Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: BaGGy
08-10-2016, 20:06
Degradacja Mita ze stanowsika Game mastera.Opinia graczy.

Czy gracze MFO chca degradacji Mita ze stanowiska GM'a?
Tak
83%
 83%  [ 15 ]
Nie
16%
 16%  [ 3 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 08-10-2016, 16:38   Degradacja Mita ze stanowsika Game mastera.Opinia graczy.

Postanowilismy jako spolecznosc mfowska zrobic temat w sprawie degradacji Mita ze stanowsika GM'a.Wiekszosc aktywnych graczy domaga sie zmian na szczeblach adminitracyjnych.Dlaczego mamy w ogole prawo i rzadac takich zmian?Poniewaz my graczy tworzymy ta gre i bez nas wspomniana gra juz dawno by upadla tak jak stalo sie z old mfo.
Propozycje:
Usuniecie GM'a ze stanowiska Game Mastera gry;
Znalezienie nowego Game Mastera gry poprzez glosowanie graczy w formie ankiety.(Forma wyboru i demokratycznego glosowania.)

Dlaczego to administracja ma wybierac zawsze game masterow?Wydaje mi sie,ze to sami gracze wiedza najlepiej,jaki game master jest im potrzebny i kto by sie nadawal na ta funkcje.

Dlatego daje ankiete i licze,ze my SPOLECZNOSC MFOWSKA pokazemy administracji,ze mamy prawo glosu i wyboru,ze mieszkamy w wolnym demokratycznym panstwie.

Oczywiscie licze rowniez na wasza obiektywna opinie i podawanie argumentow pod tym tematem.


Moim glownym argumentem,aby zdegradowac Mita z tej funckji jest to,ze jest to osoba,ktora nie powinna sie znalezc na tym stanowisku.Dlaczego?Dlatego iż w przeszlosci wspomniana osoba miala duzo za uszami i dzialala na szeroka skale lamiac regulamin gry.Wiec dlaczego taka osoba ma wymierzac sprawiedliwosc graczom,jesli sama go nie przestrzegala?Dodatkowym argumentem jest to,ze Mit za bardzo dziala na wlasna reke dlatego ustala swoj wlasny regulamin.
Ostatnio zmieniony przez KiRaKu 08-10-2016, 16:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 08-10-2016, 16:44   

Aż przypomniała mi sie sytuacja, kiedy GM Mit szanowny mnie "udupil" na s1 brzydko mówiąc. Wszyscy pamiętamy tak akcje, jak rownież i inne akcje. Moze przypomnisz nam Mit ile osób oszukałeś? Choćby na s3, dlaczego taka osoba pełni tak ważna funkcje? Jak mozemy słuchać kogoś do kogo nie da sie miec szacunku? Z czego on zasłynął? Co takiego zrobił, żeby miec ten szacunek? Nie popierałem go w styczniu, teraz tez go nie poprę. Wszyscy jesteśmy jedna wilka rodzina, moze czas aby administracja wzięła pod uwagę to, ze my jesteśmy aktywniejsi od miej i chcielibyśmy miec kogoś na tym stanowisku kto naszym zdaniem sie nadaje na ta role. Ktoś kto sie tez nami zaopiekuje i bedzie strzegł prawa i sprawiedliwości. Proszę o degradacje aktualnego GM. Prosimy o to od dawna.
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 08-10-2016, 17:00   Re: Degradacja Mita ze stanowsika Game mastera.Opinia graczy

KiRaKu napisał/a:
Dlatego iż w przeszlosci wspomniana osoba miala duzo za uszami i dzialala na szeroka skale lamiac regulamin gry.Wiec dlaczego taka osoba ma wymierzac sprawiedliwosc graczom,jesli sama go nie przestrzegala?


:cry: :cry: :cry: :cry:
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 08-10-2016, 19:55   

MiT to prawdopodobnie nazwa powstała od niejakiego określenia 'mitoman', obecnie jest mi już go po prostu żal, te jego bajki jakim jeździ bmw ile nie obstawia na csgolounge mimo to, że strona nie obsługuje już zakładów (wtedy były to dobre 3 tygodnie), jak się nie zna na polityce itd.

Zawsze udawał kogoś kim nie jest, tak samo w roli GM'a, unosi się swoim językiem ponad to kim jest przychodzi mi tu do głowy takie stwierdzenie (stupid people acting smart), tu potrzeba osoby która nic nie udaje po prostu JEST DLA GRACZY a nie by sobą coś udowadniać.

Osobiście byłem banowany kilka razy w połowie przypadków słusznie, natomiast w drugiej połowie nie, takie wyzwiska jak 'cfel, glupek, dupa' nie powinny być w żaden sposób używane przeciwko graczowi SZCZEGÓLNIE teraz przy obecnej ilości graczy, w tym momencie pozwolę sobie dodać, że po tym jak zostałem zbanowany na 30 dni więzienia i 360 dni blokady czatu za nazwanie gracza 'cfelem' usunąłem postać z 210lv, a na drugiej 160lv, nie gram BO WŁAŚNIE PRZEZ TEGO GM'a odechciało mi się grać (obecnie gram w v3). Na odpowiedź w zażaleniach musiałem czekać 14 dni, 1 wiadomość na 7 dni... Jeśli dojdzie do zmiany Game Mastera to uważam, że w tym samym czasie powinno dojść do zmian w regulaminie dotyczących używania wulgaryzmów itp. a ja prawdopodobnie powrócę do aktywnej gry.
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 08-10-2016, 20:06   

Propozycja odrzucona.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom