Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
21-01-2017, 12:58
O co tu chodzi?
Autor Wiadomość
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 21:40   

iSee napisał/a:
OBY JAK NAJWIĘCEJ BANÓW DLA TAKICH ŚMIECI JAK WY!!!!!

Bardzo konstruktywna krytyka,wezme ja do serca.

Edit:
iSee napisał/a:
No sory ale macie sie za jakiś bogów tej gry myślicie że wam wszystko wolno mam nadzieje że ProVo da wam więcej tych baników I nie gadajcie że to kumpel star bo ty Kiszlaku jak byś byl GM'em na pewno swoich dziewczynek byś nie zbanował.


Nie zamierzam wchodzic w dyskusje z osoba twojego pokroju,poniewaz widze,ze nie masz o niczym pojecia.


Przypominam,ze temat,ktory zalozylem nie ma na celu wzajemnego obrazania sie tylko wyjasnienie tematu poprzez podanie swoich argumentow.
Ostatnio zmieniony przez KiRaKu 20-01-2017, 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
iSee 
Użytkownik


Level: 900
Dołączył: 17 Sty 2017
Wysłany: 20-01-2017, 21:43   

No sory ale macie sie za jakiś bogów tej gry myślicie że wam wszystko wolno mam nadzieje że ProVo da wam więcej tych baników ;) I nie gadajcie że to kumpel star bo ty Kiszlaku jak byś byl GM'em na pewno swoich dziewczynek byś nie zbanował.
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 21:49   

Akurat Kiraku był GM'em i to bardzo sprawiedliwym więc koluniu - zdanie Twe jest istną pomyłką.

A pamiętacie takie tematy:
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=38623
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=38573
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=38586

MiT był zły, Baggy był gorszy... :-D Provo zrobił więcej "krzywd" w 1 dzień niż oni dwaj razem wzięci XD

Jeśli już zmusicie jednego z obecnych GM'ów do odejścia, mam nadzieje że przyjdzie jeszcze "gorszy" :mrgreen:

ps
DZIEJE SIĘ :569: XD
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 21:57   

Aquagen, Ale tu nie rozchodzi sie czy dany gm jest gorszy czy nie,tu rozchodzi sie,aby administracja wytlumaczyla mi na jakiej podstawie dostalem bana poniewaz nie rozumiem otrzymanego bana.Tak samo jak nie rozumiem wyzej wypisanych banow dla innych graczy.Mam prawo do bronienia sie jesli uwazam,ze kara,ktora zostala na mnie nalozona jest nie sluszna i mam prawo owych wyjasnien.Jesli uznalbym,ze kara zostala przyznana slusznie zadnych tego typu tematow bym nie robil.
 
 
iSee 
Użytkownik


Level: 900
Dołączył: 17 Sty 2017
Wysłany: 20-01-2017, 21:57   

Ja wiem że kiszlak był GM'em ale banów bez powodu nie dostają więc co sie srają?????
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 21:59   

iSee napisał/a:
Ja wiem że kiszlak był GM'em ale banów bez powodu nie dostają więc co sie srają?????



W jakim celu ty sie w ogole udzielasz? Czytales caly temat czy przyszedles tylko pisac bez sensowne posty? Przeczytaj caly temat to moze zrozumiesz 'po co sie sramy'.
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 22:03   

KiRaKu napisał/a:
Aquagen, Ale tu nie rozchodzi sie czy dany gm jest gorszy czy nie,tu rozchodzi sie,aby administracja wytlumaczyla mi na jakiej podstawie dostalem bana poniewaz nie rozumiem otrzymanego bana.Tak samo jak nie rozumiem wyzej wypisanych banow dla innych graczy.Mam prawo do bronienia sie jesli uwazam,ze kara,ktora zostala na mnie nalozona jest nie sluszna i mam prawo owych wyjasnien.Jesli uznalbym,ze kara zostala przyznana slusznie zadnych tego typu tematow bym nie robil.



Cytat:
20.01.2017, 15:41:40 [10:11] One Man One Banned: przygarnal star boja dlatego,aby brac rylowska rente od niezyjacego ojca star boja


Myślę że chodzi o to, chociaż w 100% nie pokrywa się z
Cytat:
Używanie niecenzuralnych słów i/lub obrażanie innych użytkowników na czacie w jakiejkolwiek formie (dosłownej lub domyślnej).


przynajmniej treściowo, to jednak pisanie o czyimś ojcu publicznie (prawdy czy nie, bez znaczenia) nie jest zbyt taktowne i miłe, więc zgaduje że ProVo podciągnął to właśnie pod to. Osobiście czekam na wypowiedź ProVo w tej kwestii ;)
Ostatnio zmieniony przez Aquagen 20-01-2017, 22:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-01-2017, 22:03   

Generalnie wszystkie te bany to jakaś komedia i wszyscy o tym doskonale wiemy. Administracja od dawna nie zwraca uwagi na samowolkę w poczynaniach gmów i widać to gołym okiem.
Wiadomo, że Provo to kumpel starboja i wiedzieliśmy to zanim jeszcze został gmem, więc czemu ma teraz się z tym kryć? Nie musi.

Odnosząc się bezpośrednio do bana Kiraka i jego zażalenia przytoczę niedawno jeszcze modne "what the fuck?" - bo taka jest prawda. Nie ma tam żadnej podstawy to ukarania gracza i jest to naciągnięte z jednego powodu: Baggy rezygnował, więc co mu teraz mogą zrobić? Nic.

A zamknięcia okna zażaleń dla onliner to kolejny popis. Capslock jest używany wszędzie i nie widzę powodu dla którego miałby działać w taki, a nie inny sposób.
No ale cóż, przecież skoro ktoś ma władzę to może ją wykorzystywać według własnych upodobań, prawda?

Dlaczego nadal administracja nic z tym nie robi skoro wielokrotnie były zgłaszane problemy dot. gmów? Dlaczego nadal echo sprawy nie milknie, a odbija się czkawką? Bo mfo2 już ich nie interesuje.
Dopóki ta tragikomedia trwa, będziemy świadkami takich scen notorycznie, jednak muszę się zgodzić.
Mit - w Tobie nadzieja, bo na nowego kumpla "po fachu" nie ma co liczyć.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Miragee 20-01-2017, 23:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 22:19   

Aquagen,
Aquagen napisał/a:
Cytat:
20.01.2017, 15:41:40 [10:11] One Man One Banned: przygarnal star boja dlatego,aby brac rylowska rente od niezyjacego ojca star boja


To jest wycieta z kontekstu moja zmyslona historia na temat kolesiostwa rencara i star boya.Piszac to nie mialem na celu nikogo urazic poniewaz zawarte w tym zdaniu slowa,nie sa obrazliwe.Piszac takie slowa typu"niezyjacego ojca" to juz jest kwestia mojej moralnosci,a nie regulaminu gry,poniewaz gdy akceptowalem regulamin gry nigdzie nie bylo wspomniane,ze moja moralnosc musi byc wzorowa.Ja posiadam czarny humor i zarty tego typu mnie po prostu czesto bawia.Moje poczucie humoru nie powinno podlegac regulaminowi gry,jesli przez to poczucie humoru nikogo nie wyzywam i nie obrazam,a to czy jestem czlowiekiem ironicznym,sarkastycznym czy trollujacym nie powinno nikogo obchodzic.
 
 
Provus 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Legenda ProVo
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2013
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 20-01-2017, 22:47   

Tyle wypocin :D Że wam się to nie nudzi...

Nie jestem nieomylny, dlatego też macie taką opcje jak "zażalenie".
Niektóre zdania mogą zostać wyciągniete z kontekstu i faktycznie ban może być niesłuszny.
Wy jednak wolicie nie dochodzić do porozumienia, tylko tworzyc grono wzajemnej adoracji :)

Bany, które nałożyłem są w zupełności słuszne, osoby, które zrozumiały błąd i okazały skruchę, otrzymały skrócony wymiar kary.
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 20-01-2017, 22:48   

Czyli obrażanie mnie i moich rodziców XX razy w ciagu kilku minut jest wporządku? probowalem zglosic poczynania pewnych graczy okolo 20 razy, jendak zostalem uprzedzony bo zglaszal was caly czas inny gracz. Myslicie, ze mozecie caly czas kazdego traktowac jak wam sie podoba? Mysle, ze za 20 wyzwisk w ciagu kilku minut wasza kara jest prawidlowa. Może sie wkoncu ogarniecie i zajmiecie wlasna osobą, wyzywajcie sie na pw lub gg- czat mfo do tego nie sluzy.
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 22:50   

Provus napisał/a:
Nie jestem nieomylny, dlatego też macie taką opcje jak "zażalenie".
Niektóre zdania mogą zostać wyciągniete z kontekstu i faktycznie ban może być niesłuszny.
Wy jednak wolicie nie dochodzić do porozumienia, tylko tworzyc grono wzajemnej adoracji


Dlatego zapytalem w zazaleniu"o co chodzi?"Ty irocznie odpisales'ze o bana chyba" wiec dlatego zaprzestalem z toba dalszej dyskusji i przenioslem sie na forum.


Jak pisalem wczesniej,gdzie w mojej wypowiedzi sa zawarte wyzwiska i obrazanie danej osoby?
Ostatnio zmieniony przez KiRaKu 20-01-2017, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 22:51   

My wolimy nie dochodzic do porozumienia? A blokowanie zażaleń to jakieś porozumienie? Na screenie z zażaleń onlinera widać jak ty lubisz dochodzić do porozumienia z graczami. Bezpodstawne grożenie banem zamiast wykazania skruchy, hehe. Po tym w jaki sposób mu odpisałeś widać, że jesteś zwykłym gówniarzem, a ktoś taki nie powinień być na stanowisku GM.
Ostatnio zmieniony przez BB CoDe 20-01-2017, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
HyyB
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: ???
Level: -88
Świat: 6
Dołączył: 02 Lip 2013
Wysłany: 20-01-2017, 22:52   

KiRaKu napisał/a:
Jak pisalem wczesniej,gdzie w mojej wypowiedzi sa zawarte wyzwiska i obrazanie danej osoby?


"Przewinienie: Używanie niecenzuralnych słów i/lub obrażanie innych użytkowników na czacie w jakiejkolwiek formie (dosłownej lub DOMYŚLNEJ)".

Tu powineneś szukać przyczyn swojego bana.
 
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 22:54   

Nie widze zadnych wyzwisk ani obrazanie innych uzytkownikow na czacie w jakiejkolwiek formie,dlatego wciaz pytam o co chodzi?

Napisanie o zmarlej osobie to jest oznaka wyzwisk i obraza dla danego uzytkownika?

Provo zbanowales mnie bez podania chociaz jednego argumentu"bo tak,nie lubie go to go zbanuje".


A co do wyzwisk na ciebie star boju,aka gorylu z langeburga,sam sobie na to zapracowales i sam sobie to zawdzieczasz.
Ostatnio zmieniony przez KiRaKu 20-01-2017, 23:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom