Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Garść propozycji dot. targu
Autor Wiadomość
xyzzy 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 666
Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2007
Skąd: PIEKŁO
Wysłany: 18-01-2017, 00:22   Garść propozycji dot. targu

1) Zaznaczenie opcji "Pokaż jedynie aukcje dostępne do licytacji" powinno ukrywać nie tylko aukcje, które osiągnęły limit, ale również te, które nie mieszczą się w naszym limicie poziomowym.

2) Karty "Twoje aukcje" i "Obserwowane" powinny umożliwiać podgląd aukcji na całym świecie gry, nie tylko na kontynencie, na którym przebywamy.

3) Powinno zostać wprowadzone trzecie okienko do zaznaczenia "Ukryj aukcje Mistrza Gry", najlepiej z możliwością zapisania ustawienia w przeglądarce.
_________________
xyzzy
 
 
 
Mixerslayer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Gomora NGC
Level: 230
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 16 Gru 2009
Wysłany: 18-01-2017, 00:26   

1. Jak najbardziej za! Mnie też to irytuje, że system pokazuje to, czego i tak nie mogę licytować.

2 i 3 neutralnie. Nie zwracałem nigdy na to uwagi, ale jeśli ma usprawnić handel to czemu nie.
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 18-01-2017, 01:05   

1,2 i 3 - kompletnie na tak.
Aukcje od mistrza gry są irytujące i doprowadzają mnie do szału, a to, że jestem na salamandrii i nie mogę sprawdzić jak chociażby sprzedają się moje itemki wystawione na arkadii doprowadza mnie do szału. To jest bezsens.
Tak samo nie mogę sprawdzić czy jakiś rare item nie jest wystawiony np w eterni, to jest jeszcze większy bezsens.
Poprawcie to, a serio przesiadywanie na targu będzie przyjemniejsze niż zwykle :)
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 18-01-2017, 01:42   

1 Tych aukcji jest tak mało, że nie rozumiem komu miałoby to przeszkadzać jak w 2006-2010 nie przeszkadzało przy 30 razy większej aktywności

2. ok

3. Nie wiem też kto by chciał to ukryć, bo co jakiś czas się trafia item na każdy przedział więc każdy powinien być tym zainteresowany. I tak jak w 1 nie ma tych aukcji tak dużo żeby mieć potrzebę ich ukrycia.
 
 
Lothlorien 
Użytkownik


Level: -2
Dołączył: 05 Maj 2012
Wysłany: 18-01-2017, 13:00   

Pomysły dobre, już się ich trochę nazbierało co do usprawnień targu.

Chaox napisał/a:
1 Tych aukcji jest tak mało, że nie rozumiem komu miałoby to przeszkadzać jak w 2006-2010 nie przeszkadzało przy 30 razy większej aktywności


W tamtych latach nie było ograniczeń kupna przedmiotów na znacznie niższe levele, o ile odbywało się to z zyskiem/bez strat/bez podejrzeń o sponsoring. Propozycja jest dobra, przyspieszy wertowanie targu.

Chaox napisał/a:
3. Nie wiem też kto by chciał to ukryć, bo co jakiś czas się trafia item na każdy przedział więc każdy powinien być tym zainteresowany. I tak jak w 1 nie ma tych aukcji tak dużo żeby mieć potrzebę ich ukrycia.


Przy częstym zaglądaniu na targ w poszukiwaniu interesujących przedmiotów aukcje mistrza gry są najczęściej przewijane jak najszybciej, przeszkadzają. Schowanie ich ma być opcjonalne, więc pewnie ludzie będą sobie zaglądać co dobę - przymusowe przewijanie za każdym razem, żeby dostać się do zwykłych aukcji jest uciążliwe.
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 18-01-2017, 14:40   

Hmm, a może by w ogóle połączyć targ ze wszystkich miast w jeden? Co o tym myślicie? Wtedy można by licytować każdy przedmiot w dowolnym mieście. Nie wiem ile jest teraz średnio itemów dziennie w poszczególnych miastach bo chwilowo nie gram aktywnie, ale z tego co pamiętam to niedawno się zdarzało że poza aukcjami Mistrza gry była może z jedna strona...
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
Lothlorien 
Użytkownik


Level: -2
Dołączył: 05 Maj 2012
Wysłany: 18-01-2017, 16:34   

pawel_tiger napisał/a:
Hmm, a może by w ogóle połączyć targ ze wszystkich miast w jeden?


Jestem przeciwny. Mimo wszystko byłoby tego za dużo. Może na salamandrii coś takiego by przeszło.
 
 
KNIGHTXD 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Knight
Level: 222
Świat: 6
Wiek: 24
Dołączył: 06 Maj 2016
Wysłany: 18-01-2017, 18:33   

pawel_tiger napisał/a:
Hmm, a może by w ogóle połączyć targ ze wszystkich miast w jeden?
Szczerze to by bylo bez sensu, jestem na NIE
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom