Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
10-01-2017, 19:19
Salamandria
Autor Wiadomość
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 21-12-2016, 21:56   

Nic z tych rzeczy...Przecież nikt nie mówi, że nagle gracze tylko expiący na potworkach będą się dali zabijać na mapie... Miasta nadal są bezpieczne! A przy expieniu trzeba po prostu uważać i nie stawać na mapie! Tyle! Żadnego problemu nie ma...
 
 
idecekRR 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: idecekRR
Level: 300
Świat: 6
Wiek: 29
Dołączył: 18 Kwi 2016
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-12-2016, 10:02   

powiedźcie mi po co jest ta ankieta ? jest jeszcze sporo osób którzy nie dotarło na salamandrie ani na tym świecie ani na żadnym innym ale mają +20lv i mają prawo głosować .. owe osoby głosują na NIE bo chcą zobaczyć jak jest teraz i o co wogole chodzi :O ktoś kto gra na PVE nie zatrzyma sie na 230 lv tylko poleci dalej i po kilku dniach już nie ma kto go nawet atakować!! :O
 
 
 
xyzzy 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 666
Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2007
Skąd: PIEKŁO
Wysłany: 22-12-2016, 10:50   

Cytat:
Głosować mogą gracze od 100 poziomu , zarejstrowani przed: 21-12-2016, 20:00 . Ankieta trwa do: 28-12-2016, 20:00:00
_________________
xyzzy
 
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 22-12-2016, 19:17   

xyzzy napisał/a:
Cytat:
Głosować mogą gracze od 100 poziomu , zarejstrowani przed: 21-12-2016, 20:00 . Ankieta trwa do: 28-12-2016, 20:00:00


Sorry, ale to jest nieporozumienie. Mi bardzo zależy na pvp na Salamandrii, a nie wbijam +100 właśnie ze względu na ochronę. Z jakiej racji nie mam prawa głosu w tej sprawie? Gdyby było pvp na Salamandrii od razu wbiłbym lv i myślę, że wielu graczy podobnie, także nas też to dotyczy. Ta ankieta nie odzwierciedli faktycznego wyniku.
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 23-12-2016, 10:07   

Rayoko napisał/a:


Sorry, ale to jest nieporozumienie. Mi bardzo zależy na pvp na Salamandrii, a nie wbijam +100 właśnie ze względu na ochronę. Z jakiej racji nie mam prawa głosu w tej sprawie? Gdyby było pvp na Salamandrii od razu wbiłbym lv i myślę, że wielu graczy podobnie, także nas też to dotyczy. Ta ankieta nie odzwierciedli faktycznego wyniku.


dobrze mówi
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 23-12-2016, 23:31   

Faktycznie ktoś bez lvla na Salamandrię powinien się na jej temat wypowiadać... Jak grasz na Arkadii i Ci tam dobrze, to tam zostań... To tak jakby dać ankietę od 20 lvl na temat Serafina i ktoś ma pretensje, że będąc w Langeburgu nie może w niej wziąć udziału, bo przecież jego gra dotyczy już okolic Urkaden! :v
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 24-12-2016, 00:32   

Mixerslayer napisał/a:
Faktycznie ktoś bez lvla na Salamandrię powinien się na jej temat wypowiadać... Jak grasz na Arkadii i Ci tam dobrze, to tam zostań... To tak jakby dać ankietę od 20 lvl na temat Serafina i ktoś ma pretensje, że będąc w Langeburgu nie może w niej wziąć udziału, bo przecież jego gra dotyczy już okolic Urkaden! :v


Albo nie przeczytałeś tego co napisałem, albo nie zrozumiałeś.
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 27-12-2016, 16:46   

Rayoko doskonale zrozumiałem. Są osoby, które zostają na Arkadii po to by tam robić pvp, bo na Salamandrii nie mają aż tylu możliwości pvp. Gdyby wyłączyli ochronę na Salce, to byście przeszli, aby pobić się tu...

Ankieta jest dość wyrównana, ale pokazuje, że mimo iż wielu graczy chce zniesienia ochrony, także WIELU GRACZY chce by taka ochrona POZOSTAŁA. Bez względu na wynik ankiety taki podział głosów pokazuje, że nie można olewać żadnej ze stron.

Pomyśleliście o znalezieniu kompromisu?
Dać atrakcję high lvlom na Salce, jednocześnie nie wyłączając ochrony...
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 07-01-2017, 22:58   

Mixerslayer napisał/a:
Rayoko doskonale zrozumiałem. Są osoby, które zostają na Arkadii po to by tam robić pvp, bo na Salamandrii nie mają aż tylu możliwości pvp. Gdyby wyłączyli ochronę na Salce, to byście przeszli, aby pobić się tu...


I teraz spójrz. Wbiłem 85 lvl, jestem w finale turnieju i po nim odchodzę na 100+ z myślą o fabule i walkach na turkach 120-230. Co teraz? Nie mam prawa głosu bo jeszcze nie wbiłem 100, ale za dwa dni będę miał 113 po odblokowaniu. To jest dopiero słabe w stosunku do graczy którzy jakoś sobie planują "karierę" na danej postaci.
Ja osobiście bardzo bym chciał walk na salamandrii, ale nie jestem w stanie głosować ponieważ nie osiągnąłem pewnego poziomu. To uważasz za sprawiedliwe?

Jeżeli nie wierzysz, że po odblokowaniu pyknie 113 to proszę, a postać (Divided) już siedzi na salamandrii i czeka na koniec turka ;)
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 09-01-2017, 00:34   

Ankieta zakończona.

Pierwsze primo - dodanie atrybutów do świątyń powinno być formalnością.

Drugie primo - w ankiecie dot. pvp na mapie Salamandrii jest prawie równo, ale jednak demokratycznie wygrywa NIE. Aby uszanować wyniki jestem za tym, aby nie zmieniać tego, co przez lata funkcjonowało.
Z kolei aby uszanować zdanie tych 40-49% osób, które było na TAK proponuję zrobienie czegoś, co da im rozrywkę.
Opcja nr 1 - specjalna mapka pvp dla nich, aby mogli się tam łapać do woli
Opcja nr 2 - dodatkowe turnieje dla graczy salamandrii

Jednakże głosowanie demokratyczne wyszło na NIE i należy to uszanować.
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-01-2017, 12:16   

Mixerslayer napisał/a:
Opcja nr 1 - specjalna mapka pvp dla nich, aby mogli się tam łapać do woli
Opcja nr 2 - dodatkowe turnieje dla graczy salamandrii


nr1 no i co to daje skoro żadne mięso tam nie pójdzie? :)
nr2 to za chwile obudzą się ci z arkadii ze tez chca
 
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 09-01-2017, 13:46   

Cytat:
Opcja nr 1 - specjalna mapka pvp dla nich, aby mogli się tam łapać do woli

Przecież jest mnóstwo "specjalnych mapek pvp" na Salamandrii: jaskinie płaczących zjaw, kopalnia, wejście do krateru... Jak ktoś chce się połapać to ma gdzie iść. Bo jak wyobrażasz sobie taką mapkę, wchodzisz na polanę o wymiarach np.4x4 i tam nie ma pvp? Tam to już w ogóle nie pójdzie nikt kto nie walczyć
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-01-2017, 16:55   

Nie chce mi się zbytnio udzielać na ten temat ale wyniki są jakie są i trochę egoistyczne podejście z niektórych strony. Może i byście chcieli pvp na Salamandrii ale jednak większość nie chce więc to uszanujcie chociaż zamiast się spierać.
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 09-01-2017, 19:28   

na s1 większość jest za zniesieniem więc czekamy na odblokowanie tam pvp :) wg mnie na s6 też powinno zostać to zrobione, w ogóle to nie rozumiem tego podejścia, gram na bossy, nie walczę proszę mi nie przeszkadzać, albo się akceptuje całą gre albo [ciach] Swoim pierwszym kontem miałem 150 lv 600 wygranych i 1600 dedów i jakoś nigdy nie płakałem że ktoś mnie złapał, brałem rewy, skupowałem eq i ulepszałem staty aż nie wygrałem no i szedłem tak z levelem pokonując bossy, walcząc i obrażając się na czacie. Jesteście dla mnie [ciach] i nie szanuje waszego zdania ani nawet nie będę starał się go zrozumieć :)



+1 ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony przez MiT 10-01-2017, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 10-01-2017, 00:01   

Skuzz napisał/a:
Mixerslayer napisał/a:
Opcja nr 1 - specjalna mapka pvp dla nich, aby mogli się tam łapać do woli
Opcja nr 2 - dodatkowe turnieje dla graczy salamandrii


nr1 no i co to daje skoro żadne mięso tam nie pójdzie? :)
nr2 to za chwile obudzą się ci z arkadii ze tez chca


Jeśli graczy mniej doświadczonych z góry nazywasz mięsem to gratuluję szacunku.
Koxem może i jesteś, ale co to za gra, skoro klepiesz słabszych na mapie łapiąc ich i masz z tego zajarkę? Pochwal się tym na osiedlu.

Spicer napisał/a:
na s1 większość jest za zniesieniem więc czekamy na odblokowanie tam pvp :) wg mnie na s6 też powinno zostać to zrobione, w ogóle to nie rozumiem tego podejścia, gram na bossy, nie walczę proszę mi nie przeszkadzać, albo się akceptuje całą gre albo wyp... Swoim pierwszym kontem miałem 150 lv 600 wygranych i 1600 dedów i jakoś nigdy nie płakałem że ktoś mnie złapał, brałem rewy, skupowałem eq i ulepszałem staty aż nie wygrałem no i szedłem tak z levelem pokonując bossy, walcząc i obrażając się na czacie. Jesteście dla mnie mokre picze i nie szanuje waszego zdania ani nawet nie będę starał się go zrozumieć :)


No tak, bo głosowanie nie ma sensu... Bo Ty sobie tak powiedziałeś, to trzeba wszędzie zdjąć pvp. Jesteś zwykłym IGNORANTEM. To gracze decydują o przyszłości i to do nich należy głos. Większość powiedziała NIE i tylko taki wynik należy utrzymać. Chcesz pvp - idź na s5 lub na s1 i czekaj na zdjęcie ochrony.
W MOMENCIE REJESTRACJI AKCEPTOWAŁEM TAKI STAN GRY JAKI BYŁ - Z OCHRONĄ NA SALAMANDRII - DLACZEGO MAM TERAZ BYĆ ZASKOCZONY CZYMŚ, NA CO NIE BYŁEM PRZYGOTOWANY?

Powinieneś dostać bana za samo podejście do ludzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom