Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
21-01-2017, 12:58
O co tu chodzi?
Autor Wiadomość
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 23:47   

Provus napisał/a:
Kiraku uśmiercanie czyjegoś Ojca/Matki osoby dla Ciebie obcej, dla mnie było, będzie i jest obraźliwe, bez względu na to czy jest to prawdą i nie próbuj, prosze udawać tutaj uczciwego obywatela mfo, bo myśle, że większy procent społeczności MFO wie jakim toksykiem jesteś i jaki zamęt wprowadzasz.

Tutaj wprowadzasz juz swoj wlasny regulamin,ktory twierdzi,ze napisanie na czacie o osobie zmarlej jest powodem do obrazy jej,to nie jest powod,aby to bylo traktowane jako obelga dla danej osoby.Czyli twoim tokiem myslenia jest to,ze gdy napisze o smierci danej osoby jest oznaka,ze ja obrazam tak?Ponadto traktowanie mnie z góry poniewaz jak to ujales"jestem podobno toksykiem" jest troche nie na miejscu,poniewaz regulamin jest rowny dla wszystkich,a nie dla tych,ktorzy otrzymuja wiecej albo mniej kar.
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 23:50   

Provus napisał/a:
Pan Onliner dostał dwa bany, ponieważ wiedząc, że dostanie bana na czat korzystał ze swobody i pluł na twarz jak leci. Raz został zgłoszony dostał ban na czat, a później jego bluzgi nawineły się w kompletnie obcym zgłoszeniu, co mnie zmusiło do podwojenia kary, gdyż stwierdziłem, że dla takiego gracza ban na czat to za mało.


Pierwszy raz widzę taką sytuację i decyzję GM'a w mfo. Zazwyczaj leciał jeden ban i to w zupełności wystarczało.
 
 
Provus 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Legenda ProVo
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2013
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 20-01-2017, 23:50   

"Na prawdę? Ban za \"zamknij mordę\" i \"pajacu\"? Te słowa nie są ani obraźliwe ani wulgarne."

Nie rozeszło się o to, że twoj ban był inaczej brany pod uwage, tylko w zażaleniu próbowałeś mi udowodnić, że "zamknij morde pajacu" nie jest obraźliwe/wulgarne, dlatego zamknąłem zażalenie.
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 23:51   

Po prostu nie potrafisz sie przyznac do bledu panie game masterze i dalej idziesz w zaparte,ze twoje zdanie jest sluszne choc zostaly tutaj przetoczonych kilka argumentow,ktore pokazuje,ze tak nie jest.Przypomne o czym jest temat,dostalem bana za napisanie takiego zdania na czacie""przygarnal star boja dlatego,aby brac rylowska rente od niezyjacego ojca star boja" GDZIE JEST NAPISANE W TYM ZDANIU OBRAZA DANEJ OSOBY?Napisanie o zmarlej osobie nie jest oznaka jej obrazania.
Ostatnio zmieniony przez KiRaKu 20-01-2017, 23:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 23:52   

A reszta trescie zazalenia nie ma juz znaczenia? Btw. nieco zmieniasz watek ^^ Przyznales sie, ze jestes nieomylmy a nadal nie potrafisz sie przyznac, ze kara ktora mi dales jest nieodpowiednia. Przykre.
 
 
Provus 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Legenda ProVo
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2013
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 20-01-2017, 23:55   

Kiraku, tak się składa, że akurat nie wiedziałem, że to tobie daje bana :)
Star boy poczuł się obrażony takim tekstem i nie maluj mi oczu, że pisałeś to w przyjacielski sposób.
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 20-01-2017, 23:56   

Szkoda że o swojego chłoptasia star boja nie dbasz zeby był grzeczny, tak to sobie do synka albo do kolegi mozesz mowic



"star boj poczul sie urazony" OJEJU ciekawe czy jak on wyzywa to inni nie czuja sie urazeni? ja dzisiaj bylem przez niego wysmiewany i co, bana jakos nei dostal, bo co bo jest rowniejszy niz ja czy co
 
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 20-01-2017, 23:58   

Neni napisał/a:
Szkoda że o swojego chłoptasia star boja nie dbasz zeby był grzeczny, tak to sobie do synka albo do kolegi mozesz mowic



"star boj poczul sie urazony" OJEJU ciekawe czy jak on wyzywa to inni nie czuja sie urazeni? ja dzisiaj bylem przez niego wysmiewany i co, bana jakos nei dostal, bo co bo jest rowniejszy niz ja czy co


Tak samo jak gracz Kalib3r 12, ktory porownal mnie dzis na czacie do gowna nie dostal bana podczas gdy ja sie czuje urazony.
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 20-01-2017, 23:59   

Provus napisał/a:
Kiraku, tak się składa, że akurat nie wiedziałem, że to tobie daje bana
Star boy poczuł się obrażony takim tekstem i nie maluj mi oczu, że pisałeś to w przyjacielski sposób.
Teraz jest ewidetnie pokazane twoje kolesiostwo ze star bojem"moj kolega poczul sie obrazony ,a ja jestem gmem to ich pobanuje,nawet jesli jest to nie zgodne z regulaminem,pomyslal provo w koncu i tak jestem gmem to nic mi nie zrobia",tu nie chodzi o to czy ktos sie poczul obrazony tylko o to co jest napisane w regulaminie. W regulaminie pisze jasno,aby otrzymac ta kare dany gracz musi zwyzwac danego gracz badz go obrazic.Stostujac sie do regulaminu w moim zdaniu nie ma zawartych zadnych wyzwisk ani obelg.
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 21-01-2017, 00:00   

Btw. Provo nie doczytales mojego zazalenia do konca, ze twierdzisz ze nie rozchodzilo sie o to, ze ban brany inaczej pod uwage, jak to nazwales?
 
 
Provus 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Legenda ProVo
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 10 Maj 2013
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 21-01-2017, 00:08   

Nie widziałem zgłoszenia w którym Star boy czy Kalib3r 12 obrażali kogoś.

Regulamin nie określa konkretnych bluzg i pamietaj, że każda obraza czy prowokacja może być interpretowana na swój sposób.

BB CoDe napisał/a:
A reszta trescie zazalenia nie ma juz znaczenia? Btw. nieco zmieniasz watek ^^ Przyznales sie, ze jestes nieomylmy a nadal nie potrafisz sie przyznac, ze kara ktora mi dales jest nieodpowiednia. Przykre.


Tak jak napisałem nie jestem nieomylny, aczkolwiek twój ban jest słuszny - przykro mi

Zarzucanie mi kolesiostwa jest conajmniej śmieszne, ale nie mam zamiaru tutaj się tłumaczyć z kim i jakie mam kontakty. A jeśli widzicie przewinienia Star boy czy innego gagatka, śmiało do mnie czy do Mita walić.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 21-01-2017, 00:09   

Mam pewną propozycję, ale nie wiem czy dacie mi dojść do głosu :-D
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 21-01-2017, 00:10   

Ban jest słuszny, nie twierdze, że nie. Jednak nadal twierdze, że powinienem dostać karę pierwszego stopnia o czym wspomniałem w zażaleniu i nie probuj mi wmówić, że tego nie zrobiłem, jak pisałeś w poprzednim poście.
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 21-01-2017, 00:12   

Provus napisał/a:
Kiraku uśmiercanie czyjegoś Ojca/Matki osoby dla Ciebie obcej, dla mnie było, będzie i jest obraźliwe, bez względu na to czy jest to prawdą i nie próbuj prosze udawać tutaj uczciwego obywatela mfo, bo myśle, że większy procent społeczności MFO wie jakim toksykiem jesteś i jaki zamęt wprowadzasz.


Najpierw mi piszesz,ze jestem toksykiem i wprowadzam zamet w grze,a potem wypisujesz mi,ze nie wiedziales,ze to ja,nie uwazasz,ze jest to zalosne?


Plus wszystkim wytlumaczyles,ze ich bany sa/nie sa sluszne oprocz mi,gdy ja temat zalozylem w swojej sprawie.(XD)

[ Dodano: 21-01-2017, 00:15 ]
MiT napisał/a:
Mam pewną propozycję, ale nie wiem czy dacie mi dojść do głosu
Wigili nie ma wiec nie wiem czy sie zrozumiemy,ale ja bym z chęcią spróbowal cie zrozumiec i jestem ciekawy co masz do powiedzenia na ten temat.
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 21-01-2017, 00:37   

No słuchamy Mit twojej propozycji, od paru godzin czekam az sie wypowiesz na ten temat.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom