Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
19-10-2016, 16:49
EJ BAGGY
Autor Wiadomość
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 08-10-2016, 20:11   EJ BAGGY

W TAKIM RAZIE GRAJ SE SAM W TA GRE, JA NIE MAM ZAMIARU HAHA I CO TERAZ?
NARA CHCESZ TO MNIE ZBANUJ JESLI MASZ ODWAGE
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 08-10-2016, 20:13   

Dlaczego nie szanujecie zdania graczy? Dalibyście chociaż czas do końca ankiety żeby zobaczyć wnioski. Gracze chcą zmiany, która nie jest niewiadomo jak duża i skomplikowana.
 
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 08-10-2016, 20:14   

https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?p=471636#471636 Dlaczego ten temat zostal zamkniety? Baggy wejdziesz raz na dwa miesiace i bez zadnego wytlumaczenie zamkniesz dowolny temat,ktory jest o twoim pupilku.Jesli masz tak robic to juz w ogole sie nie loguj,bo nikt takiego junior administratora nie potrzebuje.Zalosne zachowanie z twojej strony,jesli macie tak dzialac to najlepiej bedzie jesli zamkniecie ta gre.Zero szacunku dla graczy,ktorzy pozostali przy upadlej grze.
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 08-10-2016, 23:20   

Zbanowac wszystkich za wszystko i kazde slowo, po co nam gracze na mfo :mrgreen: :mrgreen:
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-10-2016, 00:30   

http://imgur.com/a/u8HU4
pozdrawiam cieplutko
Pewnie dla Baggiego bądź innej osoby mającej jakąś władze temat odsunięcia Mita ze stanowiska GM'a to kwestia tego, że jest niewygodny dla starych wyjadaczy co jest błędnym myśleniem. Wymieniony dostosowuje kary wg własnego "widzimisia" nie tylko w przypadku ostatniego bana dla Kiraku, gdzie dostał bana za "Niecenzuralna lub obrażająca innych graczy nazwa użytkownika, avatar lub prezentacja", a tak naprawdę czas bana pasuje do "Używanie obraźliwych i/lub niecenzuralnych słów w stosunku do GM'a lub Administratora.". Mi generalnie średnio on przeszkadza, nie będę pisał, że ze względu na rzeczy, które robił kiedyś na s3 jest z miejsca skreślony, bo każdy z nas ma trochę wybryków za uszami, ja też święty nie jestem, ale niestety śmiało można powiedzieć, że Mit traktuje s6 jak swój plac zabaw, a nie tędy droga. Została nas garstka, a takie działanie zniechęca nawet pozostałych. Ja nie mam na myśli, żeby dać każdemu graczowi wolną rękę, żeby zakładał tyle kont ile mu się podoba, pluł na pysk każdemu na czacie czy też zlewał rank bo to też nie tędy droga, ale po prostu nie banować za byle gówno.
 
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 09-10-2016, 00:37   

Ale to nie jest opinia jednego gracza, czy dwóch. Powiedzmy sobie szczerze, administracja prowadzi ta grę do ruiny. Czy Tomi nie kozę chociaż raz posłuchać sie graczy, którzy nie dość ze wspierają finansowo to sa aktywni i uspołecznieni. Chcielibyśmy na to stanowisko osobę która jest często online, która bedzie potrafiła o nas zadbać. Osobę która bedzie pielęgnować grę i nas przede wszystkich, a jest nas coraz mniej. Odechciewa sie grać jak na takim stanowisku jest nick-Mit. Sorry ale podlizywanie sie na forum i dostanie za to Gma nie jest wporzadku. Ty,bardziej, ze dostała to osoba która ma dosłownie "krew na rękach". Dlaczego chociaż raz Tomi nie zróbisz czegoś w tej sprawie? No tak, przyjdzie zaraz Baggy- czyli za miesiąc i zamknie temat i nikt nim sie nie zainteresuje. Chyba trzeba poruszać codziennie taki temat, moze wtedy cos sie zmieni... Tomi proszę, zrób to dla NAS, dla Mfo2.
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 09-10-2016, 02:25   

Tomi jestes jedyna osoba z administracji z ktora da sie wejsc w dyskusje i nie traktujesz drugiej osoby (gracza) z gory i potrafisz go wysluchac i odpowiedziec mu na pytanie.Wiec w imieniu graczy jak i mojego,prosilbym cie o to,zebys dal nam prawo do glosu.Abys otworzyl zamkniety temat przez bagiego,ktory nawet nie podal zadnego powodu i argumentu.Na oko aktywnych graczy zostalo moze 300-500 wiec daj prawo im sie wypowiedziec.Temat,ktory stworzylem mial na celu pokazanie,ze wybranie nowej osoby na stanowisko gm'a to nie jest opinia 1 osoby(czytaj mnie) poniewaz kazdy wie,ze do mita jestem uprzedzony,tylko opinia wielu,wielu osob w tej grze.
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 09-10-2016, 02:29   

Eh Tomi był, moze jak przyjdzie znowu to zdziała w tej sprawie... Tak mi żal tej gry, eh
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
Self Made
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 1
Dołączył: 09 Paź 2016
Wysłany: 09-10-2016, 02:40   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez MiT 09-10-2016, 11:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 09-10-2016, 02:46   

Prawda jest taka, że w MFO2 jak i w MFO3 panuje SYF w stanowiskach modów/GMów, a administracja tego NIE OGARNIA i zamiast zrobić porządek woli zamknąć temat. Wystarczy poczytać co wypisują i co robią ich teamowcy w grze lub na forum..... Ja swoje widziałem i prawdę mówiąc tak chorych teamów dawno na oczy nie widziałem... Oczywiście, moja wypowiedź może dla kogoś być obraźliwa, ale wyraziłem kulturalnie to co ZAOBSERWOWAŁEM, dlatego nie powinienem być w żaden sposób ukarany. Jeżeli adminom zależy na nowych graczach, dobrej atmosferze i chcą porządku w grze, powinni zainteresować się na serio tym co się dzieje. Obsadzili na stanowiskach niewłaściwych ludzi i w efekcie są same problemy. Nie mam w tym momencie akurat koniecznie na myśli MiTa, piszę ogólnie.

Krótka piłka - są dwa wyjścia:
1) admini zmieniają teamy i robią porządek - gracze są zadowoleni i nie ma już problemów
2) admini udają, że jest ok - odchodzą ludzie - wersje się wyludniają - gra zmierza ku końcowi

Może wydać się to śmieszne - co o MFO2/3 może wiedzieć taki noskill jak ja... Grałem w parę gier i zarządzały nimi różne teamy... Te, które zmiatały pod dywan błędy swoich teamowców traciły naprawdę najwięcej... A wystarczy tak niewiele... Logi, wnioski, obserwacje i degradacje...
 
 
Self Made
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 1
Dołączył: 09 Paź 2016
Wysłany: 09-10-2016, 03:09   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez MiT 09-10-2016, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 09-10-2016, 11:19   

NAJZABAWNIEJSZE JEST TO ZE NA S5 PVP SWIECIE WYBRANI NA STANOWISKO KIEDY JA MIALEM SZANSE, ZOSTALEM SKRESLONY ZA TO ZE SOBIE EXEPILEM KONTAMI I POZNIEJ JE KASOWALEM A POZNIEJ CI GMI AKTYWNI PRZESTALI BYC PO MIESIACU O ILE SIE W TYM CZASIE NIE SKASOWALI :D TYM BARDZIEJ SMIESZY WYBOR TAKIEJ OSOBY JAK MIT KTORY GORSZE RZECZY ROBIL I TO KAZDY WIE ;) Z RESZTA NIE TYLKO ON, JAKAS OSOBA POMIMO PRZELEWANIA PUNKTOW NA S1 PRZEZ PROXY, GRANIE NA PROXACH TEZ GM'EM ZOSTALA :-D :-D :-D POZDRO DLA KOLESIOSTWA, MAJACYCH SATYSFAKCJE, MAJAC FUNKCJI WIECEJ W UMARLEJ GRZE, "LEPSI" SA PRZYNAJMNIEJ W INTERNECIE, GRZE KTORA UMARLA 8LAT TEMU. TERAZ TO MOGLIBY MNIE BLAGAC NA KOLANACH A NIE CHCIALBYM POMOC W TRZYMANIU PORZADKU, REKE POMOCNA WYLOZYLEM DAWNO
_________________

RIP 2007-09 [*]
Ostatnio zmieniony przez ElfenLied 09-10-2016, 11:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-10-2016, 11:22   

Self Made napisał/a:
SIEMA ALL OD DZIS POWRACAM BO GM MIT DAL MI BANA NA IP ALE W LOGACH TEGO NIE BYLO WIDAC A ZA CO ? WIECIE ZA TO ZE PISALEM Z CAPSEM . I BEDE PISAL POWOD BO MOGE SKORO NIE JEST TO ZABLOKOWANE TO ZNACZY ZE MOZNA I NIE POWINNIENEM DOSTAWAC ZA TO KARY . ALE WALIC TO A CO DO GM TO SZKODA ZE NIE MOGE GO SPOTKAC W REALU . JAK KTOS MA NA NIEGO NAMIAR DAWAC DOGAAMY SIE :d :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 09-10-2016, 02:41 ]
KIRAKU 300 500 AKTYWNYCH ?????????????????????????????????????????? JA PO 300 TO WIDZIALEM Z 6 LAT TEMU XdddddddddddddddddddddddddD



Ty akurat bezsprzecznie zasłużyłeś
 
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 09-10-2016, 11:45   

Szkoda sie w ogole wypowiadac tutaj, jesli opinia graczy nie ma znaczenia to ja naprawde nie wiem co ma :D Gre tworza gracze a nie niekompetentny osobnik na stanowisku

Pozdro

[ Dodano: 09-10-2016, 11:48 ]
Jedno sie przynajmniej nie zmienilo... nieprzyjemne tematy kasujemy, tak jak za czasow mojego bana za licytowanie eliksirow ktorych tylko ze skrzynek mozna bylo zdobywac :lol: po czym wprowadzone zostaly limity cen na targu X*****D
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 09-10-2016, 12:02   

No oczywiscie bo przeciez administracja gry tworzy gre dla administracji,a nie dla graczy.To jedyne jest wyjasnienie dlaczego my gracze w tej grze od zawsze jestesmy tak opluwani.Administracja taka jak Baggy czy Mit to jest typowy rzad nazistowski i niestety jest to smutne,ze gracze nie moga wybrac tego co jest dla nich najlepszym rozwiazaniem,tylko wybiera to osoba,ktora zaloguje sie tylko do gry wylacznie dlatego,ze jego pupilek(MIT) poskarzyl sie do niego na fejsbuku,a Bagi niczym Hitler wsadzil nas do obozu i spalil wszystkie tematy bez wyjasnien.Powtorze,jesli ma byc taka administracja to po prostu lepiej zamknijcie ta gre i jej nie prowadzcie jesli z graczami tak postepujecie to na nich po prostu nie zaslugujecie.Nie mowie tu do ciebie tomi bo jak wczesniej wspomnialem jestes jedyna osoba z administracji z,ktora mozna porozmawiac i wejsc w normalna dyskusje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom