Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Atrybuty
Autor Wiadomość
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 27-10-2016, 21:23   Atrybuty

atrybut lodu dostępny od miasta nordii, dla kumatych odbuduje to w znacznym stopniu gre na niższych levelach, zobaczycie ilu Januszy zobaczy w tym swoją szansę na duży rank, kto da rade ubić rapsa 2 na 29 lv i cofnąć level :> i tak jest wiele sposobów na pokonanie loderów ale to zawsze był jakiś smaczek na 22 lv, niepotrzebnie zmieniony.
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 27-10-2016, 22:47   

Bez sensu. Wcześniej robili na 21-22 duchy, teraz robią na 14-15 serafina, więc dla odmiany niech jak najwcześniej robią rapsa2?

Osobiście prędzej jestem za tym, co wtedy proponował Tomi - dać możliwość naładowania każdego atrybutu w każdym mieście.
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 27-10-2016, 22:48   

Tak.
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 29-10-2016, 10:14   

oojj Rayoko Rayoko Rayoko... atry lodu na 15-16 levelu na nic się nie zdają, bo jest gem na 3-4* i nikogo tym nie hitniesz, kwintesencja lodera to walenie wszystkich na hita, a to jest możliwe od 21 levela. I to ma sens bo jestem przekonany że wzrosłaby ilość graczy na tych levelach, a przecież zamiana atrów nic nikogo nie kosztuje, nie jest to jakaś wielka zmiana zaburzająca porządek w grze, można to wprowadzić i zobaczyć co się stanie.
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 29-10-2016, 11:14   

Heh, Spicer, Spicer, Spicer, zrobiłem z 15 loderów na 21/22, każdym wbiłem ponad 20k i mało kiedy zdejmowałem kogoś na hita (typowe 162mp, chociaż było chyba ze dwa razy na 4 ataki) Na 14/15/16 teraz robią loderów i sytuacja wygląda identycznie jak na 21/22 - stoją sobie na polu i żeby zdjąć, trzeba zrobić staty stricte pod nich (niekoniecznie anty), ale nawet na tej samej zasadzie. Przewaga loderów to atrybuty lodu, ale nie zdejmowanie na hita. Poza tym jest mnóstwo przykładów na 14-16 loderów, którzy ubili sporo rankingu, więc nie mów, że na tym lv to nic nie daje.

Po roku dajmy atry lodu do scythe, kto wcześniej Shive ubije. Będzie większa frekwencja na tych lv.

To nic nie zmienia, jedynie to na którym lv będą loderzy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom