Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
13-09-2017, 22:59
Ponowienie tematu.
Autor Wiadomość
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 04-06-2017, 18:24   Ponowienie tematu.

Witam,

Ponawiam kolejny raz dwa istotne tematy które zostały już dawno zapomniane, a jednak bardzo istotne.
Mianowicie:

1. Fabuła ukończona na 160 poziomie.

Jakim prawem Ci oszuści, bo inaczej ich nazwać nie można, wykorzystują świadomie błędy gry i mają mieć z tego tytułu jeszcze profity w postaci medalu? Przecież to jest jakaś paranoja. Nie powinno być czegoś takiego, że "cofnę sobie poziom i będę miał złoto bo nikt inny tego nie zrobił, szach-mat lamusy!".
Administracja, w tym GMowie, powinni niezwłocznie coś z tym zrobić. Jeżeli Tomi nie chce, bądź nie może, wprowadzić aktualizacji która ustalałaby, że poziom ukończenia fabuły zależy od poziomu zabicia demonu ciemności to może chociaż jakaś stosowna kara?
Wg kodeksu kar:

Cytat:
Celowe wykorzystywanie błędów w grze i/lub nie powiadomienie o nich.


Jest karane za pierwszym razem więzieniem na 30 dni, w kolejnych razach jest to ban. Odejmowanie zasług graczom którzy spędzili wiele czasu aby "ogarnąć" jak ukończyć fabułę na maksymalnie niskim poziomie jest trochę niesprawiedliwe i chociaż sam jej (jeszcze) nie ukończyłem, tak uważam, że może ich to nieco w... kurzać.


2. PvP na Salamandrii

Jak wszyscy dobrze wiemy walk w grze coraz mniej. I nie, nie chodzi tylko o walki na mapie. Turnieje już też nie cieszą się zbytnim zainteresowaniem. Choć nie jestem kolejnym który mówi "gra umiera", tak uważam, że jej kondycja słabnie z dnia na dzień i trzeba coś z tym zrobić - już. Nie jutro, nie za miesiąc, nie kolejnym światem (bo jakim? Exp x100?).
Była już kiedyś ankieta która umożliwiła nam głosowanie (sic! Zaczynałem wtedy grę na s6 i nie mogłem zagłosować ponieważ miałem <100 lvl), więc pomyślałem, że można wywołać ją jeszcze raz. Niech gracze potwierdzą to drugi raz - mamy, kurde, demokrację i możemy sobie tworzyć kolejne referenda czy wota tak często jak nam się to najzwyczajniej w świecie podoba.
Czym do cholery różnią się walki na Salamandrii od walk na Arkadii? No niczym! Tu i tu ludzie biegają, expią, próbują dojść do kolejnego bossa czy mieć dostęp do kolejnego miasta. Dlaczego postacie mające 100+ mają być pokrzywdzone? To nie tak powinno działać.
Obudźcie się MFOwicze i przestańcie, kurna, patrzeć w ten prymitywny sposób. MFO to gra typu MMO i tu trzeba, kurwa, walczyć.


Zapraszam do dyskusji i zainteresowania ze strony samej administracji.
 
 
Kalib3r 12 
Użytkownik



Nick: Kalib3r 12
Level: 35
Świat: 6
Dołączył: 30 Sty 2017
Wysłany: 04-06-2017, 18:35   

Pomysł jest dobry --> popieram. Jednak jeżeli chcesz zwiększyć liczbę walk było trzeba, nie odbokowywać lv :razz:
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 04-06-2017, 18:38   

Kalib3r 12 napisał/a:
Pomysł jest dobry --> popieram. Jednak jeżeli chcesz zwiększyć liczbę walk było trzeba, nie odbokowywać lv :razz:


Mam trzy postacie. Dwoma walczyłem, jedna stała z lvlem (207). Na 42 poziomie miałem nawet sporo walk bo średnio 3 dziennie, na 65 nie miałem w ostatnim czasie żadnej - zdecydowałem cofnąć na 58/55 i tam, uwaga, stoczyłem - dwie walki. Z Programem (stał na polu) i z Tensai (stał na polu). Czekałem blisko tydzień.
Z kolei Lavandyr (poziom 71) miał dzisiaj pierwszą walkę od tygodnia.

To nie kwestia poziomu tylko graczy których przybywa mniej. Zresztą spójrz na to jak zmienia się Twój ranking na 76 - też nie walczysz codziennie. :-)
 
 
Kalib3r 12 
Użytkownik



Nick: Kalib3r 12
Level: 35
Świat: 6
Dołączył: 30 Sty 2017
Wysłany: 04-06-2017, 18:41   

Zgadza się, dlatego oczywiście popieram :roll:
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 04-06-2017, 19:02   

Spokojnie ;)

Rozmawiałem z Tomim już odnośnie tematu przejść fabuły na 160 lv. Rekordy zostaną cofnięte i powinna pojawić się blokada, by nikogo już nie kusiło..
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 04-06-2017, 19:06   

MiT napisał/a:
Spokojnie

Rozmawiałem z Tomim już odnośnie tematu przejść fabuły na 160 lv. Rekordy zostaną cofnięte i powinna pojawić się blokada, by nikogo już nie kusiło..


Ja jestem zupełnie spokojny, tylko to jest po prostu oszustwo. Cieszę się, że sytuacja zostanie rozwiązana, ale co z PvP na Salamandrii? Wypowiesz się? Zainteresujesz Tomiego tym tematem chociaż?
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 04-06-2017, 19:35   

Ale pomysł na PvP na Salamandrii już był i nie przeszedł, trzeba się liczyć ze zdaniem innych osób. Możnaby tylko zrobić nową ankietę która uwzględni wszystkich graczy bez ograniczenia lvlowego.
 
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 04-06-2017, 19:36   

grunt w tym, ze mfo jest ogolnie stworzone bardziej pod pvp, ludzie expiacy i tak znajda miejscowki gdzie nie mozna atakowac, takze jestem za, juz pomijajac fakt, ze na +120 o walke jest ciezko (chyba ze turniej - 2-3 walki 2x w miesiacu)

a co do oszukiwania poziomem przy zakonczeniu fabuly, to juz temat byl przewijany tak dawno temu, ze juz powinno byc to zalatwione sporo czasu temu
 
 
 
dominik1995
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: T0ugh
Level: 56
Świat: 6
Dołączył: 04 Cze 2017
Wysłany: 04-06-2017, 19:53   

Jak najbardziej za.. mala ilosc graczy szczegolnie na 120+ co do pvp.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 13-09-2017, 22:59   

Temat ukończeń fabuły na 160 poziomie dobiegł końca.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom