Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
21-01-2017, 12:58
O co tu chodzi?
Autor Wiadomość
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 18:58   O co tu chodzi?

Witam serdecznie jest ktos wstanie mi wytlumaczyc o co tu chodzi?



"Przewinienie: Używanie niecenzuralnych słów i/lub obrażanie innych użytkowników na czacie w jakiejkolwiek formie (dosłownej lub domyślnej)."

Gdzie sa tu uzywane niecenzuralne slowa lub obraza innego uzytkownika na czacie?Rozumiem,ze mam prawo do zazalenia,ale nie zamierzam wchodzic w dyskusje z czlowiekiem,ktory jest niepoczytalny.
Nizej podaje powody dlaczego z owym game masterem nie wchodze w dyskusje.(Dodam,ze zazalenie zostalo zamkniete.)


Pisanie caps lockiem dla gm'a provo jest powodem do nalozenia kolejnej kary i do zamkniecia zazalenia.
Ostatnio zmieniony przez KiRaKu 20-01-2017, 21:04, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 20-01-2017, 19:09   

wyjaśniam

 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 19:11   

Bardzo madra decyzja,nalozenie dwoch banow na czat za to samo.Bo na logike jak gracz,ktory juz otrzymal bana na czat na 7 dni,moglby dostac kolejnego bana na czat na 14 dni,gdy ma zablokowany czat?

Rozumiem,ze kolesiostwo jest w tej grze od dawna,ale bronienie star boya w ten sposob przez provo jest po prostu zalosne.


Dodam rowniez jeszcze trzecia kare od nowego gm'a 6 swiata.(Ja rozumiem,ze na s5 mogles wyjsc z prawy dawania slusznych banow z powodu takiego,ze gra tam po 5 osob,ale to cie nie usprawiedliwia do takich decyzji)

Dlaczego ten gracz dostal 14 dni wiezienia? Za pierwszy ban na czat,regulamin mowi jasno,ze za pierwsza taka kare jest tylko i wylacznie 7 dniowy ban.Chyba,ze szanowny game master nie zauwazyl,ze pierwsza kara na czat zostala anulowana.
Ostatnio zmieniony przez KiRaKu 20-01-2017, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 20-01-2017, 19:34   

Dokładnie, czuje sie pokrzywdzony cala sytuacja, szczegolnie ze to potwierdza moja teorie PROVO TO KUMPEL STAR BOYA i dlatego dostaje wieksza kare niz to okreslone w regulaminie.


https://gyazo.com/c153cf86c4f8cf3ada97d1510f99b3cf
 
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 19:38   

To prawda,bo bedac obiektywnym na 7 dni bana na czat to poprzez twoje wypowiedzi sobie zasluzyles,ale nie zasluzyles sobie na dwie kary za to samo.
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 19:49   

Co do bana onlinera - cala ta 'spina' na czacie powinna byc odbierana jako JEDNO przewinienie a nie kazda wypowiedz jako oddzielne przewinienie. Dwa bany za to samo w odstepie dwoch minut to jakas beka.
Co do bana kiraku - bezpodstawny, tyle.
Co do mojego bana - gm dobrze wiedzial, ze poprzedni ban zostal anulowany bo jasno napisalem o tym w zazaleniu, w odpowiedzi uslyszalem, ze nie podalem zadnych racjonalnych argumentow.


mit > provo. (nie sadzilem, ze kiedykolwiek mit znajdzie sie po tej stronie znaku wiekszosci)
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 20-01-2017, 19:53   

Powiedzcie mi coś szczerze. Te bany na czat sypią się codziennie. Ile macie lat żeby dalej nie rozumieć konsekwencji, że każde wyzwisko i przekleństwo jest banowane? Wystarczyło spojrzeć w logi, że pół godziny później Kode znowu zaczął wyzywać. Naprawdę patrze na to z daleka i powoli zaczyna mnie to nudzić. Dzieci się bawią klockami i patrzą co by tu narozrabiać. Brakuje jedynie zawyżenia kar kilkukrotnie i może ktoś by zrozumiał konsekwencje.
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 19:56   

BB CoDe napisał/a:
mit > provo. (nie sadzilem, ze kiedykolwiek mit znajdzie sie po tej stronie znaku wiekszosci)


Niestety nawet ja jako jeden z wrogów mita,musze to przyznac,poniewaz mit nawet jesli takie sytuacje widzial nie rozdawal tak bezsensownych banow jak provo.Mam wiele do napisania o micie,ale przewaznie bany,ktore mi dawal byly sluszne dlatego nigdy nie wchodzilem w dyskusje o nich,ale niestety tutaj nie moge na to patrzec jak bezkarnie zostaje ukarany jak i ukarani moi znajomi tylko dlatego,ze provo i star boya wiąże kolezenstwo.



Chaox napisał/a:
Powiedzcie mi coś szczerze. Te bany na czat sypią się codziennie. Ile macie lat żeby dalej nie rozumieć konsekwencji, że każde wyzwisko i przekleństwo jest banowane? Wystarczyło spojrzeć w logi, że pół godziny później Kode znowu zaczął wyzywać. Naprawdę patrze na to z daleka i powoli zaczyna mnie to nudzić. Dzieci się bawią klockami i patrzą co by tu narozrabiać. Brakuje jedynie zawyżenia kar kilkukrotnie i może ktoś by zrozumiał konsekwencje.


Nie podales zadnych argumentow,ktore by wskazywalo,ze bany nalozone zostaly slusznie,Niestety jestes graczem mfo,ktory nie rozumie,ze ta gra polega na czyms wiecej niz tylko na zabijanie moobkow bossow i wbijaniu expa.Wiadome,ze gdybysmy nie pisali nic na czacie to kar by nie bylo,ale tu chyba nie o to chodzi w tej grze.Jestesmy graczami,ktorzy pisali na czacie od poczatku tej gry i uwierz mi,ze pisalismy gorsze rzeczy jak dzis i jakos nikt z wczesniejszych gm'ow,banow tak bezsensownych nie rozdawal?Moze mi powiesz dlaczego?
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 20-01-2017, 20:11   

KiRaKu napisał/a:
Nie podales zadnych argumentow,ktore by wskazywalo,ze bany nalozone zostaly slusznie,Niestety jestes graczem mfo,ktory nie rozumie,ze ta gra polega na czyms wiecej niz tylko na zabijanie moobkow bossow i wbijaniu expa.Wiadome,ze gdybysmy nie pisali nic na czacie to kar by nie bylo,ale tu chyba nie o to chodzi w tej grze.Jestesmy graczami,ktorzy pisali na czacie od poczatku tej gry i uwierz mi,ze pisalismy gorsze rzeczy jak dzis i jakos nikt z wczesniejszych gm'ow,banow tak bezsensownych nie rozdawal?Moze mi powiesz dlaczego?


Niestety nie powiem Ci dlaczego, bo nie ja nakładałem karę. Jednak znam urok PVP i wiem, że to najlepszy rodzaj rozgrywki. To, że mfo sobie gram na mobki i bosski nie znaczy, że nie rywalizuję w innych grach. Jednak nadal nie rozumiem po co te wyzwiska? Czy podczas rywalizacji nie powinien być zachowany dwustronny szacunek? Jak nie ma szacunku to gra staje się nieprzyjemna i toksyczna. Czemu po walce nie potraficie sobie podać ręki? Żaden argument niestety nie będzie wystarczająco dobry na takie niedojrzałe bluzgi. Musicie się z tym pogodzić. Nauczcie się przegrywać i grać w zgodzie i tyle w temacie. Nie dziwie się, że takie zachowanie jest tępione. :<
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 20:15   

Chaox napisał/a:
Niestety nie powiem Ci dlaczego, bo nie ja nakładałem karę. Jednak znam urok PVP i wiem, że to najlepszy rodzaj rozgrywki. To, że mfo sobie gram na mobki i bosski nie znaczy, że nie rywalizuję w innych grach. Jednak nadal nie rozumiem po co te wyzwiska? Czy podczas rywalizacji nie powinien być zachowany dwustronny szacunek? Jak nie ma szacunku to gra staje się nieprzyjemna i toksyczna. Czemu po walce nie potraficie sobie podać ręki? Żaden argument niestety nie będzie wystarczająco dobry na takie niedojrzałe bluzgi. Musicie się z tym pogodzić. Nauczcie się przegrywać i grać w zgodzie i tyle w temacie. Nie dziwie się, że takie zachowanie jest tępione.


Powiedz mi drogi graczu jak i uzytkowniku tego forum gdzie w moim banie sa wyzwiska do danego gracza?Ja mam wade wzroku -0,75,ale to chyba jeszcze nie jest taka wada,ktora by nie pozwolila mi dostrzec moich wyzwisk do danego gracza przez,ktorego otrzymalem kare.
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 20-01-2017, 20:27   

https://gyazo.com/7e9c9a4991872e044f0771eb766af521

DLaczego GM mi grozi kolejnym banem mimo, że nic nie zrobiłem? I dlaczego mam się opanować, bo nie rozumiem może mi ktoś na forum wyjaśni, chce się dowiedzieć czemu dostałem podwójnego bana za kolesiostwo


edit: chciałbym dodać ze caps lock byl przez przypadek włączony
 
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 20:32   

Mam nadzieje,ze szanowna administracja wyjasni nam wszystkie pytania i watpliwosci,szczegolnie chcialbym tu poznac opinie Tomiego na ten temat.
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 20:33   

Oczywiscie spina do starboja kolegi gma provo wiec kara nalezy sie nawet za uzycie capslocka. Ewidentne kolesiostwo i gm provo nawet nie probuje tego ukryc.

KiRaKu napisał/a:
Mam nadzieje,ze szanowna administracja wyjasni nam wszystkie pytania i watpliwosci,szczegolnie chcialbym tu poznac opinie Tomiego na ten temat.


A ja bym chetnie uslyszal co gm mit na do powiedzenia na ten temat.
 
 
CoPaCaBaNa 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 9
Wiek: 30
Dołączył: 21 Mar 2010
Wysłany: 20-01-2017, 21:33   

#free_kirak
 
 
iSee 
Użytkownik


Level: 900
Dołączył: 17 Sty 2017
Wysłany: 20-01-2017, 21:38   

[ciach]

@poniosło mnie, bardzo przepraszam
Ostatnio zmieniony przez MiT 20-01-2017, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom