Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje dot. logowania
Autor Wiadomość
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 26-02-2017, 13:07   

MapY napisał/a:
Może admin już na to forum nie zagląda??


zagląda, trzeba być cierpliwym.
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 26-02-2017, 22:14   

MapY napisał/a:
Wydaje mi się że określenie numerami też jest przydatne, więc byłoby tak:

[ Świat 1: Klasyczny ]
[ Świat 2: PvP ]
[ Świat 3: Multi ]
[ Świat 4: Szybki ]

Czekamy na opinię admina............


Wydaje mi się, że jest przydatne tylko w przypadku s1+s2+s4 (świat łączony), żeby oddzielić np. turnieje. Skoro i tak miałoby to być zmienione na świat 1, to czy z numeracją czy bez, to raczej nie robi różnicy. Jeśli do niczego innego ona nie służy, to nie widzę powodu określania światów numerami.
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 27-02-2017, 11:47   

Wiadomość usunięta.
Ostatnio zmieniony przez 01-03-2023, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 27-02-2017, 18:22   

MapY napisał/a:
Rencar napisał/a:
MapY napisał/a:
Wydaje mi się że określenie numerami też jest przydatne, więc byłoby tak:

[ Świat 1: Klasyczny ]
[ Świat 2: PvP ]
[ Świat 3: Multi ]
[ Świat 4: Szybki ]

Czekamy na opinię admina............


Wydaje mi się, że jest przydatne tylko w przypadku s1+s2+s4 (świat łączony), żeby oddzielić np. turnieje. Skoro i tak miałoby to być zmienione na świat 1, to czy z numeracją czy bez, to raczej nie robi różnicy. Jeśli do niczego innego ona nie służy, to nie widzę powodu określania światów numerami.

Po pierwsze zawsze było numerowanie światów w MFO2 i niech tak pozostanie, jest to tradycją już. Po drugie możliwe że kiedyś powstaną 2 światy danego rodzaju, mało prawdopodobne, ale nic to nie przeszkadza.


Nie zawsze. Jak jeszcze nie było podziału na światy, to nie było numeracji. Kiedy istniał tylko jeden świat nie był nazwany "świat 1". Poza tym nie wiem co to za argument "tak było od zawsze". Idąc tym tokiem myślenia, to gra powinna zostać w pierwotnej wersji i nie mieć ani jednego upka, bo przecież zmieniały one coś co było od początku. Czyli to Ty decydujesz, skoro piszesz "niech tak pozostanie"? Bo z tego co widzę w temacie, to userzy są bardziej skłonni do wersji bez numeracji. Osobiście obojętne mi czy będą numerki koło nazwy świata, piszę po prostu, że jeśli do niczego nie służą, to są zbędne. Nowy świat na tych samych zasadach już nie przejdzie.
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 27-02-2017, 19:01   

Wiadomość usunięta.
Ostatnio zmieniony przez 01-03-2023, 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 27-02-2017, 19:13   

MapY napisał/a:
Rencar napisał/a:
MapY napisał/a:
Rencar napisał/a:
MapY napisał/a:
Wydaje mi się że określenie numerami też jest przydatne, więc byłoby tak:

[ Świat 1: Klasyczny ]
[ Świat 2: PvP ]
[ Świat 3: Multi ]
[ Świat 4: Szybki ]

Czekamy na opinię admina............


Wydaje mi się, że jest przydatne tylko w przypadku s1+s2+s4 (świat łączony), żeby oddzielić np. turnieje. Skoro i tak miałoby to być zmienione na świat 1, to czy z numeracją czy bez, to raczej nie robi różnicy. Jeśli do niczego innego ona nie służy, to nie widzę powodu określania światów numerami.

Po pierwsze zawsze było numerowanie światów w MFO2 i niech tak pozostanie, jest to tradycją już. Po drugie możliwe że kiedyś powstaną 2 światy danego rodzaju, mało prawdopodobne, ale nic to nie przeszkadza.


Nie zawsze. Jak jeszcze nie było podziału na światy, to nie było numeracji. Kiedy istniał tylko jeden świat nie był nazwany "świat 1". Poza tym nie wiem co to za argument "tak było od zawsze". Idąc tym tokiem myślenia, to gra powinna zostać w pierwotnej wersji i nie mieć ani jednego upka, bo przecież zmieniały one coś co było od początku. Czyli to Ty decydujesz, skoro piszesz "niech tak pozostanie"? Bo z tego co widzę w temacie, to userzy są bardziej skłonni do wersji bez numeracji. Osobiście obojętne mi czy będą numerki koło nazwy świata, piszę po prostu, że jeśli do niczego nie służą, to są zbędne. Nowy świat na tych samych zasadach już nie przejdzie.

Na początku nie był nazwany, bo nie było potrzeby, bo nie było co dzielić. Jak już został wprowadzony podział to była numeracja, i było to najlepsze. Ostatecznie można się pokusić o ankietę w mfo2 co gracze o tym sądzą, lecz uważam że to należy do decyzji admina, jest to w pewnej mierze decyzja marketingowa.


Tak, to oczywiste, że numeracja przy jednym świecie nie była potrzebna, zakładałem że to oczywiste. "...i to było najlepsze" - co było najlepsze, bo nie rozumiem? Wprowadzili numerację by odróżnić dwa światy na tych samych zasadach, to logiczne. Co jest takiego magicznego w ponumerowaniu światów kiedy nie jest to konieczne? Przecież jeśli numeracja nie ma żadnego zastosowania, to jest zbędna (więcej już tego nie powtórzę). Ja luźno rzuciłem propozycję bez numerków, bo to nie one opisują jakiego rodzaju jest świat. Decyzja należy do admina i robienie ankiety z tak błahego powodu to bezsens. I tu też powtórzę ostatni raz, że jest mi to obojętne, nie chcę tylko dłużej patrzeć na s1+s2+s4.
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 01-03-2017, 20:27   

Docelowo 1+2+4 miało i tak zniknąć. Chodziło o okres przejściowy, aby gracze z dawnych światów 2 i 4 (a którzy być może nie byli aktywni podczas łączenia) mogli zorientować się, który świat wybrać podczas logowania. Obecnie można to spokojnie zredukować do 1.

Całkowite pozbycie się numerków - teoretycznie możliwe. Technicznie jednak i tak raczej nie były by zmieniane domeny, także to s1,s6 itp. i tak będzie nadal w obiegu wśród graczy.
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 01-03-2017, 21:40   

Zróbmy więc to ! Nie znam się na tym ale taka zmiana chyba nie jest zbyt trudna?
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 01-03-2017, 22:56   

MapY napisał/a:
Wydaje mi się że określenie numerami też jest przydatne, więc byłoby tak:

[ Świat 1: Klasyczny ]
[ Świat 2: PvP ]
[ Świat 3: Multi ]
[ Świat 4: Szybki ]



Podzielam zdanie ;)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 11-04-2017, 17:50   

Wiadomość usunięta.
Ostatnio zmieniony przez 01-03-2023, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 04-09-2017, 12:22   

_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 16-01-2019, 19:47   

Wiadomość usunięta.
Ostatnio zmieniony przez 01-03-2023, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
CzerwonaTuba
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: CzerwonaTuba
Level: 186
Świat: 6
Dołączył: 14 Gru 2018
Wysłany: 19-01-2019, 03:31   

Zgodnie z ankietą jaka dziś weszła jestem zdecydowanie za zmianą światów.
Połączenie s1+s6 i zmiana ich nazw.

Osobiście proponowałbym nazwanie ich krótko: 'Szybki', 'Niemoderowany' i 'PvP', nastomiast pod formularzem logowania dodać legendę z wyjaśnieniem.
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 19-01-2019, 10:27   

Nie róbcie tego...to totalnie zniszczy stare MFO...Można się zastanowić nad połączeniem S1 z S3 ale nie s1 z s6 na takich warunkach jak przedstawiono...Ta propozycja to jakiś koszmar...
 
 
Conny 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Conny
Level: 65
Świat: 6
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2008
Wysłany: 19-01-2019, 12:02   

wisla12h napisał/a:
Nie róbcie tego...to totalnie zniszczy stare MFO...Można się zastanowić nad połączeniem S1 z S3 ale nie s1 z s6 na takich warunkach jak przedstawiono...Ta propozycja to jakiś koszmar...


Rozumiem Cie w 100% łaczenie s1 i s6 dla osób które swój aktualny level biły x lat jest niekorzystne (chyba że będzie jakaś rekompensata dla takich osób). Łączenie s1 i s3 jest dopiero bez sensu bo tam całkowicie inaczej wyglądała gra większość kont ma tam zlany exp/rank/gold z milionów multikont itd.

Ankieta jak najbardziej na + fajnie że jednak jest propozycja dalszych zmian ze strony Tomiego.
Poczekajmy na efekty dopiero później będzie można narzekać ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom