Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
07-07-2018, 20:23
gm
Autor Wiadomość
sm0ker
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Sm0ker
Level: 601
Dołączył: 14 Lip 2017
Wysłany: 26-02-2018, 17:49   a

nikt z Was nie ma racji. pozdro juz napisalem mitowi swoje
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 26-02-2018, 21:13   Re: a

sm0ker napisał/a:
Chyba oczywiste jest to, ze skoro jesteśmy jedną rodziną to mamy to samo miejsce logowania? :roll:

Jakbyś zauważył s6 jest tylko jeden - na pozostałych nikt juz nie gra. Spostrzegawczy jestes ;)


No, rodzina do tego stopnia że w mfo jak gracie to jeden drugiemu na kolanach siedzi sądząc po częstotliwości logowań :twisted: Koleżko, co z tego że s6 jest jedno? Mogłeś sobie wykupić slota i grać sobie na multi/z "bratem" i po problemie. A wracając do tego co pisałem, chodziło mi o to, że na s1+s2+s4 ludzie mają po 3 konta. Dlaczego? Bo zakładali je na różnych światach, co za problem żebyś Ty grał ze swoim "bratem" na dwóch innych? ;)

sm0ker napisał/a:
nikt z Was nie ma racji. pozdro juz napisalem mitowi swoje


Pewnie tak - to zmienia postać rzeczy.
 
 
Icuś Acuś 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Ace
Świat: 6
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sty 2018
Wysłany: 26-05-2018, 20:48   

Tutaj za multi bana nie dostają tylko te .... z jabbateam.
Ostatnio zmieniony przez Tomi 28-05-2018, 22:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 31-05-2018, 18:44   

Icuś Acuś napisał/a:
Tutaj za multi bana nie dostają tylko te .... z jabbateam.


co za gość XD

to że jabba jest najlepsza i ciśnie wszystkich jak chce to nie znaczy że mają jakieś uprawnienia, ale fajnie czytać taki ból dupy od ludzi którzy nie radzą sobie z dominacją i wyższością jabby ;)
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 02-06-2018, 12:38   

Przyjrzę się każdemu z osobna.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Icuś Acuś 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Ace
Świat: 6
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sty 2018
Wysłany: 02-06-2018, 12:42   

Yawin mam to gdzieś czy Najlepsi chociaż wątpię taki Rayoko który robił avki za 2walki w podziemiach devos czy taki Divided który ma czwarte konto multi i spokojnie może sobię grać nie bojąc się o bana bo wy napiszecie do mita czy bicka to zaraz macie taryfę ulgową. GM nie powinien być gracz bo to bez sensu a to czy jesteście Najlepsi mnie nie interesuje sobie bądźcie ktoś w końcu musi być. I żaden ból dupy w grze nie ma sprawiedliwości kiedy taki Grand/adek który teraz gra pod nickiem Legendarna Elita napisze do mita czy jego laska może sobię pograć też to pozwala a inni to muszą wykupić jakaś głupią usługę żeby druga osoba z rodziny mogła grać. W grze trzeba mieć znajomość z GM i można robić wszystko albo taki Rasista który oddał komuś rank na 20lv czy tam 18lv.
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 02-06-2018, 13:58   

Icuś Acuś napisał/a:
Yawin mam to gdzieś czy Najlepsi chociaż wątpię taki Rayoko który robił avki za 2walki w podziemiach devos czy taki Divided który ma czwarte konto multi i spokojnie może sobię grać nie bojąc się o bana bo wy napiszecie do mita czy bicka to zaraz macie taryfę ulgową. GM nie powinien być gracz bo to bez sensu a to czy jesteście Najlepsi mnie nie interesuje sobie bądźcie ktoś w końcu musi być. I żaden ból dupy w grze nie ma sprawiedliwości kiedy taki Grand/adek który teraz gra pod nickiem Legendarna Elita napisze do mita czy jego laska może sobię pograć też to pozwala a inni to muszą wykupić jakaś głupią usługę żeby druga osoba z rodziny mogła grać. W grze trzeba mieć znajomość z GM i można robić wszystko albo taki Rasista który oddał komuś rank na 20lv czy tam 18lv.


Bolało jak czytałem, ale cudem dotrwałem do końca. Ogólnie to śmieje się z tych waszych teorii spiskowych i bólu tylka odnośnie jabby i normalnie bym nie odpisał, ale jak ktoś rzuca oszczerstwami w moja osobę to podejmę rozmowę, może dowiemy się jeszcze kilku interesujących rzeczy. Skąd wiesz, że robiłem avki za 2 walki w podziemiach devos? Znasz szczegóły, wiec pewnie od ciebie je "kupilem"? Czy może tylko wiesz to od kogoś i chlapiesz jęzorem? Jeden mówi jak jest, drugi mówi co usłyszał - radze ci zmienic podejście z drugiego w pierwsze, bo tutaj to najwyżej cie obśmieją, ale kiedyś za fałszywe oszczerstwa możesz sobie narobić kłopotów. Ranking za avki... kurde może jednak czas pomyśleć nad powrote do grafiki.

Ale i tak daleko ci do wielkiego V, który twierdził, że kupuje ranking bezpośrednio od admina. Chociaż mfo nauczyło mnie, żeby nie wątpić w ludzką głupotę, wiec gorąco ci kibicuje.

Ps. Ile obecnie gra osób, nie wiem 100? Z czego 1/10 to jabby. Jabby, o których ciągle jest głośno i wszyscy są wysoko w rankingu. Serio uważasz, że bylibyśmy w stanie ukryć przelewy, multi itp? Czy kupiliśmy sobie przywileje u gm i adm? Powiedz, jak to było, jest i będzie.
 
 
Icuś Acuś 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Ace
Świat: 6
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sty 2018
Wysłany: 03-06-2018, 09:06   

Rayoko robiłeś ale to było dawno sobie przypomnij nick: Penguins ale raczej masz słabą pamięć. Głośno o was? Chyba tylko z złej strony większość graczy raczej was nie nawidzi przez takich jak Divided skoro jesteście Najlepsi to powinniście pomagać ludziom w pvp czy fabule żeby było więcej graczy do walk a wy co robicie? Olewka albo wyzywacie jak Divided to robi a potem płaczecie że gra martwa i gracze odchodzą bo zamiast mieć miłą atmosferę to tylko czytają jakieś obrazy na czacie które oczywiście wywołał divided bo kto inny itd a jak was gracze poproszą o pomoc w Statach i incie to jest wyśmiewany ja tylko przez Divided'a zmieniłem o was zdanie nwm jak wy możecie z nim trzymać psuje waszą reputację o ile wgl ją macie.
 
 
Love 
Użytkownik



Nick: kiedy update?
Level: 1
Dołączyła: 17 Kwi 2010
Skąd: kiedy update?
Wysłany: 03-06-2018, 10:42   

płać przelewem to bedziemy mili
_________________
kiedy update?
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 03-06-2018, 11:41   

Icuś Acuś napisał/a:
Rayoko robiłeś ale to było dawno sobie przypomnij nick: Penguins ale raczej masz słabą pamięć. Głośno o was? Chyba tylko z złej strony większość graczy raczej was nie nawidzi przez takich jak Divided skoro jesteście Najlepsi to powinniście pomagać ludziom w pvp czy fabule żeby było więcej graczy do walk a wy co robicie? Olewka albo wyzywacie jak Divided to robi a potem płaczecie że gra martwa i gracze odchodzą bo zamiast mieć miłą atmosferę to tylko czytają jakieś obrazy na czacie które oczywiście wywołał divided bo kto inny itd a jak was gracze poproszą o pomoc w Statach i incie to jest wyśmiewany ja tylko przez Divided'a zmieniłem o was zdanie nwm jak wy możecie z nim trzymać psuje waszą reputację o ile wgl ją macie.



A, to było dawno. No tak, czyli faktycznie musiało mieć miejsce, tylko nie pamiętam XD Na tym zakończę temat moich przekrętów. Co mnie obchodzi opinia społeczności mfo? No ty chyba sobie jaja robisz xd Pomijając, że większość nas nienawidzi, bo nam zazdroszczą, to w 90% wstydzę się, że to ten sam gatunek. Jak możemy mieć wpływ na zwiększenie ilości graczy do walki i dlaczego ma się od nas tego wymagać? Wielokrotnie pomagaliśmy graczom, połowa rankerów z poza jabby biega na statach od nas. To jednak nie ma znaczenia w kwestii przypływu graczy do walk i powtarzam, to nie jest nasze zadanie czy obowiązek. To, że któryś od nas ci nie pasuje tez nie ma znaczenia i tez nie mamy na to wpływu (chociaż to ciekawe, ze na podstawie zachowania jednej osoby oceniasz cala grupe). Co do obśmiewania graczy proszacych nas o pomoc, zwyczajnie nie każdy na nią zasługuje. Dlaczego mielibyśmy pomoc osobie, która powiedzmy jakiś czas wcześniej obgadywala nas za plecami? Obecnie w ogóle mfo to jedna wielka obłuda, wiec właściwie to malo kto zasługuje na pomoc z naszej strony.
 
 
Icuś Acuś 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ice Ace
Świat: 6
Wiek: 26
Dołączył: 01 Sty 2018
Wysłany: 03-06-2018, 11:55   

Nikt wam nie zazdrości bo nie ma czego.
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 03-06-2018, 12:04   

Icuś Acuś napisał/a:
Nikt wam nie zazdrości bo nie ma czego.


Odpowiadasz za zdanie innych? Możesz jedynie powiedzieć, że Ty nie zazdrościsz i ewentualnie ci, których znasz zdanie. Chyba, że zrobiłeś wywiad środowiskowy (przy takiej frekwencji w sumie nie ciężko byłoby zebrać zdanie wszystkich). Zresztą to nie ma znaczenia, po co tylko ta zaczepka w naszą stronę? Ah ten blask reflektorów.
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 03-06-2018, 23:52   

Icuś Acuś napisał/a:
skoro jesteście Najlepsi to powinniście pomagać ludziom w pvp czy fabule żeby było więcej graczy do walk a wy co robicie? Olewka

musisz ladnie poprosic, to Ci ktos pomoze, a zamiast tego wybrales pultanie sie na forum, to Twoj wybor ;)
Icuś Acuś napisał/a:
Nikt wam nie zazdrości bo nie ma czego.

jezeli nikt nie zazdrosci, to po co ten temat, nie szkoda czasu?
 
 
 
Nicol
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Nicol
Level: 1
Świat: 6
Dołączył: 27 Lut 2018
Wysłany: 12-06-2018, 19:25   

hahahahahahaha ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, a tu nadal ta sama patologiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[ Dodano: 12-06-2018, 19:26 ]
Allah akbar/ self made pozdrawia xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
 
 
Marcin 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 30 Cze 2009
Wysłany: 17-06-2018, 21:31   

fajnie tu macie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom