Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Aukcje z limitem - ponowienie tematu.
Autor Wiadomość
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 23-01-2017, 12:36   Aukcje z limitem - ponowienie tematu.

Jak w tytule.
Proponuję, aby aukcje które mają już nabity limit ceny kończyły się w tej samej chwili, z tym, że takich aukcji np w tygodniu, mogłoby być powiedzmy 3, żeby nikt za dużo przelewów nie robił.
Serio to by zwiększyło ruch na targu i usprawniło pewną część gry.

Niektórzy pewnie stwierdzą, że ta dramaturgia podczas oczekiwania 24h aż item dojdzie utrzymuje klimat tej gry - nie. To jest nudne. Zamiast zacząć walczyć już, czekasz, aż podochodzą Ci te eq, gemy i inne bzdury które potrzebujesz do tego żeby walczyć.
Nawet ci którzy grają na fabułę będą mieli z tego wymierne korzyści :)
 
 
Valky 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Vexal
Level: 44
Świat: 6
Dołączył: 26 Lip 2015
Wysłany: 23-01-2017, 14:47   

Tyle razy ten temat był już poruszany, według mnie powinno to wejść już dawno temu :smile:
 
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 23-01-2017, 16:14   

Valky napisał/a:
Tyle razy ten temat był już poruszany


wiem, ale chyba trzeba im regularnie przypominać o niektórych rzeczach. Liczę, że osoby które mają dojścia bezpośrednie do Tomiego się wypowiedzą w temacie i ewentualnie przekażą propozycję dalej.
 
 
Watashi 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Densetsu
Level: 366
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2017
Skąd: Gouda, Holandia
Wysłany: 23-01-2017, 19:07   

Ja jestem za, targ byłby o wiele praktyczniejszy, czekanie 24h na coś co i tak już ma limit to bez sens szczerze mówiąc.
 
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 23-01-2017, 22:42   

Ja takze popieram, drobna zmiana z pozytywnym skutkiem dla graczy :)
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
Love 
Użytkownik



Nick: kiedy update?
Level: 1
Dołączyła: 17 Kwi 2010
Skąd: kiedy update?
Wysłany: 23-01-2017, 22:48   

ja jestem na nie, jak cały czas będziemy ułatwiać gre to nic dobrego z tego nie bedzie
gra sie zaraz znudzi
_________________
kiedy update?
 
 
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 24-01-2017, 11:23   

Love napisał/a:
gra sie zaraz znudzi


A to mnie rozśmieszyłeś, skoro dla dużej większości z nas ta gra znudziła się po tylu latach to z pewnością po takiej zmianie się to nie zmieni, co do tematu oczywiście na tak, ale bez żadnych limitów (tygodniowych), po prostu ceny wszystkich przedmiotów trzeba dopracować do perfekcji...
 
 
KNIGHTXD 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Knight
Level: 222
Świat: 6
Wiek: 24
Dołączył: 06 Maj 2016
Wysłany: 24-01-2017, 11:48   

Love napisał/a:
gra sie zaraz znudzi

O ile wiem mfo3 nikt sie przez to nie znudzil, wiec dlaczego tu by mialo tak byc? Wedlug mnie to bardzo dobry pomysl :)
 
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 24-01-2017, 15:01   

Love napisał/a:
gra sie zaraz znudzi


Popieram. Gra stanie się nudna i przestanie nas zaskakiwać zmieniającymi się podczas trwania aukcji limitami.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 25-01-2017, 02:05   

Propozycja - zwykłe wymyślanie i na opór ułatwianie gry. Ułatwienie gry =/= dobra propozycja.
Ciężko to połączyć jak się tak spamuje ułatwieniami.

Ale za to wolałbym wprowadzić 10 razy większe bany za wszystkie przewinienia w mfo2. Zmieni to jakość i estetykę gry oraz zachęci nowych graczy do pozostania z uczciwym i kulturalnym gronem.
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 25-01-2017, 05:52   

Chaox napisał/a:
Propozycja - zwykłe wymyślanie i na opór ułatwianie gry. Ułatwienie gry =/= dobra propozycja.
Ciężko to połączyć jak się tak spamuje ułatwieniami.


Ostatnio w każdej propozycji starasz się doszukać czegokolwiek, byleby ją tylko skrytykować. Nie ma tu specjalnego ułatwienia gry, a jak już to przede wszystkim dla graczy pod fabułę. Tyle, że nie nazwałbym tego ułatwieniem, a przyspieszeniem rozgrywki. Na s6 jest 4xexp i przeważnie gracze nie nadążają z kupnem eq na swój lv i zanim przedmiot do nich dojdzie, są już daleko do przodu z lv. Nie ma mowy o kupnie na wyrost, bo dla graczy bez znajomości jest to niemożliwe przy obecnym funkcjonowaniu targu. Ten pomysł jest tak oczywisty, że bycie przeciwko, to już bycie przeciwko z natury i przyzwyczajenia.

Patrząc na to jak od początku s6 wygląda targ, to wydaje się, że każda zmiana w tej kwestii będzie usprawnieniem.

Oczywiście na tak.

Chaox napisał/a:

Ale za to wolałbym wprowadzić 10 razy większe bany za wszystkie przewinienia w mfo2. Zmieni to jakość i estetykę gry oraz zachęci nowych graczy do pozostania z uczciwym i kulturalnym gronem.


W grze, gdzie na najbardziej ruchliwym świecie buja się w godzinach szczytu 70-100 osób? Zresztą nie ważne, ile osób by nie grało, to kary od ponad 10 lat nakładane tak samo dają efekt. Poza tym są stopniowe, więc jeżeli ktoś popełni dane przewinienie, to nawet jeśli nie za pierwszym, to za drugim (max trzecim) banem już mina mu zrzednie. Kompletnie nie zastanawiasz się nad tym co piszesz, czy aż tak bardzo wymarzyłeś sobie zostanie GM? Jeśli to drugie, to nie tędy droga.
 
 
Cannibal Corpse
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Cannibal Corpse
Level: 600
Świat: 6
Dołączył: 12 Gru 2016
Wysłany: 25-01-2017, 13:00   

Rencar napisał/a:
Ostatnio w każdej propozycji starasz się doszukać czegokolwiek, byleby ją tylko skrytykować. Nie ma tu specjalnego ułatwienia gry, a jak już to przede wszystkim dla graczy pod fabułę. Tyle, że nie nazwałbym tego ułatwieniem, a przyspieszeniem rozgrywki. Na s6 jest 4xexp i przeważnie gracze nie nadążają z kupnem eq na swój lv i zanim przedmiot do nich dojdzie, są już daleko do przodu z lv. Nie ma mowy o kupnie na wyrost, bo dla graczy bez znajomości jest to niemożliwe przy obecnym funkcjonowaniu targu. Ten pomysł jest tak oczywisty, że bycie przeciwko, to już bycie przeciwko z natury i przyzwyczajenia.


Zgadzam się z przedmówcą. Również jestem na tak.
 
 
Sorandor 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Sorandor
Level: 373
Świat: 6
Dołączył: 01 Kwi 2008
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25-01-2017, 13:09   

Chaox napisał/a:
Propozycja - zwykłe wymyślanie i na opór ułatwianie gry. Ułatwienie gry =/= dobra propozycja.
Ciężko to połączyć jak się tak spamuje ułatwieniami.

Ale za to wolałbym wprowadzić 10 razy większe bany za wszystkie przewinienia w mfo2. Zmieni to jakość i estetykę gry oraz zachęci nowych graczy do pozostania z uczciwym i kulturalnym gronem.


Nie dość że gra coraz mniej osób to myślisz, że to poprawi grywalność? Takie rzeczy to można było wprowadzać jak gralo po 500 osob na 1 servie a nie teraz gdzie gra garstka osób(pewnie tych samych) i przez nie słuszne bany ludzie odchodzą... Ciekawe czy miałbyś taki zapał do gry jakbyś dostał bana za cokolwiek ;) chociażby głupią aukcje przelewania złota... Ale o czym my tu gadamy Ty bana nie dostaniesz bo jesteś w Teamie z MiTem to raz... Druga sprawa to taka, że nie potrzebnie podsyłąsz MiTowi namiary na graczy co popełniają jakieś błache przewinienia, to jest ich obowiązek po to zostali wybrani żeby działali a nie żeby ktoś ich wyręczał.. ;) Może docenią twój wysiłek i zostaniesz kolejnym EX Sprawiedliwym GM'em co będzie siał postrach na mfo... a tak na serio Najpierw się zastanów nad tym co chcesz napisać, a dopiero potem napisz..
_________________
* Nie moc silnika, a technika robi z Ciebie zawodnika...
 
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 25-01-2017, 13:36   

Grajac obecnie na fabule sam doskonale sie przekonalem o tym jak to dokladnie dziala.Szczegolnie mowa tu o poziomach 20-30,kiedy grajac nawet bez wykorzystywania punktow mf potrafilem wbijac 5-6 lvli dziennie i gdy kupiłem eq przykladowo na lvl 23 sam juz mialem po jednym dniu 28 i takowy itemy juz byl mi niepotrzebny.Wiec jestem zdecydowanie zza za takim rozwiazaniem.


Chaox napisał/a:
Ale za to wolałbym wprowadzić 10 razy większe bany za wszystkie przewinienia w mfo2. Zmieni to jakość i estetykę gry oraz zachęci nowych graczy do pozostania z uczciwym i kulturalnym gronem.

Drogi graczu Eiskalte po tym co wypisujesz musze stwierdzic,ze albo jestes osoba trollujaca albo osoba niespelna rozumu,wypisujac takie rzeczy.Stwierdzam rowniez,ze jestes osoba,ktora o tej grze nia ma bladego pojecia,a wypowiada sie tylko dlatego,aby skrytykowac dana osoba,dany temat,dana sprawe,tak jak w stosunku zawsze do mojej osoby czy poprzez czat czy poprzez forum,ale to mniejsza o to.Mozesz wierzyc na slowo albo nie,ale dzisiejsi gracze w tej grze sa az nadmiar uczciwi i kulturalni w porownaniu do lat 2006-2012,a przypomne,ze w tych latach gdzie"estetyka gry" wedlug twojego rozumowania nie stala na zbyt dobrym poziomie,a gra miala najwieksza aktywnosc.Wiec nastepnym razem mala rada od"toksyka kiraku" zastanow sie co czasami wypisujesz poniewaz troszeczke sie osmieszasz piszac takie rzeczy.

EDIT:Tak jak napisali wyzej gracze o tobie,zachowujesz sie jak rudy z bloku ekipy,ktory tylko czeka,aby doniesc danych graczy do game masterow.Jesli przeszkadza ci chamstwo na czacie to po prostu masz opcje wylaczenia go lub zignorowania danego gracza,ale najlepiej wiadomo,kazdego uzytkownika,ktory napisze jakies wulgarne slowo(wyraz) zbanowac permabanem i uznac go za najgorszego poniewaz kultura mfo ulegla pogorszeniu jak i moralnosc graczy wtedy ulegla zgorszeniu.(XD)
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 25-01-2017, 14:21   

Przypominam że robicie offtop, skończcie z nim bo to niczemu nie służy :wink:

Według mnie zmiana warta uwagi, jeśli Tomi będzie planował coś dodać (podsunę tą propozycję).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom