Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
bug w grze
Autor Wiadomość
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 01-02-2017, 19:11   bug w grze

Zaczęło się na 55 levelu po tej walce

http://w6.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=190777550

która widnieje u asdatora w prezce i którą powinienem przegrać, bo chodź miałem mniej lucka z eq waliłem mu kryty..tak jak on mi. Przydałoby się coś z tym zrobić, bo coś takiego widzę pierwszy raz więc musi to być błąd który wystąpił niedawno.

Teraz pykam sobie na 100 lv....wojem, dałem 350 lucka i w walce z gościem który miał go 230 w bazie, chybiałem... jest to tak irracjonalne i bez sensu, że brakuje słów. Żeby nie było nie chodzi mi tu o stracone dobra w walce, tylko o to że coś się zrypało, bo skoro mam więcej celności niż przeciwnik uników i to o ogrom więcej, to dlaczego chybiam ? Sądziłem że ta gra bazuje na twardej statystyce, gdybym chciał się bawić w rzuty monetą pograłbym...w rzuty monetą ><
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 01-02-2017, 19:37   

Zapominasz, że na cios krytyczny czy unik są szanse procentowe. To żaden błąd.
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 01-02-2017, 19:50   

ehhhh nie chce mi się każdemu z osobna tłumaczyć więc proszę się najpierw zapoznać z tematem a potem pisać.
Gram w to 10 lat, gadałem z ludźmi którzy grają 10 lat i nikt z nas nie widział żeby 2 osoby w jednej walce waliłby sobie nawzajem kryty, ciosy krytyczne faktycznie przypadają procentowo ale dla osoby która ma więcej szczęścia. Widziałem już tysiące rapów i dopiero na s6 pierwszy raz takie cuda.
Co do unikania ciosów przez gracza który ma 2 razy mniej lucka uważasz że to normalne to okej ale jak dla mnie uniki w takiej sytuacji powinny przypadać procentowo tylko i wyłącznie na korzyść osoby o większych punktach w lucka. Jeśli się myle to speed też niech przypada procentowo i niech koleś ma 1000 speeda, Ty 1500 i niech on Ci wali duble
 
 
Lothlorien 
Użytkownik


Level: -2
Dołączył: 05 Maj 2012
Wysłany: 01-02-2017, 21:23   

Krytyki mogą, rzadko bo rzadko, trafiać się obu walczącym, dawno temu widziałem już taką walkę. Posiadanie znacznie wyższego szczęścia nie gwarantuje pełnej celności.
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 01-02-2017, 21:53   

wytłumaczę Ci to bardzo prosto Jumbo
prarę lat temu Tomi zmienił coś w skrypcie szczęścia i teraz każdy ma szanse zadać krytyka ;) szanse może i są mikre, ale jednak
 
 
 
HyyB
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: ???
Level: -88
Świat: 6
Dołączył: 02 Lip 2013
Wysłany: 01-02-2017, 22:29   

Nigdy nie widziałes woja/nsa chybiającego w maga speedera?
To nie jest żąden błąd, są lv, na których zdarza się to często i przychodzi mi na myśl głównie 100 i 55 ;) :razz:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom