Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
zmiany od allaha
Autor Wiadomość
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-11-2016, 19:58   

AllAh AkbAr napisał/a:
GDZIES MAM CZY DOSTANE BANA I ZACZNE OD 1 LVL TAKA GRA I TAK NIE MA SENSU

dla ciebie to nie pierwszyzna na s6 a wracasz jak zaraza self
 
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 19:58   

I JA MOGE MIEC TO GDZIES BO NIC MNIE TO NIE KOSZTOWALO AL JAK KTOS WYDAL SPORO KASY TO TERAZ NIE CHCE ZMIAN BO JUZ ZAINWESTOWAL:)))))))))

[ Dodano: 14-11-2016, 20:01 ]
WIEM KOGO MASZ NA MYSLI ON MA GDZIES WSZYSTKO A JA NIE :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
 
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 14-11-2016, 20:01   

AllAh AkbAr napisał/a:
TAK JESTEM WSTANIE ALE ILE DO TERAZ BYM NIE NASTUKŁA 200M OD POWSTANIA 6 SW NA MIKSACH LV2

[ Dodano: 14-11-2016, 19:54 ]
TEN SW 6 ODRÓŻNIA OD 3 TYLKO TYMI PUNKTAMI

OGRANICZENIE KONT 1KONTO =150M
BRAK MOZLIWOSC ZLEWANIA RQ NA SEJFY JAK NA 3
NIE MA NIC INNEGO

A JAK SA TO CHETNIE SIE DOWIEM JAKIE

[ Dodano: 14-11-2016, 19:55 ]
PRZPALE :) ))) GDZIES MAM CZY DOSTANE BANA I ZACZNE OD 1 LVL TAKA GRA I TAK NIE MA SENSU


Zrozum człowieku, w ten sposób ludzie zarabiają jeśli nie mają nikogo kto by ich wsparł finansowo. Sam tak zarabiam na mojej drugiej postaci, bo nie chcę nikomu głowy zawracać. Nie gram tam na ranking, tylko przechodzę fabułę, jak potrzebowałem golda, potrafiłem zarobić w jeden dzień ponad 5kk na samych miksturkach i ekwipunku w poprzednich miastach.

To czym się odróżnia s6 od s3 napisałem Ci kilka postów wcześniej, celowo Ci podałem link, doczytaj sobie różnice.

Znowu przeczysz sam sobie, skoro masz gdzieś to czy dostaniesz bana i czy gra ma sens, to po co proponujesz zmiany? To jest hipokryzja.

AllAh AkbAr napisał/a:
I JA MOGE MIEC TO GDZIES BO NIC MNIE TO NIE KOSZTOWALO AL JAK KTOS WYDAL SPORO KASY TO TERAZ NIE CHCE ZMIAN BO JUZ ZAINWESTOWAL:)))))))))

[ Dodano: 14-11-2016, 20:01 ]
WIEM KOGO MASZ NA MYSLI ON MA GDZIES WSZYSTKO A JA NIE :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P


Teraz zaprzeczyłeś swojemu poprzedniemu postowi. Self Made, mało Ci banów?
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 20:08   

ROZNI SIE W REGULAMINIE FAKT
ALE W GRZE TO NIC NIE WARTE PUNKTY!!!!
A CO DO TEGO ZE NIE MA KTO ICH FINANSOWAC TO SAM POTWIERDZILES NA FABULE A TO ROZNICA NIZ NA RQ

A CO DO TEGO ZE MAM GDZIES CZY DOSTANE BANA TO MAM NA MYSLI TO ZE JA NIC NIE ZAINWESTOWALEM NAWE 1 MF AKTUALNIE WIEC MOGE MIEC WYWALONE CZY OD NOWA ZACZNE

ZNAJAC ZYCIE W GRZE GDYBYM WYDAL KASE TO BYM SAM ALBO MILCZAL O TAKIE ZMIANY ALBO ROBIL CO SIE DA ABY ICH NIE BYLO

NA TYM FORUM TAK JEST Z KAZDYM OBOJETNIE CO SIE NAPISZE TO HEJT BO ZAWSZE BEDZIE TO KOMUS NIE WYGODNE A NA PEWNO JAK SIE ZAINWESTOWALO SPORO KASY
DALEJ PISZE DO MITA ABY GO ZAMKNOŁ BO SZKODA CZASU TA ROZMOWA I TAK DO NICZEGO NIE PROWADZI
 
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-11-2016, 20:09   

to przykre ze zaczynasz rozmowy które do niczego nie prowadza
 
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 20:13   

A DO CZEGO POWADZA DO KŁOTNI BO KAZDY MA SWOJE ZDANIE I BEDZIE SIE GO TRZYMAL
NAWET JAK WIE ZE NIE MA RACJI.. I NIE TYLKO JA ALE INNYCH TEZ TEMATY SKONCZYLY SIE Z ZAKMNIECIEM BADZ JUZ TAM NUDNYM ZE NIKT SIE NIE WYPOWIADA BO SZKODA CZASU
 
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 14-11-2016, 20:14   

AllAh AkbAr napisał/a:
ROZNI SIE W REGULAMINIE FAKT
ALE W GRZE TO NIC NIE WARTE PUNKTY!!!!
A CO DO TEGO ZE NIE MA KTO ICH FINANSOWAC TO SAM POTWIERDZILES NA FABULE A TO ROZNICA NIZ NA RQ

A CO DO TEGO ZE MAM GDZIES CZY DOSTANE BANA TO MAM NA MYSLI TO ZE JA NIC NIE ZAINWESTOWALEM NAWE 1 MF AKTUALNIE WIEC MOGE MIEC WYWALONE CZY OD NOWA ZACZNE

ZNAJAC ZYCIE W GRZE GDYBYM WYDAL KASE TO BYM SAM ALBO MILCZAL O TAKIE ZMIANY ALBO ROBIL CO SIE DA ABY ICH NIE BYLO

NA TYM FORUM TAK JEST Z KAZDYM OBOJETNIE CO SIE NAPISZE TO HEJT BO ZAWSZE BEDZIE TO KOMUS NIE WYGODNE A NA PEWNO JAK SIE ZAINWESTOWALO SPORO KASY
DALEJ PISZE DO MITA ABY GO ZAMKNOŁ BO SZKODA CZASU TA ROZMOWA I TAK DO NICZEGO NIE PROWADZI


AD1.
Skoro to nic nie warte punkty, po co na nie grasz? Nic Ci nie potwierdziłem, gram na fabułę, więc nie mam ochoty zawracać nikomu głowy. Gdybym chciał mieć złoto, ekwipunek, gemy, wystarczyłoby poprosić jedną czy dwie osoby.

AD2.
Co mnie to obchodzi? Za co niby miałbyś dostać bana? Złamiesz regulamin, to go dostaniesz.

AD3.
Chyba się kryminalnych albo w11 naoglądałeś, mfo2 to nie jest mafia.

AD4.
Rozmowa? Byłem pewny że dalej dyskutujemy o Twojej propozycji, ale na każdy mój argument podawałeś odpowiedź z całkiem "innej parafii".
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-11-2016, 20:16   

zależy jak ktoś wyraża swoje zdanie ty udajesz trolla i robisz to tak nieudolnie, że czytanie twoich postów powoduje krwawienie oczu nawet jakby miały jakiś sens to w otoczce głupoty nikt tego nie wydedukuje chyba, że by cofnął się w rozwoju aby zgrać sie z twoim tokiem myślenia. pozdrawiam
 
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 20:17   

SZKODA CZASU JAK JUZ PRZEDSTAWIE GO NA PW ODPOWIEDNIM OSOBOM ROZPISANY OD A DO Z JAK UZNAJA ZE MA SENS SAMI DADZA GO NA FORUM CZY JAKAS ANKIETA ........

[ Dodano: 14-11-2016, 20:20 ]
zależy jak ktoś wyraża swoje zdanie ty udajesz trolla i robisz to tak nieudolnie, że czytanie twoich postów powoduje krwawienie oczu nawet jakby miały jakiś sens to w otoczce głupoty nikt tego nie wydedukuje chyba, że by cofnął się w rozwoju aby zgrać sie z twoim tokiem myślenia. pozdrawiam


POCZYTAJ CO TY NIE RAZ PISZESZ TO SAM SIE ZASTANAWIAM ILE MASZ RENTY ZE MASZ AZ TYLE NA MF
 
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-11-2016, 20:21   

daj im od razu link do tematu to zorientują się że to rady specjalisty

nie mam renty cały budżet poszedł na twoja rehabilitacje, ale widać ze to były środki wyrzucone w błoto
Ostatnio zmieniony przez Skuzz 14-11-2016, 20:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 14-11-2016, 20:22   

Każdy z pomysłów jest absurdalny. Stanowcze nie.

Temat wypadałoby zamknąć, bo to co się tutaj wyprawia to jakiś cyrk.
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 20:23   

NIE ROBIŁEM SCREENOW ALE ZACZNE :)

[ Dodano: 14-11-2016, 20:23 ]
I TERAZ PRZEPYCHANKI JAK W GIMNAZJUM ZACZYNASZ :) NIE MYSL ZE W TO WEJDE

[ Dodano: 14-11-2016, 20:28 ]
RAYOKO TO JUZ NIE BYLO NA TEMAT OD POCZATKU ...... JEDNAK 1 GRACZ MIAL RACJE ZE SZKODA CZASU PISAC TU CO KOLWIEK:)))))

[ Dodano: 14-11-2016, 20:29 ]
BO I TAK TO STRATA CZASU
 
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 14-11-2016, 20:33   

allah, oczywiście że nie, zwłaszcza w Twoim przypadku. Dopiero co robiłeś burdel na forum pod nickiem self made - https://forum.mfo2.pl/search.php?search_author=Self+Made , w linku każdy może zobaczyć co sobą reprezentujesz. Wszystkie posty są zablokowane, bo nikt Cię tu nie chciał, ale na szczęście są ludzie którzy cytowali Twoje wypowiedzi, więc warto sprawdzić i zakopać trolla.
 
 
AllAh AkbAr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: allah akbar
Level: 55
Świat: 6
Wiek: 62
Dołączył: 12 Lis 2016
Wysłany: 14-11-2016, 20:37   

SELF MADE TO NIE JA I TYLE NA TEN TEMAT A JESLI CHODZI JUZ O RESZTE TO MNIE TO LOTTO ROBCIE CO CHCECIE WKONCU ZOSTANIE WAM DZIECI UCZYC GRAC W MFO .
 
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 14-11-2016, 20:38   

AllAh AkbAr napisał/a:
SELF MADE TO NIE JA I TYLE NA TEN TEMAT A JESLI CHODZI JUZ O RESZTE TO MNIE TO LOTTO ROBCIE CO CHCECIE WKONCU ZOSTANIE WAM DZIECI UCZYC GRAC W MFO .


Też bym się wypierał, bo wstyd. Jednak fakty bywają brutalne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom