Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Połączenie światów
Autor Wiadomość
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 14-02-2019, 19:03   Połączenie światów

Propozycja- Dodanie usługi przeniesienia konta z s1 na s6

Rozwiązanie dla wszystkich- kto chciałby sobie przenieść postać po prostu by sobie przeniósł.
Nikt stratny, a admin mógłby zyskać [jeśli jest oczywiście warte to świeczki]


Ewentualnie administrator mógłby zrobić liste na którą powiedzmy raz na jakiś okres czasu [7 lub 30 dni najprościej] przenosiłby z s1 na s6.

Nie wiem jak to wygląda w pisaniu skryptu, ale luźna propozycja która myślę miałaby swoich zwolenników.
_________________
______________________________________________________
 
 
Tabliczka
Użytkownik


Nick: Tabliczka Czekolady
Level: 200
Dołączył: 01 Sty 2018
Wysłany: 14-02-2019, 19:22   

Jestem za, oczywiście z dokładnością do tego, że jak ktoś już ma limit postaci na serwerze 6, to nie może tam przenieść kolejnej, tylko najpierw musi którąś usunąć.
 
 
Grajcz 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 340
Świat: 1+2+4
Wiek: 32
Dołączył: 23 Lis 2008
Wysłany: 14-02-2019, 19:38   

Temat chyba powinien się nazywać inaczej bo nie dotyczy połączenia światów:)

Również popieram pomysł i tak jak wyżej Tabliczka pisał - bez zwiększania limitu posiadanych postaci bo i absolutnie nie widzę tutaj powodu żeby ten limit mieszać do tej propozycji.
O ile "przymusowe" połączenie byłoby problematyczne i budziłoby kontrowersje to tutaj raczej temat bardzo prosty - dobrowolny transfer nikomu nie szkodzi a przy okazji zamyka temat łączenia światów bo na s1 pozostaną tylko przeciwnicy połączenia.
 
 
Dark s2 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 600
Świat: 1+2+4
Dołączył: 13 Lis 2011
Wysłany: 14-02-2019, 20:49   

Problem tkwi w tym, że bez jakiejkolwiek rekompensaty dla graczy z s1 scalenie nie ma najmniejszego sensu. Chodzi głównie o postacie z poziomem 300+, które wymagały o wiele cięższego wysiłku w rozwój względem postaci z s6. Przykładów jest sporo, wystarczy porównać:

1.Gracz Balumba, Mytern (s1), postać założona w 2006r, 420 poziom [mnoznik X1], 2kk winow z mobami- BRAK KORONY
*OsiedlePolna, Shoker (s6) 500lv w miesiac [mnoznik X8]- KORONA LEGENDY MFO

Zastanowiłbym się czy jest sens przyznawać komuś koronę za wbicie 500 na s6, gdzie w przeliczeniu, to daje 400k winów z mobami [top 100 s1]. Lepiej byłoby ją przyznać za 1kkk mobkow lub 100kkk exp.

2. Jason Statham 11kkk G s1- po scaleniu będzie na miejscu 20?30? W przeliczeniu na s6 powinien być drugi, jak nie pierwszy.

Maksymalny poziom 1000. W innych kwestiach typu ranking, ranking drużynowy nie widzę jakichkolwiek przeciwwskazań. Gracze z s6 zachowają swoją pozycję w rank względem postaci z s1, a postacie z s1 względem postaci z s6 w PvP.

Wracając do rekompensaty, to wydaje mi się, że najbardziej sprawiedliwa byłaby x8 gold/exp dla wszystkich postaci z s1 200-420, bo tam wszystko było wbite na x1, a na s6 przy x8. Balumba,Mytern wskoczą na 600, top 3-10 na 500-580. Jeżeli chodzi o postać Dark, to trzeba jeszcze znaleźć rozwiązanie.
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 14-02-2019, 20:56   

Ale ja nie jestem np. za połączeniem światów tylko za wprowadzeniem usługi przeniesienia postaci na świat 6 bez jakichkolwiek bonusów itd. Kto chce przenosi, kto nie chce zostaje.

Sam chciałbym przenieść swoją postać na s6, gdyż s1 jest światem dawno temu zapomnianym.
_________________
______________________________________________________
 
 
louisie 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Louisie
Level: 311
Świat: 1+2+4
Wiek: 30
Dołączył: 15 Paź 2008
Skąd: Polska - Małopolska
Wysłany: 14-02-2019, 21:57   

HeienekeN -> wspaniały pomysł, tylko to pomysł powielony z poprzedniej rozmowy.
Dark -> Jeżeli by już kiedykolwiek doszło do rekompensaty, to uważam że każde konto które zostało założone przed rokiem 2011 bądz 2012 powinno mieć jak mówisz zmnożnik x8
Bo np. Koneddz na s.1 w 2 lata wbił 407.lv więc jemu się już ten mnożnik nie należy.
Tak samo jest z wieloma kontami które mają teraz 100 czy 150.lv a są założone po 2011 czy 2012 roku, im też się nie należy, bo tutaj powinne być wzięte pod uwage wszystkie konta, nie zależnie od poziomu, czy ty który masz 600.lv czy gracz który ma 70.lv ale loguje się czasem aby nie stracić konta ale ma konto dłużej niż 2011 czy 2012 rok, wtedy by to było sprawiedliwe.

A co do przeniesienia konta z s.1 na s.6 ja jestem za tym aby takie osoby które chcą przenieść, to niech przeniosą, za np. 500 MF. jak wykupią usługę za 500 mfto wtedy mogli by przenieść sobie konto, bez żadnego współczynnika nie mnożyło by mu nic, bez żadnej rekompensaty, czy takich ułatwień, jak by przeniósł konto na np. 200.lv to zostało by mu przeniesione konto na 200.lv bez dodatku expa, golda, ranq, pvp czy innych cudów.
 
 
Ticek 
Użytkownik



Level: 200
Wiek: 32
Dołączył: 05 Kwi 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-02-2019, 22:29   

HeienekeN napisał/a:
Ale ja nie jestem np. za połączeniem światów tylko za wprowadzeniem usługi przeniesienia postaci na świat 6 bez jakichkolwiek bonusów itd. Kto chce przenosi, kto nie chce zostaje.

Sam chciałbym przenieść swoją postać na s6, gdyż s1 jest światem dawno temu zapomnianym.

Mówiąc krótko, chcesz przenieść konto z S1 , aby zyskać dodatkowy slot, bo nie chce Ci się wbijać od nowa poziomów lub wykorzystałeś "legalne" multi. Dodatkowo takie "przeniesienie" zaoszczędziłoby Ci sporo czasu na kompletowanie eq - nie powiem sprytnie
_________________
 
 
HeienekeN 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Takamisakara
Level: 1
Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Honselersdijk
Wysłany: 15-02-2019, 01:25   

Tak, jestem mega leniwy by tworzyć i expić kolejną postać, akurat na s6 mam tylko jedną postać. No a na s1 i tak nikt nie gra więc postać się marnuje. A taka usługa byłaby np. dla mnie :D
_________________
______________________________________________________
 
 
Grajcz 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 340
Świat: 1+2+4
Wiek: 32
Dołączył: 23 Lis 2008
Wysłany: 15-02-2019, 05:25   

louisie napisał/a:

A co do przeniesienia konta z s.1 na s.6 ja jestem za tym aby takie osoby które chcą przenieść, to niech przeniosą, za np. 500 MF. jak wykupią usługę za 500 mfto wtedy mogli by przenieść sobie konto, bez żadnego współczynnika nie mnożyło by mu nic, bez żadnej rekompensaty, czy takich ułatwień, jak by przeniósł konto na np. 200.lv to zostało by mu przeniesione konto na 200.lv bez dodatku expa, golda, ranq, pvp czy innych cudów.


Pytanie dlaczego usługa miałaby być w ogóle płatna? Połączenie światów nie byłoby płatne więc dlaczego tu miałoby być inaczej. Na pewno dałbym cenę w wysokości kosztu dodatkowej postaci dla tych którzy już jakąś postać mają na s3. Ale pozostali?
Przecież cena 500 mf sprawi że praktycznie nikt z tego nie skorzysta, więc po co?
 
 
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 15-02-2019, 07:11   

500 MF haha bede placił 125zł za gierke online bez kitu kiedyś placiłem za takie glupoty teraz na pewno bym tego nie zrobil.
louisie napisał/a:
Bo np. Koneddz na s.1 w 2 lata wbił 407.lv więc jemu się już ten mnożnik nie należy.

Żalośnie sie to czyta czlowieku, temu daj temu nie haha, usługa jeśli już powinna być darmowa albo za symboliczne 10MF na pewno nie więcej, albo dajcie tym płaczkom z s1 te bonusy po 3kkk expa i golda niech się cieszą xd
 
 
louisie 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Louisie
Level: 311
Świat: 1+2+4
Wiek: 30
Dołączył: 15 Paź 2008
Skąd: Polska - Małopolska
Wysłany: 15-02-2019, 12:00   

Prain napisał/a:
500 MF haha bede placił 125zł za gierke online bez kitu kiedyś placiłem za takie glupoty teraz na pewno bym tego nie zrobil.
louisie napisał/a:
Bo np. Koneddz na s.1 w 2 lata wbił 407.lv więc jemu się już ten mnożnik nie należy.

Żalośnie sie to czyta czlowieku, temu daj temu nie haha, usługa jeśli już powinna być darmowa albo za symboliczne 10MF na pewno nie więcej, albo dajcie tym płaczkom z s1 te bonusy po 3kkk expa i golda niech się cieszą xd


Zważaj na słowa dzieciaku.
 
 
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 15-02-2019, 15:40   

louisie napisał/a:
Zważaj na słowa dzieciaku.


Po prostu jesteś bardzo ograniczony od wieloletniego siedzenia w kraterze hehe
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 16-02-2019, 14:00   

Co prawda to prawda, płacz ziomeczków z s1 dlatego że oni musieli dużo więcej czasu poświecić i nie dostaną rekompensaty, więc lepiej żeby gra umarła niż choć na chwile odzyskała życie.

ZDECYDOWANA większość kont z s1 która jest martwa od 2012-2018 roku wróciła by chociaż na chwilę do życia gdyby tylko usłyszała o zmianach z łączeniem światów, niektórzy by weszli z ciekawości, inni z sentymentu i prawdopodobnie dużo z nich by szybko odpuściło, ale jakaś część by została i było by z kim grać.

Ale polaczkowym myśleniem, lepiej żeby wszycy mieli ch***wo niż się trochę poświecić. Ile by zajęło tym gościom strudzonym nabijaniem expa od 1939 roku(bo wnioskuje, że tyle trwa wbicie 200 lvl po wypowiedziach we wszystkich ostatnich tematach) wyrównanie poziomów z top graczami z s6? rok? półtora? O co ten cały płacz?

A jak tak bardzo chcą żeby każdy wiedział ile to oni musieli poświecić czasu na s1 na wbijanie lvl to dać im do profilu jakąs odznakę typu korony, niech mają.
 
 
louisie 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Louisie
Level: 311
Świat: 1+2+4
Wiek: 30
Dołączył: 15 Paź 2008
Skąd: Polska - Małopolska
Wysłany: 16-02-2019, 18:18   

Danio19 napisał/a:
Co prawda to prawda, płacz ziomeczków z s1 dlatego że oni musieli dużo więcej czasu poświecić i nie dostaną rekompensaty, więc lepiej żeby gra umarła niż choć na chwile odzyskała życie.

ZDECYDOWANA większość kont z s1 która jest martwa od 2012-2018 roku wróciła by chociaż na chwilę do życia gdyby tylko usłyszała o zmianach z łączeniem światów, niektórzy by weszli z ciekawości, inni z sentymentu i prawdopodobnie dużo z nich by szybko odpuściło, ale jakaś część by została i było by z kim grać.

Ale polaczkowym myśleniem, lepiej żeby wszycy mieli ch***wo niż się trochę poświecić. Ile by zajęło tym gościom strudzonym nabijaniem expa od 1939 roku(bo wnioskuje, że tyle trwa wbicie 200 lvl po wypowiedziach we wszystkich ostatnich tematach) wyrównanie poziomów z top graczami z s6? rok? półtora? O co ten cały płacz?

A jak tak bardzo chcą żeby każdy wiedział ile to oni musieli poświecić czasu na s1 na wbijanie lvl to dać im do profilu jakąs odznakę typu korony, niech mają.


Mało jest aktywnych graczy na s.6?
Średnio 30-40 dziennie, nie wydziwiaj gościu.
bo to jest śmieszne.
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 17-02-2019, 11:56   

To ty nie widziwiaj gościu bo 30 osób to trochę słabo jak na tą grę i w tym momencie to ty jesteś śmieszny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom