Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
19-10-2016, 16:49
EJ BAGGY
Autor Wiadomość
Synd 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Espada_200
Level: 200
Świat: 3
Wiek: 28
Dołączył: 01 Lut 2016
Wysłany: 10-10-2016, 15:50   

Star Boy v1 napisał/a:
Ty sie lepiej nie udzielaj, okrądlees mnie z konta. Widać, ze kolega Mita. Bez pozdrowień.

[ Dodano: 10-10-2016, 13:14 ]
I z tego co wiem, to bronisz mita bo pozwalal ci miec multi na s1. Sam mi to mówiłeś, jak trzeba to dam nawet hasło do gg.Przeciez systemu nie przerobię.Bez pozdrowień x2.


Kolega mita ? Skad takie informacje ?

Macie grupke takich swoich ziomeczkow, co planujecie jednego wstawic na GM bo bedzie wam pozwalal multi etc robic :3
Konta na 1 nie mam, skoncz gadac takie farmazony xD D

Mit bardzo dobrze sobie radzi bo zabrania wam robic przelwy i placzecie :P

BEZ POZDROWIEN
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 10-10-2016, 17:20   

Cytat:
"Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem" ~J 8,1-11
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 11-10-2016, 16:30   

Nie kłam espada, niedawno nawet pisałeś żebyśmy o tym zapomnieli. Kłamczuch ohydny, fuj.

I konta juz nie masz, bo okrądlees innego kumpla z konta i dowiedział sie o tym Tomi. Dostałeś permanentna bana na s1 kłamczuchu x2. Tomi moze potwierdzić, jeśli pamięta ta sytuacji a pamięta bo zgłaszał go sam Jabba. Kłamczuch ! Ohyda.
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
Ostatnio zmieniony przez Star Boy v1 11-10-2016, 17:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 11-10-2016, 16:51   

Wstrętny obrzydliwy kłamczuch.
 
 
Cejot 
Użytkownik


Level: 20
Wiek: 21
Dołączył: 09 Mar 2014
Wysłany: 11-10-2016, 21:02   

Żyjecie w bardzo dużej nie wiedzy i ktoś wam mydli oczy jak chce, dlatego nie podejmuję dalszej dyskusji bo to bezcelowe.
(Każda gra online posiada serwery specjalnie do testów)[/quote]

NIEWIEDZY jak już panie GM rocznik 97'. Żeby prowadzić dyskusję wypadałoby poznać najpierw jakieś podstawy polskiej pisowni.

Ktoś tu pisał, że chcemy GM, który pozwoli na przelewy, otóż nie. Chcemy GM, który nie będzie banował za słowa ''głupek, dzieciaczku, członek, narządy rozrodcze itd.''
Albo te bany za ''spam'', bo ktoś napisze dwa razy XD. No trzymajcie mnie. I tak czat jest praktycznie nieaktywny mimo wprowadzenia globala, a ten banuje za byle słowo, strach napisać cokolwiek.

Może mi ktoś wyjaśnić za co gracz w1tchcr4ft dostał bana? Spamowania w załączniku NIE WIDAĆ.

MiT dalej wmawiaj, że jesteś 94', pisz dalej w takim przemądrzałym stylu z tą swoją arogancją i pogardą dla graczy, którzy w 95% przypadkach są starsi od ciebie i maturki pisali już dawno, a nie rok temu( o ile byłeś w LO).

Zawsze miałem beke z tych twoich przekrętów, bo robiłeś to na tyle nieudolnie, że każdy się dowiadywał nawet zwykły random XDD

Jeszcze te twoje rady i pomoce w statach xD D nie widziałem jeszcze, żebyś podał jakieś chociaż poprawne staty, to że sobie zlałeś rank na s3 to nie znaczy, że jesteś pro player, a za takiego się uważasz.

Nie pozdrawiam.
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 11-10-2016, 21:48   

Cejot napisał/a:
Może mi ktoś wyjaśnić za co gracz w1tchcr4ft dostał bana? Spamowania w załączniku NIE WIDAĆ.


Cytat:
Spamowanie na czacie (bez przekleństw) np. powtarzanie tej samej wypowiedzi czy reklamowanie innych stron.


Cytat:
22.09.2016, 00:04:16 [17:7] Saiyan: lolking.net/summoner/eune/22553207


Wydaje mi się że o to chodzi.

Chociaż osobiście nie uważam tego za reklamowanie innych stron, bo to tak samo jak wysłać komuś link do swojego profilu steam.

Z innej strony, kim trzeba być żeby zgłaszać kogoś za takie coś? Nawet rudy z blok ekipy by nie śmiał XDDDDDDD
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 12-10-2016, 01:03   

To jest smutne, ze nikt z administracji nie raczy nawet zawrzeć jakiekolwiek dyskusji z graczami. Nie ważne jaka ma opinie, chociaż niech bedzie zainteresowany tym co tutaj poruszamy. To sa ważne kwestie, bynajmniej dla graczy.
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
Raid
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 13 Paź 2016
Wysłany: 13-10-2016, 02:38   

Mi się chce śmiać z was wszystkich , powód prosty to GRA BEZ PRZYSZŁOŚCI a wy na siłę chcecie coś udowodnić tylko KOMU ? . Zrozumcie jest około 50 online tylko dlatego że połowa graczy ma odpalone 2 konta . ROZUMIECIE :!: :!: :!: . <- BO MI SIE WYDAJE ZE NIE . Zacznijcie podchodzić do tej gry z dystansem tak jakby jutro mogło by jej nie być , i NIC BY TO NIE ZMIENIŁO. Wtedy dopiero zaczniecie grać .

MIŁEGO DNIA I MIŁEJ GRY "_____________"
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 13-10-2016, 10:34   

Raid napisał/a:
Mi się chce śmiać z was wszystkich , powód prosty to GRA BEZ PRZYSZŁOŚCI a wy na siłę chcecie coś udowodnić tylko KOMU ? . Zrozumcie jest około 50 online tylko dlatego że połowa graczy ma odpalone 2 konta . ROZUMIECIE :!: :!: :!: . <- BO MI SIE WYDAJE ZE NIE . Zacznijcie podchodzić do tej gry z dystansem tak jakby jutro mogło by jej nie być , i NIC BY TO NIE ZMIENIŁO. Wtedy dopiero zaczniecie grać .

MIŁEGO DNIA I MIŁEJ GRY "_____________"


Widzisz, Tobie się chce śmiać ze wszystkich, a po tym poście wszyscy będą śmiali się z Ciebie ^^ ale to dobrze, błazen powinien bawić na dworze królewskim.

Chcesz mówić innym jak mają grać, jak podchodzić do gry. Co Cię to interesuje? Nie rozumiem takiego głupiego szczekania jadaczką. Przecież to jest proste - nie pasuje Ci to wypad. Nikt nie każe Ci się starać, wypowiadać, próbować coś zmienić, ale skoro są tacy, którzy czują taką potrzebę to nie rozumiem po co otwierasz pape. Masz swoje podejście, inni mają swoje. Aż takie skomplikowane? Jak widać niektórych przerasta. Skąd się tacy wylęgają?

Temat mnie nie interere, Baggy w formie.

Przyszedłem, zobaczyłem, obśmiałem.
 
 
Raid
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 13 Paź 2016
Wysłany: 13-10-2016, 16:28   

hahahahhahaa zalosny to ty jestes , a napisalem to co mysle i gowno to ciebie interesuje cwaniaku
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 13-10-2016, 18:14   

Raid napisał/a:
hahahahhahaa zalosny to ty jestes , a napisalem to co mysle i gowno to ciebie interesuje cwaniaku


Ojoj zabolało widzę mocno, aż jeszcze pw w grze dostałem ^^ Również napisałem co o tym myślę, dlatego Cię obśmiałem. Jesteś pośmiewiskiem, ale nie martw się, tacy też są potrzebni.

Jest jakiś mod? Typeczkowi chyba wystarczy "wolności słowa".
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 13-10-2016, 19:12   

Nie napisal nic takiego,aby zasluzyc na zablokowanie,wyrazil tylko swoja opinie.
 
 
Kronoxus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 200
Dołączył: 21 Lut 2016
Wysłany: 13-10-2016, 19:26   

Ja uważam że powinniście czerpać z gry jak najwięcej zanim zostanie ona zamknięta (oby jak najpóźniej) zamiast prowadzić takie kłótnie :grin: Ja nie ingeruję się w żadne turnieje ani pojedynki tylko skupiam się na fabule i moim celem jest ukończyć ją chociaż raz przed zamknięciem gry (próbuję już od 6 lat :roll: ) i według mnie szkoda sobie psuć nerwy...może nie do końca was rozumiem bo jak pisałem skupiam się tylko na fabule, ale w dalszym ciągu wydaje mi się że spory przynoszą tylko szkodę, a ludzi zostało już i tak niewielu :-|

Miłej gry!
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 13-10-2016, 22:01   

Zrobił niepotrzebny offtop, ot co.
 
 
Raid
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 13 Paź 2016
Wysłany: 19-10-2016, 00:01   

rayoko moze tez tak wypisuje bo rowa lize za jakies korzysc od gm kto tam wie :!: :!: :!:

mowi sie ze nie ma skutku bez przyczyny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom