Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
21-01-2017, 12:58
O co tu chodzi?
Autor Wiadomość
HyyB
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: ???
Level: -88
Świat: 6
Dołączył: 02 Lip 2013
Wysłany: 20-01-2017, 22:58   

KiRaKu napisał/a:
Nie widze zadnych wyzwisk ani obrazanie innych uzytkownikow na czacie w jakiejkolwiek formie,dlatego wciaz pytam o co chodzi?


Ty nie, ale akceptując regulamin gry, de facto zgodziłeś się aby to osoby takie jak [GM] rozstrzygały o tym co możesz, a czego nie.
Twoja opinia jest co najwyżej wskazówką, [GM] nie ma obowiązku tłumaczenia się ze swoich decyzji.
 
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-01-2017, 22:59   

Najpierw to...
Provus napisał/a:
Nie jestem nieomylny, dlatego też macie taką opcje jak "zażalenie".


Potem to...
Provus napisał/a:
Niektóre zdania mogą zostać wyciągniete z kontekstu i faktycznie ban może być niesłuszny.


A na końcu to...
Provus napisał/a:
any, które nałożyłem są w zupełności słuszne, osoby, które zrozumiały błąd i okazały skruchę, otrzymały skrócony wymiar kary.



To teraz powiedz mi człowieku, gdzie oni mają wyrazić "skruchę" skoro albo już zamknąłeś zażalenie, albo odpowiadasz jak jakiś gówniak i myślisz, że błyśniesz takim tekstem.
Idź Ty w ... - za kropki mnie teraz zbanuj.

Ledwo co zostałeś GMem, a jedyną osobą która stara Ci się teraz pomóc to starboj bo ma w tym wszystkim interes, zaprzeczysz? No beka.

-----

Star Boy v1 napisał/a:
Czyli obrażanie mnie i moich rodziców XX razy w ciagu kilku minut jest wporządku?


No bo Ty nikogo nigdy nie obrażałeś, co typie? Może pogadamy na temat tego jak ściągasz mfy z ludzi za "staty"? Nie wiem po co ten Renkar trzyma takie ... jak Ty w teamie, wstyd. Jednak myślę, że to się zmieni niedługo :mrgreen:
I mówisz żebyśmy zajęli się własną osobą. To może Ty się zajmij bo jak na razie to o wszystkich innych gadasz, prowokujesz sam, wysyłasz swoich piesków typu koliber i potem wszyscy płaczecie.


Gardzę wami jak nigdy nikim innym.
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 23:00   

Pisanie o osobie, która nie żyje, że nie żyje to obrażanie jej?
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 23:07   

HyyB, Tak zgodzilem sie,aby rozstrzygali to sprawiedliwie i slusznie.Mam prawo do poznania argumentow i podania wyjasnienien jesli uwazam,ze kara,ktora zostala na mnie nalozona jest niesłuszna.Dlatego wciaz zadaje pytanie o podanie wyzwisk i obrazanie danego gracza w mojej wypowiedzi,ale niestety provo przyszedl tylko po to,aby napisac jakis nieistotny post w ,ktorym nie ma za grosz niczego oprocz pokazanie tego,ze jego zdanie jest najwazniejsze i nie podlega zadnych dyskusji.

Uwierz mi,ze jestem graczem,ktory doskonale zna regulamin sam nawet pelnilem funkcje jako GM,dlatego jestem szczerze zaskoczony ta kara poniewaz przez 11 lat grania w ta gre takiego bana nigdy nie widzialem,ze za napisanie o czyjes smierci z rodziny gracza otrzymuje sie bana.Szczegolnie,ze mit nie raz wspominal,ze bluzgi typu"twoja stara""twoj star"nie sa brane pod uwage do kary na czat.A chcialbym zauwazyc,ze ja piszac o smierci danej osoby nie napisalem zadnej obelgi na jej temat.
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 20-01-2017, 23:15   

Przed chwila pisales, ze nie bylo zadnych wyzwisk a teraz, ze zapracowalem sobie na wyzwiska. Czyli jakies musialy byc, hipokryta. Nie mam ochoty z toba cignac dalszej dyskusji, poniewaz nic do ciebie nie dociera. Oby ten ban dal ci chociaz troche do zrozumienia, ze nie zartuje sie z niczyej rodziny.
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 23:17   

Star Boy v1 napisał/a:
Przed chwila pisales, ze nie bylo zadnych wyzwisk a teraz, ze zapracowalem sobie na wyzwiska. Czyli jakies musialy byc, hipokryta. Nie mam ochoty z toba cignac dalszej dyskusji, poniewaz nic do ciebie nie dociera. Oby ten ban dal ci chociaz troche do zrozumienia, ze nie zartuje sie z niczyej rodziny.


Ty umiesz czytac ze zrozumieniem?

Kierowalem to tylko i wylacznie do mojej wypowiedz,ktora jest zawarta w banie.Jesli widzisz wyzwiska w mojej wypowiedzi za ,ktora otrzymalem bana to prosze o przetoczenie ich.

Idac dalej tym tokiem myslenia "za zartowanie z czyjes rodziny" dostalem bana. Ty jak zarowno provo juz sami sie chyba gubicie za co jest ten ban.
Ostatnio zmieniony przez KiRaKu 20-01-2017, 23:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 23:18   

Star Boy v1 napisał/a:
Przed chwila pisales, ze nie bylo zadnych wyzwisk a teraz, ze zapracowalem sobie na wyzwiska. Czyli jakies musialy byc, hipokryta. Nie mam ochoty z toba cignac dalszej dyskusji, poniewaz nic do ciebie nie dociera. Oby ten ban dal ci chociaz troche do zrozumienia, ze nie zartuje sie z niczyej rodziny.



A to, że zasługujesz na wyzwiska oznacza, że one tam były? Nie ^^ i nie było. Po drugie sprawdź definicje słowa hipokryta bo nieco źle je rozumiesz.
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 23:21   

BB CoDe, Dokladnie,19 letni chlopak chyba jeszcze nie za bardzo dobrze posluguje sie taka umiejetnoscia jak czytanie ze zrozumieniem,ale tu nie o to chodzi.Dalej czekam gdzie w mojej wypowiedzi znajduja sie wyzwiska i obraza danego gracza.
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 23:25   

Ja jestem ciekaw dlaczego dostałem kare drugiego stopnia mimo, że to moja pierwsza kara. No bo poprzedni ban został anulowany, nie odbyłem kary, tak jakby go nie było. Wiem, że stopniowanie kar jest automatyczne ale da się edytować bana. ProVo pokusisz sie o odpowiedź?
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 23:26   

KiRaKu, https://www.youtube.com/watch?v=e_NqaHAePQM XDDDDD


Chłopaki, serio nic nie zmienicie walcząc z tym na forum. Jedyne moje problemy są takie:
Dlaczego Kode wyłapał bana z 2 półki (skoro 1 została anulowana, to czy kolejna kara musi być większa?)
Uważam że ban Phoona(onliner) powinien zostać anulowany (konkretnie ten drugi) ponieważ nie można ukarać kogoś 2 razy za to samo w ciągu 2 minut. To tak jakbyś poszedł do więzienia za pobicie jednej osoby, a potem w trakcie odsiadywania wyroku dostał kolejny za to samo pobicie. XD
Ostatnio zmieniony przez Aquagen 20-01-2017, 23:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 23:31   

No,a gdzie mam walczyc jak nie na forum?Dlaczego mam sie zawsze godzic na kare poniewaz ktos tak uznal bez podania zadnych argumentow.
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 23:32   

A odpisałeś w zażaleniu? Czy po prostu olałeś? Z tego co widzę po skrinach, Provo zostawił Ci możliwość dalszej dyskusji.
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 23:36   

Aquagen napisał/a:
A odpisałeś w zażaleniu? Czy po prostu Olałeś. Z tego co widzę po skrinach, Provo zostawił Ci możliwość dalszej dyskusji.


Obecnie mam zazelenie zamkniete, po tym jak provo ironicznie mi odpisal na zazalenie,nie zamierzalem dalej wchodzic tam w dyskusje dlatego,ze stwierdzilem iz to strata czasu.Szczegolnie,ze wiem jakby ta dyskusja wygladala,ja bym mu przedstawil argumentu,a on by mi napisal,ze ban jest sluszny i jego zdanie nie podlega dyskusji.Moge czekac i do konca bana z wytlumaczeniem"gdzie w mojej wypowiedzi sa wyzwiska i obrazanie danego gracza?"Wtedy to provo sie skompromituje publicznie nie ja.Jesli nie poda zadnych argumentow i wyjasnien.Bo napisanie,ze ban jest sluszny to zaden argument.
 
 
Provus 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Legenda ProVo
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2013
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 20-01-2017, 23:42   

Kode, dostałeś bana większego, ponieważ nie skorzystałeś z szansy jaką dostałeś od Mita.

Kiraku uśmiercanie czyjegoś Ojca/Matki osoby dla Ciebie obcej, dla mnie było, będzie i jest obraźliwe, bez względu na to czy jest to prawdą i nie próbuj prosze udawać tutaj uczciwego obywatela mfo, bo myśle, że większy procent społeczności MFO wie jakim toksykiem jesteś i jaki zamęt wprowadzasz.

Pan Onliner dostał dwa bany, ponieważ wiedząc, że dostanie bana na czat korzystał ze swobody i pluł na twarz jak leci. Raz został zgłoszony dostał ban na czat, a później jego bluzgi nawineły się w kompletnie obcym zgłoszeniu, co mnie zmusiło do podwojenia kary, gdyż stwierdziłem, że dla takiego gracza ban na czat to za mało.

A wystarczyło być grzecznym :)
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 23:46   

Ale jakiej szansy, Mit nie darowal mi bana i nie kazal byc grzecznym tylko mu wytlumaczylem, ze nikogo nie urazilem (bo nie kierowalem tej wypowiedzi do zadnego z graczy). To nie tak, ze przeprosilem i wyrazilem skruche tylko udowodnilem, ze ban byl niesluszny. Widzisz roznice?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom