admina, gdybym na miejscu Tomiego wszedł na forum i zobaczył 4 strony o jakichś medalach (które jak dla mnie mogą sobie być, bo po to są oznaczenia tych medali, medal za przegrane nie jest żadnym wyróżnieniem tylko upokorzeniem, więc fajnie widzieć kto taki ma ;] ) TO BYM NAWET TEGO NIE CZYTAŁ.
Ta gra żeby się troche podnieść potrzebuje jakiegoś rozwoju w pvp, większej ilości turniejów, jakichś igrzysk tak jak wspominał Rayoko itd. Zresztą z tego co pamiętam BaGGy obiecał ruszyć coś w tym kierunku i zapełnić resztę mapki na salamandrii nowymi wątkami fabularnymi i jakąś areną, więc trzeba po prostu czekać.


Wystarczy przeczytać pierwszy post. Tam jest w punktach wszystko rozpisane. Czytanie tematu poza jego początkiem przeważnie nie ma sensu ;)
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 21-10-2016, 13:44   

To są tylko propozycje w punktach do dyskusji, pełno jest takich tematów i różnych propozycji, mi chodzi o wybranie z 5 konkretnych, dopracowanie szczegółów i dopiero można pisać z tym do bagiety czy tomiego
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 21-10-2016, 16:23   

A wiecie co bagieta zrobi z takim tematem?Przyjdzie i go zamknie. : )
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 27-10-2016, 22:48   

Tak..
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom