Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Update? - Czy istnieje taka mozliwosc
Autor Wiadomość
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 06-05-2017, 23:38   Update? - Czy istnieje taka mozliwosc

Witam wszystkich w ten sobotni wieczór. Po nazwie tematu nie ciezko chyba sie domyslić o co chodzi.

Wielu graczy chcialo by zobaczyc kilka nowosci zmian w tej grze ale jak wiemy nie ma kto tego zrobic. Padały setki pomysłów ale bez jakiegos wiekszego odzewu. W zeszlym roku po evencie wielkanocnym baggy dal gracza nadzieje ze cos moze zostac dodanie, jedank jak wiemy nic z tego nie wyszlo.
Tomi powiedzial ze nie bedzie sie angazowal w zadne prace nad watkiem fabularnym baggy umarl i odszedl z teamu, nwm jak mit, wiec wychodze z propozycja co jesli gracze by zajeli się praca nad jakims update ?

W tym temacie:
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=38365

i w tym temacie:
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=38229&start=30

Są lepsze, gorsze pomysly, czemu by tego nie wykorzystac ?

Sam kiedys chcialem zaczac prace nad jakimis rzeczami ktore najpierw chcialem sam opracowac w RPG Makerze jednak potem mialem kilka wazniejszych spraw po czym projekt zostalem zmuszony porzucic.

Podsumowując, Czy istnieje mozliwość stworzenia update'u ktory został by opracowany przez spolecznosc gry.

Pozdrawiam, 123dariusz321 :)
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 07-05-2017, 09:50   

Ja to jestem jak najbardziej za takimi inicjatywami...Zawsze jak czytam, że komuś jeszcze zależy na MFO2 to serce mi się raduje :)

Sam niestety w tej kwestii nie pomogę bo kompletnie nie znam się na rzeczy. Jedynie mogę zaoferować swoją pomoc w kwestii pomysłów i pisania fabuły questów, wymyślania nazw bossów, potworów itp...Wiem, że to pomoc nijaka...ale zawsze coś :(
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 07-05-2017, 14:39   

Generalnie jest jeden problem, dość znaczący, po tym jak gracze się zachowywali (bo raczej to było główną przyczyną) odszedł BaGGy, który, jak można poczytać w linkowanych tematach jako jedyny poza Tomim miał dostęp do panelu tworzenia świata gry. Tomi wielokrotnie już to podkreślał, że poza drobnymi zmianami nie wymagającymi dużego nakładu pracy nic już nie będzie aktualizowane. Nie zrozumcie mnie źle, ja również jestem za tym, żeby fabułę tutaj dalej rozwinąć, zachęcić jakoś bardziej graczy do częstszej gry, sprowadzić nowych, ale to po prostu bez chęci samej administracji nie ma sensu.
 
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 07-05-2017, 21:05   

Neni, wiem wiem w tych przytoczonych linkach wlasnie jest wypowiedz tomiego jak i baggego o tym

Ogolem mam tez taki pomysl marzenie nwm jak to nazwac. Jesli nie udalo by sie w oficjalnej grze niczego dodac zmienic rozbudowac to chcialbym kiedys... tak za 100, 200, milion lat lub nigdy jesli mi sie to nie uda, wziasc skopiowac dokladnie w 100% cale mfo i dodac tam wlasne pomysly itp. Jesli oficialnie nie da sie to chociaz "na wlasnym podworku" bede bawil sie gra

Dobrze by bo aby Mit lub Tomi to zajrzeli i sie wypowiedzieli czy istnieje mozliwosc zeby cos jeszcze z mfo2 zrobic
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 09-05-2017, 21:55   

Ja się zastanawiam czy Jacek byłby skłonny sprzedać MFO2 i jeśli tak...to za ile? :mrgreen:
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 10-05-2017, 11:27   

Admin nie udostępni panelu graczom. Osobiście żywię nadzieje, że z czasem MiT dostanie panel pod drobne upki.

Daraz96 napisał/a:
Ogolem mam tez taki pomysl marzenie nwm jak to nazwac. Jesli nie udalo by sie w oficjalnej grze niczego dodac zmienic rozbudowac to chcialbym kiedys... tak za 100, 200, milion lat lub nigdy jesli mi sie to nie uda, wziasc skopiowac dokladnie w 100% cale mfo i dodac tam wlasne pomysly itp. Jesli oficialnie nie da sie to chociaz "na wlasnym podworku" bede bawil sie gra


Gwarantuję Ci, że to jest marzenie, którego nie spełnisz. Na zgodę nie masz co liczyć, a konsekwencji plagiatu chyba tłumaczyć nie muszę.

wisla12h napisał/a:
Ja się zastanawiam czy Jacek byłby skłonny sprzedać MFO2 i jeśli tak...to za ile? :mrgreen:


~100 tysięcy, ale raczej i tak by się nie zdecydował.
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 10-05-2017, 23:36   

Dokładnie i ja mam nadzieję, że z czasem MiT dostanie dostęp...bo to jedyna nadzieja w tym momencie. Chyba, że Baggy wróci do aktywności...
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 11-05-2017, 01:48   

Rencar, Nie nazwal bym tego plagiatem tylko wzorowaniem sie ;)
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 11-05-2017, 17:34   

Daraz96 napisał/a:
Rencar, Nie nazwal bym tego plagiatem tylko wzorowaniem sie ;)


Daraz96 napisał/a:
wziasc skopiowac dokladnie w 100% cale mfo i dodac tam wlasne pomysly itp.


Przeczysz samemu sobie.
Jakbyś nazwał to "wzorowaniem się" to nazwałbyś to niepoprawnie. I tak jak napisałem wcześniej - nie ma takiej możliwości, więc nie ma też sensu kontynuowanie tego tematu.
 
 
Lothlorien 
Użytkownik


Level: -2
Dołączył: 05 Maj 2012
Wysłany: 11-05-2017, 21:37   

Pamiętam, że Rykus w prezentacji anonsował tworzenie własnej gry na wzór mfa. Wie ktoś, czy coś z tego powstało?
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 11-05-2017, 22:13   

Kiedyś nawet zarejestrowałem się w takiej grze...możliwe, że to była gra Rykusa?

Nazywała się Kraina Erudytów i wyglądała jak MFO2 :D Po jakimś czasie chciałem znaleźć ją ale już nie było po niej śladu nigdzie...Ale to już było chyba z 9-10 lat temu :neutral:
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 11-05-2017, 23:48   

Lothlorien napisał/a:
Pamiętam, że Rykus w prezentacji anonsował tworzenie własnej gry na wzór mfa. Wie ktoś, czy coś z tego powstało?


Gra nigdy nie ujrzała światła dziennego.

wisla12h napisał/a:
Kiedyś nawet zarejestrowałem się w takiej grze...możliwe, że to była gra Rykusa?

Nazywała się Kraina Erudytów i wyglądała jak MFO2 :D Po jakimś czasie chciałem znaleźć ją ale już nie było po niej śladu nigdzie...Ale to już było chyba z 9-10 lat temu :neutral:


Z czasem zmieniła nazwę na Final Heaven (być może dlatego jej nie znalazłeś), ale to była produkcja Ashariela, a nie Rykusa.
 
 
wisla12h 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: wisla12h
Level: 283
Dołączył: 09 Mar 2008
Wysłany: 12-05-2017, 00:02   

Czy produkcja Ashariela jeszcze istnieje?
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 12-05-2017, 00:05   

Nie, została zamknięta chyba w tym samym roku, w którym powstała. Max w następnym.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 13-05-2017, 09:22   

BaGGy odszedł z innych powodów :razz:
A co do upków, proszę bądźcie cierpliwi.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom