Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
31-12-2016, 16:12
Pierwszy Darmowy Reset
Autor Wiadomość
Xenofobb 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 123
Dołączył: 17 Gru 2016
Wysłany: 26-12-2016, 16:22   Pierwszy Darmowy Reset

Witam, jako, że ankieta o nabijanie dowolnych atrybutów wyszła pozytywnie, to mam kolejny pomysł, który mógłby pomóc nowym graczom:

DARMOWY RESET STATYSTYK

Dlaczego?

1.A własnie dlatego, że jak zostaną wprowadzone dowolne atrybuty we wszystkich miastach, to tak zwane "wiatrowce" czy "lodery" będą bez sensu.
2.Będzie to dobra pomoc dla nowych, którzy rozdając staty po raz pierwszy nie będą wiedzieli, co robią,
to zamiast usuwania konta, będą mogli elegancko się zresetować nie wydając przy tym 10 złotych, które w większości przypadków nie będą nawet należeć do nich. Byłaby to druga szansa dla wszystkich nowych.

Według mnie byłoby to bardzo dobre rozwiązanie, tak samo jak grupa turniejowa 1-10, którą zdaje mi się, że szanowne adminy poprostu olały.



Pozdrawiam kolegów i koleżanki. :D
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 26-12-2016, 16:54   

gupa turniejowa 1-10. Nie duzo roboty a przeciez milosnikow niskich lvli jest tak wielu, ze zysk bylbym z tego ogrmony!
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 26-12-2016, 18:23   

Czemu każdy pomysł wiąże się z pomaganiem i ułatwianiem gry? W takim razie ja też chce darmowy reset statystyk na 200-600lvlu, bo szkoda mi płacić 35mf na resa na maga/woja ciemności i to pomoże wszystkim z większym stażem i nie tylko mi i mniej ludzi odejdzie od gry co za tym idzie większa aktywność.
 
 
Xenofobb 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 123
Dołączył: 17 Gru 2016
Wysłany: 26-12-2016, 18:54   

Wiążą się z pomaganiem i ułatwianiem, bo żeby ożywić grę trzeba nowych graczy, a wiadomo, że ludzie z większym stażem nie potrzebują zbytnio pomocy, na s6 zwłaszcza.
Pomyśl, ile ludzi gra na 200-600 lvlu, a ilu na >100...

Poza tym, jak już wspomniałem było by to czymś w rodzaju naprowadzenia na staty po pewnie dosyć częstym rozdawaniu losowym ze strony nowych graczy.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 26-12-2016, 19:53   

No ja nie wiem ile może trwać zrobienie postaci z 10 lvlem... 10 minut? Atrakcje przyciągają graczy nie ułatwienia a na tym świecie nie sądzę, żeby ktokolwiek potrzebował pomocy :x
 
 
Xenofobb 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 123
Dołączył: 17 Gru 2016
Wysłany: 26-12-2016, 20:01   

Zgadzam się z tobą co do atrakcji, ale na nie raczej bym nie liczył, a jak jyż wspomniałem 2 razy chyba, lepiej byłoby zrobić se reset, niż delete.
Pomyśl, czy ktoś, kto pierwszy raz gra w mfo byłby zachęcony grą, jak na np. 15 lvl musiałby się usunąć bo dał tak w staty, że nawet expienia nie ogarnia?
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 26-12-2016, 22:09   

Nie zdziwię się jak kiedyś dział propozycje zostanie całkowicie zamknięty ;)
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-12-2016, 14:12   

Xenofobb napisał/a:
Poza tym, jak już wspomniałem było by to czymś w rodzaju naprowadzenia na staty po pewnie dosyć częstym rozdawaniu losowym ze strony nowych graczy.


sięgając pamięcią lata wstecz, gdy nowy gracz był NOWYM graczem nie przypominam sobie, żeby było takie ułatwienie, nauka na błędach
na s6 jeszcze do tego jest prościej ponieważ wexpienie 20lv to kwestia jednego dnia z hakiem bez używania jakiejkolwiek usługi
 
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 27-12-2016, 16:42   

Zasadniczo w ankietach powinno być rozgraniczenie ankiety dot. świątyń:
a) świątynie na Salamandrii
b) świątynie na Arkadii

W przypadku pozytywnej opcji a) kwestia darmowego resetu na Arkadii jest rozwiązana - nic się nie zmienia.
W przypadku pozytywnej opcji b) można dyskutować.

Osobiście byłem bardziej za samym a), ale ankieta przewiduje opcję a) + b).
Jeśli zmienią się zasady gry i na Arkadii dla niskich lvli nagle zmieni się rozkład sił atrybutów, wtedy pojawiają się za i przeciw.
ZA -> zmiana w grze, dlaczego gracz ma płacić za reset statystyk
PRZECIW -> zmiana w grze korzystna dla wszystkich, poza tym stworzenie nowej postaci o takim lvlu do pvp od nowa nie powinna zająć zbyt wiele czasu.

Z tego co pamiętam z jakiejś tam okazji administracja zawsze umożliwia graczom darmowy reset.
W sumie umożliwienie resetu na niskich lvl jednorazowo nie powinno przynieść strat administracji, a przynajmniej nikt nie będzie narzekał na straty w grze. Myślę, że wszystko zależy od dobrej woli adminów.

Skuzz, cytując Xenofobbb.
Argument nr 1: tak, tutaj reset powinien być przyznany.
Argument nr 2: z jednej strony rację ma Skuzz - należy uczyć się na błędach. Z drugiej strony znam gry, gdzie zawsze istnieje możliwość zmienić sobie statystyki "po raz pierwszy", by te błędy naprawić jeszcze za darmo. Dopiero gdy gracz albo zepsuje jeszcze bardziej, albo ma zachciankę zmiany statów, dopiero wtedy powinien płacić.

Decyzję powinni tu podjąć admini, nie gracze.
 
 
Skuzz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lut 2010
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-12-2016, 16:53   

na salamandrii wiadomo to udogodnienie jeśli chodzi o walki z bóstwami
na arkadii przez wprowadzenie wszystkich atrybutów w jednym mieście jak dla mnie bardziej wyrówna pvp zachwieje tylko loderami co mnie osobiście i wielu innych ucieszy :)
 
 
 
klapklask v1 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: klapklask v1
Level: 100
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 08 Paź 2016
Wysłany: 27-12-2016, 19:25   

zaczynacie przesadzac z tymi propozycjami zmian ;d
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 31-12-2016, 16:12   

5.35. Propozycje darmowych punktów MF dla każdego gracza od Administracji (np. z okazji jakichkolwiek świąt).

Zamykam, a kolejne nowo tworzone tematy z tym związane zakończą się tak samo. Jeśli admini uznają że jest potrzeba na jakikolwiek bonus to pewnie go dodadzą :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom