Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Powrót do gry po x latach!
Autor Wiadomość
sherin 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: NeverMore||Vix Fix
Level: 200
Wiek: 25
Dołączyła: 31 Gru 2008
Skąd: 3miasto
Wysłany: 11-09-2017, 14:44   Powrót do gry po x latach!

Witam użytkowników! Tak jak w tytule ostatnio powróciłem do gry po wielu latach nielogowania się. Po powrocie jestem zupełnie zagubiony i niewiele pamiętam. Jestem zdeterminowany aby ukończyć grę, na którą kiedyś poświęcałem ogrom czasu i niejeden sukces udało mi się w niej osiągnąć. Zrobiłem parę screenów ukazujących moje aktualne położenie w grze (bossów, których ostatnio pokonałem, moje eq i moje staty bazowe). Jeżeli ktoś miałby czas to prosiłbym aby pokrótce napisał gdzie musze teraz fabularnie się udać, co robić; jakie eq muszę zakupić oraz czy z moimi aktualnymi statami uda mi się dokończyć grę (nie mówię, że to musi być na aktualnym lvl, mogę trochę poexpić, chodzi o to czy konieczny będzie reset stat aby coś osiągnąć).





 
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 11-09-2017, 16:13   

Pokonałeś już wszystkie bóstwa, więc został Ci już tylko Demon ciemności z obowiązkowych bossów. Oprócz niego możesz jeszcze pokonać bossy dodatkowe: Mag i Woj ciemności oraz Herald. Maga i woja znajdziesz w portalach na głównej mapie: na Arkadii (na północ od Langeburga) i Salamndrii (w górach na wschód od Ozaroth). Demon i Herald są na końcu krateru. Jak chcesz dokładniejsze informacje to polecam solucję.

Co do statów to po pierwsze który masz lvl? Jak ponad 220 to powinieneś kupić legendarne i elitarne eq. I krater łatwiej przejdziesz mając nabite atrybuty. Możesz sprawdzić sobie w tematach PvBoss jakie mniej więcej trzeba mieć staty na bossy i pokombinować ze swoim eq czy dasz radę takie osiągnąć, jak nie to wbij parę lvli. I myślę że dasz radę przejśc bez resa, może z wojem i magiem cimności będzie trudniej, ale np. ja na 226 przeszedłem więc i Tobie się uda :wink:
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
sherin 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: NeverMore||Vix Fix
Level: 200
Wiek: 25
Dołączyła: 31 Gru 2008
Skąd: 3miasto
Wysłany: 11-09-2017, 19:07   

Dzieki wielkie za odzew. Obecnie mam 210 lvl i oczywiście chciałbym pokonać maga i woja ciemności. na razie raczej nie mam podejścia, co prawda mag nie padam na hita ale po wielu rundach bierze mnie na speed'a. Czyli jedynym rozwiązaniem jest pójście w speeda i w szczęście, abym to ja go w końcu wyprzedzał o co jakiś czas unikał jego ciosów i za pare lvli powinienem dać radę? co do legendarnego i elitarnego eq raczej nie ma szans bo jest mało dostępne a poz tym pewnie rok musiał bym zbierać, żeby kupić jedną część z tego setu więc musze pozostać przy tym co mam :( (
 
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 28
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 11-09-2017, 20:30   

Szczęscia chyba masz całkiem wystarczająco, ja na 245lvl mam 470 a przeszedłem fabułę już parę lvli temu. Za to speeda na pewno potrzebujesz więcej, ja mam już 730 i ostatnio głównie w to dawałem. Zycia się nie opłaca mieć za dużo, bo i tak nie wyleczysz leczeniem do maxa, koło 21-23k powinno wystarczyć. I wiesz że weszły miksy lvl7? to znacznie ułatwia walkę :wink:

Cytat:
co do legendarnego i elitarnego eq raczej nie ma szans bo jest mało dostępne a poz tym pewnie rok musiał bym zbierać, żeby kupić jedną część z tego setu więc musze pozostać przy tym co mam


to kiepsko, bez tego eq będzie Ci dużo ciężej. Ale wydaje mi się że nie jest aż tak bardzo ciężko o nie na targu, co prawda nie gram już regularnie ale ludzie czasem coś wystawią, możesz powysyłać pytania do aktywnych high lvli którzy przeszli już kilka razy, i są jeszcze aukcje mistrza gry. Posprzedawaj czego nie potrzebujesz, na pewno masz jakiś złom w plecaku, i jakbyś wbił te 10 lvl to akurat i kasy byś nazbierał :wink:
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 12-09-2017, 22:00   

zrob reset statow i daj wiecej do hp i spida
odejmij od sily i szczescia

dodatkowo zmien sobie na mezczyzna w profilu
 
 
 
Love 
Użytkownik



Nick: kiedy update?
Level: 1
Dołączyła: 17 Kwi 2010
Skąd: kiedy update?
Wysłany: 12-09-2017, 22:08   

Frezus napisał/a:
zmien sobie na mezczyzna w profilu



NO WLAŚNIE TROLU INTERNETOWY
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom